Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Світова література 5 клас

Світова література 5 клас

Категорія містить підручники хрестоматії для 5 класу з предмету Світова література авторів: Ніколенко О.М., Волощук Є. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Зарубіжна література 5 клас Програма 2018 Авт: Ніколенко О. Конєва Т. Орлова О. Вид: Грамота
Підручник Зарубіжна література 5 клас укладений на підставі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Видання доповнено відповідно до оновленої програми із зарубіжної літератури для 5-9 класів зі змінами 2017 р., а також концепції Нової української школи.   &n..
120.00 грн.
Підручник Світова література 5 клас Нова програма Авт: Волощук Є. Вид-во: Генеза
Підручник ознайомлює з художніми творами світової літератури, вивчення яких передбачено новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить інформацію про життя і творчість авторів художніх текстів, пропонованих для вивчення; орієнтовні рекомендації для самостійног..
75.00 грн.
Підручник Світова література 5 клас Нова програма Авт: Ніколенко О. Конєва Т. Орлова О. Зуєнко М. Кобзар О. Вид-во: Грамота
Підручник укладений на підставі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і нової програми зі світової літератури. У підручнику вміщено найновішу інформацію про зарубіжних письменників, художні тексти в найкращих класичних і сучасних перекладах, відомості про зв’я..
85.00 грн.
Світова література 5 клас Нова програма Хрестоматія Авт: Столій І. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори для позакласного читання, ознайомлення з якими передбачене новою програмою. Твори, запропоновані у хрестоматії, мають методичний супровід: подаються короткі відомості про авторів, завдання і запитання, які скеровують увагу читача на важливі епізоди, особливості представл..
29.50 грн.
Світова література 5 клас Хрестоматія Lexis Авт: Гарбуз В. Вид-во: Весна
Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури. Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, рубрики, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи ..
20.00 грн.
Світова література Хрестоматія 5 клас Нова програма Авт: Гарбуз В. Вид-во: ПЕТ
Хрестоматія містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені новою програмою зі світової літератури для загальноосвітніх навчальних закладів, що затверджена Міністерством освіти і науки України, а також тексти творів для позакласного читання. До того ж у посібнику подано біографічні відомо..
70.00 грн.
Світова література Хрестоматія 5 клас Нова програма Авт: Щавурський Б. Вид-во: Богдан
Посібник-хрестоматію укладено відповідно до чинної програми зі світової літератури Міністерства освіти і науки України. У книзі подано кращі україномовні переклади всіх пропонованих Програмою творів зарубіжних авторів, основні відомості про їхній життєвий і творчий шлях, а так..
46.00 грн.
Хрестоматія 5 клас Зарубіжна література Оновлена програма Авт: Світленко О. Вид: Підручники і посібники
У посібнику вміщено всі художні твори, передбачені Оновленою програмою — як обов’язкові для прочитання, так і твори на вибір. Тексти творів подано в повному або скороченому вигляді. Після кожного твору подано запитання і завдання за змістом прочитаного. Для учнів 5 класів загальноосвітніх навчаль..
55.00 грн.
Хрестоматія Вершини Світова Література 5 клас Нова програма Авт: Столій Л. Вид-во: Літера
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 5 класі передбачене чинною програмою Світова література. 5–9 класи: керівник авторського колективу – О. М. Ніколенко. Твори, запропоновані у хрестоматії, мають методичний супровід: подаються короткі відомості про авторів, завдання і запитання, які с..
70.00 грн.
Хрестоматія зі світової літератури Золота книжка Твори мовами оригіналів 5 клас Нова програма Авт: Ніколенко О. Вид-во: Грамота
Хрестоматія до підручника Світова література 5 клас Нова програма Авт: Ніколенко О. Конєва Т. Орлова О. Зуєнко М. Кобзар О. Вид-во: Грамота. У виданні вміщено художні твори, включені до нової програми зі світової літератури для 5 класу. З метою кращого засвоєння здобутків мистецтва слова та ..
22.00 грн.
Хрестоматія зі світової літератури Срібна книжка 5 клас Нова програма Авт: Ніколенко О. Вид-во: Грамота
Хрестоматія до підручника Світова література 5 клас Нова програма Авт: Ніколенко О. Конєва Т. Орлова О. Зуєнко М. Кобзар О. Вид-во: Грамота. У виданні вміщено художні твори в українських перекладах відповідно до Нової програми зі світової літератури для 5 класу. До текстів подано аналіз осно..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019