Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська література 5 клас

Українська література 5 клас

Категорія містить підручники з української літератури для 5 класу авторів: Авраменко О. М., Коваленко Л.Т. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Дивосвіт Хрестоматія з Української літератури 5 клас Нова програма Авт: Мірошник С. Вид-во: Літера
Перед вами видання, в якому зібрано всі художні твори з української літератури, які пропонуються для додаткового читання у 5 класі за новою програмою. Дивосвіт - ця назва не випадкова, бо художня література - справжній світ дива, за допомогою якого ви зможете довідатися багато нового і цікавого. ..
50.00 грн.
Підручник Українська література 5 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Підручник повністю відповідає вимогам Державного стандарту освіти та Новій програмі з української літератури. Цю навчальну книжку підготовлено з опорою на нову концепцію літературної освіти. Підручник містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письме..
85.00 грн.
Підручник Українська література 5 клас Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид-во: Освіта
Структура і зміст підручника спрямовані на активну роботу учнів з художніми текстами, пошукову й дослідницьку діяльність, розвиток мовлення та мислення. Для зручності роботи з підручником великі за обсягом тексти поділено на частини, до кожної з яких дібрано запитання для активізації уваги учнів...
110.00 грн.
Підручник Українська література 5 клас Програма 2018 Авт: Авраменко О. Вид: Грамота
Українська література 5 клас підручник відповідає вимогам Державного стандарту та оновленій програмі з української літератури 2017. Видання підготовлено відповідно до концепції Нової української школи. Підручник містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письм..
120.00 грн.
Підручник Українська література 5 клас Програма 2018 Авт: Коваленко Л. Вид: Освіта
Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів Українська література 5 клас Програма 2018.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
130.00 грн.
Українська література 5 клас Нова програма Хрестоматія Вершини Авт: Паращич В. Вид-во: Літера
Хрестоматію укладено за новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 5 клас Нова програма. Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання і завдання, робота ..
70.00 грн.
Українська література 5 клас Хрестоматія Lexis Авт: Гарбуз В. Вид-во: Весна
Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури. Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, рубрики, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життє..
25.00 грн.
Українська література Хрестоматія 5 клас Нова програма Авт: Положий Т. Вид-во: ПЕТ
Хрестоматія містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені новою програмою з української літератури, а також тексти творів для позакласного читання. До того ж у посібнику подано біографічні відомості, літературознавчі статті, тлумачення незрозумілих слів та різнорівневі запитання до кожн..
60.00 грн.
Хрестоматія Джерела Українська література 5 клас Нова програма Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Хрестоматію укладено за чинною програмою Українська література. Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання й завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитк..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019