Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Світова література 6 клас Нова програма

Світова література 6 клас Нова програма

Категорія містить підручники хрестоматії для 6 класу з предмету Світова література авторів: Ніколенко О.М., Волощук Є. та інших

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зарубіжна література Хрестоматія 6 клас Нова програма Авт: Гарбуз В. Вид: ПЕТ
Хрестоматію Зарубіжна література для 6 класу створено відповідно до нової навчальної програми із зарубіжної літератури, що затверджена Міністерством освіти і науки України.   Видання містить біографічні довідки про письменників, необхідні матеріали з теорії літератури, а також рубрик..
80.00 грн.
Підручник Світова Література 6 клас Нова програма Авт: Волощук Є. Вид-во: Генеза
Складова НМК з світової літератури для 6 класу. Інформаційні та художні тексти в підручнику супроводжуються блоками запитань і завдань для індивідуальної роботи й опрацювання в парах і групах. Наприкінці частин підручника подано підсумкові запитання і завдання. Рекомендовано Міністерством осв..
120.00 грн.
Підручник Світова Література 6 клас Нова програма Авт: О. Ніколенко, Т. Конєва, О. Орлова Вид-во: Грамота
У підручнику вміщено нову інформацію про видатних письменників, їхні твори, відомості про міфологію та культуру різних народів, а також різноманітні рубрики, що розкривають красу художнього слова. У виданні застосовано інтерактивні технології вивчення текстів зарубіжних авторів. Підручник сприяє ..
85.00 грн.
Світова література 6 клас Нова програма Хрестоматія Вершини Авт: Столій Л. Вид-во: Літера
Хрестоматія містить твори, вивчення яких у 6 класі передбачене чинною програмою. Твори, запропоновані у хрестоматії, мають методичний супровід: подаються короткі відомості про авторів, завдання і запитання, які скеровують увагу читача на важливі епізоди, особливості представлених художніх текстів..
60.00 грн.
Світова література 6 клас Хрестоматія Lexis Авт: Гарбуз В. Вид-во: Весна
Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури. Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, рубрики, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи ..
25.00 грн.
Хрестоматія Світова література 6 клас Нова програма Авт: Світленко О. Вид-во: Підручники і посібники
У хрестоматії вміщено всі художні твори, передбачені новою програмою зі світової літератури для 6 класу — як обов’язкові для прочитання, так і твори на вибір. Тексти творів подано в повному або скороченому вигляді. Після кожного твору подано запитання та завдання за змістом прочитаного. Для учнів..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019