Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська література 6 клас Нова програма

Українська література 6 клас Нова програма

Категорія містить підручники з української літератури для 6 класу авторів: Авраменко О. М., Коваленко Л.Т. та інших.

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Дивосвіт 6 клас Нова програма Хрестоматія з Української літератури Авт: Мірошник С. Вид-во: Літера
Перед вами видання, в якому зібрано всі художні твори з української літератури, які пропонуються для додаткового читання у 6 класі за новою програмою. Дивосвіт - ця назва не випадкова, бо художня література - справжній світ дива, за допомогою якого ви зможете довідатися багато нового і цікавого. ..
50.00 грн.
Підручник Українська література 6 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій програмі з української літератури. Видання містить художні твори, відомості з теорії литератури, біографічні матеріали про письменників. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості шестик..
95.00 грн.
Підручник Українська література 6 клас Нова програма Авт: Л. Коваленко Вид-во: Освіта
Зміст підручника — науково конкретний, відповідає психолого-віковим особливостям учнів, націлений на розвиток розумового потенціалу школярів. шляхом цілеспрямованого формування у них правильної читацької діяльності. Підручник націлює на колективне, групове, індивідуальне навчання, самонавчання, с..
130.00 грн.
Українська література 6 клас Нова програма Хрестоматія Вершини Авт: Паращич В. Вид-во: Літера
Хрестоматію укладено за новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 6 клас Нова програма. Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання і завдання, робота ..
50.00 грн.
Українська література 6 клас Нова програма Хрестоматія Джерела Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Хрестоматію укладено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 6 клас Нова програма. Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання і завдання, робота ..
60.00 грн.
Українська література 6 клас Хрестоматія Lexis Авт: Гарбуз В. Вид-во: Весна
Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури. Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, рубрики, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життє..
35.00 грн.
Українська література 6 клас Хрестоматія Нова програма Авт: Положий Т. Вид-во: ПЕТ
Хрестоматія містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені новою програмою з української літератури, а також тексти творів для позакласного читання. До того ж у посібнику подано біографічні відомості, літературознавчі статті, тлумачення незрозумілих слів та різнорівневі запитання до кожн..
60.00 грн.
Українська література Хрестоматія 6 клас Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид: Освіта
Хрестоматія Українська література 6 клас укладена відповідно до вимог чинної програми з української літератури. Призначені забезпечити учнів текстами художніх творів та урізноманітнити завдання, пропоновані в підручнику. У вступному слові вміщено рекомендації щодо роботи з книгою. Матеріал структ..
70.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019