Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Біологія 7 клас Нова програма

Підручники Біологія 7 клас Нова програма

Категорія містить Підручники з Біології 7 клас за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Біологія 7 клас Нова програма Авт: Д. А. Шабанов, М. О. Кравченко Вид-во: Грамота
Підручник складено за Новою програмою з Біології для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст навчальних тем скеровано на формування в учнів зацікавленого та співчутливого ставлення до тварин. Методичний апарат і рубрики підручника спрямовані на якісне засвоєння навчального матер..
100.00 грн.
Підручник Біологія 7 клас Нова програма Авт: Довгаль І. Ягенська Г. Жолос О. Ходосовцев О. Костіков І. Волгін С. Додь В. Сиволоб А. Скрипник Н. Толстанова Г. Вид-во: Освіта
Підручник з Біології для учнів 7 класу укладений за Новою програмою. Матеріал підручника поділено на 4 теми, кожна з яких розділена на параграфи. Кожен параграф розпочинається анотацією і мотиваційними запитаннями, відповіді на які можна в ньому знайти. В підручнику виділені терміни і поняття, як..
130.00 грн.
Підручник Біологія 7 клас Нова програма Авт: Запорожець Н. Вид-во: Ранок
Підручник складено за Новою програмою з біології для 7 класу. Він складається з 5 розділів, поділених на параграфи. Кожен параграф починається з короткого вступу із загальною інформацією, яка дозволить підготувати учня до сприйняття нового матеріалу, і закінчується висновками. У кінці параграфа є..
150.00 грн.
Підручник Біологія 7 клас Нова програма Авт: Остапченко Л. Балан П. Серебряков В. Матяш Н. Горобчишин В. Вид-во: Генеза
Підручник з Біології для 7 класу за Новою програмою містить навчальний матеріал, який відповідає вимогам Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Велика кількість ілюстрацій, різноманітні запитання і завдання, а також додаткові відомості і цікаві факти сприяють ефективном..
120.00 грн.
Підручник Біологія 7 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка
Підручник для 7 класу укладено за Новою програмою з біології для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить матеріал для організації продуктивного навчання, головною особливістю якого є формування учнями власних способів репродуктивної й продуктивної діяльності для створення особистісних освіт..
140.00 грн.
Учебник Биология 7 класс Новая программа Авт: Запорожец Н. Черевань И. Воронцова И. Изд-во: Ранок
Учебник составлен по Новой программе по биологии для учащихся 7 класса общеобразовательных учебных заведений. Он состоит из пяти разделов, разбитых на параграфы. Каждый параграф начинается коротким вступлением с общей информацией, которая позволит подготовить ученика к восприятию нового материала..
150.00 грн.
Учебник Биология 7 класс Новая программа Авт: Соболь В. Изд-во: Абетка
Учебник по Биологии для учащихся 7 класса общеобразовательных учебных заведений составлен по Новой программе. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777) ..
120.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019