Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Українська література 7 клас Нова програма

Підручники Українська література 7 клас Нова програма

Категорія містить Підручники з Української літератури для 7 класу Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Українська література 7 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Підручник з Української літератури для 7 класу за Новою програмою відповідає вимогам Державного стандарту з української літератури. Видання містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зор..
120.00 грн.
Підручник Українська література 7 клас Нова програма Авт: Л. Т. Коваленко Вид-во: Освіта
Підручник з Української літератури для учнів 7 класу укладено за Новою програмою з української літератури. Структура і зміст цього компетентнісно орієнтованого підручника спрямовані на активну роботу учнів з художніми текстами, пошукову й дослідницьку діяльність, розвиток мовлення та мислення. За..
150.00 грн.
Підручник Українська література 7 клас Нова програма Авт: Міщенко О.І. Вид-во: Генеза
Підручник з Української літератури для 7 класу створено за Новою програмою. Художні твори розглядаються в межах тематичних розділів. Кожен підрозділ включає коротку біографічну довідку про письменника, текст програмового твору, його аналіз, здійснений відповідно до сучасних досягнень літературозн..
120.00 грн.
Українська література 7 клас Нова програма Хрестоматія Вершини Авт: Паращич В. Вид-во: Літера
Хрестоматію укладено за чинною програмою. Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються питання і завдання, робота над якими допоможе кращому засвоєнню змісту твору та розвитку аналітичних н..
50.00 грн.
Українська література 7 клас Нова програма Хрестоматія Джерела Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Хрестоматію укладено за чинною програмою з урахуванням останніх змін до будь-якого чинного підручника Українська література для 7 класу за новою програмою. Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та довідки про письменників. Після кожного твору пропонуються ..
45.00 грн.
Українська література 7 клас Хрестоматія Lexis Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид: Весна
Українська література 7 клас хрестоматію Lexis укладено згідно з чинною програмою з української літератури. Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури. Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, рубрики, а тако..
25.00 грн.
Українська література Хрестоматія 7 клас Нова програма Авт: Витвицька С. Вид-во: Підручники і Посібники
У хрестоматії подано всі тексти літературних творів, передбачені чинною програмою з української літератури, затвердженою Міністерством освіти та науки України, з усіма її змінами. Для учнів 7 класу та вчителів середньої загальноосвітньої школи. ..
60.00 грн.
Хрестоматія Дивосвіт Українська література 7 клас Нова програма Авт: Мірошник С. Вид-во: Літера
У хрестоматії подано твори художньої літератури, визначені для додаткового читання з української літератури в 7 класі відповідно до нової програми з української літератури. Видання призначене для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, педагогів, батьків, методичних працівників. Схвалено ..
50.00 грн.
Хрестоматія Українська література 7 клас Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид-во: ПЕТ
Хрестоматія з української літератури містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені новою програмою з української літератури. До того ж посібники містять біографічні довідки про письменників, необхідні матеріали з теорії літератури. Деякі літературні твори подано в скороченому вигляді, п..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019