Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Українська мова 7 клас Нова програма

Підручники Українська мова 7 клас Нова програма

Категорія містить Підручники з Української мови для 7 класу Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Єрмоленко С. Сичова В. Жук М. Вид-во: Грамота
Підручник з Української мови для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання складено за Новою програмою. Він структурований за розділами, у яких розглянуто такі частини мови, як: дієслово та його форми — дієприкметник і дієпри­слівник; прислівник; прийменник; сполуч..
120.00 грн.
Підручник Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
Підручник з Української мови для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання за Новою програмою — це розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, ..
130.00 грн.
Підручник Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Горошкіна О. Попова Л. Вид-во: Грамота
Підручник з Української мови для 7 класу складено за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Він структурований за розділами, у яких розглядаються такі частини мови: дієслово та його форми, прислівник, прийменник, сполучник, частка, вигук. Значну ува..
116.00 грн.
Підручник Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Заболотний О.В., Заболотний В.В. Вид-во: Генеза
Підручник з Української мови для 7 класу за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Навчальний матеріал спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересу школярів до предмета. Принцип особистої зорієнтованості навчання реалізова..
120.00 грн.
Підручник Українська мова 7 клас Нова програма з навчанням російською мовою Авт: Ворон А. А., Солопенко В. А. Вид-во: Освіта
У підручнику з Української мови за Новою програмою для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання, теоретичний матеріал вдало поєднано із завданнями на дослідження мовних явищ. Уроки розвитку мовлення, ситуативні вправи допоможуть семикласникам правильно говорити, гр..
130.00 грн.
Підручник Українська мова 7 клас Нова програма з навчанням російською мовою Авт: Заболотний О.В., Заболотний В.В. Вид-во: Генеза
Підручник з української мови для 7 класу складено за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням Російською мовою. Навчальний матеріал підручника спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересу школярів до предмета. Принцип особистої зорієнтованост..
120.00 грн.
Підручник Українська мова 7 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Кобцев Д. Вид-во: Основа
Підручник з Української мови для 7 класу за Новою програмою для шкіл з Українською мовою навчання. Усвідомлюючи вагу мовленнєвих зразків на уроках рідної мови, до підручника дібрано тексти різнопланові за стильовими ознаками, жанрами, багаті лексикою, що має істотно поповнити словниковий запас уч..
0.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019