Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Всесвітня історія 7 клас Нова Програма

Підручники Всесвітня історія 7 клас Нова Програма

Категорія містить Підручники з Всесвітньої історії 7 клас за Новою Програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: І. М. Ліхтей Вид-во: Грамота
Підручник зі всесвітньої історії для 7 класу складено за Новою програмою. Він містить навчальний матеріал із всесвітньої історії починаючи від середини І тис. до кінця XV ст. Різноманітні рубрики, уривки з історичних документів, карти, схеми й ілюстрації допоможуть учням глибше осягнути багатовік..
120.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Бонь О. Іванюк О. Вид-во: Літера
Матеріал підручника зі Всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою охоплює історію Старого Світу доби Середньовіччя. Навчальний матеріал структурований за проблемно-тематичним принципом. Особливу увагу приділено формуванню в учнів уявлень та знань про еволюцію політичних структур середньов..
75.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид-во: Ранок
Підручник з Всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою містить обов'язковий обсяг навчального матеріалу, усі необхідні теоретичні відомості і поняття. До методичного апарату входять фрагменти історичних джерел та запитання до них, додаткова інформація, а також різнорівневі завдання та зап..
150.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Д’ячков С. Вид-во: Ранок
Підручник зі Всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою містить обов’язковий обсяг навчального матеріалу, усі необхідні теоретичні відомості й поняття. До методичного апарату входять фрагменти історичних джерел та запитання до них, додаткова інформація, а також різнорівневі завдання та за..
150.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Подаляк Н. Лукач І. Ладиченко Т. Вид-во: Генеза
Підручник зі Всесвітньої історії для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою Авт: Подаляк Н.Г., Лукач І.Б., Ладиченко Т.В. Вид-во: Генеза. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777) ..
120.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Пометун О. Малієнко Ю. Вид-во: Освіта
Підручник з Всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою допоможе учням скласти чітке уявлення про історію Середніх віків, навчить працювати творчо, визначати своє ставлення до історичних подій. Особлива увага в підручнику приділяється питанням духовної і матеріальної культури, історії повс..
130.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Щупак І. Вид-во: Освіта
Підручник зі Всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою містить інформацію про події, явища, процеси періоду Середніх віків на прикладі середньовічних цивілізацій: християнської, арабо-мусульманської, Середньовічного Сходу. Навчаючись за цим підручником, учні здобудуть знання про суспільн..
90.00 грн.
Учебник Всемирная история 7 класс Новая программа Авт: Гисем А. Мартынюк А. Изд-во: Ранок
Учебник по Всемирной истории для 7 класса по Новой программе содержит обязательный объем учебного материала, все необходимые теоретические сведения и понятия. В методический аппарат входят фрагменты исторических документов и вопросы к ним, дополнительная информация, а также разноуровневые задания..
150.00 грн.
Учебник Всемирная история 7 класс Новая программа Авт: Дьячков С. Изд-во: Ранок
Учебник по Всемирной истории для 7 класса по Новой программе содержит обязательный объем учебного материала, все необходимые теоретические сведения и понятия. В методический аппарат входят фрагменты исторических источников и вопросы к ним, дополнительная информация, а также разноуровневые задания..
150.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019