Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Підручники Англійська мова 8 клас Нова програма

Підручники Англійська мова 8 клас Нова програма

Підручники з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою авторів Карп'юк О.Д., Несвіт А.М., Калініна Л.В. та інших.

Рекомендовані МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник з Англійської мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Переглянути сторінки підручника... Переглянути календарне планування... Завантажити аудіо... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
95.00 грн. 90.00 грн.
Підручник Англійська мова 8 клас To the Top 2B Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Новий курс англійської мови To the Top розроблений спеціально для українських учнів 5-11 класів з 1-2 годинами англійської мови на тиждень. Характерною рисою курсу є те, що Student's Book, Workbook, Student's Audio CD/ CD-ROM та спеціально розроблений для України лінгвокраїнознавчий буклет Cultur..
166.00 грн.
Підручник Англійська мова 8 клас Нова програма Dive into English Авт: Буренко В. Вид-во: Ранок
Підручник з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою призначений для вивчення англійської мови як першої іноземної у 8-х класах загальноосвітніх навчальних закладах. Видання має чітко виражену комунікативну спрямованість, містить багато цікавих завдань інтерактивного, ігрового, розви..
100.00 грн.
Підручник Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Любченко О. Вид-во: Основа
Підручник з Англійської мови для учнів 8 класу складено за Новою програмою та призначено для вивчення англійської мови як першої іноземної у 8 класах загальноосвітніх навчальних закладах 8 рік навчання. Основний навчальний матеріал підручника розраховано на дві навчальні години на тиждень, проте ..
85.00 грн.
Підручник Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Підручник з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою побудовано на принципах комунікативності, інтегрованого розвитку: аудіювання, говоріння, читання, письма. У ньому дотримано загальнодидактичних принципів доступності, логічності, свідомості, активності та наочності у навчанні. ..
83.00 грн.
Підручник Англійська мова 8 клас Поглиблений Full Blast 4 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Full Blast - це новий навчальний курс англійської мови, рекомендований учням 5-11 класів спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Розрахований на 90-120 годин класної роботи, або 3-4 години на тиждень. Створений спеціально для підлітків, курс відповідає Загальноєвропейським ..
169.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017