Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Українська мова 8 клас Нова програма

Підручники Українська мова 8 клас Нова програма

Підручники з Української мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською або російською мовою навчання за Новою програмою.

Рекомендовані МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Українська мова 8 клас Поглиблене вивчення М'яка обкладинка Авт: Тихоша В. Караман С. Мартос С. Вид-во: Освіта
Підручник з Української мови для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів із поглибленим вивченням української мови. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.07.2010 р. № 1/11-6575) ..
110.00 грн.
Підручник Українська мова 8 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
У підручнику з Української мови для учнів 8 класу за Новою програмою реалізовано сучасні підходи до вивчення української мови як форми вияву національної та особистісної свідомості, засобу самопізнання й саморозвитку людини, закладено ідею національного самовизначення. Також ураховано вікові псих..
100.00 грн.
Підручник Українська мова 8 клас Нова програма Авт: Пентилюк М. Омельчук С. Гайдаєнко І. Ляшкевич А. Вид-во: Ранок
Підручник з Української мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Українською мовою навчання за Новою програмою. Переглянути сторінки підручника... Переглянути календарне планування... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти ..
150.00 грн.
Підручник Українська мова 8 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Ворон А. Солопенко В. Вид-во: Освіта
Підручник з Української мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням Російською мовою складено за Новою програмою. Зміст і структура оптимально відповідає розподілу навчального часу і психологічно-віковим особливостям учнів. Нові теоретичні відомості оформлен..
130.00 грн.
Підручник Українська мова 8 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Єрмоленко С. Сичова В. Жук М. Вид-во: Грамота
Підручник з Української мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Українською мовою навчання за Новою програмою містить навчальні, ілюстративні та графічні матеріали з синтаксису словосполучення й простого неускладненого та ускладненого речення, пунктуації, а також розвитку зв..
85.00 грн.
Підручник Українська мова 8 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Авраменко О. Борисюк Т. Почтаренко О. Вид-во: Грамота
Основу підручника з Української мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Українською мовою навчання за Новою програмою становить матеріал із синтаксису словосполучення й простого речення, а також із розвитку мовлення. У цій навчальній книжці більш спрощено подано теоретичні в..
120.00 грн.
Підручник Українська мова 8 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Данилевська О. Вид-во: Оріон
Підручник з Української мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Українською мовою навчання за Новою програмою. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.05.2016 р. № 491) ..
100.00 грн.
Підручник Українська мова 8 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Заболотний О. Заболотний В. Вид-во: Генеза
Підручник з Української мови для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Українською мовою навчання за Новою програмою. Переглянути сторінки підручника... Переглянути календарне планування... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіт..
120.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019