Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Українська література 8 клас Нова програма

Підручники Українська література 8 клас Нова програма

Підручники та хрестоматії з Української літератури для 8 класу за Новою програмою авторів: Черсунова Н., Витвицька С., Паращич В., Авраменко О., Слоньовська О., Цимбалюк В. та інших.

Рекомендовані МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Українська література 8 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Підручник з Української літератури для учнів 8 класу за Новою програмою містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників, спеціально дібрані ілюстрації. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості восьм..
120.00 грн.
Підручник Українська література 8 клас Нова програма Авт: Борзенко О. Лобусова О. Вид-во: Ранок
Підручник з Української літератури для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою зі змінами 2015 року. Переглянути сторінки підручника... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.05.2016 р. ..
150.00 грн.
Підручник Українська література 8 клас Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид-во: Оріон
Підручник з Української літератури для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.05.2016 р. № 491) ..
120.00 грн.
Підручник Українська література 8 клас Нова програма Авт: Пахаренко В. Коваль Н. Вид-во: Грамота
У підручнику з Української літератури для учнів 8 класу за Новою програмою подано матеріали, що ознайомлюють учнів з українським фольклором, оглядові розділи, відомості про авторів, тексти творів, коментарі до них. Методичний апарат містить запитання та завдання різних рівнів складності. Ілюстрац..
120.00 грн.
Українська література 8 клас Нова програма Хрестоматія Джерела Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Хрестоматію з Української літератури для 8 класу укладено за Новою програмою з урахуванням останніх змін до будь-якого чинного підручника Українська література 8 клас Нова програма. Поряд із літературними творами до хрестоматії включено літературознавчі статті та довідки про письменників. Після к..
45.00 грн.
Українська література 8 клас Хрестоматія Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид: ПЕТ
Хрестоматію для 8-го класу створено відповідно до чинної навчальної програми з української літератури, що затверджена Міністерством освіти і науки України.   Видання містить біографічні довідки про письменників, необхідні матеріали з теорії літератури, а також рубрику Підсумуйте проч..
67.00 грн.
Хрестоматія Українська література 8 клас Нова програма Авт: Єременко О. Перевертун О. Вид-во: Освіта
Хрестоматія з Української літератури для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів укладена за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 8 клас Нова програма. Вона містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені новою програмою з української літератур..
70.00 грн.
Хрестоматія Українська література 8 клас Нова програма Авт: Витвицька С. Вид-во: Підручники і Посібники
У посібнику-хрестоматії з Української літератури для 8 класу подано всі тексти літературних творів за Новою програмою, затвердженою Міністерством освіти та науки України. Посібник пропонує також інформацію про фольклорні жанри, життєвий і творчий шлях письменників, короткі літературознавчі узагал..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019