Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Англійська мова 9 клас Нова програма

Англійська мова 9 клас Нова програма

Підручники з Англійської мови для учнів 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Англійська мова 9 клас Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник з Англійської мови для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст навчального матеріалу будується навколо діяльності головних персонажів підручника — українських школярів, об’єднаних проектом створення газети English Bridge. Особливостями навчальних видань є чітка поурочн..
87.00 грн. 82.00 грн.
Підручник Англійська мова 9 клас 9 рік навчання Нова програма Авт: Любченко О. Тучина Н. Вид: Основа
Підручник Англійська мова 9 клас 9 рік навчання Нова програма розраховано на учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають англійську мову дев’ятий рік. Матеріал відповідає основним лініям змісту освіти, які визначено Державним стандартом базової і повної середньої освіти та чинною Про..
95.00 грн.
Підручник Англійська мова 9 клас To the Top 3A Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Новий курс англійської мови To the Top розроблений спеціально для українських учнів 5-11 класів з 1-2 годинами англійської мови на тиждень. Характерною рисою курсу є те, що Student's Book, Workbook, Student's Audio CD/ CD-ROM та спеціально розроблений для України лінгвокраїнознавчий буклет Cultur..
199.00 грн.
Підручник Англійська мова 9 клас Нова програма Dive into English Авт: В. М. Буренко Вид: Ранок
Dive into English серія призначена для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають англійську мову з першого класу. Це сучасні європейські підручники, створені вітчизняним автором з 50-річним педагогічним і методичним досвідом, який знає, як адаптувати найкращі європейс..
150.00 грн.
Підручник Англійська мова 9 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид: Генеза
Англійська мова 9 клас підручник створений відповідно до чинної програми з іноземних мов і продовжує серію навчальної літератури, рекомендованої для оволодіння англійською мовою у загальноосвітніх навчальних закладах. Його побудовано на принципах комунікативності, інтегрованого розвитку всіх ..
120.00 грн.
Підручник Англійська мова 9 клас Нова програма Авт: Оксана Карп'юк Вид: Лібра Терра
Тематика розділів та уроків підручника співпадає з програмовими вимогами щодо інтегрованих змістових ліній, сфер та тематики спілкування, а також відповідають потребам і інтересам сучасних дев’ятикласників . Матеріал підручника сприяє формуванню ключових компетенцій, передбачених Новою програ..
120.00 грн. 114.00 грн.
Підручник Англійська мова 9 клас Поглиблений New Destinations Level B1 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Підручник з англійської мови призначений для використання в 9 класах спеціалізованих навчальних закладах з поглибленим вивченням англійської мови. Відповідає Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти - CEF. Матеріал підручника Student's Book охоплює певну кількість модулів, кожний з яких..
208.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019