Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Фізика 9 клас Нова програма

Фізика 9 клас Нова програма

Підручники з Фізики для 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Фізика 9 клас Авт: Сиротюк В. Вид-во: Освіта
Підручник з Фізики для 9 класу відповідно до вимог програм для базової школи присвячений опануванню знань із розділів фізики електричні явища, атомне ядро і атомна енергетика. Оригінальному підручнику нового покоління властивий сучасний підхід до викладу матеріалу та широке використання історични..
78.00 грн.
Учебник Физика 9 класс Авт: Сиротюк В. Изд-во: Освіта
Учебник по Физике для 9 класса в соответствии с требованиями программы посвящен освоению знаний из разделов физики электрические явления, атомное ядро и атомная энергетика. Оригинальному учебнику нового поколения присущ современный подход к изложению материала и широкое использование исторических..
78.00 грн.
Фізика. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Л. Е. Генденштейн, І. М. Гельфгат. Вид-во: Гімназія.
Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів 9 клас. ..
90.00 грн.
Підручник Фізика 9 клас Нова програма Авт: Бар’яхтар В. Довгий С. Вид: Ранок
Створений авторським колективом досвідчених педагогів та науковців: Бар’яхтар В. Г. , Божинова Ф. Я., Довгий С. О., Кірюхіна О. О. Цей навчальний посібник:  - Забезпечує якісно високий рівень навчання без додаткового навантаження для вчителя - Спрямован на використання отриманих ..
150.00 грн.
Підручник Фізика 9 клас Нова програма Авт: Засєкін Д.О. Засєкіна Т.М. Вид: Оріон
Підручник Фізика 9 клас Нова програма для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Вивчаючи фізику в 7 й 8 класі, ви переконалися, що ця наука відкриває для вас багато таємниць природи, допомагає пояснити явища, які трапляються вам на кожному кроці. У 9 класі, вивчаючи електромагнітні й св..
120.00 грн.
Підручник Фізика 9 клас Нова програма Авт: Сердюченко В. Бойченко А. Вид: Освіта
Опанування новими знаннями розвиває наукове мислення учнів, вчить їх формулювати припущення, планувати власну діяльність для їх перевірки, робити висновки. У проекті підручника більшість теоретичного матеріалу подано за допомогою опису дослідів.  Реалізовано стислість і доступні..
0.00 грн.
Підручник Фізика 9 клас Нова програма Поглиблене вивчення Авт: І. М. Гельфгат Вид: Ранок
Для ЗНЗ з поглибленим вивченням фізики у 9 класі. Підручник відрізняє: • глибокий аналіз фізичних явищ і законів • спрямованість на ефективне формування ключових і предметних компетентностей • органічне поєднання традиційних і новітніх підходів до викладання фізики • стиль вик..
150.00 грн.
Учебник Физика 9 класс Новая программа Авт: Барьяхтар В. Г., Довгий С. А., Божинова Ф. Я. Изд: Ранок
Учебник Физика 9 класс для общеобразовательных учебных заведений. Содержит: - Тексты и иллюстрации для мотивации учебной деятельности - Алгоритмы решения основных типов физических задач - Задания для самопроверки - Домашние экспериментальные задания - Пошаговое описание лабораторн..
150.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019