Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Історія 9 клас Нова програма

Історія 9 клас Нова програма

Підручники з Історії України для учнів 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Історія України 9 клас Нова програма Авт: Реєнт О. Малій О. Вид: Генеза
Підручник Історія України для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів до чинної програми. У підручнику з історії України для 9 класу висвітлено історію України від кінця ХVІІІ до кінця ХІХ ст., коли її землі перебували у складі двох імперій - Російської та Австрі..
0.00 грн.
Підручник Історія України Нова програма 9 клас Авт: О. К. Струкевич Вид: Грамота
Підручник з історії доповнений рубриками Історичний факт, Історичне джерело, На думку вченого, у яких наведені додаткова інформація з відповідних тем. Навчальний матеріал підручника відповідає чинній програмі з історії України. Глибше осягнути матеріал допоможуть також урив..
120.00 грн.
Підручник Історія України Нова програма 9 клас Авт: Турченко Ф. Г., Мороко В. М. Вид: Генеза
Авторами запропоновано методичний апарат із розглянутою системою питань і завдань, використовано методику критичного мислення. У виданні вміщено різноманітні ілюстрації, історичні картки і документи, словник термінів, хронологічну талбицю. В підручнику подано систематизований виклад істор..
120.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 9 клас Нова програма Авт: Осмоловський С. О., Ладиченко Т. В. Вид: Генеза
Посібник складається з 5-ти розділів, що розкривають історію становлення індустріального суспільства, висвітлюють розвиток країн Європи, Америки, Азії і Африки. Підручник охоплює один з найважливіших періодів Всесвітньої історії  від кінця XVIII до початку XX ст. ..
0.00 грн.
Підручник. 9 клас. Всесвітня історія. Гісем О. В., Мартинюк О. О. Вид-во: Ранок.
Підручник створений відповідно до вимог «Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» та навчальної програми для 12-річної школи. Методичний апарат підручника містить фрагменти історичних джерел, погляди відомих людей на різні події, довідкову інформацію, а також різнорівневі..
100.00 грн.
Учебник. Всемирная история. 9 кл. Осмоловський С. О., Ладиченко Т. В. Изд-во: Генеза.
Учебник охватывает один из важнейших периодов всемирной истории - столетнюю эпоху от начала Великой французской революции (1789) до конца Х1Хст.Он состоит из 6 глав, раскрывающих историю становления индустриального общества, освещающих развитие стран Европы, Америки, Азии и Африки.Книга содержит ..
60.00 грн.
Підручник Історія України 9 клас Нова програма Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид: Ранок
Підручник Історія України 9 клас Нова програма для загальноосвітніх навчальних закладів.   Переваги підручника: Події історії України розглядаються в контексті світової історії, учні мають можливість порівняти розвиток різних держав в одному історичному періоді. Схеми і таблиці мають..
150.00 грн.
Підручник Історія України 9 клас Нова програма Авт: Левітас Ф., Дудар О. Вид: Освіта
У змісті підручника Історія України 9 клас поєднано факти з історії України та світу, він сприяє інтеграції знань учнів з георгафії, української літератури та мистецтва.  Він ілюстрований репродукціями і фотографіями, які оптимізують розуміння особливостей історичного розв..
0.00 грн.
Підручник Історія України Нова програма 9 клас Авт: В. Власов Вид: Літера
Підручник Історія України призначений для учнів 9 класів за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. (наказ МОН від 20.03.2017 р. № 417) ..
100.00 грн.
Підручник Історія України Нова програма 9 клас Авт: О. Пометун, Н. Гупан, І. Смагін Вид: Оріон
Цей компетентнісно орієнтований підручник продовжує та розвиває авторську концепцію добре відомих навчальних книжок, що вже багато років користуються заслуженою довірою та повагою освітянської громадськості України, втілюючи ідею практичної спрямованості й аналітичної глибини у навчання історії.&..
120.00 грн.
Підручник Історія України Нова програма 9 клас Поглиблене вивчення Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид: Ранок
Пропонований навчальний посібник дає змогу вчителеві зосередитися на реалізації окреслених у програмі особистісно орієнтованого, діяльнісного і компетентнісного підходів. Зміст підручника Історія України для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням і..
150.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 9 клас Нова програма Авт: Ігор Щупак Вид: Оріон
Підручник Всесвітня історія 9 клас для загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою. Створюючи цей підручник, автор намагався використовувати останні досягнення історичної науки та сучасні психолого-педагогічні вимоги. Підручник має п’ять розділів, які, у свою чергу, поді..
120.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 9 клас Нова програма Авт: Литовченко С. Д’ячков С. Вид: Ранок
Підручник для учнів 9 класу із Всесвітньої історії загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою. Чітка та логічна структура підручника спрямує учнів на вирішення конкретних навчальних завдань. Підручник написаний простою, доступною мовою, містить чі..
150.00 грн.
Підручник Всесвітня історія 9 клас Нова програма Авт: Реєнт О. Малій О. Вид: Генеза
Підручник Всесвітня історія 9 клас відповідає чинній програмі зі світової історії для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладаів. У підручнику висвітлено події всесвітньої історії кінця XVIII - початку XX ст. від Французької революції до першої світово..
0.00 грн.
Підручник Всесвітня історія Нова програма 9 клас Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид: Ранок
Підручник для 9-го класу Всесвітня історія за Новою програмою містить обов'язковий обсяг навчального матеріалу, усі необхідні теоретичні відомості і поняття. До методичного апарату входять фрагменти історичних джерел та запитання до них, додаткова інформація, а також різнорівне..
150.00 грн.
Підручник Всесвітня історія Нова програма 9 клас Авт: П. Б. Полянський Вид: Грамота
Запитання та завдання зорієнтовані на вікові особливості дев’ятикласників, а отже, сприятимуть ґрунтовнішому засвоєнню навчального матеріалу. Містить навчальний матеріал, у якому розкриваються події всесвітньої історії кінець XVIII – початок XX ст. Підручник відповідає Державном..
120.00 грн.
Підручник Всесвітня історія Нова програма 9 клас Поглиблене вивчення Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид: Ранок
Пропонований навчальний посібник дає змогу вчителеві зосередитися на реалізації окреслених у програмі особистісно орієнтованого, діяльнісного і компетентнісного підходів. Зміст підручника цілково відповідає Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти, навчальній прог..
150.00 грн.
Учебник Всемирная история 9 класс Новая программа Авт: Гисем А. Мартынюк А. Изд: Ранок
Всемирная история 9 класс учебник для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке Новая программа. Особенности учебника: доступное и интересное изложение учебного материала позволяет окунуться в завершающий период истории Нового времени, ставший эпохой модернизации и национ..
150.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019