Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зарубіжна література 9 клас Нова програма

Зарубіжна література 9 клас Нова програма

Підручники та хрестоматії з предмету Зарубіжна література для учнів 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник. Зарубіжна література 9 клас. В. М. Назарец. Вид-во: Вежа.
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Матеріал підручника охоплює період від ХVІІ — до сере+ дини ХІХ століття. В літературі цього періоду утверджуються художні напрями, які набувають загаль+ ноєвропейського поширення, активно впливаючи на творчі пошуки письменників. Відповідно ..
65.00 грн.
Підручник. Зарубіжна література. 9 клас. Ковбасенко Ю. І. Вид-во: Грамота.
Навчити школярів мислити, виховувати їхній естетичний смак, уміння аналізувати й інтерпретувати художній текст і літературний процес - основні положення методичної концепції автора. Матеріал підручника відповідає вимогам чинної загальнодержавної програми із зарубіжної літератури. Опанувавши й..
60.00 грн.
Підручник. Зарубіжна література. 9 клас. Ніколенко О. М., Столій І. Л. Вид-во: Ранок.
Підручник містить обов'язковий обсяг навчального матеріалу, необхідні теоретичні відомості й поняття, передбачені чинною програмою. Для вивчення й закріплення матеріалу запропоновано різноманітні завдання. Призначений для учнів 9 класів, що навчаються за програмою 12-річної школи. ..
100.00 грн.
Підручник 9 клас Зарубіжна література Нова програма Авт: Ніколенко О. М., Зуєнко М. О., Стороха Б. В. Вид: Грамота
Для учнів загальноосвітніх закладів, учителів, батьків. У підручнику вміщено яскраві огляди літературних епох і напрямів XVIII–XIX ст. а також представлено популярні серед сучасної молоді твори Європи та США XX ст. Підручник відповідає чинній програмі із зарубіжної літератури дл..
120.00 грн.
Підручник Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Волощук Є. Звиняцьковський В. Філенко О. Вид: Генеза
Зарубіжна література для учнів 9 класу за Новою програмою ознайомлює з художніми творами зарубіжної літератури, вивчення яких передбачено чинною програмою. У цікавих рубриках автори виствітлюють різні аспекти літературних творів, тлумачать літературознавчі терміни, пропонують історичні довідки то..
120.00 грн.
Підручник Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Кадоб'янська Н. Удовиченко Л. Вид: Сиция
Підручник з предмету Зарубіжна література 9 клас Нова програма дасть змогу простежити розвиток зарубіжної літератури від доби Просвітництва до сучасності, ознайомить із визначними творами класиків, заохотить до читання. Структура і зміст підручника спрямовані на активну роботу учнів із художніми ..
130.00 грн.
Підручник Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: О. Ісаєва, О. Мельник, Ж. Клименко Вид: Оріон
Підручник пропагує читацькоцентричну парадигму навчання, у центрі якої не художній текст, а читач, який сприймає й декодує цей текст, дає йому власну аргументовану оцінку. Для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Підручник створено з любов’ю світу і життя до Богом даної ..
120.00 грн.
Підручник Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Паращич В. Фефілова Г. Вид: Основа
Підручник Зарубіжна література 9 клас за Новими дидактичними вимогами на диференційованій, варіативній, особистісно зорієнтованій та компетентнісній основі відповідно до Нової програми для 9-го класу. Зміст і структура навчального матеріалу кожної теми, розділу й підрозділ..
90.00 грн.
Підручник Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Ю.І. Ковбасенко Вид: Літера
Підручник Зарубіжна література 9 клас за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів забезпечує формування ключових і предметних компетентностей у процесі вивчення зарубіжної літератури. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
100.00 грн.
Хрестоматія 9 клас Зарубіжна література Нова програма Авт: Кадоб'янська Н. Удовиченко Л. Вид: Освіта
Видання містять біографічні довідки про письменників, необхідні матеріали з теорії літератури, а також рубрики Цікаві факти та Перевірте свої знання!. Посібник створено відповідно до нової 5–8 кл. та чинної 9–11 кл. навчальних программ із зарубіжної літератури, що затверджені Міністерством освіти..
70.00 грн.
Хрестоматія 9 клас Світова література Авт: Андронова Л. Вид-во: ПЕТ
Хрестоматія містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені програмою зі світової літератури для загальноосвітніх навчальних закладів, що затверджена Міністерством освіти і науки України. До того ж у посібнику подано біографічні відомості, літературознавчі статті, тлумачення незрозумілих ..
70.00 грн.
Хрестоматія Джерела Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: І. Л. Столій Вид: Ранок
Хрестоматія Джерела 9 клас відповідає чинній програмі із зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить усі твори за шкільною програмою, відомості про життєвий і творчий шлях письменників, запитання і завдання. ..
45.00 грн.
Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас Нова програма Авт: Світленко О. Вид: Підручники і посібники
У посібнику-хрестоматії вміщено біографії письменників, вивчення творчості яких передбачено програмою із зарубіжної літератури для 9 класу, відомості про їхню творчість і програмові твори, а також тексти художніх творів. Після кожного твору подано запитання та завдання за змістом пр..
65.00 грн.
Хрестоматія Зарубіжна література Нова програма 9 клас Авт: Ніколенко О.М., Орлова О.В., Юлдашева Л.П. Вид: Грамота
У виданні вміщено програмні художні твори повністю й у фрагментах, а також дидактичні матеріали до них, що сприяють формуванню ключових і предметних компетентностей відповідно до Концепції Нової української школи.  Він створені на підставі компетентнісного підходу й враховують ..
45.00 грн.
Хрестоматія Зарубіжна література Оновлена програма 9 клас Авт: Н. Шевченко Вид: Весна
Хрестоматію для 9 класу створено відповідно до Оновленої програми із Зарубіжної літератури 2017 року й вимог Концепції нової Української школи. Комплексний підхід вивчення літератури. Окрім художніх текстів містить біографії авторів. Схвалено для використання у загально..
75.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019