Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Математика 9 клас Нова програма

Математика 9 клас Нова програма

Підручники з Математики, Алгебри та Геометрії для учнів 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Алгебра 9 клас Нова програма Авт: Бевз Г. П. Бевз В. Г. Вид: Освіта
Підручник містить завдання різних рівнів прості і складні, легкі і підвищеної трудності та видів на обчислення, доведення, дослідження, побудову, перетворення; відкриті задачі, завдання на встановлення відповідності, практичні тощо. Алгебра для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладі..
130.00 грн.
Підручник Алгебра 9 клас Нова програма Авт: Кравчук В. Підручна М. Янченко Г. Вид: Підручники і посібники
Підручник Алгебра Нова програма 9 клас для загальноосвітніх навчальних закладів.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (наказ МОН України від 20.03.2017р. № 417) ..
90.00 грн.
Підручник Алгебра 9 клас Нова програма Авт: Мерзляк А., Полонський В., Якір М. Вид: Гімназія
Підручник з алгебри для 9 класу загальноосвітніх навчальних заклдів Нова програма. Для шкіл з українською мовою навчання.   Рекомендований Міністерством освіти та науки України   Наказ МОН від 20.03.2017 р. № 417 ..
120.00 грн.
Підручник Геометрія 9 клас Нова програма Авт: А. Мерзляк, М. Якір, В. Полонський Вид: Гімназія
Підручник з геометрії для 9 класу Нова програма для шкіл з українською мовою навчання загальноосвітніх навчальних закладів.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   Наказ МОН від 20.03.2017 р. № 417 ..
120.00 грн.
Підручник. Геометрія. 9 клас. Апостолова Г. В. Вид-во: Генеза.
Відповідає за прграмою як загально освітніх середніх навчальних закладів, так і класів з поглибленим вивченням математики - є дворівневим. Може бути використаний: у загальноосвітніх класах та класах з погдлибленим вивченням математики; для організації позакласних зарнять і самостійної навчальної ..
48.00 грн.
Підручник. Геометрія. 9 клас. М. І. Бурда., Н. А. Тарасенкова. Вид-во: Зодіак-Еко.
Підручник з геометрії для 9 класу, загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник - переможець Всеукраїнського конкурсу підручників для 12-річної школи Міністерства освіти і науки України в 2009 році. Київ "Зодіак-Еко" 2010. Автори підручника: М. І. Бурда., Н. А. Тарасенкова. ..
78.00 грн.
Учебник Алгебра 9 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гімназія
Учебник Алгебра 9 класс по Новой программе для общеобразовательных учебных заведений, школ с русским языком обучения.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (приказ МОН Украины 20.03.2017. № 417) ..
120.00 грн.
Учебник Геометрия 9 класс Новая программа Авт: Ершова А. Голобородько В. Изд: Ранок
Геометрия Новая программа 9 класс учебник для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке. Содержит обязательный объем учебного материала, необходимые теоретические сведения и понятия, большое количество задач, которые облегчают работу учителей и учащихся. В конце каждой гл..
150.00 грн.
Учебник Геометрия 9 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гімназія
Учебник по Геометрии для 9 класса общеобразовательных учебных заведений Новая программа. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
120.00 грн.
Учебник. Алгебра 9 класс. Кравчук В., Підручна М., Янченко Г. Изд-во: Підручники і Посібники.
ЮНЫЕ ДРУЗЬЯ! Несколько слов об особенностях учебника. Материал, который вы будете изучать, разделен на четыре параграфа, а параграфы — на пункты. Каждый пункт начинается изложением теоретического материала. Некоторые пункты содержат дополнительный материал под рубрикой «Для тех, кто хочет зна..
60.00 грн.
Учебник. Геометрия. 9 класс. Апостолова Г.В. Изд-во: Генеза.
Соответствует программе как общеобразовательных средних учебных завдедений, так и для классов с углубленным изучением математики - является двухуровневым. ..
60.00 грн.
Підручник Алгебра 9 клас Нова програма Авт: Н. Тарасенкова, І. Богатирьова, О. Коломієць Вид: Оріон
Для загальноосвітніх навчальних закладаів. Новаторський підхід до викладання алгебри в загальноосвітній школі, що поєднує традиції класичної математичної освіти та виклики сьогодення. У його основу покладено формування в учнів ключових і предметних математичних компетентностей на основі здобуття ..
120.00 грн.
Підручник Алгебра Нова програма 9 клас Авт: О. С. Істер Вид: Генеза
У підручнику після кожного параграфа виокремлено вправи для повторення, а після певних параграфів, де це доцільно, - завдання для підготовки до вивчення нової теми. В кінці кожного розділу наведено вправи для повторення. Підручник з Алгебра 9 клас відповідає чинній програмі..
120.00 грн.
Підручник Геометрія 9 клас Нова програма Авт: Г. П. Бевз, В. Г. Бевз, Н. Г. Владімірова Вид: Освіта
Основні засади побудови підручника: поєднання науковості та доступності, реалізація наступності та пропедевтики, збалансування теорії та практики, диференціація та інтеграція, урізноманітнення системи задач та діяльності учнів, розвиток і виховання учнів. Підручника Геометрія для 9 класу..
130.00 грн.
Підручник Геометрія 9 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н.А. Бурда М.І. Вид: Оріон
Геометрія 9 клас підручник  для учнів загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою. Увесь матеріал поділено на п’ять розділів, а розділи — на параграфи. У кожному параграфі є теоретичний матеріал і задачі. Вивчаючи теорію, особливу увагу звертайте на текст, виділений жирн..
120.00 грн.
Підручник Геометрія Нова програма 9 клас Авт: Єршова А. Голобородько В. Крижановський О. Вид: Ранок
Геометрії підручник для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Видання відрізняє: - Авторська система усних, графічних і письмових вправ, багаторівнева побудова навчального матеріалу. - Доступність викладання, зручність користування структуров..
150.00 грн.
Підручник Геометрія Нова програма 9 клас Авт: Істер О. Вид: Генеза
Після кожного розділу наведено вправи для його повторення. Підручник відповідає програмі з математики, містить достатню кількість диференційованих вправ і прикладних задач. Для підготовки до контрольної роботи передбачено Домашню самостійну роботу та Завдання для перевірки знань. Для на..
120.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019