Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська мова 9 клас Нова програма

Українська мова 9 клас Нова програма

Підручники з Української мови для учнів 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Українська мова 9 клас Авт: Глазова О. Кузнецов Ю. Вид-во: Освіта
Підручник з Української мови для учнів 9 класу має узагальнювальний характер, спрямований на те, щоб дати можливість учням навчитися застосовувати мовну теорію у практиці живого спілкування – у всіх видах мовленнєвої діяльності. Основна ідея художньої концепції підручника: гармонійно об’єднуючи з..
78.00 грн.
Підручник Українська мова 9 клас Нова програма Авт: Єрмоленко С. Я., Сичова В. Т., Жук М. Г. Вид: Грамота
Підручник Українська мова 9 клас Нова програма містить навчальний матеріал із синтаксису та пунктуації, а також з основ комунікативної діяльності мовлення. У виданні викладено зміст основних понять із синтаксису складного речення, що передбачено чинною програмою МОН Украї..
0.00 грн.
Підручник Українська мова 9 клас Російська мова навчання Авт: О. В. Заболотний Вид: Генеза
Підручник є основою навчально - методичного комплекту з української мови для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. До комплекту також входять пос..
0.00 грн.
Підручник Українська мова Українська мова навчання Нова програма 9 клас Авт: Заболотний О. Заболотний В. Вид: Генеза
Теоретичний матеріал у параграфах поділено на частини із зазначенням ключових понять. Деякі відомості оформлено у вигляді таблиць і схем, що полегшує сприйняття, опрацювання та запам’ятовування інформації. Підручник з Української мови для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних зак..
120.00 грн.
Підручник. Рідна мова. 9 клас. Для гімназій, ліцеїв та шкіл з поглибленим вивченням української мови. Тихоша В. І., Плющ М. Я. Вид-во: Освіта.
Рекомендовано Міністерстовм освіти і науки України. У підручнику основний та додатковий теоретичний матеріал сконцентровано в лінгвістичних довідках. Вправи, завдання, тести, таблиці, схеми спрямовані на формування практичних навичок з рідної мови. Уроки культури мовлення і спілкування, р..
110.00 грн.
Підручник Українська мова 9 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид: Ранок
Підручник Українська мова 9 клас для загальноосвітніх навчальних закладів Нова програма.   Підручники Глазової О. П. користуються прихильністю вчителів і учнів багато років, адже відрізняються доступністю викладу теоретичного матеріалу, цікавим дидактичним матеріалом, сучасним п..
150.00 грн.
Підручник Українська мова 9 клас Поглиблене вивчення Нова програма Авт: Караман С. Горошкіна О. Попова Л. Вид: Ранок
Для використання у загальноосвітніх навчальних закладах з поглибленим вивченням філології. Підручник відрізняє наявність таких матеріалів: - Наочність подання теоретичного матеріал - Тренувальні вправи різних рівнів складності - Вправи для мотивації навчальної діяльності - Зав..
150.00 грн.
Підручник Українська мова 9 клас Російська мова навчання Нова програма Авт: Ворон А. Солопенко В. Вид: Освіта
Українська мова для шкіл з російською мовою навчання. Підручник з Української мови створювався відповідно до Європейських рекомендацій з мовної освіти з урахуванням кращих здобутків вітчизняних методик викладання мови як шкільного предмета. Велику увагу приділено інтерактив..
130.00 грн.
Підручник Українська мова Нова програма 9 клас Авт: О. М. Авраменко Вид: Грамота
У зміст підручника інтегровано матеріали мережі Інтернет з експрес-уроками, які сприятимуть розвитку мовної компетентності учнів. Рубрики Культура слова, До речі..., Зауважте!, YouTube містять цікавий і важливий матеріал із мовних тонкощів, подолання суржикових елементів, збагачення сло..
95.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019