Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська література 9 клас Нова програма

Українська література 9 клас Нова програма

Підручники та хрестоматії з Української літератури для 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Українська література 9 клас Авт: Пахаренко В. Вид-во: Генеза
Підручник ознайомлює дев’ятикласників з українським фольклором і літературним процесом від найдавніших часів до середини ХІХ ст., останній розділ його є екскурсом в літературу ХХ ст. Книжка містить оглядові розділи теоретко-літературного, культуро-логічного та історико-літературного характеру, на..
60.00 грн.
Підручник Українська література 9 клас Нова програма Авт: Міщенко О. І. Вид: Генеза
Підручник Українська література 9 клас відповідає вимогам оновленої програми для загальноосвітніх навчальних закладів України. Видання укладено з урахуванням історико-хронологічного підходу, відповідно художні твори в ньому проаналізовано в контексті історико-літературного..
0.00 грн.
Підручник. Українська література. 9 клас. Для шкіл з російською мовою навчання. Авраменко О. М., Дмитренко Г. К. Вид-во: Грамота.
Підручник повністю відповідає вимогам Державного стандарту освіти та чинній програмі для 12-річної школи. Він містить відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників, багатий ілюстративний матеріал та інш. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорін..
78.00 грн.
Підручник. Українська література. 9 клас. Для шкіл з українською мовою навчання. Авраменко О. М., Дмитренко Г. К. Вид-во: Грамота.
Підручник повністю відповідає чинній програмі МОН України. Він містить літературно-критичні статті, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників та ін. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зорієнтовані на вікові особливості дев'ятикласників...
66.00 грн.
Підручник Українська література 9 клас Нова програма Авт: Л. Т. Коваленко, Н. І. Бернадська Вид: Оріон
Підручник Українська література 9 клас за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів. Цей підручник допоможе навчитися читати вдумливо й із задоволенням, розуміти й поважати не лише рідну літературу та культуру, а й себе та навколишній світ допоможе. Голо..
120.00 грн.
Підручник Українська література 9 клас Нова програма Авт: О. Єременко, А. Лупійчук Вид: Освіта
Підручник Українська література 9 клас складається з настцпних етапів: Перший етап — підготовка до сприйняття художнього твору. Учням пропонується замислитися над літературними стереотипами, твердженнями, які ментально склалися і поширено побутують.  На цьому ж ет..
0.00 грн.
Підручник Українська література 9 клас Нова програма Авт: О. І. Борзенко, О. В. Лобусова Вид: Ранок
Підручник з Української літератури призначений для учнів дев'ятого класу загальноосвітніх навчальних закладів складено за Новою програмою. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.03.2017 р. № 417) ..
150.00 грн.
Підручник Українська література 9 клас Нова програма Авт: Пахаренко В. Вид: Грамота
Відповідає чинній оновленій програмі з української літератури для 9 класу та вимогам Державного стандарту освіти Підручник спрямований на виховання в школярів високих гуманістичних, патріотичних, естетичних почуттів. Містить оглядові розділи, стислі нариси життя та творчості пис..
0.00 грн.
Підручник Українська література Нова програма 9 клас Авт: О. М. Авраменко Вид: Грамота
Навчальний посібник містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали про письменників. Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та Новій програмі з української літератури у 9-му класі. Методичний апарат підручника охоплює різнорівневі завдання, зор..
120.00 грн.
Українська література 9 клас Хрестоматія Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид: ПЕТ
Українська література 9 клас Нова програма. Хрестоматію створено відповідно до чинної навчальної програми з української літератури, що затверджена Міністерством освіти і науки України. Хрестоматія розрахована на учнів 9 класів, але може бути корисною і для абітурієнтів, студентів, учите..
67.00 грн.
Українська література Хрестоматія Джерела 9 клас Нова програма Авт: Борзенко О. Вид: Ранок
Хрестоматія Джерела 9 клас відповідає чинній програмі з української літератури. Посібник містить усі твори за шкільною програмою, вступні нариси до кожного розділу, відомості про життєвий і творчий шлях письменників, запитання і завдання. Призначений для учнів 9 класів загальноосвітн..
45.00 грн.
Українська література Хрестоматія-довідник Джерела 11 клас Рівень стандарту, академічний рівень Нова програма Авт: Борзенко О. І. Вид: Ранок
Хрестоматія Джерела укладена за чинною програмою Українська література 11 клас Рівеь стандарту, академічний рівень з урахуванням останніх змін. Поряд із літературними творами до хрестоматії включені літературознавчі статті та біографічні довідки про письменників. Після кожного т..
65.00 грн.
Хрестоматія 9 клас Нова програма Українська література Авт: Єременко О. Перевертун О. Вид: Освіта
Хрестоматія з української літератури укладено відповідно до нової та чинної навчальних програм, містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені новою та чинними програмами з української літератури, а також тексти для позакласного читання 5–6 кл. До того ж посібники містять біогра..
70.00 грн.
Хрестоматія 9 клас Українська література Нова програма Авт: Витвицька С. Вид: Підручники і Посібники
У хрестоматії-посібнику подано всі тексти літературних творів прозові твори — скорочено, передбачені чинною програмою з української літератури з усіма змінами, затвердженою Міністерством освіти та науки України. Тестові завдання відкритого і закритого типів рубрики&nb..
55.00 грн.
Хрестоматія з Української літератури 9 клас Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид: Оріон
Українська література Хрестоматія 9 клас для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому навчальному посібнику гармонійно поєднується світ художньої літератури і світ науки. Це система методично продуманих запитань до кожного тексту, робота з рідкісними ілюстраціями, корисні примітки. ..
80.00 грн.
Хрестоматія Українська література Оновлена програма 9 клас Авт: Гавриш І. Вид: Весна
Хрестоматія Українська література для 9 класу створена відповідно до Оновленої програми 2017 року з Української літератури і вимог нової. Структура посібника орієнтована на комплексний підхід до вивчення літератури. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних за..
70.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019