Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Хімія 9 клас Нова програма

Хімія 9 клас Нова програма

Підручники з Хімії для 9 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: Лашевська Г. Вид: Генеза
Підручник озширить і поглибить знання про світ речовин в залежності властивостей речовин від їхнього складу та будови. Виконання завдань різного формату, зокрема тестових, робота з алгоритмічними приписами, табличними даними, графіками, діаграмами сприятиме формуванню ваших навчальних компетентос..
0.00 грн.
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: Попель П. Крикля Л. Вид: Академія
Підручник Хімія 9 клас створено за програмою з хімії для 7—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У ньому розглянуто матеріал із розділів Вода, Розчини, Хімічні реакції, Найважливіші органічні сполуки. Містить практичні роботи, лабораторні досліди, запитання, вправи, задачі, завдання для..
110.00 грн. 100.00 грн.
Учебник Химия 9 класс Новая программа Авт: Попель П. Крикля Л. Изд: Академия
В учебнике есть практические работы, лабораторные опыты, упражнения, задачи. Содержит теоретический материал разделов Вода, Растворы, Химические реакции, Важнейшие органические соединения. Для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке. Учебник подготовлен в соответст..
95.00 грн. 90.00 грн.
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: Василенко С. Коваль Я. Вид: Освіта
Дидактичне та інформаційне навантаження мають інфографіка та схеми, таблиці і малюнки, фотографії та скрайбінг, деякі з них свідомо не завершені — це пропозиція до учнів стати співавторами. У підручнику використано світові освітні тренди: робота на результат; управління знаннями; конструктиві..
0.00 грн.
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: Гранкіна Т. Вид: Основа
До підручника Хімія 9 клас додано інтерактивний онлайн-додаток, який містить тестовий матеріал і завдання для самостійних робіт. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів повністю відповідає чинній програмі. Він містить теоретичний матеріал, який супроводжу..
0.00 грн.
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: О. В. Березан Вид: Підручники і посібники
Підручник Хімія для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
90.00 грн.
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: О. В. Григорович Вид: Ранок
Підручник Хімія для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. ОСОБЛИВОСТІ ПІДРУЧНИКА: - алгоритми виконання усіх лабораторних дослідів та практичних робіт - українознавчий матеріал - дворівневість подання теоретичного матеріалу ..
150.00 грн.
Підручник Хімія 9 клас Нова програма Авт: О. Ярошенко Вид: Оріон
Підручник Хімія 9 клас Нова програма продовжує та розвиває авторську концепцію добре відомих навчальних посібників, що вже багато років користуються заслуженою довірою та повагою освітянської громадськості України. Мета підручника доступно й цікаво пізнавати світ речовин і хімічних явищ, у першу ..
120.00 грн.
Підручник Хімія Нова програма 9 клас Авт: М. Савчин Вид: Грамота
Методичний апарат підручника зорієнтований на вікові особливості учнів-дев’ятикласників і передбачає різноманітні види діяльності, які використовуються на різних етапах здобуття знань і досвіду. Зміст навчальних тем скеровано на формування предметних компетентностей учнів. Підручник створ..
120.00 грн.
Учебник Химия 9 класс Новая программа Авт: А. В. Григорович Изд: Ранок
Учебник Химия 9 класс  Содержание: - Состав и свойства основных классов неорганических соединений - Химическая связь и строение вещества - Понятие о дисперсных системах - Строение молекулы воды и т. д. ОСОБЕННОСТИ УЧЕБНИКА: - двухуровневая пода..
150.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019