Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Развивающее обучение. Математика Скворцова

Развивающее обучение. Математика Скворцова

Від авторів Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальної програми з математики та підручника – переможця Всеукраїнського конкурсу. 

Унікальне видання органічно поєднує в собі функції підручника і робочого зошита.

Єдиний навчально-методичний комплект для початкової школи, який проходить експериментальну перевірку перед масовим використанням у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Математика 1 клас Навчальний зошит 3 частини Нова програма Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам навчальної програми з математики для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається з трьох частин, кожна з яких містить тексти правил, зразки міркувань, завдання на актуалі..
99.00 грн.
Математика 1 клас Оновлена програма Розробки уроків CD-ROM Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Відповідає чинній програмі з математики для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить розробки уроків математики за виданням Математика 1 клас Навчальний зошит у 3 частинах С.О. Скворцова., О.В. Онопрієнко Ранок. До видання додається диск, на якому розміщено розробки уроків. ..
60.00 грн.
Математика 1 класс Новая программа Разработки уроков Авт: Скворцова С. Изд-во: Ранок
Пособие содержит разработки уроков математики к изданию Учебная тетрадь по математике в 3 частях 1 класс новая программа. Автор: С.А. Скворцова, О.В. Оноприенко. Издательство: Ранок. Пособие составлено в соответствии с действующей программой по математике для 1 класса общеобразовательных учебных ..
60.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Розробки уроків До навчального зошита Скворцовой С. Вид-во: Ранок
Пропонований посібник містить розробки уроків математики за виданням: Математика. 3 клас. Навчальний зошит + додаток Працюю самостійно + 3 вкладинки. У 3 частинах. Нова програма. С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. Вид-во: Ранок. Посібник відповідає чинній програмі з математики для 3 класу..
80.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Методичні настанови Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Пропонований посібник містить методичні настанови до тематичного планування уроків математики і реалізує зміст навчання, розгорнутий у виданні: Підручник Математика 4 клас Нова програма 2 частини Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид-во: Ранок. Відповідно до мети і завдань навчання математики, визн..
20.00 грн.
Математичні прописи 1 клас Нова програма Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Видання відповідає чинній програмі з математики для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Система завдань, поданих у посібнику, спрямована на формування графічних навичок першокласників, навичок написання цифр, у тому числі в учнів, які пишуть лівою рукою, на розвиток дрібної моторики, пр..
18.00 грн.
Навчальний зошит Математика 2 клас 3 частини Оновлена програма Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Оновленої навчальної програми 2016 року з математики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається із 3 частин, кожна з яких містить тексти правил, зразки міркувань..
134.00 грн.
Навчальний зошит Математика 3 клас 3 частини Оновлена програма Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Оновленої навчальної програми 2016 року з математики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається із 3 частин, кожна з яких містить тексти правил, зразки міркувань..
150.00 грн.
Навчальний зошит Математика 4 клас 3 частини Нова програма Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою з математики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається з трьох частин, кожна з яких містить тексти правил, зразки міркувань, завдання на актуалізацію опорних знан..
150.00 грн.
Навчальний зошит Математика 4 клас 3 частини Оновлена програма Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Оновленої навчальної програми 2016 року з математики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається із 3 частин, кожна з яких містить тексти правил, зразки міркувань..
150.00 грн.
Підручник Математика 4 клас Нова програма 2 частини Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Підручник з Математики для учнів 4 класу за Новою програмою. Переглянути... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777) ..
200.00 грн.
Рабочая тетрадь Математика 4 класс Новая программа Две части Авт: Скворцова С. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе к учебнику Математика 4 класс Новая программа Две части Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд-во: Ранок. Издание состоит из двух частей, каждая из которых содержит задания на актуализацию опорных знаний, создание проблемной ситуации и ее решение, первичное закр..
40.00 грн.
Разработки уроков Математика 2 класс Новая программа Авт: Скворцова С. Изд-во: Ранок
Пособие содержит разработки уроков по математике по Новой программе к изданию Математика 2 класс Учебная тетрадь В 4 частях Новая программа Авт: Скворцова С.А. Оноприенко О.В. Изд-во: Ранок. Издание содержит детализированные проекты всех уроков математики. В пособии реализованы личностно-ориентир..
60.00 грн.
Робочий зошит Математика 4 клас Нова програма Дві частини Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Скворцова С.О. Онопрієнко О.В. Вид-во: Ранок. Видання складається з двох частин, кожна з якихь містить завдання на актуалізацію опорних знань, створення проблем..
40.00 грн.
Розробки уроків Математика 2 клас Нова програма Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Пропонований посібник містить розробки уроків математики за виданням Математика 2 клас Навчальний зошит У 4 частинах Нова програма С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. Вид-во: Ранок. Посібник відповідає чинній програмі з математики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить дет..
60.00 грн.
Розробки уроків Математика 4 клас 1 та 2 частина Нова програма Авт: Скворцова С. Вид: Ранок
Методичний посібник містить розробки уроків за виданням: Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. Математика: підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів у 2-х частинах Ранок 2015. Посібник відповідає чинній програмі з математики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є склад..
100.00 грн.
Учебная тетрадь Математика 1 класс 3 части Новая программа Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд-во: Ранок
Содержание пособия соответствует требованиям новой учебной программы по математике для 1 класса общеобразовательных учебных заведений и органично соединяет функции учебника и тетради с печатной основой. Издание состоит из трех частей, каждая из которых содержит: тексты правил, образцы рассуждений..
135.00 грн.
Учебная тетрадь Математика 2 класс 3 части Обновленная программа Авт: Скворцова С. Изд-во: Ранок
Пособие соответствует требованиям Обновленной учебной программы 2016 года по математике для 2 класса общеобразовательных учебных заведений и органично соединяет функции учебника и тетради с печатной основой. Издание состоит из трех частей, каждая из которых содержит тексты правил, образцы рас..
165.00 грн.
Учебная тетрадь Математика 3 класс 3 части Обновленная программа Авт: Скворцова С. Изд-во: Ранок
Пособие соответствует требованиям Обновленной учебной программы 2016 года по математике для 3 класса общеобразовательных учебных заведений и органично соединяет функции учебника и тетради с печатной основой. Издание состоит из трех частей, каждая из которых содержит тексты правил, образцы рас..
180.00 грн.
Учебник Математика 4 класс 2 части Новая программа Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд-во: Ранок
Учебник по математике для 4 класса общеобразовательных учебных заведений составлен по Новой программе. В отечественном учебнике впервые развернуто содержание обучения математике по логике компетентностного подхода. Содержание дидактически обосновано и взвешено, что обеспечивает соответствие возра..
200.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019