Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Вивчаємо Німецьку

Вивчаємо Німецьку

Посібники для вивчення Німецької мови - граматика, підручники, словнички, мовні ігри для дітей та дорослих

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
200 усних розмовних тем Поговорімо німецькою Авт: Грицюк І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить 200 усних розмовних тем, які можна використовувати під час вивчення німецької мови. Теми, запропоновані в посібнику, відповідають Програмі вивчення німецької мови в навчальних закладах України. Посібник призначений для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліц..
50.00 грн.
Ілюстрований німецько-український словник Авт: Погарська Т. Вид-во: Ранок
Ілюстрований німецько-український словник містить близько 3000 німецьких слів і словосполучень. У ньому досить широко охоплюється лексика різної тематики, що відповідає чинній Програмі з іноземних мов. Багате ілюстративне наповнення словника спрямоване на задоволення потреби дітей молодшого й сер..
99.00 грн.
Вчать німецьку малюки Для дітей 3–6 років Авт: Грицюк І. Вид-во: Підручники і посібники
Тематичний ілюстрований словник для дітей віком 3-6 років містить німецькі слова та розмовні структури. Матеріал дібрано відповідно до тем, які подають дітям основні відомості про навколишній світ. Використання ілюстрацій та ігрових елементів сприяє підвищенню мотивації і спонукає до легкого й не..
35.00 грн.
Граматичний практикум Німецька мова І рівень Авт: Біда С. Вид-во: Ранок
Граматичний практикум з Німецької мови для початкового рівня містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть сформулювати і зрозуміти правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник укладений відповідно до чинної програми з урахуванням ві..
65.00 грн.
Граматичний практикум Німецька мова ІІ рівень Авт: Панченко І. Вид-во: Ранок
Граматичний практикум з Німецької мови для середнього рівня містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть сформулювати і зрозуміти правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник укладений відповідно до чинної програми з урахуванням вік..
65.00 грн.
Граматичний практикум Німецька мова ІІІ рівень Авт: Бєлозьорова О. Вид-во: Ранок
Граматичний практикум з Німецької мови для високого рівня містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть сформулювати і зрозуміти правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю. Посібник укладений відповідно до чинної програми з урахуванням віков..
65.00 грн.
Живі правила читання німецької мови + CD Рівень 1 Авт: Гольц Д. Антюфєєва Ю. Werner L. Вид-во: New Time
Книжка складається з 25 уроків, кожен з яких присвячений поясненню й відпрацюванню читання окремих букв і буквосполучень. Наприкінці книжки даються прості тексти для читання німецькою мовою, деякі з них юмористичного змісту, що створює у дітей додатковий інтерес до читання. Крім пояснень і аудіоп..
79.00 грн.
Жива граматика німецької мови Рівень 1 Авт: Гольц Д. Сенчева Т. Werner L. Вид-во: New Time
Жива граматика німецької мови - це підручник з німецької граматики для початкової школи спеціалізваних шкіл або для 5 класу загальноосвітніх шкіл. Книга стане у пригоді не тільки для школярів, а й для дорослих, що тільки починають вивчати німецьку мову. Усі пояснення в книзі даються на рідній мов..
74.00 грн.
Живая грамматика немецкого языка Уровень 1 Авт: Гольц Д. Сенчева Т. Werner L. Изд-во: New Time
Книга имеет удобную структуру подачи материала: слева - даются объяснения грамматических правил немецкого языка, справа - упражнения по этой теме. После пояснения к каждой теме даются практические задания на закрепление теории. Авторы книги постарались объяснить все предельно просто на живых жизн..
74.00 грн.
Живые правила чтения немецкого языка + CD Авт: Гольц Д. Антюфеева Ю. Werner L. Изд-во: New Time
Книга состоит из 25 уроков, каждый из которых посвящен объяснению и отработке чтения отдельных букв и буквосочетаний. В конце книги даются простые тексты для чтения на немецком языке. К книге прилагается диск в формате mp3, озвученный носителем немецкого языка. На диск записаны все примеры, упраж..
79.00 грн.
Мій перший словничок німецької мови Авт: Ткачова К. Вид-во: Торсінг
Словник містить понад 1000 слів і, крім того включає зошит, куди можна записувати нові слова. Лексичний матеріал зібрано згідно з програмою початкової школи. ..
15.00 грн.
Мій словник з німецької мови 1-4 класи Авт: Дубина О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені німецькі слова та їх переклад українською мовою. Зошит містить тематичний словничок, складений відповідно до чинної програми з вивчення німецької мови на початковому рівні. Словник охоплює п..
25.00 грн.
Мій словник з німецької мови 5-9 класи Авт: Дубина О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словник, до якого учень вписує вивчені німецькі слова та їх переклад українською мовою. Зошит містить словник, складений відповідно до чинної програми з вивчення німецької мови в основній школі. Словник охоплює передбачений програ..
25.00 грн.
Мої перші німецькі слова Ілюстрований тематичний словник для дітей 4–7 років Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано тематичний словник з комунікативно-орієнтованими вправами. Видання допоможе навчити дітей правильно називати та описувати предмети німецькою мовою, а також спілкуватися німецькою на елементарному рівні. Рекомендовано для використання на заняттях у дошкільних навчальних закладах..
50.00 грн.
Німецька мова за 4 тижні + CD Авт: Рауш-Дияс Г. Вольскі П. Вид-во: Богдан
Запропонований у посібнику інтенсивний курс Німецької мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам’яті німецьку лексику і повторити граматику. До посібника додається компакт-диск із записами всіх діалогів. Переглянут..
109.00 грн.
Німецька мова Практична граматика Авт: Паремська Д. Вид-во: Арій
Посібник призначений для комплексної роботи над німецькою граматикою на початковому та подальших етапах навчання німецької мови. Складається з двох частин. У І частині подано ретельно дібрані за принципом нарастання труднощів вправи, а також контрольні завдання. ІІ частина являє собою граматичний..
48.00 грн.
Німецька мова Читаємо розуміємо розмовляємо Авт: Паремська Д. Вид: Арій
Книга з німецької мови містить тексти для читання та вправи, що сприятимуть розширенню тематично зв’язного словника та формуванню мовленнєвих навичок у межах пропонованих розмовних тем. У кінці книги додаються ключі відповіді до окремих вправ. Для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гі..
68.00 грн.
Німецький супертренажер Теперішній час Частина 1 Авт: Кураш О. Lucas Werner Вид: New Time
Теперішній час Німецький супертренажер Частина 1. Цей тренажер покликаний допомогти учням навчитися правильно дієвідмінювати в теперішньому часі дієслова, що змінюються за правилами, а також декілька найбільш уживаних неправильних дієслів.   У книжці також даються правила побудови ст..
27.00 грн.
Німецький супертренажер Теперішній час Частина 2 Авт: Кураш О. Lucas Werner Вид: New Time
Німецький супертренажер Частина 2 Теперішній час. Якщо ви вже засвоїли основні правила відмінювання слабких правильних дієслів, а також дієслів sein і haben, то саме час починати займатися за цим тренажером. Адже він навчає відмінювати сильні неправильні дієслова, без яких неможливо обійтися у по..
27.00 грн.
Настоящие немецкие прописи Авт: Иванова Ю. Werner L. Изд-во: New Time
Настоящие немецкие прописи разработаны по специальной методике и предназначены для первого года обучения немецкому языку в общеобразовательных учебных заведениях. Они содержат задания на отработку правильного написания как печатных, так и прописных букв и буквосочетаний. Также предлагаются задани..
19.00 грн.
Немецкий супертренажер Настоящее время Часть 1 Авт: Кураш О. Изд: New Time
В книге также даются правила построения утверждений с прямым и обратным порядком слов, вопросов и отрицаний. Пособие содержит 59 заданий, 3 теста, игры и ключи. Немецкий супертренажер Настоящее время Часть 1. Этот тренажер призван помочь учащимся научиться правильно спрягать в настоящем времени г..
27.00 грн.
Немецкий супертренажер Настоящее время Часть 2 Авт: Кураш О. Lucas Werner Изд: New Time
Немецкий супертренажер Часть 2 Настоящее время. Он учит спрягать сильные глаголы без которых невозможно обойтись в повседневном общении. В книге также повторяются правила построения утверждений с прямым и обратным порядком слов, вопросов и отрицаний.   Может быть использован как деть..
27.00 грн.
Первые немецкие слова 20 тем 360 карточек Изд: Арій
360 отдельных демонстрационных карточек 20 тем с основной лексикой предназначены для тех, кто начинает изучать немецкий язык. Каждая карточка содержит цветную иллюстрацию и немецкое слово-название, а на обороте перевод. Использование карточек поможет расширить словарный запас и улучшить навыки чт..
195.00 грн.
Перші німецькі слова 360 карток 20 тем Вид-во: Арій
Набір містить 360 тематичних карток розміром 7х4,5 см для вивчення німецької мови початкового рівня. Увесь матеріал поділено на 20 тем: абетка, кольори, числівники, фігури, сім'я, людина, школа, іграшки, фрукти та овочі, домашні тварини, дикі тварини, природа, будинок, меблі, їжа, посуд, спорт, м..
220.00 грн.
Практический курс Немецкого языка для начинающих Авт: Завьялова В. Ильина Л. Изд-во: Лист Нью
Цель Практического курса Немецкого языка для начинающих - приобретение навыков чтения, понимания прочитанного, умение вести беседу на бытовые и деловые темы. Учебник представляет собой наиболее полное издание, включающее в себя: вводно-фонетический курс; объяснение ряда сложных грамматических явл..
139.00 грн.
Самоучитель немецкого языка Авт: С. Носков Изд: Фаворит
Пособие состоит из вводного курса с указаниями по произношению, основного курса, охватывающего 12 уроков и дополнительного, включающего разговорник, тексты для чтения, немецко-русский и русско-немецкий словари. Приводится также краткий грамматический справочник и ключи к упражнениям..
62.00 грн.
Словник у малюнках Deutsch Німецька для дітей Вид: Арій
Словник у малюнках Deutsch малюкам, які починають вивчати іноземну мову. До кожного поняття подано ілюстрацію, тому дитина зможе легко запам’ятати нове слово або вислів. ­Візуальний словник містить сучасну лексику та фразеологію, що її використовують у повсякденному житті. Для зручності всі німец..
26.00 грн.
Справжні німецькі прописи Авт: Іванова Ю. Werner L. Вид-во: New Time
Справжні німецькі прописи розроблені за спеціальною методикою і призначені для першого року навчання дітей німецької мови. Прописи містять завдання на відпрацювання правильного написання як друкованих, так і рукописних букв. Після відпрацювання всього матеріалу дитина засвоїть правильне написання..
19.00 грн.
Усі вправи з граматики німецької мови Авт: Бережна В. Вид-во: Торсінг
Посібник з граматики німецької мови містить різнорівневі вправи, завдання та тести, що враховують необхідний для засвоєння мінімум лексичних одиниць та граматичних правил учнями старших класів. Спрямовані на розвиток творчого й аналітичного мислення, вправи допоможуть учням швидко вивчити лексику..
37.00 грн.
Усі фрази та діалоги німецької мови Авт: Пивовар Ю. Вид-во: Торсінг
Даний посібник призначений для учнів, студентів, пересічних користувачів, а також вчителів, які бажають розвивати мовленнєву, соціокультурну і стратегічну компетенцію своїх вихованців. Книга складається з трьох розділів, які містять: фрази та діалоги для повсякденного вжитку, завдання для сам..
37.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019