Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Вивчаємо Польську мову

Вивчаємо Польську мову

Категорія містить посібники для вивчення польської мови, тематичні картки, підручники, словнички, мовні ігри для дітей та дорослих.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Граматика польської мови Авт: Н. Шумлянська Вид: Арій
Основні граматичні правила подано у вигляді таблиць і схем, які супроводжуються прикладами та перекладом українською мовою. Мета довідника ознайомлення широкого кола читачів із основами граматики польської мови. Матеріал викладено у простій і лаконічній формі, що дозволить використовувати його на..
18.00 грн.
Жива граматика польської мови Рівень 1 Авт: Ковальська Єва Вид: New Time
Посібник Жива граматика польської мови складений за програмою МОН України для загальноосвітніх навчальних закладів. Весь матеріал поділено на 34 теми. Оскільки українська мова має багато спільного з польською, автор часто проводить паралель між двома мовами, що дає змогу учням краще зрозуміти ту ..
64.00 грн.
Книга для читання польською мовою 5 клас 1 рік навчання Авт: Віта Мастиляк В. Вид: Підручники і посібники
Посібник для учнів 5 класу загальноосвітніх середніх шкіл та вчителів польської мови. Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища польської мови, а й розвинути творчі здібності. Книжка яскраво ілюстр..
25.00 грн.
Книга для читання польською мовою 6 клас 2 рік навчання Авт: Віта Мастиляк В. Вид: Підручники і посібники
Книжка містить вірші, загадки, зміст яких пов’язаний з тематикою текстів. Посібник містить тексти, які будуть формувати навички читання на середньому рівні. Вправи спрямовані не лише на засвоєння граматичних явищ польської мови, а й на розвиток творчих здібностей школярів. Для учнів 6 класу загал..
25.00 грн.
Книга для читання польською мовою 7 клас 3 рік навчання Авт: Віта Мастиляк В. Вид: Підручники і посібники
Розраховано на  учнів 7 класу загальноосвітніх середніх шкіл та вчителів польської мови. Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на середньому рівні, вірші, загадки, зміст яких пов’язаний з тематикою текстів. Вправи спрямовані не лише на засвоєння граматичних явищ польськ..
25.00 грн.
Книга для читання польською мовою 8 клас 4 рік навчання Авт: Мастиляк Віта Вид: Підручники і посібники
Посібик для учнів 8 класу загальноосвітніх середніх шкіл та вчителів польської мови. Видання Книга для читання польською мовою містить тексти, які будуть формувати навички читання на середньому рівні. Вправи спрямовані не лише на засвоєння граматичних явищ польської мови, а й на розвиток творчих ..
25.00 грн.
Мої перші польські слова для дітей 4–7 років Ілюстрований тематичний словник Авт: Косован О. Вид: Підручники і посібники
Видання допоможе навчити дітей правильно називати та описувати предмети польською мовою, а також спілкуватися польською на елементарному рівні. У виданні подано тематичний словник з комунікативно-орієнтованими вправами для дітей 4–7 років. Рекомендовано для використання на заняттях у дошкільних н..
50.00 грн.
Польский язык за 4 недели + CD Авт: Ковальска М. Изд-во: Богдан
Предлагаемый в пособии интенсивный курс польского языка заинтересует не только начинающих его изучение, но и тех, кому понадобилось быстро и эффективно воспроизвести в памяти польскую лексику и повторить грамматику. Учебный материал дополняет познавательная информация о некоторых обычаях и традиц..
109.00 грн.
Польська мова за 4 тижні + CD Авт: Ковальська М. Вид-во: Богдан
Запропонований у посібнику інтенсивний курс Польської мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам'яті польську лексику і повторити граматику. До посібника додається компакт-диск із записами всіх діалогів. Переглянут..
109.00 грн.
Польська мова Таблиці та схеми Початковий і середній рівні Авт: Мастиляк В. Вид: Підручники і посібники
Таблиці та схеми Польська мова Початковий і середній рівні. Посібник укладений на основі чинної програми МОН України з польської мови. Його мета, подати основи фонетики, морфології й орфографії польської мови в стислій і доступній формі.   Для учнів, які вивчають польську мову на поч..
25.00 грн.
Польська мова увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога Нова школа Авт: Русіна О. Вид: АССА
Польська мова увесь шкільний курс у 100 темах Експрес-допомога рекомендована для бліц-підготовки до уроків і контрольних робіт, а також до ДПА і ЗНО. Довідник містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем польської мови. Інформація представлена в наочній формі чі..
32.00 грн.
Польський супертренажер Доконаний і недоконаний вид дієслів Авт: Суховєєнко К. Вид: New Time
Цей тренажер містить 62 вправи, 3 тести, він допомогає навчитися правильно вживати у теперішньому часі дієслова, що мають особливий тип дієвідмінювання, часто з чергуванням голосних або приголосних у корені. У книжці також тренується формування за допомогою префіксів дієслів доконаного виду. Розу..
27.00 грн.
Польський супертренажер Множина іменників і прикметників Авт: Суховєєнко К. Ковальська Є. Вид: New Time
Польський супертренажер Множина іменників і прикметників. Він допомагає навчитися правильно формувати множину іменників і прикметників у польській мові. Зазвичай ця тема становить неабиякі труднощі для учнів. Адже треба розібратися у численних типах формування множини, навчитися правильно чергува..
27.00 грн.
Польський супертренажер Теперішній час Авт: Суховєєнко К. Вид: New Time
Весь матеріал книжки розбитий на 16 уроків, кожний з якихприсвячений певному типу дієвідмінювання. Польський супертренажер Теперішній час покликаний допомогти дитині навчитися правильно дієвідмінювати у теперішньому часі дієслова, що змінюються за правилами. У ньому надається велика кількість різ..
27.00 грн.
Стікербук Довідник у наліпках Польська мова Початковий рівень Авт: Русіна О. Вид: АССА
Стікербук Довідник у наліпках Польська мова Початковий рівень містить базові теми польської мови у схемах, символах та інфографіці. У ньому ви знайдете 32 наліпки із правилами граматики та лексику на кожен день: кольори, цифри, час, дні тижня тощо.   Щоб покращити якість вивчення мов..
35.00 грн.
Учебник Польский язык Изучение польского языка Авт: Кароляк С. Василевская Д. Изд: Астра
Учебник польского языка, является хорошо знакомым нескольким поколениям людей, изучавших польский язык. Он адресован самому широкому кругу пользователей: от студентов и школьников старших классов до людей, изучающих язык самостоятельно. Несмотря на появление большого числа новых учебников и учебн..
85.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019