Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Вихователю

Вихователю

Методична література для вихователя ДНЗ плани розробки занять за програмою Дитина, Українське дошкілля

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Лічильний матеріал для дошкільних навчальних закладів 112 карток Вид-во: Ранок
До набору входить: 112 карток із зображенням цифр від 0 до 9 - 20 шт., знаків - 20 шт., геометричних фігур та предметних картинок - 72 шт. Двостороннє набірне полотно. Методичні рекомендації. ..
37.00 грн.
Ігротека вихователя ДНЗ Система розвивальних ігор для дітей 3–4 років ІІ молодша група Авт: Маценко Т. Вид-во: Основа
Посібник містить систему розвивальних ігор для дітей 3–4 років: ІІ молодша група, дібраних відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та чинних навчальних програм. Проведення ігор розплановано на весь навчальний рік за місяцями, тижнями, заняттями. Матеріали посібника сприятимуть р..
40.00 грн.
Ігротека вихователя ДНЗ Система розвивальних ігор для дітей 4-5 років Середня група Авт: Маценко Т. Вид-во: Основа
Посібник містить систему розвивальних ігор для дітей 4-5-ти років Середня група, дібраних відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та чинних навчальних програм. Проведення ігор розплановано на весь навчальний рік. Матеріали посібника сприятимуть розвитку мислення, мовлення молодш..
40.00 грн.
Ігротека вихователя ДНЗ Система розвивальних ігор для дітей 5-6 років Старша група Авт: Маценко Т. Вид-во: Основа
Посібник містить систему розвивальних ігор для дітей 5-6 років Старша група, дібраних відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та чинних навчальних програм. Проведення ігор розплановано на весь навчальний рік. Матеріали посібника сприятимуть розвитку мислення, мовлення дошкільник..
40.00 грн.
Інтерактивні методи організації педагогічних рад у ДНЗ Авт: Швайка Л. Вид-во: Основа
Педагогічні ради — одна з важливих форм роботи в дошкільному навчальному закладі. Посібник містить розробки нестандартних, цікавих сценаріїв педагогічних рад у ДНЗ, з використанням інтерактивних форм організації та проведення. Пропоновані сценарії сприяють активізації педагогічної роботи, розкрит..
35.00 грн.
Альбом розвитку творчої уяви Олівець-малювець у країні Старший дошкільний вік Авт: Карабаєва І. Вид: Мандрівець
У посібнику Олівець-малювець у країні Старший дошкільний вік запропоновано вправи, ігрові завдання, проблемні ситуації, практичні творчі завдання, які спрямовані на розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку з підвищеним рівнем пізнавальної активності у процесі ознайомлення їх із букве..
85.00 грн.
Англійська мова для дітей дошкільного віку Програма та методичні рекомендації Авт: Кулікова І. Вид-во: Мандрівець
Програма і методичні рекомендації до неї є складниками навчально-методичного комплекту для здійснення дошкільної іншомовної освіти. В них обґрунтовано доцільність початку системного навчання дітей англійської мови з трирічного віку, запропоновано концепцію та зміст навчання, розподіл програмового..
33.00 грн.
Бібліотека дошкільника Весела скарбничка дідуся Сміховика Авт: Богуш А. Вид-во: Мандрівець
У збірці подано художні твори гумористичного характеру для читання, заучування та інсценування в процесі худож­ньо-мовленнєвої діяльності дітей старшого дошкільного віку. Твори системати­зовано за розділами та жанрами літературних ху­дожніх тво­рів гу­мористичної спрямованості. Хрестоматійну збір..
71.00 грн.
Бібліотека дошкільника Веселий дзвіночок Авт: Білан О. Вид-во: Мандрівець
Хрестоматія пропонує прозові та поетичні твори відомих українсь­ких пись­менни­ків та малознаних авторів. Твори дібрано відповідно до програми розвитку дитини дошкільного віку Українське дошкілля. Матеріали хрестоматії упорядковано за тематичним принципом, що дозволить читачам швидше знайти по­тр..
120.00 грн.
Від звука до букви Старший дошкільний вік Гурткова робота Авт: Ванжа К. Вид: Ранок
Посібник вихователям і логопедам дошкільних закладів допоможе в ігровій та доступній формі розвивати й вдосконалювати фонематичні процеси дітей старшого дошкільного віку, здійснювати роботу, яка сприяє засвоєнню дітьми звукової, складової сторони слова, що є базою для оволодіння на..
40.00 грн.
Веселинки щохвилинки Авт: В. Ульянова Вид: Основа
Посібник містить значний обсяг теоретичного та практичного матеріалу для організації різноманітних форм роботи з дітьми у дитячому садку, зокрема сценарії свят, розваг, інсценізації, добірку дитячого фольклору народні ігри, лічилки, скоромовки, загадки, прислів’я й приказки та ін., вірші тощо.&nb..
60.00 грн.
Вивчаємо українську мову Молодший дошкільний вік Практичні матеріали Авт: Шалімова Л. Вид: Ранок
Видання допоможе вихователеві в організації освітньої та виховної роботи з дітьми молодшого дошкільного віку у дитячому садочку. Книга за освітнім напрямом Мова рідна, слово рідне до чинної програми Дитина. У посібнику подано докладні розробки занять, що дозволять у невимуш..
40.00 грн.
Вихователю найменших Система роботи з дітьми третього року життя Авт: Олійник Л. Вид-во: Основа
Посібник містить систему планування освітньо-виховного процесу за новою програмою згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, зокрема орієнтовне щотижневе планування, а також методичні рекомендації щодо планування навчально-виховної роботи, комплексну систему занять із продуктивних видів діял..
35.00 грн.
Діти з розладами аутистичного спектра План корекційно-розвиткової роботи Авт: Юрчеко Л. Вид: Мандрівець
Посібник адресований фахівцям психолого-педаго­гіч­но­го про­філю, які опікуються проблемами дітей із розладами аутистичного спектра: учите­лям-ло­го­педам, вчителям-дефектологам, практичним психологам, вихователям корек­ційних та інклюзивних груп.   У посібнику представлено план кор..
70.00 грн.
Діяльність дошкільного навчального закладу в режимі інноваційного розвитку. Посібник на допомогу працівникам дошкільних навчальних закладів. Автор: Зайцева Т.Ю. Вид-во: Мандрівець.
Для керівників дошкільних навчальних закладів, вихователів-методистів, вихователів та всіх, хто цікавиться питанням впровадження інноваційних освітніх технологій в освітній процес. ..
63.00 грн.
Дитина Програма виховання і навчання дітей від двох до семи років Авт: Огнев'юк О. Вид-во: Київ
Комплексна програма виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина розроблена на виконання законів України Про дошкільну освіту та Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу. У ній втілено сучасн..
90.00 грн.
Дитяча хореографія Навчально-методичний посібник Авт: Шевчук А. Вид-во: Мандрівець
Навчально-методичний посібник містить програму хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років та навчально-методичне забезпечення процесу виховання, освіти і розвитку дітей дошкільного віку в хореографічній діяльності; рекомендується як варіативна частина змісту роботи з дітьми за Базовим ..
88.00 грн.
Домик на спирали Вчимо літери та слова Изд-во: Харьков
Захоплюючий і найкорисніший посібник з вивчення літер для дошкільнят і першокласників. Являє собою настільний перекидний будиночок на спіралі, що складається з 4 блоків по 33 картки - по 1 на кожну літеру українського алфавіту - на щільному глянцевому картоні. ..
30.00 грн.
Домик на спирали Рахуємо від 1 до 100 Изд-во: Харьков
Захоплюючий і найкорисніший посібник з вивчення цифр для дошкільнят і першокласників. Являє собою настільний перекидний будиночок на спіралі, що складається з 2 блоків по 10 карток - від 0 до 9 - на щільному глянцевому картоні. ..
15.00 грн.
Домик на спирали Считаем от 1 до 100 Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению цифр и чисел для дошкольников и первоклассников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 2 блоков по 10 карточек - от 0 до 9 - на плотном глянцевом картоне. ..
15.00 грн.
Домик на спирали Учим буквы и слова Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению букв для дошкольников и первоклассников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 4 блоков по 33 карточки - по 1 на каждую букву русского алфавита - на плотном глянцевом картоне. ..
30.00 грн.
Друга молодша група Розгорнутий календарний план Весна Авт: Ванжа С. Вид: Ранок
Друга молодша група Весна Перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку який укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тема..
55.00 грн.
Екологічне виховання в ДНЗ Авт: Трембак К. Шевцова О. Вид-во: Основа
У методичному посібнику наведено орієнтовні конспекти занять з екологічного виховання, екологічні ігри, задачі, казки, оповідання. Ці матеріали допоможуть вихователям правильно організувати роботу з екологічного виховання, розвинути інтерес, пізнавальну активність, мислення, пам’ять дошкільників,..
35.00 грн.
Електронний навчально-методичний поібник Помічник психолога ДНЗ Вид-во: Основа
Навчально-методичний посібник містить: номенклатура справ та нормативна база: 3 докуменити; обліково-статистичні документи: 3 документи; діагностична робота: діагностична робота з дітьми: 15 документів; діагностична робота з педагогами: 10 документів; ..
99.00 грн.
Електронний навчально-методичний посібник Педагогічні ради в ДНЗ Вид-во: Основа
Навчально-методичний посібник містить: готові розробки педагогічних нарад: 9 розробок у форматі .doc Microsoft Word; готові медіапрезентації до педагогічних нарад: 9 медіапрезентацій .ppt Microsoft PowerPoint; документація до педрад у форматі .doc Microsoft Word: ..
99.00 грн.
Живи, Україно, живи для краси Національно-патріотичне виховання в ДНЗ Старший вік Авт: Частнікова А. Вид-во: Основа
Посібник містить методичні рекомендації, опис проектної діяльності, розробки занять та виховних заходів, добірку ігор з національно-патріотичного виховання старших дошкільників, матеріали для роботи з батьками. Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дадуть змогу вихователеві в..
40.00 грн.
Журнал обліку щоденного відвідування ДНЗ Вид-во: Основа
Журнал обліку щоденного відвідування Дошкільного начального закладу Видавництво: Основа ..
50.00 грн.
Земля, де народились і ростемо Розробки занять з українознавства Старша група Авт: Євтушина Л. Вид-во: Основа
Посібник містить методичні рекомендації щодо ознайомлення дошкільників старшого віку із витоками українознавства як основою національного виховання, перспективний план занять з українознавства у старшій групі, розробки занять, добірку народних ігор та літературних творів для опрацювання. Зручний ..
30.00 грн.
Казкоуспіх Збірник дидактичних матеріалів Авт: Гаврильчук Л. Вид: Мандрівець
Казкоуспіх Збірник дидактичних матеріалів. Завдяки вправам, що побудовані на основі прийому казкоуспіх, ціл­ком можна делікатно і мудро скерувати емо­ції пригніченого малюка у русло спокійної сяючої річки, страхи і біль дитини сховати під чарівний капелюх, з-під якого випурхнуть яскраві метелики ..
50.00 грн.
Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників Авт: Тур Л. Вид-во: Основа
Базовий компонент дошкільної освіти та чинні програми розвитку дітей дошкільного віку спираються на ідеї модернізації дошкільної освіти, які спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку, самореалізації, розкриття творчого потенціалу кожної дитини. У посібнику розглянуто базові основи ком..
30.00 грн.
Країна щебетунчиків У гостях у сімейки звуків Розмовляємо правильно Авт: Пасічник Н. Вид: Основа
Серія Розмовляємо правильно Країна щебетунчиків. У гостях у сімейки звуків [р] — [р'], [л] — [л']. Посібник містить різноманітний мовленнєвий матеріал для закріплення правильної артикуляції звуків у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Використовуючи пропонований матеріал для домашніх з..
60.00 грн.
Країна щебетунчиків У гостях у свистячої сімейки Розмовляємо правильно Авт: Пасічник Н. Вид: Основа
Посібник серії Розмовляємо правильно У гостях у свистячої сімейки Країна щебетунчиків. Містить різноманітний мовленнєвий матеріал для закріплення правильної артикуляції звуків у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Використовуючи пропонований матеріал для домашніх завдань, логопед має м..
60.00 грн.
Країна щебетунчиків У гостях у шиплячої сімейки Розмовляємо правильно Авт: Пасічник Н. Вид: Основа
Посібник Країна щебетунчиків У гостях у шиплячої сімейки містить різноманітний мовленнєвий матеріал для закріплення правильної артикуляції звуків у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Використовуючи пропонований матеріал для домашніх завдань, логопед має можливість залучити батьків до ..
60.00 грн.
Мій конспект 3-й рік життя І півріччя Авт: В'юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 3-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базового ком..
35.00 грн.
Мій конспект 3-й рік життя ІІ півріччя Авт: В'юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 3-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базового ком..
50.00 грн.
Мій конспект 4-й рік життя І півріччя Авт: В'юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 4-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базового ком..
50.00 грн.
Мій конспект 4-й рік життя ІІ півріччя Авт: В'юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 4-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базового ком..
60.00 грн.
Мій конспект 5-й рік життя Весна До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 5-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базовог..
50.00 грн.
Мій конспект 5-й рік життя Зима До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 5-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базового ком..
50.00 грн.
Конспекти занять складено на навчальний рік за порами року Осінь відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та завдань оновленої програми розвитку дитини дошкільного віку Українське дошкілля. Задля зручності використання всі розробки розміщено на окремих аркушах. Методичний посібни..
75.00 грн.
Мій конспект 5-й рік життя Осінь До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 5-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базового ком..
50.00 грн.
Мій конспект 6-й рік життя Весна До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 6-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базовог..
50.00 грн.
Мій конспект 6-й рік життя Зима До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 6-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базовог..
50.00 грн.
Методичний посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми шостого року життя, що реалізують завдання освітніх ліній У природному довкіллі, Дитина в соціумі, У світі культури, Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі, Мовлення дитини. Конспекти занять складено на навчальний рік за порами ро..
95.00 грн.
Мій конспект 6-й рік життя Осінь До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовні конспекти занять з дітьми 6-го року життя, що реалізують завдання пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку. Конспекти занять складено за блочно-тематичним принципом планування на навчальний рік, розроблено відповідно до вимог та завдань Базовог..
50.00 грн.
Мій конспект Музичне виховання у дитячому садку 3–4 роки життя Авт: Заяц Л. Вид: Основа
Матеріали посібника Мій конспект Музичне виховання у дитячому садку 3-4 роки життя повною мірою відповідають вимогам нової редакції Базового компонента дошкільної освіти. Видання складається з двох частин: календарне планування та плани-конспекти занять з вихованцями 3-го року життя; ..
65.00 грн.
Мій конспект Музичне виховання у дитячому садку 5 рік життя Авт: Заяц Л. Вид: Основа
У посібнику Мій конспект Музичне виховання у дитячому садку 5 рік життя подано календарне планування та плани-конспекти 52 музичних занять з дітьми 5-го року життя упродовж року, які відповідно до Базового компонента дошкільної освіти є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу в дошкільн..
60.00 грн.
Мій конспект Музичне виховання у дитячому садку 6 рік життя Авт: Сухина Л. Вид: Основа
Посібник Мій конспект Музичне виховання у дитячому садку 6 рік життя містить календарне планування та змістовні плани-конспекти музичних занять із дітьми дошкільного віку - 6-й рік життя, що повною мірою відповідають вимогам Базового компонента дошкільної освіти. Видання стане в пригоді музичним ..
60.00 грн.
Мій конспект Фізичне виховання 3-й рік життя Авт: Тарасова О. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне та тематичне планування на навчальний рік, орієнтовні конспекти занять з дітьми 3-го року життя, що реалізують завдання фізичного розвитку. Конспекти занять розроблено відповідно до вимог та завдань Базового компонента дошкільної освіти, чинних освітніх прог..
45.00 грн.
Мій конспект Фізичне виховання 4-й рік життя Авт: Швайка Л. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне та тематичне планування на навчальний рік, орієнтовні конспекти занять з дітьми 4-го року життя, що реалізують завдання фізичного розвитку. Конспекти занять розроблено відповідно до вимог та завдань Базового компонента дошкільної освіти, чинних освітніх прог..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018