Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підготовка до школи

Підготовка до школи

Категорія містить робочі зошити, прописи, букварі, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 5-6 років. Старший дошкільний вік. 6-й рік життя

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з Малювання Для дитини 6 року життя Частина 1 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 6-го року життя Частина 1 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
35.00 грн.
Альбом з Малювання Для дитини 6 року життя Частина 2 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 6-го року життя Частина 2 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
35.00 грн.
Букварь для дошкольников Читайка Мягкая обложка А-5 Авт: Федиенко В. Изд-во: Школа
Цель пособия — формирование у ребенка старшего дошкольного возраста начальных навыков чтения. Оно также поможет развить фонематический слух, овладеть звуко-буквенным анализом, расширить словарный запас ребенка. Ребенок получит представление о таких понятиях, как звук, буква, ударение, основные ви..
42.00 грн.
Вивчаємо літери Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ. Серія: Дивосвіт. Дітям від 5 років. Авт: В.В. Федієнко., Ю.С. Волкова Вид-во: Школа
Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові, фізіол..
40.00 грн.
Вивчаємо природу рідного краю Крок до школи 4-6 років Авт: В. Федієнко Вид: Школа
Мета цього зошита допомогти вам у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з різноманітністю тварин і рослин дикої природи, особливостями їхньої будови, поведінки та взаємозв’язку. Крок до школи 4-6 років Вивчаємо природу рідного краю. Ідучи до школи, дитина разом із необхідними вміннями та з..
22.00 грн.
Впевнений старт Альбом майбутнього першокласника Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом майбутнього першокласника: образотворча діяльність у старшому дошкільному віці допоможе організувати образотворчу діяльність дитини в родині, у групах дошкільних навчальних закладів, у підготовчих групах при школах, у центрах розвитку дитини. Заняття, запропоновані в Ал..
40.00 грн.
Вчимо німецьку Leichtes Deutsch Посібник для малят 4-9 років Авт: Федієнко В. Вид: Школа
Вчимо німецьку Leichtes Deutsch для дітей 4-9 років. Мета посібника у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими німецькими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати німецьку. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завд..
48.00 грн.
Вчимось малювати без проблем. Крок до школи. 4-6 років Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа
  У кожній дитині від природи закладено потяг до творчості. Кожен малюк залюбки малює і бажає навчитися робити це якнайкраще. Але труднощі та негаразди, які виникають під час перших спроб, часто-густо зводять це бажання нанівець.  Мета цього посібника — у простій та доступні фор..
22.00 грн.
Вчимось мислити без проблем. Крок до школи. 4-6 років Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа
Ідучи до школи, дитина, окрім бажання вчитися, повинна також уміти зосереджувати увагу впродовж тривалого часу, аналізувати і запам’ятовувати пропонований матеріал. Усі ці якості необхідно починати формувати у дитини заздалегідь, до вступу до школи. Робочий зошит адресовано тим, хто прагне до..
22.00 грн.
Вчимось писати без проблем. Крок до школи. 4-6 років В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Практика свідчить, що процес оволодіння навичками письма для дошкільнят — нелегка праця. Саме написання букв здається дитині чимось нездоланним. Тому часто вже з перших етапів навчання письма в дітей спостерігається неприйняття, а в батьків — розчарування. У результаті заняття письмом залиша..
22.00 грн.
Вчимось рахувати без проблем. Крок до школи. 4-6 років Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Кожен малюк хоче навчитися рахувати. Тим часом від дитини, що почала вивчати основи математики, вимагається високий рівень концентрації, неабияке розумове напруження, вміння узагальнювати й абстрактно мислити. Тому матеріал необхідно подати так, щоб дитина сама захотіла працювати, щоб процес..
22.00 грн.
Вчимось читати без проблем. Крок до школи. 4-6 років В. Федієнко. Вид-во: Школа.
У цьому віці дітям дуже важко зосередити свою увагу на процесі навчання. Тому треба зробити так, щоб дитина сама захотіла працювати, щоб процес навчання став частиною її щоденних ігор. Наша мета — допомогти вам і вашій дитині у формуванні основних навичок читання: вміння розрізняти голосні та..
22.00 грн.
Готовы ли мы к школе? Большая книга тестов. Шагаем в школу. 5-7 лет Авт: В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Все мы знаем, что тестирование ребенка при поступлении в школу не предусмотрено действующими законодательными нормами. Но это на бумаге. На практике же это тестирование будет обязательным при поступлении в гимназию или же просто в престижную школу. Более того, то же самое тестирование, только под..
65.00 грн.
Готуємо руку до письма. Високий рівень. Серія: Малятко 4 - 6 років. Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Робочі зошити серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників. Скомпонований..
38.00 грн.
Домашняя логопедия. Серия: Подарок маленькому гению 4—7 лет Современные отечественные и зарубежные методики. Авт: В. Федиенко, А. Журавлева. Изд-во: Школа.
Пособия серии предназначены для детей 4—7 лет (в зависимости от уровня предварительной подготовки) и охватывают практически все направления дошкольной подготовки — букварь, математика, развитие навыков чтения и правильного произношения звуков, начальные знания о Земле, космосе и т.д. Книги станут..
50.00 грн.
Крок до школи Розвиваємо мовлення без проблем Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Усі ми усвідомлюємо, якою відповідальною й нелегкою справою є розвиток мовленнєвих здібностей наших дітей. Як важливо й водночас непросто формувати в дитини вміння говорити й слухати, виокремлювати з мови слова та речення, усвідомлювати зміст кожного слова і фрази в цілому. Адже від володіння мов..
22.00 грн.
Математика та Логіка Дітям від 5 років Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ. Серія: Дивосвіт Авт: В.В. Федієнко., Ю.С. Волкова. Вид-во: Школа
Зошит видавництва "Школа". Методика інтенсивного комплексного розвитку особистості. Дітям від 5 років. Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та педагогами-практиками, вони п..
40.00 грн.
Ми готуємось до школи без проблем. Крок до школи 4-6 років. В. Федієнко. Вид-во: Школа.
  Посібник складається з чотирьох розділів: вчимось читати, вчимось писати, вчимось рахувати, вчимось мислити.   Ця унікальна збірка завдяки своїй простоті викладення матеріалу та ефективності є незамінним помічником для батьків при підготовці дитини до школи. ..
65.00 грн.
Мовлення дитини Для дітей від 5 років Серія: Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ Дивосвіт Авт: В. Федієнко, Ю. Волкова, Т. Уварова Вид-во: Школа
Зошит видавництва "Школа". Методика інтенсивного комплексного розвитку особистості. Дітям від 5 років. Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та педагогами-практиками, вони п..
40.00 грн.
Навчи мене малювати № 3 Шостий рік життя Авт: Сірченко Л. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей шостого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних закладів. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань осві..
31.00 грн.
Навчи мене малювати № 4 Шостий рік життя Авт: Сірченко Л. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей шостого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних навчальних закладів Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист від 30.03.2009 р. № 1/11-1956) ..
34.00 грн.
Підготовка руки до письма. Дітям від 5 років. Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ. Серія: Дивосвіт. Авт: В.В. Федієнко., Ю.С. Волкова. Вид-во: Школа
Підготовка руки до письма. Зошит видавництва "Школа". Методика інтенсивного комплексного розвитку особистості. Дітям від 5 років. Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та пе..
45.00 грн.
Подарок маленькому гению Букварь для дошкольников Читайка Авт: Федиенко В. Изд-во: Школа
Пособия серии предназначены для детей 4—7 лет (в зависимости от уровня предварительной подготовки) и охватывают практически все направления дошкольной подготовки — букварь, математика, развитие навыков чтения и правильного произношения звуков, начальные знания о Земле, космосе и т.д. Книги станут..
50.00 грн.
Подарунок маленькому генію Буквар для дошкільнят Читайлик Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
  Посібники серії орієнтовані на дітей 4-7 років (залежно від рівня попередньої підготовки) та охоплюють практично всі напрямки підготовки до школи – буквар, математика, логіка, розвиток навичок читання та правильної вимови звуків, початкові знання про Землю та космос тощо. Посібники..
50.00 грн.
Развиваем мышление легко Шагаем в школу 4-6 лет Авт: В. Федиенко Изд: Школа
Пособие Шагаем в школу Развиваем мышление легко адресовано тем, кто желает помочь своему ребенку в развитии мышления, памяти, внимания, воображения, любознательности.   Здесь вы найдете много интересных, разнообразных задач на развитие логического мышления, которые научат ребенка ана..
22.00 грн.
Роздавальний матеріал з грамоти 20 карток Вид-во: Ранок
Роздавальний матеріал з грамоти для дошкільних навчальних закладів складається з 20 карток. На лицьовому боці кожної картки розташовано зображення предмета, тварини, рослини або природного явища, а на зворотньому - подано відповідну до цього зображення загадку. Під зображенням предмета намал..
45.00 грн.
Учимся считать легко. Шагаем в школу. 4-6 лет Авт: В. Федиенко. Изд-во: Школа
В каждом ребенке от природы заложена тяга к знаниям. Каждый малыш хочет научиться считать. Однако трудности, возникающие при обучении, часто сводят это желание на нет. Ведь в этом возрасте детям очень тяжело собраться, сосредоточить свое внимание на процессе обучения.  Наша задача — помо..
22.00 грн.
Учимся читать легко Шагаем в школу 4-6 лет Авт: В. Федиенко Изд: Школа
В этом возрасте детям очень тяжело сосредоточить свое внимание на процессе обучения. Поэтому надо сделать так, чтобы ребенок сам захотел работать, чтобы процесс обучения стал частью его ежедневных игр. Постоянно помните о том, что во время занятий вы учите, а ребенок — играет. Шагаем в школу Учим..
22.00 грн.
Шагаем в школу Учимся писать легко Авт: Федиенко В. Изд-во: Школа
Практика свидетельствует о том, что процесс овладения навыками письма для школьников - нелегкая задача. Правильное и своевременное развитие мелкой моторики не только помогает ребенку научиться хорошо рисовать и писать. Доказано, что упражнения на мелкую моторику положительно влияют на развитие об..
22.00 грн.
Я навчаюся писати. Прописи для дошкільнят 4-7 років. Розвиток графічних та каліграфічних навичок. Подарунок маленькому генію. В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Для батьків, вихователів і педагогів. Посібник з розвитку базових графічних та каліграфічних навичок допоможе якнайкраще підготувати руку дитини до письма у школі, розвинути м’язову пам’ять руки та забезпечити розвиток дрібної моторики. Різноманітні вправи на обведення, штрихування та ро..
50.00 грн.
Я учусь писать. Прописи для дошкольников. 4-7 лет. Развитие графических и калиграфических навыков. Подарок маленькому гению. В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Пособия серии предназначены для детей 4—7 лет (в зависимости от уровня предварительной подготовки) и охватывают практически все направления дошкольной подготовки — букварь, математика, развитие навыков чтения и правильного произношения звуков, начальные знания о Земле, космосе и т.д. Книги станут..
50.00 грн.
250 наліпок Для дівчаток Кошеня Вид: УЛА
250 наліпок для дівчаток Кошеня, книга створена для веселого дитячого дозвілля! До набору входять кольорові наліпки із зображеннями гарних принцес, милих тваринок та яскравих квітів. Також тут є інші тематичні наліпки, наприклад, корони, сердечки, різноманітні солодощі та чарівні єдинороги! З..
34.00 грн.
250 наліпок Для дівчаток Принцеса Вид: УЛА
250 наліпок для дівчаток Принцеса, книга створена для веселого дитячого дозвілля! До набору входять кольорові наліпки із зображеннями гарних принцес, милих тваринок та яскравих квітів. Також тут є інші тематичні наліпки, наприклад, корони, сердечки, різноманітні солодощі та чарівні єдинороги! За ..
34.00 грн.
250 наліпок Для хлопчиків Динозаври Вид: УЛА
Книга наліпок створена для веселого дитячого дозвілля! Хлопчики знайдуть у ній автомобілі, динозаврів та лицарів і зможуть вигадати захопливі історії. Динозаври 250 наліпок Для хлопчиків. ..
34.00 грн.
250 наліпок Для хлопчиків Роботи Вид: УЛА
До набору входять кольорові наліпки із зображеннями різних динозаврів, роботів, автомобілів та літаків. Також тут є інші тематичні наліпки, наприклад, космонавти та ракети, хоробрі воїни та поліцейські чи пожежні машини! За бажання дитина може прикрасити наліпками великий плакат та повісити його ..
34.00 грн.
Magic alphabet Чарівний алфавіт Авт: Топоровська Наталія Вид: Підручники і посібники
Magic alphabet Чарівний алфавіт містить завдання, які ознайомлюють дітей з усіма літерами англійського алфавіту, поєднують навчання з цікавою грою, розвивають пам'ять, уяву, усне мовлення, дрібну моторику рук, творче мислення, допитливість та пізнавальний інтерес майбутнього школяра. Для майбутні..
50.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з математики Рівень 2 Вид: АРТ
Перші кроки з математики допоможе пізнати цей цікавий зошит з підготовки до школи. Посібники «Ігрові вправи» - це зошити, які поступово навчать дитину рахувати. Відпрацьовуйте навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка. А допоможуть у заняттях кумед..
23.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з письма Рівень 2 Вид: АРТ
Одне заняття - одна сторінка. Зошити 2-х рівнів. «Ігрові вправи» - це посібники, які крок за кроком підготують вашу дитину до школи. Зручно відпрацьовувати навички з письма, математики та читання. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабе..
23.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з читання Рівень 2 Вид: АРТ
Зошити, які крок за кроком підготують дитину до школи, це «Ігрові вправи» Ви зможете відпрацювати навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка зошита. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. Ілюстрації в зо..
23.00 грн.
Ігрові вправи 5-6 років Логіка, пам'ять, увага Авт: Попова Н. Вид-во: Ранок
Зошит для занять із дошкільником 5—6 років є частиною цілісного комплекту, спрямованого на комплексну підготовку дитини до вступу в 1 клас. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ — ті відмінні особливості зошита, які сприяють правильній організації..
25.00 грн.
Ігрові вправи 5-6 років Письмо Авт: Попова Н. Вид-во: Ранок
Зошит для занять із дошкільником 5—6 років є частиною комплекту, спрямованого на комплексну підготовку дитини до вступу в 1 клас. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ — ті відмінні особливості зошита, які сприяють правильній організації процесу п..
25.00 грн.
Ігрові вправи Математика Зошит для занять із дошкільником 5-6 років Авт: Цепочко Н. Вид: Ранок
Цікаві вправи, веселі малюнки формують інтерес дошкільника до майбутнього навчання. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ ті відмінні особливості зошита, які сприяють правильній організації процесу підготовки. Зошит для занять із дошкільником..
25.00 грн.
Ігрові вправи Мовлення грамота Зошит для занять із дошкільником 5-6 років Авт: Котікова О. Вид: Ранок
Мовлення грамота зошит для занять із дошкільником Ігрові вправи 5-6 років є частиною комплекту, спрямованого на комплексну підготовку дитини до вступу у 1 клас. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ це ті відмінні особливості зошита, які сприяють ..
25.00 грн.
Їжачок-дошколярик Зошит з підготовки навичок письма Авт: Гайштут О. Вид: Абетка
Зошит з підготовки навичок письма Їжачок-дошколярик містить завдання, спрямовані на підготовку дитини до навичок письма, на сприяння розвитку її мислення і творчих здібностей. Завдання відповідають вимогам програми Дитина і можуть бути використані в роботі з дошколятами 5-6 років, а також у першо..
22.00 грн.
Інтегрований курс підготовки до школи Частина 1 Малюки пізнають світ 5-6 років Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Малюки пізнають світ Частина 1 Інтегрований курс підготовки до школи мiстить інтегрованi завдання, спрямованi на формування в дітей цілісного сприйняття світу. Взаємопов'язанi вправи з математики і логiки, розвитку мовлення, захисту довкiлля, формування громадської свiдомості стирають мiжпредметн..
55.00 грн.
Інтегрований курс підготовки до школи Частина 2 Малюки пізнають світ 5-6 років Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Частина 2 Малюки пізнають світ Інтегрований курс підготовки до школи 5-6 років мiстить інтегрованi завдання, спрямованi на формування в дітей цілісного сприйняття світу. Взаємопов'язанi вправи з математики і логiки, розвитку мовлення, захисту довкiлля, формування громадської свiдомості стирають м..
55.00 грн.
Інтенсивнй комплексний курс Непрописи по клітинках тренажер 5+ Авт: В. Федієнко Г. Дерипаско Вид: Школа
Тренажер Непрописи по клітинках Інтенсивнй комплексний курс. Цікаві та ефективі Непрописи для дошкільнят по клітинках, мета яких набуття й розвиток початкових графічних навичок, що стануть у пригоді для оволодіння власне каліграфією.   Увага! Усі тексти зошита призначено для читання ..
20.00 грн.
Інтенсивнй комплексний курс Непрописи по лініях тренажер 5+ Авт: В. Федієнко Г. Дерипаско Вид: Школа
Тренажер Непрописи по лініях Інтенсивнй комплексний курс. Увага! Усі тексти зошита призначено для читання дорослими. Пропонуємо вам цікаві та ефективі Непрописи для дошкільнят, мета яких набуття й розвиток початкових графічних навичок, що стануть у пригоді для оволодіння власне каліграфією. Р..
20.00 грн.
Інтенсивнй комплексний курс Непрописи тренажер Друковані букви 5+ Авт: В. Федієнко Г. Дерипаско Вид: Школа
Друковані букви Інтенсивнй комплексний курс від 5 років. Прописи це навчальний посібник зі зразками каліграфічного письма, ми ж пропонуємо вам цікаві та ефективі Непрописи для дошкільнят, мета яких — набуття й розвиток початкових графічних навичок, що стануть у пригоді для оволодіння власне каліг..
20.00 грн.
Інтенсивнй комплексний курс Непрописи тренажер Цифри та знаки 5+ Авт: В. Федієнко Г. Дерипаско Вид: Школа
Непрописи тренажер Цифри та знаки Інтенсивнй комплексний курс. Цей невеликий, але змістовний тренажер допоможе дитині закріпити елементарні математичні знання, а також удосконалити графічні навички зображення цифр та знаків. Увага! Усі тексти зошита призначено для читання дорослими.   ..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019