Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Підготовка до школи

Підготовка до школи

Категорія містить робочі зошити, прописи, букварі, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 5-6 років. Старший дошкільний вік. 6-й рік життя

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з Малювання Для дитини 6 року життя Частина 1 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 6-го року життя Частина 1 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
30.00 грн.
Альбом з Малювання Для дитини 6 року життя Частина 2 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 6-го року життя Частина 2 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
30.00 грн.
Букварь для дошкольников Читайка Мягкая обложка А-5 Авт: Федиенко В. Изд-во: Школа
Цель пособия — формирование у ребенка старшего дошкольного возраста начальных навыков чтения. Оно также поможет развить фонематический слух, овладеть звуко-буквенным анализом, расширить словарный запас ребенка. Ребенок получит представление о таких понятиях, как звук, буква, ударение, основные ви..
30.00 грн.
Вивчаємо літери Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ. Серія: Дивосвіт. Дітям від 5 років. Авт: В.В. Федієнко., Ю.С. Волкова Вид-во: Школа
Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові, фізіол..
32.00 грн.
Вивчаємо природу рідного краю. Крок до школи. 4-6 років Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Ідучи до школи, дитина разом із необхідними вміннями та знаннями повинна мати певні морально-етичні якості. Важливу роль у гармонійному формуванні особистості відіграє ознайомлення з довкіллям та його мешканцями. На жаль, у наш час діти часто позбавлені можливості безпосередньо ознайомлюватись та..
18.00 грн.
Впевнений старт Альбом майбутнього першокласника Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом майбутнього першокласника: образотворча діяльність у старшому дошкільному віці допоможе організувати образотворчу діяльність дитини в родині, у групах дошкільних навчальних закладів, у підготовчих групах при школах, у центрах розвитку дитини. Заняття, запропоновані в Ал..
30.00 грн.
Вчимось малювати без проблем. Крок до школи. 4-6 років Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа
  У кожній дитині від природи закладено потяг до творчості. Кожен малюк залюбки малює і бажає навчитися робити це якнайкраще. Але труднощі та негаразди, які виникають під час перших спроб, часто-густо зводять це бажання нанівець.  Мета цього посібника — у простій та доступні фор..
18.00 грн.
Вчимось мислити без проблем. Крок до школи. 4-6 років Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа
Ідучи до школи, дитина, окрім бажання вчитися, повинна також уміти зосереджувати увагу впродовж тривалого часу, аналізувати і запам’ятовувати пропонований матеріал. Усі ці якості необхідно починати формувати у дитини заздалегідь, до вступу до школи. Робочий зошит адресовано тим, хто прагне до..
18.00 грн.
Вчимось писати без проблем. Крок до школи. 4-6 років В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Практика свідчить, що процес оволодіння навичками письма для дошкільнят — нелегка праця. Саме написання букв здається дитині чимось нездоланним. Тому часто вже з перших етапів навчання письма в дітей спостерігається неприйняття, а в батьків — розчарування. У результаті заняття письмом залиша..
18.00 грн.
Вчимось рахувати без проблем. Крок до школи. 4-6 років Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Кожен малюк хоче навчитися рахувати. Тим часом від дитини, що почала вивчати основи математики, вимагається високий рівень концентрації, неабияке розумове напруження, вміння узагальнювати й абстрактно мислити. Тому матеріал необхідно подати так, щоб дитина сама захотіла працювати, щоб процес..
18.00 грн.
Вчимось читати без проблем. Крок до школи. 4-6 років В. Федієнко. Вид-во: Школа.
У цьому віці дітям дуже важко зосередити свою увагу на процесі навчання. Тому треба зробити так, щоб дитина сама захотіла працювати, щоб процес навчання став частиною її щоденних ігор. Наша мета — допомогти вам і вашій дитині у формуванні основних навичок читання: вміння розрізняти голосні та..
18.00 грн.
Готовы ли мы к школе? Большая книга тестов. Шагаем в школу. 5-7 лет Авт: В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Все мы знаем, что тестирование ребенка при поступлении в школу не предусмотрено действующими законодательными нормами. Но это на бумаге. На практике же это тестирование будет обязательным при поступлении в гимназию или же просто в престижную школу. Более того, то же самое тестирование, только под..
55.00 грн.
Готуємо руку до письма. Високий рівень. Серія: Малятко 4 - 6 років. Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Робочі зошити серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників. Скомпонований..
28.00 грн.
Домашняя логопедия. Серия: Подарок маленькому гению 4—7 лет Современные отечественные и зарубежные методики. Авт: В. Федиенко, А. Журавлева. Изд-во: Школа.
Пособия серии предназначены для детей 4—7 лет (в зависимости от уровня предварительной подготовки) и охватывают практически все направления дошкольной подготовки — букварь, математика, развитие навыков чтения и правильного произношения звуков, начальные знания о Земле, космосе и т.д. Книги станут..
37.00 грн.
Крок до школи Розвиваємо мовлення без проблем Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Усі ми усвідомлюємо, якою відповідальною й нелегкою справою є розвиток мовленнєвих здібностей наших дітей. Як важливо й водночас непросто формувати в дитини вміння говорити й слухати, виокремлювати з мови слова та речення, усвідомлювати зміст кожного слова і фрази в цілому. Адже від володіння мов..
18.00 грн.
Математика та Логіка Дітям від 5 років Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ. Серія: Дивосвіт Авт: В.В. Федієнко., Ю.С. Волкова. Вид-во: Школа
Зошит видавництва "Школа". Методика інтенсивного комплексного розвитку особистості. Дітям від 5 років. Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та педагогами-практиками, вони п..
32.00 грн.
Ми готуємось до школи без проблем. Крок до школи 4-6 років. В. Федієнко. Вид-во: Школа.
  Посібник складається з чотирьох розділів: вчимось читати, вчимось писати, вчимось рахувати, вчимось мислити.   Ця унікальна збірка завдяки своїй простоті викладення матеріалу та ефективності є незамінним помічником для батьків при підготовці дитини до школи. ..
55.00 грн.
Мовлення дитини Для дітей від 5 років Серія: Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ Дивосвіт Авт: В. Федієнко, Ю. Волкова, Т. Уварова Вид-во: Школа
Зошит видавництва "Школа". Методика інтенсивного комплексного розвитку особистості. Дітям від 5 років. Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та педагогами-практиками, вони п..
32.00 грн.
Навчи мене малювати № 3 Шостий рік життя Авт: Сірченко Л. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей шостого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних закладів. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань осві..
31.00 грн.
Навчи мене малювати № 4 Шостий рік життя Авт: Сірченко Л. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей шостого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних навчальних закладів Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист від 30.03.2009 р. № 1/11-1956) ..
34.00 грн.
Підготовка руки до письма. Дітям від 5 років. Повний курс підготовки до школи за програмою Я У СВІТІ. Серія: Дивосвіт. Авт: В.В. Федієнко., Ю.С. Волкова. Вид-во: Школа
Підготовка руки до письма. Зошит видавництва "Школа". Методика інтенсивного комплексного розвитку особистості. Дітям від 5 років. Робочі зошити серії «ДИВОСВІТ», укладені за програмою «Я У СВІТІ», допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені досвідченими методистами та пе..
32.00 грн.
Подарок маленькому гению Букварь для дошкольников Читайка Авт: Федиенко В. Изд-во: Школа
Пособия серии предназначены для детей 4—7 лет (в зависимости от уровня предварительной подготовки) и охватывают практически все направления дошкольной подготовки — букварь, математика, развитие навыков чтения и правильного произношения звуков, начальные знания о Земле, космосе и т.д. Книги станут..
37.00 грн.
Подарунок маленькому генію Буквар для дошкільнят Читайлик Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
  Посібники серії орієнтовані на дітей 4-7 років (залежно від рівня попередньої підготовки) та охоплюють практично всі напрямки підготовки до школи – буквар, математика, логіка, розвиток навичок читання та правильної вимови звуків, початкові знання про Землю та космос тощо. Посібники..
37.00 грн.
Посібник для малят Leichtes Deutsch Вчимо німецьку 4-7 років Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
У наш час знання німецької мови — вже не примха чи хобі, а часто необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. Мета цієї книги — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими німе..
35.00 грн.
Развиваем мышление легко. Шагаем в школу. 4-6 лет Авт: В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Идя в школу, ребенок, кроме желания учиться, должен также уметь сосредоточивать внимание в течение продолжительного времени, анализировать и запоминать предлагаемый материал. Все эти качества необходимо начинать формировать у ребенка заранее, до поступления в школу. Наше пособие адресовано те..
18.00 грн.
Роздавальний матеріал з грамоти 20 карток Вид-во: Ранок
Роздавальний матеріал з грамоти для дошкільних навчальних закладів складається з 20 карток. На лицьовому боці кожної картки розташовано зображення предмета, тварини, рослини або природного явища, а на зворотньому - подано відповідну до цього зображення загадку. Під зображенням предмета намал..
30.00 грн.
Учимся считать легко. Шагаем в школу. 4-6 лет Авт: В. Федиенко. Изд-во: Школа
В каждом ребенке от природы заложена тяга к знаниям. Каждый малыш хочет научиться считать. Однако трудности, возникающие при обучении, часто сводят это желание на нет. Ведь в этом возрасте детям очень тяжело собраться, сосредоточить свое внимание на процессе обучения.  Наша задача — помо..
18.00 грн.
Учимся читать легко. Шагаем в школу. 4-6 лет Авт: В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Наша цель — помочь вам и вашему ребенку в формировании основных навыков чтения: умения различать гласные и согласные звуки, образовывать и читать слоги, слова и простые предложения.  В этом возрасте детям очень тяжело сосредоточить свое внимание на процессе обучения. Поэтому надо сделать..
18.00 грн.
Чи готові ми до школи? Велика книга тестів. Серія: Крок до школи. Робочий зошит. 5-7 років. В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Усі ми знаємо, що тестування дитини під час вступу до школи не передбачене чинними законодавчими нормами. Але це на папері. На практиці ж тестування буде обов’язковим етапом під час вступу до гімназії або ж просто до престижної школи. Більше того, те саме тестування, тільки під назвою «співбесіда..
55.00 грн.
Шагаем в школу Учимся писать легко Авт: Федиенко В. Изд-во: Школа
Практика свидетельствует о том, что процесс овладения навыками письма для школьников - нелегкая задача. Правильное и своевременное развитие мелкой моторики не только помогает ребенку научиться хорошо рисовать и писать. Доказано, что упражнения на мелкую моторику положительно влияют на развитие об..
18.00 грн.
Я навчаюся писати. Прописи для дошкільнят 4-7 років. Розвиток графічних та каліграфічних навичок. Подарунок маленькому генію. В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Для батьків, вихователів і педагогів. Посібник з розвитку базових графічних та каліграфічних навичок допоможе якнайкраще підготувати руку дитини до письма у школі, розвинути м’язову пам’ять руки та забезпечити розвиток дрібної моторики. Різноманітні вправи на обведення, штрихування та ро..
37.00 грн.
Я учусь писать. Прописи для дошкольников. 4-7 лет. Развитие графических и калиграфических навыков. Подарок маленькому гению. В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Пособия серии предназначены для детей 4—7 лет (в зависимости от уровня предварительной подготовки) и охватывают практически все направления дошкольной подготовки — букварь, математика, развитие навыков чтения и правильного произношения звуков, начальные знания о Земле, космосе и т.д. Книги станут..
37.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з математики Рівень 2 Вид: АРТ
Перші кроки з математики допоможе пізнати цей цікавий зошит з підготовки до школи. Посібники «Ігрові вправи» - це зошити, які поступово навчать дитину рахувати. Відпрацьовуйте навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка. А допоможуть у заняттях кумед..
17.50 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з письма Рівень 2 Вид: АРТ
Одне заняття - одна сторінка. Зошити 2-х рівнів. «Ігрові вправи» - це посібники, які крок за кроком підготують вашу дитину до школи. Зручно відпрацьовувати навички з письма, математики та читання. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабе..
17.50 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з читання Рівень 2 Вид: АРТ
Зошити, які крок за кроком підготують дитину до школи, це «Ігрові вправи» Ви зможете відпрацювати навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка зошита. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. Ілюстрації в зо..
17.50 грн.
ІГРОВІ вправи 5-6 років Логіка, пам'ять, увага Авт: Попова Н. Вид-во: Ранок
Зошит для занять із дошкільником 5—6 років є частиною цілісного комплекту, спрямованого на комплексну підготовку дитини до вступу в 1 клас. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ — ті відмінні особливості зошита, які сприяють правильній організації..
20.00 грн.
ІГРОВІ вправи 5-6 років Математика Авт: Цепочко Н. Вид-во: Ранок
Зошит для занять із дошкільником 5—6 років є частиною комплекту, спрямованого на комплексну підготовку дитини до вступу в 1 клас. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ — ті відмінні особливості зошита, які сприяють правильній організації процесу п..
20.00 грн.
ІГРОВІ вправи 5-6 років Письмо Авт: Попова Н. Вид-во: Ранок
Зошит для занять із дошкільником 5—6 років є частиною комплекту, спрямованого на комплексну підготовку дитини до вступу в 1 клас. Ефективна структура, доцільні умовні позначки, ігровий та багатоплановий характер вправ — ті відмінні особливості зошита, які сприяють правильній організації процесу п..
20.00 грн.
Інтерактивна книжка Математичні прописи Авт: Топоркова І. Вид-во: Торсінг
Інтерактивна книжка Математичні прописи - це робочій зошит, який містить завдання для підготовки руки до письма на аркуші в клітинку. Дитина навчиться обводити, штрихувати, домальовувати предмети, візерунки, писати цифри, знаходити спільні ознаки предметів, поєднувати їх у групи. А також робитиме..
22.00 грн.
Інтерактивна книжка Підготовка руки до письма Авт: Научитель О. Вид-во: Торсінг
Готуємось до школи Підготовка руки до письма - це книжка, яка є першою із серії методико-практичних посібників, розроблених з метою допомогти батькам і вихователям дитячих дошкільних закладів належним чином підготувати дитину до школи з урахуванням особливостей її віку й особистісних якостей. ..
29.00 грн.
Азбука Думай читай пиши стирай Готовим руку к письму Изд: Пегас
Красочная картонная Азбука из серии «Пиши-стирай». Замечательный помощник ребёнку в подготовке руки к письму! С такой Азбукой ребенку будет совсем не скучно заниматься. Специальным маркером на водной основе, который продается в комплекте с книгой, малыш может обводить элементы картинок по име..
106.00 грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 5-6 років Авт: Іщук Є. Вид-во: Торсінг
Збірка розвивальних завдань містить вправи для малюків 5-6 років у наступних розділах: Підготовка до письма; Цифри та лічба; Мислення; Розвиток мовлення; Колір і форма; Навколишній світ. ..
37.00 грн.
Англійські навчалочки Овочі, фрукти Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині швидко та легко запам'ятати назви овочів і фруктів англійською мовою, а також розвинути елементарні навичики мовлення та читання англійською мовою. Для старших дошкільників та першокласників. ..
9.00 грн.
Англійські навчалочки Тварини, іграшки Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині швидко та легко запам'ятати назви тварин й іграшок англійською мовою, а також розвинути елементарні навичики мовлення та читання англійською мовою. Для старших дошкільників та першокласників. ..
9.00 грн.
Англійська для дошкільнят. Для малят 4-7 років, що вивчають англійську. Серія: Подарунок маленькому генію. Т. Жирова., В. Федієнко. Вид-во: Школа.
Мета цієї книги — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами.   У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську.   Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, виконуючи ..
37.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит 6 рік життя Цікавинка Авт: Н. Жук Вид: Ранок
Робочий зошит є невід’ємним компонентом методичних рекомендацій до навчальної програми «Цікавинка» з англійської мови для дітей дошкільного віку 6 рік життя. Він створений з метою закріплення мовних зразків на практиці з перших днів вивчення англійської мови, з метою розвитку пізнавальни..
20.00 грн.
Английский для дошкольников. Детям 4-7 лет, изучающих английский. Серия: Подарок маленькому гению. Т. Жирова., В. Федиенко. Изд-во: Школа.
Цель этой книги — в доступной и увлекательной форме познакомить ребенка с первыми английскими словами и устойчивыми выражениями.   В пособии приведены темы по развитию устной речи ребенка, который начинает изучать английский язык. Здесь вы найдете также обучающие игровые задания, при..
37.00 грн.
Английский для самых маленьких Руководство для преподавателей и родителей Авт: И. Шишкова Изд: РОСМЭН
Книга представляет собой методическое пособие для родителей и преподавателей, предназначенное для обучения английскому языку детей от 3-х до 5-ти лет, и является частью учебного комплекса "Английский для самых маленьких". Основная задача этого устного курса - научить детей правильному произн..
0.00 грн.
Буквар для дошкільнят Читайлик М’яка обкладинка А-5 Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Мета посібника — формування у дитини старшого дошкільного віку початкових навичок читання. Він допоможе в розвиткові фонематичного слуху, розширить словниковий запас дитини. Дитина отримає уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види слів, речення тощо. Заняття за букварем стим..
35.00 грн.
Буквар для дошкільнят Читайлик Тверда обкладинка А-5 Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Мета посібника — формування у дитини старшого дошкільного віку початкових навичок читання. Він допоможе в розвиткові фонематичного слуху, розширить словниковий запас дитини. Дитина отримає уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види слів, речення тощо. Заняття за букварем стим..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017