Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Зміни до процедури проведення ЗНО

Зміни до процедури проведення ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти цього річ запропонував серйозні зміни до процедури проведення ЗНО. З метою забезпечити якісніший відбір студентів запропоновано тести двох рівнів складності. Дворівневі тести складатимуться із двох частин, базового і поглибленого рівнів.

Базовий рівень тесту складатимуть усі абітурієнти, незалежно від того, на яку спеціальність вони будуть подавати документи. До базової частини входитимуть завдання, виконання яких дасть змогу виявити достатній для здобуття непрофільної вищої освіти рівень знань абітурієнта. Але слід мати на увазі, що завдання для тестів обох рівнів не виходитимуть за межі програм ЗНО та шкільних програм.

У зв’язку з цим, до Вашої уваги, запропоновані комплексні довідники для здачі ЗНО базового рівня з предметів математика, українська мова та література, видавництва «Підручники та посібники». Окрім того, що це видавництво першими підготували та надрукували ці посібники, можемо зазначити високий рівень у поданому матеріалі, для гарної підготовки та здачі ЗНО.

Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019