Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

ЗНО 2016-2018

ЗНО 2016-2018

Зовнішнє незалежне оцінювання це комплекс організаційних процедур спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників ЗНО 2016-2018

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
100 Експрес-уроків Української Авт: Авраменко О. Вид-во: Книголав
Автор посібника - відомий філолог-україніст, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка. Серед його учнів - політики і представники шоу-бізнесу. Своєю метою вчений вважає популяризацію рідної мови, але без академічності та наукового пафосу. У виданні у простій формі розповідається про ..
99.00 грн.
100 Експрес-уроків Української Частина 2 Авт: Авраменко Олександр Вид: Книголав
Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською.   Ця книжка є продовженням уже відомого посібника 100 Експрес-уроків української.    Друга частина посібника містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі н..
99.00 грн.
Get Ready for Your English Exam Level B2 Збірник тестів для старшокласників та абітурієнтів Авт: Юркович М. Вид: Лібра Терра
Посібник з англійської містить завдання з використання мови Use of English та усіх видів мовленнєвої діяльності Reading, Listening, Speaking, Writing рівня B2 lntermediate та супроводжується аудіододатком на CD. Наявність інструкцій щодо екзаменаційних навчальних стратегій, ключів до завдань та т..
75.00 грн.
Історія України 2000 тестів для підготовки до ДПА та ЗНО 2018 Авт: Власов В. Вид: Літера
Посібник 2000 тестів розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до ЗНО та ДПА з історії України. Видання містить більш ніж 2000 типових тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з історії України Українським центром оцінювання якості освіти. Тестов..
100.00 грн.
Історія України ЗНО 2018 Експрес-підготовка Авт: Дедурін Г. Вид: АССА
Незамінний помічник випускника школи, який готується до складання зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Посібник містить теоретичні відомості з усіх тем, які перевіряють на ЗНО з історії України. Це можливість опрацювати величезний обсяг матеріалу протягом декількох місяців і..
85.00 грн.
Біологія ЗНО 2018 Міні-довідник Авт: Барна І. Вид: Підручники і посібники
Біологія Міні-довідник ЗНО 2018. У посібнику вміщено додатковий теоретичний матеріал з усіх розділів біології. Довідковий матеріал підібрано відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології. ..
25.00 грн.
Географія ЗНО 2018 Комплексне видання Авт: Кузишин А. Вид: Підручники і посібники
Посібник Комплексне видання Географія ЗНО 2018 містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії. Для а..
105.00 грн.
Географія ЗНО 2018 Міні-довідник Авт: Кузишин А. Вид: Підручники і посібники
ЗНО 2018 Міні-довідник Географія. Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії та розподілено на п’ять тематичних розділів: Загальна, Материків і океанів, Фізична географія України, Економічна і соціальна. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, вчителі..
30.00 грн.
Довідник  Українська мова та література ЗНО 2018 Авт: С. Олійник, Г. Давидов Вид: Підручники і посібники
Посібник з підготовки до незалежного оцінювання укладений відповідно до чинної програми з української мови та літератури для середньої загальноосвітньої школи і програми ЗНО 2018. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською м..
90.00 грн.
Експрес-підготовка ЗНО 2018 Українська мова та література Авт: Квартник Т. Вид: АССА
Посібник містить теоретичні відомості з усіх тем, які перевіряють на ЗНО з української мови та літератури. Експрес-підготовка це можливість опрацювати величезний обсяг матеріалу протягом декількох місяців і повторити безпосередньо перед тестуванням, адже у книзі: тільки необхідна теорія з приклад..
95.00 грн.
Есе бліц-курс Готуємося до ЗНО 2018 Авт: Голодюк Ірина Вид: Дискурсус
Бліц-курс розрахований насамперед на учнів 9-11 класів у посібнику 17 занять із курсу написання аргументативного есе, власне висловлення формату ЗНО теоретичний матеріал, поданий доступно й легко, укладений за принципом маленьких кроків. Практичні заняття включають як письмові вправи, так і тесто..
150.00 грн.
Збірник тестових завдань 20 варіантів у форматі ЗНО 2018 Математика Відповіді для самоконтролю Авт: Істер О. Вид: Абетка
Збірник тестових завдань містить 20 варіантів комплексних завдань у тестовій формі. Тести складено за парним принципом: пари тренувальних тестів 1 і 2, 3 і 4 тощо відповідають один одному за темами і типами вправ. До усіх завдань з непарними номерами подано короткі, але вичерпні розв’язання...
80.00 грн.
ЗНО 2016 Біологія Збірник тестових завдань Авт: Яковлева Є. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до оновленої специфікації тестів з біології Зовнішнього Незалежного Оцінювання 2016 року та Програми ЗНО. Збірник тестових завдань містить тренувальні тести різних форм, розроблені до кожної теми Програми ЗНО 2016. Після опрацювання тренувальних тестових завдань кор..
25.00 грн.
ЗНО 2016 Математика Комплексна підготовка Авт: Нелін Є. Вид-во: Гімназія
Посібник призначено для ефективної підготовки до Зовнішнього Незалежного Оцінювання та Державної Підсумкової Атестації з математики. Його структура і зміст завдань цілком відповідають вимогам відповідних програм. Книга містить основні опорні факти з 5 розділів: числа і вирази, рівняння і нерівнос..
65.00 грн.
ЗНО 2016 Українська література Збірник тестових завдань Авт: Йолкіна Л. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до оновленої специфікації тестів з української літератури Зовнішнього Незалежного Оцінювання 2016 року та Програми ЗНО. Збірник тестових завдань містить тренувальні завдання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО 2016, тексти для читання й аналізу, теми до вла..
25.00 грн.
ЗНО 2017 Історія України Довідник Авт: Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник для підготовки до ЗНО з Історії України укладено відповідно до чинної програми ЗНО з історії України Міністерства освіти і науки України. Посібник містить теоретичний матеріал, ілюстрації, обов'язкові для розпізнавання абітурієнтами, тренувальні тестові завдання для закріплення теоретичн..
60.00 грн.
ЗНО 2017 Історія України Довідник Збірник завдань у тестовій формі Авт: Бонь О. Іванюк О. Вид-во: Грамота
Посібник із Історії України складено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України в 2017 р. У виданні викладено матеріал, необхідний для підготовки до успішного складання ЗНО. У посібнику в кожному розділі подано пам’ятки архітектури, образотворчого мистецтва та пер..
85.00 грн.
ЗНО 2017 Історія України Повний курс у 49 таблицях Авт: Харькова Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано 49 таблиць, які в короткій формі висвітлюють весь шкільний курс історії України. Книга стане незамінною для підготовки до ЗНО-2017. Для учнів, абітурієнтів, учителів, всіх, хто цікавиться історією України. ..
61.00 грн.
ЗНО 2017 Англійська мова Зразки завдань з розгорнутою відповіддю Авт: Доценко І. Вид-во: Абетка
Посібник допоможе учням загальноосвітніх шкіл підготуватися до ДПА та ЗНО 2017 року з англійської мови. Видання містить 100 зразків письмових повідомлень різної форми, які слугуватимуть взірцями написання творчого завдання відповідно до запропонованої комунікативної ситуації. Для учнів шкіл, ..
22.00 грн.
ЗНО 2017 Англійська мова Комплексна підготовка Авт: Мирославська О. Вид-во: ПЕТ
Посібник для підготовки до ЗНО 2017 року з Англійської мови укладено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета посібника - допомогти випускникам узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання з Англійської мови..
80.00 грн.
ЗНО 2017 Біологія Комплексна підготовка Авт: Нєчаєва Ю. Вид-во: ПЕТ
Посібник для підготовки до ЗНО 2017 року з Біології укладено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета посібника - допомогти випускникам узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання з Біології, а також долучи..
95.00 грн.
ЗНО 2017 Математика Комплексне видання Авт: Листопад В. Мазур О. Вид-во: Оріон
Комплексний посібник з Математики для підготовки до ЗНО 2017 року містить 10 тем, які охоплюють увесь шкільний курс математики, а також 5 комбінованих тренувальних тестів, структура яких відповідає тестам, запропонованим на ЗНО з математики у 2016 р. Скориставшим цим посібником, учні матимуть мож..
80.00 грн.
ЗНО 2017 Українська за 20 уроків Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Основу цього посібника становлять матеріали уроків, за якими вивчали або вдосконалювали мову відомі українські політики, теле- і радіоведучі, громадські діячі. Головне завдання навчального видання - збагачення словникового запасу мовців для вільного висловлювання думок українською. Навчальне ..
95.00 грн.
ЗНО 2017 Українська мова в таблицях Авт: Блажко М. Вид-во: Грамота
У посібнику в узагальненому інфографічному вигляді доступно подано матеріал усіх розділів шкільного курсу української мови - Фонетика, Мова і мовлення, Українська мова серед інших слов'янських мов, Орфографія, Лексикологія, Фразеологія, Будова слова, Словотвір, Морфологія, Синтаксис і пунктуація,..
70.00 грн.
ЗНО 2017 Українська мова та література Збірник тестових завдань Авт: Куриліна О. Вид-во: Абетка
Матеріали збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури, затверджених Міністерством освіти і науки України. Посібник містить тестові завдання з української мови та літератури різних типів та рівнів складно..
110.00 грн.
ЗНО 2017 Українська мова та література Комплексні варіанти завдань Зошит 1 Авт: Куриліна О. Вид-во: Абетка
Посібник містить 10 комплексних варіантів завдань у тестовій формі такого ж формату, як і на зовнішньому незалежному оцінюванні. Спочатку представлені завдання з української мови, потім - з української літератури, а завершує комплекс відкрите завдання з розгорнутою відповіддю. Після успішного вик..
65.00 грн.
ЗНО 2017 Українська мова та література Комплексні варіанти завдань Зошит 2 Авт: Куриліна О. Вид-во: Абетка
Посібник з української мови та літератури містить 10 комплексних варіантів завдань у тестовій формі такого ж формату, як і на зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року. Спочатку представлені завдання з української мови, потім - з української літератури, а завершує комплекс відкрите завдання з ..
65.00 грн.
ЗНО 2017 Українська мова Тренувальні тестові завдання Авт: Антонюк Н. Вид-во: Грамота
Посібник призначений для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл, студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які отримують базову загальну середню освіту, до ЗНО 2017 року з української мови, державної підсумкової атестації в тестовій формі...
85.00 грн.
ЗНО 2017 Фізика Довідник + тести Авт: Мойсеєнко І. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програм з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми ЗНО з фізики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу фізики та визначення і формули які виходять за межі прогр..
100.00 грн.
ЗНО 2017 Фізика Збірник задач із розв’язками Авт: Семенюк С. Вид-во: Богдан
У збірнику подано тексти задач із Фізики з розв'язками, які пропонувалися на зовнішньому незалежному оцінюванні в період від 2007 по 2016 н.р., пробного тестування, основної та додаткової сесій, згруповані за тематичними блоками та розміщені в порядку зростання рівня складності відповідної теми. ..
89.00 грн.
ЗНО 2018 Історія України Збірник тематичних тестових завдань Авт: Панчук І. Вид: Підручники і посібники
Посібник ЗНО призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання з історії України 2018 , а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У збірнику представлено т..
65.00 грн.
ЗНО 2018 Історія України Опорні схеми Таблиці Коментарі Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид-во: Абетка
Повний повторювальний курс та підготовка до ЗНО-2018 з історії України. Видання містить навчальний матеріал у вигляді таблиць, схем, діаграм, коментарів що повною мірою відповідають навчальній програмі шкільного курсу усторії України та програмі ЗНО 2018 року. ..
110.00 грн.
ЗНО 2018 Історія України Пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва + тестові завдання Авт: Власов В. Вид: Літера
Якісна підготовка Зовнішнє незалежне оцінювання. Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 Історія України Пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва + тестові завдання. ..
25.00 грн.
ЗНО 2018 Історія України Пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва Авт: Більчук М. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов'язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО 2018 року з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО-2018 з історії України. ..
30.00 грн.
ЗНО 2018 Історія України Тренажер Авт: Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить 15 варіантів по 60 тестових завдань, аналогічних до тих, які використовуватимуться під час ЗНО та ДПА з історії України 2018 року. Він укладений відповідно до чинних програм з історії для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і зовнішнього незалежного оцінювання. У посібн..
40.00 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Зразки завдань з розгорнутою відповіддю Авт: Валігура О. Вид: Підручники і посібники
Англійська мова посібник містить добірку текстів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО 2018 року з англійської мови, зокрема в підготовці до виконання завдання з розгорнутою відповіддю. ..
20.00 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Комплексне видання Авт: Чернишова Ю. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до ЗНО 2018 з англійської мови. Видання складається з розділів, які містять теоретичний матеріал, необхідний для опанування англійської мови учнями в рамках шкіль..
110.00 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Типові тестові завдання Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до ЗНО 2018 з англійської мови. Відповідно до Нової програми ЗНО, всі тести розподіляються за рівнями B1 і B2 та вміщують три розділи: аудіювання, читання й письм..
40.00 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Тренажер Авт: Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
Навчальний посібник ЗНО 2018 Англійська мова Тренажер містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. До книжки входить тест-зразок і 25 комплексних тестів, рівень яких відповідає чинній програмі ЗНО, а також відповіді до завдань. Мультимедійн..
40.00 грн.
ЗНО 2018 Біологія Збірник тематичних тестових завдань Авт: Барна І. Вид: Підручники і посібники
Збірник тематичних тестових завдань для підготовки до ЗНО 2018 з відповідями до них. Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології. Для вчителів біології, старшоклас..
65.00 грн.
ЗНО 2018 Біологія Збірник тестових завдань Авт: Соболь І. Вид-во: Абетка
Збірник укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з біології, затвердженних Міністерством освіти і науки України. Посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичні відомості з біології, 1250 тематичних завдань у тестовій формі та 20 комплексн..
100.00 грн.
ЗНО 2018 Географія Тренажер Авт: Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику вміщено 15 варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуються під час ЗНО з географії. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми ЗНО 2018 року з географії. Для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів географії. ..
40.00 грн.
ЗНО 2018 Міні-довідник Історія України Авт: Панчук І. Вид: Підручники і посібники
ЗНО 2018 Міні-довідник з Історії України, який призначений для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ..
30.00 грн.
ЗНО 2018 Міні-довідник Українська література Авт: Витвицька С. Вид: Підручники і посібники
Українська література ЗНО 2018 посібник містить теоретичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абі..
25.00 грн.
ЗНО 2018 Міні-довідник Українська мова Авт: Білецька О. Вид: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українськ..
25.00 грн.
ЗНО 2018 Математика Довідник Авт: Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник для підготовки до ЗНО 2018 року з Математики укладено відповідно до чинної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Він містить теоретичний матеріал, розв’язання типових завдань, тестові завдання та відповіді до них. Для учнів старших класів, які готуються до скла..
50.00 грн.
ЗНО 2018 Математика Тренажер Авт: Захарійченко Ю. Вид-во: Літера
Видання охоплює всі розділи програми ЗНО з математики та являє собою збірник завдань з вибором однієї правильної відповіді та завдань на встановлення відповідності. Завдання посібника подані у вигляді блоків із трьох завдань, що об'єднані одним методом розв'язування. До першого завдання блоку нав..
50.00 грн.
ЗНО 2018 Математика Тренувальні матеріали Авт: Захарійченко Ю. Вид-во: Літера
Відповідає програмі ЗНО-2018 Навчальні завдання за кожною темою Завдання поглибленого рівня з покроковим розв'язанням Схеми оцінювання Відповіді до всіх завдань + Понад 100 структурованих завдань з докладним роз'язанням ЗНО 2018 Математика Тренувальні матеріа..
50.00 грн.
ЗНО 2018 Українська мова і література Власне висловлення Авт: Літвінова І. Вид-во: Літера
Аналіз теми твору Формулювання тези Добір аргументів і прикладів Мовне оформлення власного висловлення Оформлення висновку Опрацювання типових лексичних, граматичних і стилістичних помилок Навчальний посібник містить рекомендації щодо написання власного вис..
30.00 грн.
ЗНО 2018 Українська мова Зразки висловлень на дискусійну тему Авт: Білецька О. Вид: Підручники і посібники
Українська мова ЗНО 2018 містить добірку творів-роздумів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлень на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з української мови та літератури, зокрема в підготовці до виконання завдання з розгорнутою відпов..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019