Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 400 гривен !
Доставка
Оплата

ЗНО 2019

ЗНО 2019

В нашому інтернет-магазині ви знайдете безліч необхідної інформації для складання ЗНО на найвищий бал і вступу до улюбленого ВНЗ!

Успіхів при підготовці та при складанні іспитів!

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Історія України Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 Авт: Гук О. Вид: Освіта
Комплексне видання Історія України для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 це доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової..
130.00 грн.
Англійська мова Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 Авт: Константинова О. Вид: Освіта
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі та оновленій навчальній програмі з англійської мови для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з ан..
130.00 грн.
Біологія Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 Авт: Сліпчук І. Вид: Освіта
У пропонованому посібнику міститься теоретичний матеріал, який викладено в короткій і доступній формі за весь шкільний курс з 6 по 11 класи. До нього введено розділ Біорізноманіття та окремі поняття, які включені до програми 10-11 класів рівень стандарту, затвердженої наказом МОНУ від 23.10.2017 ..
130.00 грн.
ЗНО 2019 Інтерактивний довідник-практикум із тестами Українська мова Авт: Літвінова І. Вид: Ранок
Інтерактивний довідник-практикум із тестами ЗНО 2019. Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Містить теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, тренувальні тести у форматі ЗНО. 50 занять та кроків..
150.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Авт: Власов В. Вид-во: Літера
Видання містить усі складники, передбачені шкільною програмою та програмою ЗНО для підготовки з історії України: факти, дати, поняття та терміни, персоналізації, пам'ятки для розпізнавання тощо. Стане в пригоді він і під час підготовки до державної підсумкової атестації ДПА з історії України. Пос..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Авт: Панчук І. Вид: Підручники і посібники
У виданні представлено теоретичні відомості, різноманітні словниково-довідкові й інші допоміжні матеріали та тестові завдання з історії України від найдавніших часів до наших днів з відповідями, що дають змогу здійснити перевірку знань, умінь і навичок з цього курсу. ЗНО 2019 Історія України ..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Типові тестові завдання Авт: Власов В. Вид-во: Літера
Посібник Історія України ЗНО 2019 містить тренувальні завдання, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Збірник містить 8 варіантів тестових завдань, розроблених за специфікацією т..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Довідник Авт: Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Він містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення теоретичного матеріалу. Посібник допоможе учням та абіт..
90.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Комплексне видання Авт: Валігура О. Вид: Підручники і посібники
Англійська мова ЗНО 2019 Комплексне видання. Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання та 20 варіантів текстів у форматі ЗНО з мультимедвйним додатком. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програ..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання Авт: Біда О. Вид: Літера
Навчальний посібник ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно із програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології ботаніка, зоологія,..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання Авт: Барна І. Вид: Підручники і посібники
Довідковий матеріал і тестові завдання складені відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології. ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання. У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, три варіанти серти..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Типові тестові завдання Авт: Дерій С. Вид: Літера
У посібнику ЗНО 2019 Біологія Типові тестові завдання наведено десять варіантів завдань, які укладено за специфікацією 3НО, а також бланки відповідей та відповіді. Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватис..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Комплексне видання Авт: Стадник О. Вид-во: Літера
Допоможе систематизувати й поглибити знання з навчальних курсів географії, потренуватися у виконанні завдань, розроблених на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Географія Комплексне видання посібник ЗНО 2019 містить виклад основних навчальних тем із географії, передбач..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Типові тестові завдання Авт: Надтока О. Вид-во: Літера
Типові тестові завдання ЗНО 2019 Географія містить тренувальні тестові завдання різних типів, розроблені з урахуванням усіх тем програми.   Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів географії. У посібнику подані 10 варіантів, бланки відповідей, відповіді до..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Математика Алгебра і початки аналізу Частина 2 Авт: Клочко І. Вид: Богдан
Структура кожної із тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на зовнішньому оцінюванні. Тестові завдання частини ІІ містять тематичні тестові завдання, укладені у двох рівноцінних варіантах до двадцяти тем з алгебри та початків аналізу. Метою пропонованого навчального посібника є організа..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Математика Алгебра Частина 1 Авт: Клочко І. Вид: Богдан
Структура кожної з тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на ЗНО. Комплексне видання Частина 1 Математика Алгебра. Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання частини І містять те..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Математика Геометрія Частина 3 Авт: Клочко І. Вид: Богдан
До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної з тем та запропоновано розв’язання типових задач. Комплексне видання Геометрія Частина 3 Математика. Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінюва..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Збірник тестових завдань Авт: Капіносов А. Вид: Підручники і посібники
Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО 2019. Посібник з математики призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.   Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Комплексне видання Авт: Гальперіна А. Вид: Літера
Комплексне видання укладено відповідно до чинної програми 2019 року Математика ЗНО і складається з трьох частин. Частина І довідник з математики він охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, а й основні типи завдань і методи їх розв'язування, подано пр..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Комплексне видання Авт: Капіносов А. Вид: Підручники і посібники
Комплексне видання з математики до зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації ЗНО 2019. Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми ЗНО..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Типові тестові завдання Авт: Гальперіна А. Вид-во: Літера
Посібник ЗНО 2019 Математика містить 10 тестів для підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Усі роботи складені згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів та програмою ЗНО з математики і відповідають характеристиці с..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Німецька мова Комплексне видання Авт: Грицюк І. Вид: Підручники і посібники
У посібнику Німецька мова Комплексне видання подано завдання для перевірки основних видів мовленнєвої діяльності, які можна використати в підготовці до ЗНО 2019 зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови.   Посібник призначений для учнів старших класів, абітурієнтів, студент..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література Інтерактивний довідник-практикум із тестами Авт: Гарюнова Ю. Вид: Ранок
Інтерактивний довідник-практикум із тестами ЗНО 2019 Українська література створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, інтерактивні завдання, запитання, тренувальні тести у фо..
150.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література в таблицях Авт: Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Матеріали посібника укладено згідно з вимогами чинної програми ЗНО 2018 року з української літератури. Посібник містить узагальнювальні таблиці, які допоможуть закріпити та систематизувати набуті в школі знання. Видання призначене для підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з..
70.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література Збірник тестових завдань Авт: Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів української м..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання Авт: Витвицька С. Вид: Підручники і посібники
Збірник призначений для комплексної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української літератури. Він складений відповідно до чинної програми для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО 2019. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, ..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання Авт: Радченко І. Вид-во: Літера
Комплексне видання Українська література ЗНО 2019 містить: відповідає програмі ЗНО 2019, довідник із типовими тестовими завданнями, 3 варіанти тестів у форматі ЗНО, відповіді до всіх завдань, бланки відповідей, + літературознавчий тлумачний словничок Висловлювання про українських письменників. ..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література Інтерактивна хрестоматія Авт: Гарюнова Ю. Вид: Ранок
ЗНО 2019 Українська література Інтерактивна хрестоматія містить усі твори, передбачені чинною програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Тексти творів супроводжуються коментарями та завданнями, розміщеними на спеціальному полі для самостійної роботи учня. Робота з текс..
150.00 грн.
ЗНО 2019 Українська мова і література Повний курс підготовки Авт: В. Заболотний Вид: Літера
Відповідає програмі 2019 повний курс підготовки Українська мова і література ДПА+ЗНО 2-ге видання. Зовнішнє незалежне оцінювання.   Весь навчальний курс у тематичних блоках, Типові тестові завдання з кожної теми, Зразки власних висловлень, 5 варіантів, відповіді. ..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Українська мова і література Типові тестові завдання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Літера
Посібник Типові тестові завдання розроблено на зразок тестових завдань ЗНО 2019 Українська мова і література. Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Містить: 9 варіантів тестів у форматі ЗНО, Відповіді до..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Українська мова Збірник тестових завдань Авт: Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до ЗНО 2019 року з української мови. Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови та літератури. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних ..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Українська мова Комплексне видання Авт: Білецька О. Вид: Підручники і посібники
Посібник Українська мова Комплексне видання призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО 2019.  Для старшокласників, вступни..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Українська мова Комплексне видання Авт: О. Данилевська Вид: Літера
У посібнику ЗНО 2019 Українська мова запропоновано 55 уроків з украінської мови, у яких компетентно, вичерпно й дохідливо викладено весь матеріал, передбачений програмою зовнішнього незалежного оцінювання, від звуків до створення власного висловлення. Теоретична частина посібника, це виклад-поясн..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Фізика Комплексне видання Авт: Альошина М. Вид-во: Літера
Комплексне видання складається з трьох частин. Перша частина містить навчальний довідник, який укладено відповідно до програми ЗНО 2019 року з фізики і супроводжено схемами, рисунками, таблицями, та тренувальні тести з відповідями і обгрунтуванням ходу міркувань. У другій частині наведено пр..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Фізика Комплексне видання Авт: Струж Н. Вид: Підручники і посібники
Комплексне видання Фізика містить довідковий матеріал, тестові завдання та задачі різних рівнів складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів фізики...
125.00 грн.
ЗНО 2019 Фізика Типові тестові завдання Авт: Альошина М. Вид-во: Літера
Навчальний посібник Типові тестові завдання ЗНО 2019 Фізика містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. У посібнику наведено 10 тестів, які складені відповідно до програми ЗНО з ..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Хімія Збірник тестових завдань Авт: Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
Збірник містить питання, вправи та задачі у вигляді тестів різного рівня складності з усіх розділів шкільного курсу хімії. Книга буде корисною для тих, хто прагне поглибити свої знання з хімії та підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Посібником можуть користуватися ст..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Хімія Комплексне видання Авт: Березан О. Вид: Підручники і посібники
Містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для загальної середньої освіти та програми ЗНО, приклади розв’язання типових задач, тематичні тестові завдання, завдання сертифікаційних робіт 2017-2018 р. ЗНО 2019 Хімія Комплексне видання посібник призначений дл..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Хімія Комплексне видання Авт: Титаренко Н. Вид-во: Літера
Посібник Хімія ЗНО 2019 Комплексне видання містить чотири розділи теоретичного матеріалу, опрацювання яких необхідно для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з хімії. Для перевірки засвоєння вивченого матеріалу запропоновано тестові завдання у форматі ЗНО. Після кожного..
120.00 грн.
ЗНО 2019-2020 Збірник тестових завдань Iсторiя Украiни Базовий та поглиблений рівні Авт: Воропаєва В. Вид: Весна
ЗНО 2019-2020 збірник тестових завдань містить: тести до кожної теми з 24 завдань у тестовому зошиті ЗНО, зразок заповнення бланка відповідей, правильно заповнений бланк відповідей, ілюстрації для обов‘язкового розпізнавання абітурієнтами. Після опрацювання тренувальних варіантів і заповнення бла..
35.00 грн.
ЗНО 2019-2020 Збірник тестових завдань Бiологiя Авт: Яковлева Є. Вид: Весна
ЗНО 2019-2020 розроблено відповідно до оновленої спеціфікації тестів з біології зовнішнього незалежного оцінювання Програми ЗНО. Збірник тестових завдань містить тренувальні тести різних форм, розроблені до кожної теми Програми ЗНО. Відповідно до характеристики тексту з біології у збірці міст..
35.00 грн.
ЗНО 2019-2020 Збірник тестових завдань Географiя Авт: Надтока О. Вид: Весна
ЗНО 2019-2020 збірник тестових завдань містить тренувальні варіанти текстових завдань, розроблені до кожної теми Програми зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Тестові завдання обєднані у змістовні блоки за Програмою ЗНО з географії. Кожен змістовний блок містить тестові завдання сі..
35.00 грн.
ЗНО 2019-2020 Збірник тестових завдань Математика Базовий та поглиблений рівні Авт: Роганін О. Вид: Весна
Збірник тестових завдань ЗНО 2019-2020 Математика Базовий та поглиблений рівні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми ЗНО з математики.   Збірник тестових завдань містить: зразок тестового зошита, коментар щодо розв’язання завдань зошита, правильно заповнений бланк відпов..
35.00 грн.
ЗНО 2019-2020 Збірник тестових завдань Українська література Базовий та поглиблений рівні Авт: Йолкіна Л. Вид: Весна
ЗНО 2019-2020 збірник тестових завдань з української літератури містить: тренувальні завдання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО, тексти для читання й аналізу, теми до власних висловлювань, завдання поглибленого рівня. Після опрацювання тренувальних тестових завдань користувачі посібника маю..
35.00 грн.
ЗНО 2019-2020 Збірник тестових завдань Українська мова Базовий та поглиблений рівні Авт: Новосьолова В. Вид: Весна
ЗНО 2019-2020 Збірник тестових завдань розроблено відповідно до чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Він містить: тренувальні завдання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО, тексти для читання та аналізу, теми до власних висловлень, завдання поглибленого рі..
35.00 грн.
ЗНО та ДПА 2019 Англійська мова Довідник тести Авт: Доценко І. Євчук О. Вид: Абетка
ЗНО та ДПА 2019 довідник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У..
130.00 грн.
ЗНО та ДПА 2019 Комплексне видання Англійська мова Рівні В1 та В2 Вид: Богдан
Зміст: QUICK GRAMMAR, LANGUAGE IN USE TESTS, LEVEL B1  B2, SPEAKING AND WRITING TEST PREPARATION, PART 1, 2, LISTENING. Комплексне видання для підготовки до ДПА та ЗНО 2019 + аудіододаток ..
125.00 грн.
ЗНО та ДПА 2019 Українська мова Практичний правопис 20 уроків Авт: Ткачук Т. Вид: Богдан
Українська мова ЗНО та ДПА 2019. Пропонований посібник розрахований для підготовки учнів до ДПА та ЗНО й охоплює всю практичну частину української мови. Удосконалити правописні навички можна як із допомогою завдань, поданих у кінці кожної теми, так і різнорівневих диктантів, уміщених наприкінці в..
155.00 грн.
Міні-довідник ЗНО 2018 Англійська мова Авт: Давиденко Л. Вид: Підручники і посібники
Міні-довідник з англійської мови ЗНО 2018 складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого ко..
25.00 грн.
Математика Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 Авт: Бевз В. Вид: Освіта
Посібник з математики 2019 укладено відповідно до програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Призначення видання, забезпечити користувачам ефективне систематичне  повторення вивчення навчального матеріалу з математики на кожній..
130.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018