Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

ЗНО 2019

ЗНО 2019

В нашому інтернет-магазині ви знайдете безліч необхідної інформації для складання ЗНО на найвищий бал і вступу до улюбленого ВНЗ!

Успіхів при підготовці та при складанні іспитів!

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Історія України Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 Авт: Гук О. Вид: Освіта
Комплексне видання Історія України для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 це доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової..
130.00 грн.
Історія України Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА 2019 Авт: Гук О. Вид: Освіта
Зміст, структура та формат завдань аналогічні до тих, що їх використовує УЦОЯО для перевірки історичної компетентності учнів та абітурієнтів. У посібнику подано 10 варіантів тестових вправ та правильні відповіді до всіх завдань. Матеріали структуровано відповідно до чинної програми ЗНО та можна в..
45.00 грн.
Англійська мова Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 Авт: Константинова О. Вид: Освіта
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі та оновленій навчальній програмі з англійської мови для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з ан..
130.00 грн.
Біологія Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2019 Авт: Сліпчук І. Вид: Освіта
У пропонованому посібнику міститься теоретичний матеріал, який викладено в короткій і доступній формі за весь шкільний курс з 6 по 11 класи. До нього введено розділ Біорізноманіття та окремі поняття, які включені до програми 10-11 класів рівень стандарту, затвердженої наказом МОНУ від 23.10.2017 ..
130.00 грн.
Біологія Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА 2019 Авт: Сліпчук І. Вид: Освіта
Посібник містить 10 тренувальних варіантів. Кожен варіант складається із 3 частин: 1 тесту містить 36 завдань з 4 варіантами відповіді до кожного; 2 тесту містить 8 завдань на встановлення відповідності або логічні пари; 3 тесту містить завдання за вибором трьох правильних відповідей із трьох гру..
45.00 грн.
Експрес-підготовка ЗНО Англійська мова Авт: Ільченко В. Вид: АССА
Експрес-підготовка це можливість опрацювати величезний обсяг матеріалу протягом декількох місяців і повторити безпосередньо перед тестуванням, адже у книзі: Більш ніж 50 тренувальних завдань. До кожного завдання пропонується алгоритм його виконання. Тренувальний тест у форматіи ЗНО. Розділ Аудіюв..
85.00 грн.
Експрес-підготовка ЗНО Географія Авт: Місюра Т. Вид: АССА
Наочне і доступне викладення матеріалу дозволить швидко знайти потрібну тему, усунути прогалини в знаннях і в найкоротші терміни повторити великий обсяг інформації. ЗНО Географія Експрес-курс підготовки у схемах і таблицях незамінний помічник випускника школи, який готується складати зовнішнє нез..
85.00 грн.
ЗНО 2019 Інтерактивний довідник-практикум із тестами Українська мова Авт: Літвінова І. Вид: Ранок
Інтерактивний довідник-практикум із тестами ЗНО 2019. Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Містить теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, тренувальні тести у форматі ЗНО. 50 занять та кроків..
150.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Довідник тести Авт: Гісем О. Вид: Абетка
Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичні відомості з історії України від найдавніших часів до наших днів та систему тестових завдань, які охоплюють усі розділи шкільного курсу історії. Кожна із запропонованих тем розпочинається хронологією подій.Основний матеріал теми..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Довідник Хронологія подій Словник Авт: Савельєв О. Вид: Богдан
Історія України ЗНО 2019 Довідник Хронологія подій Словник. У даному посібнику в доступній і зручній формі викладено теоретичний курс історії України. В словнику розкривається тлумачення основних історичних понять і термінів. У посібнику можна ознайомитися з хронологією подій. Довідник призначени..
59.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Авт: Власов В. Вид-во: Літера
Видання містить усі складники, передбачені шкільною програмою та програмою ЗНО для підготовки з історії України: факти, дати, поняття та терміни, персоналізації, пам'ятки для розпізнавання тощо. Стане в пригоді він і під час підготовки до державної підсумкової атестації ДПА з історії України. Пос..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Авт: Панчук І. Вид: Підручники і посібники
У виданні представлено теоретичні відомості, різноманітні словниково-довідкові й інші допоміжні матеріали та тестові завдання з історії України від найдавніших часів до наших днів з відповідями, що дають змогу здійснити перевірку знань, умінь і навичок з цього курсу. ЗНО 2019 Історія України ..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Опорний конспект Повний курс у 49 таблицях Авт: Харькова Н. Вид: Богдан
Книга стане незамінною для підготовки до ЗНО. ЗНО 2019 Історія України Опорний конспект Повний курс у 49 таблицях. У посібнику подано 49 таблиць, які компактно висвітлюють увесь шкільний курс історії України.   Для учнів, абітурієнтів, учителів та всіх, хто цікавиться історією Україн..
69.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Тестові завдання Авт: Сорочинська Н. Вид: Богдан
Тестові завдання ЗНО 2019 Історія України. У посібнику містяться тексти 10 письмових тренувальних робіт згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів, вчителів, методистів та студентів вищих навчальних закладів. ..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Історія України Типові тестові завдання Авт: Власов В. Вид-во: Літера
Посібник Історія України ЗНО 2019 містить тренувальні завдання, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Збірник містить 8 варіантів тестових завдань, розроблених за специфікацією т..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Довідник Авт: Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Він містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення теоретичного матеріалу. Посібник допоможе учням та абіт..
90.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Збірник тестових завдань 20 варіантів Авт: Євчук О. Доценко І. Вид-во: Абетка
Посібник стане в пригоді випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до ЗНО 2019 року з англійської мови. Видання містить 20 комплексних тестів, зміст яких відповідає програмі ЗНО-2019 з англійської мови, бланки відповідей та ключі до..
110.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Збірник тестових завдань Авт: Євчук О. Доценко І. Вид-во: Абетка
Посібник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх начальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти та науки України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано тренувальні тести з 30 сфер тематичн..
110.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Збірник тестових завдань Авт: Валігура О. Вид-во: Підручники і посібники
Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить 400 різноманітних тестових завдань, які можна використати для підготовки до ЗНО 2019 року, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів та самостійної роботи. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімна..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Комплексне видання Авт: Валігура О. Вид: Підручники і посібники
Англійська мова ЗНО 2019 Комплексне видання. Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання та 20 варіантів текстів у форматі ЗНО з мультимедвйним додатком. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програ..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Тестові завдання Exam Focus Авт: Євчук О. Доценко І. Вид-во: Богдан
Тренувальні вправи допоможуть абітурієнтам перевірити свій рівень володіння мовою. Посібник містить короткий граматичний довідник та ключі виконання усіх вправ. Посібник ЗНО 2019 Англійська мова містить 7 тренувальних розділів для вдосконалення лексичних та граматичних навичок: правил викорис..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Довідник тести Авт: Соболь В. Вид: Абетка
Теоретичний матеріал розподілено на 5 тематичних розділів Загальна характеристика живої природи, Молекулярний рівень організації життя, Клітинний рівень організації, Організмений рівень, Надорганізмені рівні, які в свою чергу розподілено за темами. Теми супроводжуються ілюстраціями і тестовими за..
130.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання Авт: Біда О. Вид: Літера
Навчальний посібник ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно із програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології ботаніка, зоологія,..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання Авт: Барна І. Вид: Підручники і посібники
Довідковий матеріал і тестові завдання складені відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології. ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання. У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, три варіанти серти..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Тестові завдання Авт: Олійник І. Вид: Богдан
У посібнику ЗНО 2019 Біологія подані тестові завдання з біології відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання. При складанні завдань було враховано вимоги Українського центру оцінювання якості знань: чіткість запитань, оптимальне використання шкільного матеріалу та досягнень біологіч..
35.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Типові тестові завдання Авт: Дерій С. Вид: Літера
У посібнику ЗНО 2019 Біологія Типові тестові завдання наведено десять варіантів завдань, які укладено за специфікацією 3НО, а також бланки відповідей та відповіді. Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватис..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Біологія Тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Авт: Барна І. Вид: Підручники і посібники
У посібнику вміщено двадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуватимуться під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології. ЗНО 2019 Біологія Тренаж..
45.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Довідник + тести Авт: Кобернік С. Коваленко Р. Вид-во: Абетка
У довіднику ЗНО 2019 Географія подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: Загальна географія, Географія материків і океанів, Фізична ..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Збірник тестових завдань Авт: Варакута О. Вид: Підручники і посібники
Географія Збірник тестових завдань допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, грунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання та іспитів з предмету географія. Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2019.   Для вчителів географії, ст..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Комплексне видання Авт: Пілат Н. Вид: Богдан
Структура посібника дозволяє ефективно користуватисяним самостійно. Він містить географічні задачі з розв’язками, що можна використовувати як на уроках географії, так і при підготовці до ЗНО. Серія Ваш домашній репетитор. Тестові завдання посібника ЗНО 2019 розроблено за зразком матеріалів зо..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Комплексне видання Авт: Стадник О. Вид-во: Літера
Допоможе систематизувати й поглибити знання з навчальних курсів географії, потренуватися у виконанні завдань, розроблених на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Географія Комплексне видання посібник ЗНО 2019 містить виклад основних навчальних тем із географії, передбач..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Типові тестові завдання Авт: Надтока О. Вид-во: Літера
Типові тестові завдання ЗНО 2019 Географія містить тренувальні тестові завдання різних типів, розроблені з урахуванням усіх тем програми.   Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів географії. У посібнику подані 10 варіантів, бланки відповідей, відповіді до..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Географія Типові тестові завдання Вид: Богдан
У посібнику Географія ЗНО 2019 містяться 6 варіантів письмових тренувальних робіт, розроблених згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання.   Для учнів, абітурієнтів, учителів, методистів та студентів вищих навчальних закладів. ..
20.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Біологія Авт: І. Олійник Вид: Богдан
Пропоноване видання допоможе систематизувати одержані в школі знання з дисциплін біологічного циклу. Структура посібника дозволяє користуватись ним як самостійно, так і на уроках. ЗНО 2019 Комплексне видання Біологія. Навчальний посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незале..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Математика Алгебра і початки аналізу Частина 2 Авт: Клочко І. Вид: Богдан
Структура кожної із тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на зовнішньому оцінюванні. Тестові завдання частини ІІ містять тематичні тестові завдання, укладені у двох рівноцінних варіантах до двадцяти тем з алгебри та початків аналізу. Метою пропонованого навчального посібника є організа..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Математика Алгебра Частина 1 Авт: Клочко І. Вид: Богдан
Структура кожної з тем є аналогічною структурі тестів, пропонованих на ЗНО. Комплексне видання Частина 1 Математика Алгебра. Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання частини І містять те..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Математика Геометрія Частина 3 Авт: Клочко І. Вид: Богдан
До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної з тем та запропоновано розв’язання типових задач. Комплексне видання Геометрія Частина 3 Математика. Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалежного оцінюва..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Математика Стереометрія Частина 4 Авт: Клочко І. Вид: Богдан
Математика ЗНО 2019 Комплексне видання Стереометрія Частина 4. До посібника додається довідник, у якому роз’яснена теорія кожної з тем та запропоновано розв’язання типових задач. Метою пропонованого навчального посібника є організація самостійної роботи учнів при підготовці до зовнішнього незалеж..
115.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Хімія Частина 1 Загальна хімія Авт: Дячук Л. Вид: Богдан
До всіх завдань, вправ і задач у посібнику подано відповіді.  Пропонований посібник укладений відповідно до чинної програми ЗНО. Видання складається із трьох частин: Загальна хімія, Неорганічна та Органічна. ЗНО 2019 Комплексне видання Хімія Частина 1.   У кожній частині подано ..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Комплексне видання Хімія Частина 2 Неорганічна хімія Авт: Дячук Л. Вид: Богдан
Комплексне видання Частина 2 ЗНО 2019 Хімія укладений відповідно до чинної програми ЗНО. Видання складається із трьох частин: Загальна хімія, Неорганічна та Органічна. У кожній частині подано теоретичний матеріал, який можна використовувати не тільки для повторення, а й для усунення прогалин у зн..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Довідник тести Авт: Істер О. Вид: Абетка
ЗНО 2019 Математика Довідник та тести, матеріал посібника може використовуватися для проведення тематичного оцінювання знань. Завдання сформовано відповідно до чинних програм з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовні..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Збірник тестових завдань Авт: Капіносов А. Вид: Підручники і посібники
Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО 2019. Посібник з математики призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.   Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів..
75.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Комплексне видання Авт: Гальперіна А. Вид: Літера
Комплексне видання укладено відповідно до чинної програми 2019 року Математика ЗНО і складається з трьох частин. Частина І довідник з математики він охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, а й основні типи завдань і методи їх розв'язування, подано пр..
120.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Комплексне видання Авт: Капіносов А. Вид: Підручники і посібники
Комплексне видання з математики до зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації ЗНО 2019. Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми ЗНО..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Типові тестові завдання Авт: Гальперіна А. Вид-во: Літера
Посібник ЗНО 2019 Математика містить 10 тестів для підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Усі роботи складені згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів та програмою ЗНО з математики і відповідають характеристиці с..
40.00 грн.
ЗНО 2019 Математика Тренажер Авт: Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Містить тренувальні тестові завдання з Математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до ЗНО та ДПА 2019, зразки бланків відповідей і відповіді та вказівки до розв'язання завдань. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики. ..
45.00 грн.
ЗНО 2019 Німецька мова Комплексне видання Авт: Грицюк І. Вид: Підручники і посібники
У посібнику Німецька мова Комплексне видання подано завдання для перевірки основних видів мовленнєвої діяльності, які можна використати в підготовці до ЗНО 2019 зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови.   Посібник призначений для учнів старших класів, абітурієнтів, студент..
125.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література Інтерактивний довідник-практикум із тестами Авт: Гарюнова Ю. Вид: Ранок
Інтерактивний довідник-практикум із тестами ЗНО 2019 Українська література створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, інтерактивні завдання, запитання, тренувальні тести у фо..
150.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література в таблицях Авт: Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Матеріали посібника укладено згідно з вимогами чинної програми ЗНО 2018 року з української літератури. Посібник містить узагальнювальні таблиці, які допоможуть закріпити та систематизувати набуті в школі знання. Видання призначене для підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з..
70.00 грн.
ЗНО 2019 Українська література Збірник тестових завдань Авт: Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів української м..
75.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019