Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити для дітей 1-2 років

Зошити для дітей 1-2 років

Зошити, посібники для раннього розвитку, альбоми для розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей віком 1-2 років

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Гра Мої перші пазли Дикі тварини Вид: УЛА
Вона спрямована на розвиток уваги, пам’яті, логічного та образного мислення дитини. Гра полягає в тому, що дитина правильно добирає елемент до виїмки та вставляє його на потрібне місце. Кольорові зображення диких тварин обов’язково зацікавлять вашого малюка, а різноманітні додаткові завдання спри..
22.00 грн.
Гра Мої перші пазли Домашні улюбленці Вид: УЛА
Під час гри ваш малюк: навчиться спіставляти об’єкт з його формою, потренує увагу та спостережливість,покращить дрібну моторику пальців.   Гра пазл Домашні улюбленці призначена для малюків віком від 3-х років. Вона спрямована на розвиток уваги, пам’яті, логічного та образного мисленн..
22.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Їстівний — неїстівний Авт: Конобевська О. Вид: УЛА
 Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу на захопливу гру! Наліпки для розвитку дитини дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання базовими поняттями їстівний — неїстівний, основними геометричними формами й наз..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Великий — маленький Авт: Ткаченко Ю. Вид: УЛА
Великий — маленький, основними геометричними формами й назвами кольорів веселки. Книга Наліпки для розвитку дитини дають малюкам можливість розвивати дрібну моторику рук, та й поповнювати свої знання базовими поняттями. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу ..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Високий — низький Авт: Конобевська О. Вид: УЛА
Веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу на захопливу гру! Наліпки для розвитку дитини для дітей від 1 року, дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання базовими поняттями високий — низький, основними геометричними формами й..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Дикі тварини Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Наліпки Дикі тварини дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й познайомитись із базовими поняттями великий та маленький, один це багато, високий і низький, їстівний або неїстівний тощо, основними геометричними формами, назвами кольорів веселки, дикими та свійськими тва..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Кольори Авт: Ткаченко Ю. Вид: УЛА
Кольори наліпки для розвитку дитини дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання базовими поняттями про основні геометричні форми й назви кольорів веселки. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу на захопливу гру!&nb..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Космос Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Наліпки для розвитку дитини Космос. Книжки дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й познайомитись із базовими поняттями великий — маленький, один — багато, високий — низький, їстівний — неїстівний тощо, основними геометричними формами, назвами кольорів веселки, д..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Один — багато Авт: Ткаченко Ю. Вид: УЛА
Один — багато наліпки для розвитку дитини, дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання базовими поняттями, основними геометричними формами й назвами кольорів веселки. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу на захоп..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Протилежності Авт: Леонова Н. Вид: УЛА
Протилежності наліпки для розвитку дитини, дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання базовими поняттями, основними геометричними формами й назвами кольорів веселки. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу на захоп..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ Свійські тварини Авт: К. Смирнова Вид: УЛА
Свійські тварини наліпки для розвитку дитини дають малюкам можливість розвивати дрібну моторику рук, познайомитись із назвами кольорів веселки, базовими поняттями, основними геометричними формами, дикими та свійськими тваринами, морськими мешканцями та космосом. Яскраві веселі ілюстрації та цікав..
32.00 грн.
Наліпки для розвитку дитини 1+ У морі Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
У морі Наліпки для розвитку дитини дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й познайомитись із базовими поняттями. Великий — маленький, основними геометричними формами, назвами кольорів веселки, дикими та свійськими тваринами, морськими мешканцями та космосом. Яскраві в..
32.00 грн.
Однакові — різні Наліпки для розвитку дитини 1+ Авт: Леонова Н. Вид: УЛА
Однакові — різні наліпки для розвитку дитини, дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання базовими поняттями, основними геометричними формами й назвами кольорів веселки. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу на за..
32.00 грн.
Розумні книжки Грамотійко інтелектуальний розвиток для дітей 1-2 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
У цій книжці ви знайдете різноманітні завдання, рекомендовані для занять з дітьми 1-2 років з розвитку мовлення, математики і розвитку пізнавальних здібностей - мислення, пам'яті, уваги. З книжкою легко і зручно працювати. А для малюків заняття перетворяться на веселу і захопливу гру. ..
50.00 грн.
Розумні книжки Тести для дітей 1-2 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
Ця книжка допоможе дорослим перевірити, чи відповідає нормі рівень розвитку психічних процесів дитини 1-2 років - сенсорика, пам'ять, увага, мислення,- виявити її потенційні можливості в різних галузях знань - математика, розвиток мовлення, ознайомлення з навколишнім світом; з'ясувати, в яких із ..
50.00 грн.
Розумне малятко 1+ Комашки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Комашки це видання познайомить дітей з веселими комашками. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, вивчить нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різноманітні та цікаві завдання сприятимуть розвитку в малюка мовлення,..
28.00 грн.
Розумне малятко 1+ Мами та малюки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Мами та малюки книга познайомить дітей з веселими тваринками та їхніми малюками. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, вивчить нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різноманітні та цікаві завдання сприятимуть розви..
28.00 грн.
Розумне малятко 1+ Машинки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Призначена для розвитку малюків, які тільки починають пізнавати світ. Книга Машинки познайомить дітей з веселими машинками. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, дізнається нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різ..
28.00 грн.
Розумне малятко 1+ На фермі Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Книга На фермі познайомить дітей з веселими тваринками, які живуть на фермі. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, дізнається нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різноманітні та цікаві завдання сприятимуть розвит..
28.00 грн.
Розумне малятко 1+ У джунглях Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Це видання познайомить дітей з веселими тваринками, які живуть у джунглях. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, дізнається нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різноманітні та цікаві завдання сприятимуть розвитку..
28.00 грн.
Розумне малятко 1+ У лісі Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Різноманітні та цікаві завдання сприятимуть розвитку в малюка мовлення, дрібної моторики, уяви, спостережливості, пам’яті й уваги. Видання для дітей від 1 року У лісі познайомить дітей з веселими тваринками, які живуть у лісі. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, дізнається ..
28.00 грн.
Розумне малятко 1+ У морі Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Книга У морі познайомить дітей віком від 1 року, з цікавими тваринками, які живуть у морі. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, дізнається нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різноманітні та цікаві завдання спри..
28.00 грн.
Розумне малятко 1+ Хто де живе хто що їсть Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Це видання Хто де живе, хто що їсть познайомить дітей з веселими тваринками та розповість, хто чим полюбляє ласувати. Працюючи з книжкою, ваш малюк навчиться звуконаслідуванню, вивчить нові слова, потренується малювати прості лінії, клеїти наліпки, познайомиться з навколишнім світом. Різноманітні..
28.00 грн.
Транспорт Мої перші пазли для малят Вид: УЛА
Вона спрямована на розвиток уваги, пам’яті, логічного та образного мислення дитини. Гра полягає в тому, що дитина правильно добирає елемент до виїмки та вставляє його на потрібне місце. Кольорові зображення транспортних засобів обов’язково зацікавлять вашого малюка, а різноманітні додаткові з..
22.00 грн.
Умные книжки Тесты для детей 1-2 лет Авт: Земцова О. Изд-во: Махаон
Эта книга поможет взрослым проверить, соответствует ли норме уровень развития психических процессов ребенка 1-2 лет - сенсорика, память, внимание, мышление, - выявить его потенциальные возможности в разных областях знаний - математика, развитие речи, знакомство с окружающим миром; выяснить, в как..
50.00 грн.
Форми 1+ Наліпки для розвитку дитини Авт: Ткаченко Ю. Вид: УЛА
Форми Наліпки для розвитку дитини, дають малюкам можливість не тільки розвивати дрібну моторику рук, а й поповнювати свої знання базовими поняттями про основні геометричні форми й назви кольорів веселки. Яскраві веселі ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання світу на захопливу гру! ..
32.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019