Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити для дітей 2-3 років

Зошити для дітей 2-3 років

Категорія містить робочі зошити, прописи, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 2-3 років. Ранній вік. 3-й рік життя.

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
250 наліпок Великодні наліпки Писанка Вид: УЛА
Великодні наліпки Писанка книга створена для веселого дитячого дозвілля! До набору входять кольорові наліпки із зображеннями писанок та крашанок, святкових пасок, весняних квітів. Також тут є інші тематичні наліпки, свічки, вербові гілочки, курчата та зайченята! За бажанням дитина може прикра..
34.00 грн.
Абетка Перша книга з наліпками 2+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
190 наліпок Перша книга з наліпками Абетка. За допомогою цієї книги ваш малюк здобуде свої перші знання: познайомиться з буквами, навчиться їх називати, упізнавати й знаходити в словах, вивчить абетку, а також розвине дрібну моторику рук. Яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок зроблять п..
31.00 грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 2-3 років Авт: Іщук Є. Вид-во: Торсінг
Збірка розвивальних завдань містить вправи для малюків 2-3 років у наступних розділах: Підготовка до письма; Цифри та лічба; Мислення; Розвиток мовлення; Колір і форма; Навколишній світ. ..
43.00 грн.
Альбом для малят з розвитку мовлення Говоримо правильно Авт: Батяєва С. Вид: Перо
Задача посібника Говоримо правильно це сформувати у дитини правильне мовлення. Послідовне виконання пропонованих вправ допоможе малюкові перейти від розуміння мовлення до вимовляння спочатку окремих звуків та слів, а потім цілих фраз та коротких речень. Також книга дозволить виявити мовленнєве ві..
50.00 грн.
Альбом з дитячої творчості Молодший вік 1,5-3 роки Частина 1 Авт: Панасюк І. Вид: Ранок
Альбом складається з 20 тематичних занять для дітей молодшого віку від 1,5 до 3 років. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та дбайливе ставлення до природ..
32.00 грн.
Альбом з дитячої творчості Молодший вік 1,5-3 роки Частина 2 Авт: Панасюк І. Вид: Ранок
Альбом з дитячої творчості складається з 20 тематичних занять для дітей молодшого віку від 1,5 до 3 років. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та..
32.00 грн.
Англійська абетка Перша книга з наліпками 2+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
За допомогою цієї книги ваш малюк здобуде свої перші знання з англійської мови: познайомиться з буквами, навчиться їх називати, вивчить абетку та прості слова, а також розвине дрібну моторику рук. Яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок зроблять процес навчання цікавим та захопливим. ..
31.00 грн.
Большая книга раскрасок для детей Животные Изд: Ранок
В серии: динозавры, принцессы, машинки, животные, сказки и многое другое. Большая книга раскрасок для мальчишек и девчонок Животные. Дикие звери, экзотические, рыбы и морские существа, птицы и насекомые. 80 страниц для раскрашивания самых разных картинок. ..
35.00 грн.
Большая книга раскрасок Для малышей Авт: Перепелица Е. Изд: Ранок
Большая книга раскрасок для малышей с весёлыми картинками. 80 страниц для раскрашивания самых разных картинок. В серии: динозавры, принцессы, машинки, животные, сказки и многое другое. ..
35.00 грн.
Велика книга розмальовок Для малюків 80 сторінок Авт: Перепелиця Є. Вид: Ранок
Для малюків Велика книга розмальовок з кумедними малюнками. 80 сторінок для розфарбовування найрізноманітніших картинок. У серії: динозаври, принцеси, машинки, тварини, казки та багато чого іншого. ..
35.00 грн.
Велика книга розмальовок Тварини 80 сторінок Авт: Пушкар І. Вид: Ранок
Велика книга розмальовок для хлопчиків і дівчаток Тварини. Містить 80 сторінок малюнків для розфарбовування найрізноманітніших картинок. У серії: динозаври, принцеси, машинки, тварини, казки та багато чого іншого. ..
35.00 грн.
Веселий старт для дітей дошкільного віку Малюємо пальчиками Вид: Пегас
Посібник для дітей дошкільного віку Малюємо пальчиками є прекрасним посібником у навчанні малюванню, видання допоможе домогтися перших успіхів в образотворчому мистецтві, сприяє покращенню дрібної моторики, розвитку дитячої акуратності. Книжечка підходить для уроків малювання, занять з дітьми мал..
40.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам 2-3 років Вид-во: Пегас
Тести призначені для роботи з дітьми 2-3 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи..
40.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам з ігровими завданнями від 2 років Вид-во: Пегас
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 2 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим потрібно ще попрацювати. Крім ..
40.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам с игровыми заданиями от 2 лет Изд-во: Пегас
В книге содержатся тестовые задания для детей от 2 лет на внимание, память, мелкую моторику, логику, воображение, развитие речи и знание основ математики. Тесты помогут родителям определить, какие способности малыша развиты лучше всего, какие на достаточном уровне, а над чем нужно ещё поработать...
40.00 грн.
Геометричні наліпки Знайди за кольором Авт: К. В. Смирнова Вид: УЛА
Книга Знайди за кольором познайомить дітей з такими геометричними формами, як квадрат, трикутник, коло та ромб. Навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Крім того, наклеювання невелики..
25.00 грн.
Геометричні наліпки Знайди за розміром Авт: К. В. Смирнова Вид: УЛА
Знайди за розміром книга познайомить дітей з такими геометричними формами, як квадрат, ромб, трикутник, коло. Навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Наклеювання невеликих з..
25.00 грн.
Геометричні наліпки Знайди за формою Авт: К. В. Смирнова Вид: УЛА
Цікава книга Знайди за формою з геометричними наліпками познайомить дітей з такими формами, як квадрат, трикутник, коло й ромб та навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Наклеювання ..
25.00 грн.
Гра Мої перші пазли Ферма Вид: УЛА
Ферма перші пазли гра призначена для малюків віком від трьох років. Вона спрямована на розвиток уваги, пам’яті, логічного та образного мислення дитини. Процес гри полягає в тому, що дитина поєднує елементи зображень у пари за допомогою пазлового замка. ..
22.00 грн.
Домик на спирали Who eats that Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Who where lives Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Зоопарк Мої перші пазли для малят Вид: УЛА
Для малюків віком від 3-х років. Розвиває уваги, пам’яті, логічного та образного мислення дитини. Гра полягає в тому, що дитина поєднує елементи зображень у пари за допомогою пазлового замка. Кольорові зображення диких тварин обов’язково зацікавлять вашого малюка, а різноманітні додаткові за..
22.00 грн.
Картинки з мозаїки Збираю зоопарк з наліпками Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Це видання не залишить байдужим жодного малюка Збираю зоопарк з наліпками Картинки з мозаїки. Містить великі яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок, якими дитина зможе прикрасити сторінки на свій смак. Працюючи з книгою, малюк познайомиться з дикими тваринами, а також розвине дрібну мото..
40.00 грн.
Картинки з мозаїки Збираю ліс з наліпками Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Малюк познайомиться з лісовими тваринами, а також розвине дрібну моторику, творчі здібності, фантазію та акуратність. Збираю ліс з наліпками Картинки з мозаїки. Це видання не залишить байдужим жодного малюка, адже містить великі яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок, якими дитина зможе ..
40.00 грн.
Картинки з мозаїки Збираю ферму з наліпками Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Працюючи з книгою, малюк познайомиться зі свійськими тваринами, а також розвине дрібну моторику, творчі здібності, фантазію та акуратність. Збираю ферму з наліпками Картинки з мозаїки. Це видання не залишить байдужим жодного малюка, адже містить великі яскраві ілюстрації та безліч кольорових налі..
40.00 грн.
Картинки з мозаїки Створюю свято з наліпками Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Ваш малюк пригадає, які бувають свята, а також розвине дрібну моторику, творчі здібності, фантазію та акуратність. Створюю свято з наліпками Картинки з мозаїки. Це видання не залишить байдужим жодного малюка, адже містить великі яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок, якими дит..
40.00 грн.
Книги раннего развития с наклейками Тесты и прописи 2+ Изд: Пегас
В книге задания, раскраски, 96 наклеек. Тесты и прописи детям 2 лет. Главная цель вооружить родителей и воспитателей детских групп для самых маленьких методическим материалом, чтобы развивать с раннего возраста навыки внимания, речи, творческого воображения, логического рассуждения, пространствен..
74.00 грн.
Навчалочка 2-3 роки Заняття з мамою Збірник завдань Вид: Ранок
Чудове доповненнія до книг серії Навчалочка, цікаві й різноманітні вправи цієї книги охоплюють необхідний програмовий матеріал, допоможуть розвити дитину, та підготують її до навчання. Збірник виконаний у новому сучасному дизайні й доповнений актуальними завданнями для малюків. Найповніши..
35.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят 2+ Їжачок Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Їжачок наліпки-аплікації для малят, ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. ..
32.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят 2+ Метелик Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Метелик наліпки-аплікації для малят, ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. ..
32.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят 2+ Паровозик Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Паровозик наліпки-аплікації для малят, ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. ..
32.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят 2+ Полуничка Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Полуничка наліпки-аплікації для малят, ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. ..
32.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят Білочка 2+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Білочка Наліпки-аплікації для малят. Ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. ..
32.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят Бджілка 2+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Бджілка Наліпки-аплікації для малят. Малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. ..
32.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят Квіточки 2+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
З книжками серії Наліпки-аплікації Квіточки для малят від 2-х років, ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. ..
32.00 грн.
Наліпки-аплікації для малят Сніговик 2+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
З книжками серії Наліпки-аплікації для малят, ваш малюк у цікавій ігровій формі зможе потренувати дрібну моторику, навчитися творчо мислити, розвинути фантазію та пригадати кольори. Усе це допоможе йому створити власну картинку та відчути себе справжнім майстром аплікації. Наліпки-аплікації ..
32.00 грн.
Обучалочка 2-3 года Занятия с мамой Сборник заданий Изд: Ранок
Разнообразные и интересные упражнения в этой книге охватывают весь программный материал, помогут усовершенствовать развитие ребёнка и подготовят его к следующему этапу обучения. Выполнен в новом современном дизайне и дополнен актуальными заданиями для малышей. Полный сборник зад..
35.00 грн.
Порівнялочки-додавалочки Порівняй та наклей Машинки Вид: УЛА
Є у світі чарівна країна — Наліпляндія. Живуть у ній чарівні машинки. Одного разу в Наліпляндії сталося лихо: налетів буревій та поздував наліпки зі своїх місць. І досі машинки не можуть познаходити зниклі речі! Допоможіть їм разом з вашим малюком повернути все на свої місця: порівняйте малюнки д..
25.00 грн.
Порівнялочки-додавалочки Порівняй та наклей Принцеси Вид: УЛА
Є країна Наліпляндія, живуть у ній чарівні принцеси. Одного разу в Наліпляндії сталося лихо: налетів буревій та поздував наліпки зі своїх місць. І досі принцеси не можуть познаходити зниклі речі! Допоможіть їм разом з вашим малюком повернути все на свої місця: порівняйте малюнки до і після буреві..
25.00 грн.
Порівнялочки-додавалочки Порівняй та наклей Тваринки Вид: УЛА
Порівняй та наклей Тваринки. У Наліпляндії живуть чарівні тваринки. Одного разу в Наліпляндії сталося лихо: налетів буревій та поздував наліпки зі своїх місць. І досі тваринки не можуть познаходити зниклі речі! Допоможіть їм разом з вашим малюком повернути все на свої місця: порівняйте малюн..
25.00 грн.
Прості ідеї Веселі гірлянди 2+ Авт: Каспарова Ю. Вид: Ранок
Прості ідеї Веселі гірлянди для дітей від 2-х років. Прийшов час відкривати новорічну майстерню та наряджати ялинку! Зробіть вашу ялиночку по-справжньому домашньою та зворушливою разом із прапорцями й іграшками, що зберігають тепло маленьких дитячих пальчиків. ..
17.50 грн.
Прості ідеї Кумедні фігурки Від 2-х років Авт: Каспарова Ю. Вид: Ранок
Прості ідеї Кумедні фігурки. Прийшов час відкривати новорічну майстерню! Зробіть вашу ялинку по-справжньому домашньою та зворушливою разом із прапорцями й іграшками, що зберігають тепло маленьких дитячих пальчиків. ..
17.50 грн.
Прості ідеї Ялинкові іграшки Від 2-х років Авт: Каспарова Ю. Вид: Ранок
Прості ідеї Ялинкові іграшки. Зробіть вашу ялинку по-справжньому домашньою та зворушливою разом із прапорцями й іграшками, що зберігають тепло маленьких дитячих пальчиків. Прийшов час відкривати новорічну майстерню! ..
17.50 грн.
Птахи Мої перші пазли для малят Вид: УЛА
Пазли спрямовані на розвиток уваги, пам’яті, логічного та образного мислення дитини. Гра полягає в тому, що дитина поєднує елементи зображень у пари за допомогою пазлового замка. Для малюків віком від 3-х років. ..
22.00 грн.
Розумні книжки Тести для дітей 2-3 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
Ця книжка допоможе дорослим перевірити, чи відповідає нормі рівень розвитку психічних процесів дитини 2-3 років - сенсорика, пам'ять, увага, мислення,- виявити її потенційні можливості в різних галузях знань - математика, розвиток мовлення, ознайомлення з навколишнім світом; виявити, в яких із ни..
50.00 грн.
Творчість у дитячому садку 1-2 роки Частина 1 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомах "Творчість у дитячому садку" (1 та 2 частини) ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Оригінальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Це віршовані ..
35.00 грн.
Творчість у дитячому садку 1-2 роки Частина 2 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомах "Творчість у дитячому садку" (1 та 2 частини) ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Це віршовані рядки для супроводу малювання,пасивна та активна пальчикова гімнастика, українські народні та авторські казки, поради щодо музичного ряду та поп..
35.00 грн.
Творчість у дитячому садку 2-3 роки Частина 1 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомах "Творчість у дитячому садку" 2-3 роки 1 та 2 частини Ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Оригінальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Це в..
35.00 грн.
Творчість у дитячому садку 2-3 роки Частина 2 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомі "Творчість у дитячому садку" 2-3 роки 2 частина, Ви знайдете опис 40 занять з прикладами малюнками та алгоритмом роботи до кожного з них. Унікальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Ц..
35.00 грн.
Тести малюкам 2-3 років з наліпками Вид-во: Пегас
Книга Тести малюкам 2-3 років з наліпками сприятиме гармонійному інтелектуальному розвитку дітей від 2 років. Вона охоплює усі базові компоненти раннього розвитку дитини: розвиток уваги, пам'яті й мовлення, підготовка руки до письма, розвиток логічних та математичних здібностей, активізація творч..
74.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019