Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити для дітей 2-3 років

Зошити для дітей 2-3 років

Категорія містить робочі зошити, прописи, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 2-3 років. Ранній вік. 3-й рік життя.

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 2-3 років Авт: Іщук Є. Вид-во: Торсінг
Збірка розвивальних завдань містить вправи для малюків 2-3 років у наступних розділах: Підготовка до письма; Цифри та лічба; Мислення; Розвиток мовлення; Колір і форма; Навколишній світ. ..
37.00 грн.
Альбом з дитячої творчості Молодший вік 1,5-3 роки Частина 1 Авт: Панасюк І. Вид: Ранок
Альбом складається з 20 тематичних занять для дітей молодшого віку від 1,5 до 3 років. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та дбайливе ставлення до природ..
30.00 грн.
Альбом з дитячої творчості Молодший вік 1,5-3 роки Частина 2 Авт: Панасюк І. Вид: Ранок
Альбом з дитячої творчості складається з 20 тематичних занять для дітей молодшого віку від 1,5 до 3 років. Заняття творчістю сприяє всебічному розвитку дитини, її здібностей, формує позитивний настрій та гарні емоції, відчуття кольору, ритму, виховує естетичний смак, доброзичливе та..
30.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам 2-3 років Вид-во: Пегас
Тести призначені для роботи з дітьми 2-3 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи..
35.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам з ігровими завданнями від 2 років Вид-во: Пегас
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 2 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим потрібно ще попрацювати. Крім ..
35.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам с игровыми заданиями от 2 лет Изд-во: Пегас
В книге содержатся тестовые задания для детей от 2 лет на внимание, память, мелкую моторику, логику, воображение, развитие речи и знание основ математики. Тесты помогут родителям определить, какие способности малыша развиты лучше всего, какие на достаточном уровне, а над чем нужно ещё поработать...
35.00 грн.
Домик на спирали Who eats that Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Who where lives Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Навчалочка 2-3 роки Заняття з мамою Збірник завдань Вид: Ранок
Чудове доповненнія до книг серії Навчалочка, цікаві й різноманітні вправи цієї книги охоплюють необхідний програмовий матеріал, допоможуть розвити дитину, та підготують її до навчання. Збірник виконаний у новому сучасному дизайні й доповнений актуальними завданнями для малюків. Найповніши..
35.00 грн.
Обучалочка 2-3 года Занятия с мамой Сборник заданий Изд: Ранок
Разнообразные и интересные упражнения в этой книге охватывают весь программный материал, помогут усовершенствовать развитие ребёнка и подготовят его к следующему этапу обучения. Выполнен в новом современном дизайне и дополнен актуальными заданиями для малышей. Полный сборник зад..
35.00 грн.
Розвивайко для малят Перша абетка малюка у віршах Авт: Григор'єва Н. Вид-во: УЛА
Книга Розвивайко для малят Перша абетка малюка у віршах призначена для діточок, які тількі відкривають для себе навколишній світ. Книга містить ілюстративний матеріал та інформацію до основних тем, які цікавлять малюків. ..
34.00 грн.
Розвивайко для малят Перша книга малюка Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга Розвивайко для малят Перша книга малюка призначена для діточок, які тількі відкривають для себе навколишній світ. Книга містить ілюстративний матеріал та інформацію до основних тем, які цікавлять малюків. ..
36.00 грн.
Розвивайко для малят Перший словник малюка English Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга Розвивайко для малят Перший словник малюка English призначена для діточок, які тількі відкривають для себе навколишній світ. Книга містить ілюстративний матеріал та інформацію до основних тем, які цікавлять малюків. ..
34.00 грн.
Розвивайко для малят Свійські тварини Авт: Воронкова Я. Вид-во: УЛА
Книга Розвивайко для малят Свійські тварини призначена для діточок, які тількі відкривають для себе навколишній світ. Книга містить ілюстративний матеріал та інформацію до основних тем, які цікавлять малюків. ..
34.00 грн.
Розумні книжки Грамотійко інтелектуальний розвиток для дітей 1-2 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
У цій книжці ви знайдете різноманітні завдання, рекомендовані для занять з дітьми 1-2 років з розвитку мовлення, математики і розвитку пізнавальних здібностей - мислення, пам'яті, уваги. З книжкою легко і зручно працювати. А для малюків заняття перетворяться на веселу і захопливу гру. ..
50.00 грн.
Розумні книжки Тести для дітей 1-2 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
Ця книжка допоможе дорослим перевірити, чи відповідає нормі рівень розвитку психічних процесів дитини 1-2 років - сенсорика, пам'ять, увага, мислення,- виявити її потенційні можливості в різних галузях знань - математика, розвиток мовлення, ознайомлення з навколишнім світом; з'ясувати, в яких із ..
50.00 грн.
Розумні книжки Тести для дітей 2-3 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
Ця книжка допоможе дорослим перевірити, чи відповідає нормі рівень розвитку психічних процесів дитини 2-3 років - сенсорика, пам'ять, увага, мислення,- виявити її потенційні можливості в різних галузях знань - математика, розвиток мовлення, ознайомлення з навколишнім світом; виявити, в яких із ни..
50.00 грн.
Творчість у дитячому садку 1-2 роки Частина 1 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомах "Творчість у дитячому садку" (1 та 2 частини) ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Оригінальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Це віршовані ..
35.00 грн.
Творчість у дитячому садку 1-2 роки Частина 2 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомах "Творчість у дитячому садку" (1 та 2 частини) ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Це віршовані рядки для супроводу малювання,пасивна та активна пальчикова гімнастика, українські народні та авторські казки, поради щодо музичного ряду та поп..
35.00 грн.
Творчість у дитячому садку 2-3 роки Частина 1 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомах "Творчість у дитячому садку" 2-3 роки 1 та 2 частини Ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Оригінальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Це в..
35.00 грн.
Творчість у дитячому садку 2-3 роки Частина 2 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомі "Творчість у дитячому садку" 2-3 роки 2 частина, Ви знайдете опис 40 занять з прикладами малюнками та алгоритмом роботи до кожного з них. Унікальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Ц..
35.00 грн.
Тести малюкам 2-3 років з наліпками Вид-во: Пегас
Книга Тести малюкам 2-3 років з наліпками сприятиме гармонійному інтелектуальному розвитку дітей від 2 років. Вона охоплює усі базові компоненти раннього розвитку дитини: розвиток уваги, пам'яті й мовлення, підготовка руки до письма, розвиток логічних та математичних здібностей, активізація творч..
57.50 грн.
Тести Що знає малюк у 2-3 роки Навчалочка Вид: Ранок
Чи достатньо у вашого малюка знань і вмінь. Книга для турботливих дорослих і допитливих дітей. Збірник тестових завдань за всіма основними напрямками розвитку дитини. Крім цього в кожній книзі: рекомендації щодо виконання завдань, матеріал для додаткових занять та ігри. ..
45.00 грн.
Тесты малышам 2-3 лет с наклейками Изд-во: Пегас
Книга Тесты малышам 2-3 лет с наклейками и тестовыми заданиями будет способствовать гармоничному интеллектуальному развитию детей от 2 лет.  Книга охватывает все базовые компоненты раннего развития ребенка: развитие внимания, памяти и речи, подготовка руки к письму, развитие логических и мат..
57.50 грн.
Тесты Что знает малыш в 2-3 года Обучалочка Изд: Ранок
Пособие с тестовыми заданиями для малышей 2-3 летнего возраста по всем основным направлениям развития ребенка. Кроме этого в книге: рекомендации к выполнению заданий, материал для дополнительных занятий, игры. Имеет советы и рекомендации для развития мелкой моторики рук и развит..
45.00 грн.
Умные книжки Тесты для детей 1-2 лет Авт: Земцова О. Изд-во: Махаон
Эта книга поможет взрослым проверить, соответствует ли норме уровень развития психических процессов ребенка 1-2 лет - сенсорика, память, внимание, мышление, - выявить его потенциальные возможности в разных областях знаний - математика, развитие речи, знакомство с окружающим миром; выяснить, в как..
50.00 грн.
Школа розумняток 2-3 роки Задачки для розумняток Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Із цією книгою дитина навчиться порівнювати предмети за розміром, формою, кольором, візерунком, знаходити пару, установлювати логічні зв'язки між предметами та добирати узагальнювальні назви. Книга сприятиме розвитку логічного мислення, пам'яті та уваги. Для дітей від 2 років. ..
12.00 грн.
Школа розумняток 2-3 роки Цифри та форми Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга познайомить Вашого малюка із цифрами та формами, допоможе закріпити знання про них. Також дитина дізнається про поняття великий і малий, високий і низький, один і багато й навчиться порівнювати предмети. Для дітей від 2 років. ..
12.00 грн.
Школа розумняток 2–3 роки Розумні букви Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Ця серія складається з видань, спрямованих на розвиток дрібної моторики, логічного мислення, уваги, пам’яті, уяви, елементарних навичок читання та лічби. Зошити Школа розумняток призначені для комплексного розвитку вашого малюка та ефективної підготовки його до школи, починаючи з на..
12.00 грн.
Школа розумняток Малюємо та розфарбовуємо Цікаве малювання 2–3 роки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Із книгою Малюємо та розфарбовуємо Цікаве малювання дитина потренується розфарбовувати малюнки пальчиком, ватною паличкою, пензликом та доповнювати їх, а також навчиться малювати прості лінії та форми за допомогою олівця. ..
12.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017