Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити для дітей 3-4 років

Зошити для дітей 3-4 років

Категорія містить робочі зошити, прописи, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 3-4 років. Молодший дошкільний вік. 4-й рік життя.

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з Малювання Для дитини 4 року життя Частина 1 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 4-го року життя Частина 1 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, працею людей, традиціями..
35.00 грн.
Альбом з Малювання Для дитини 4 року життя Частина 2 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 4-го року життя Частина 2 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
35.00 грн.
Навчи мене малювати № 1 Четвертий рік життя Авт: Дядищева В. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей четвертого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних закладів. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань о..
25.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 3-4 років Готуємо руку до письма Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Ця книга допоможе дитині навчитися малювати різні типи ліній і прості візерунки, а також потренуватися малювати предмети по клітинках. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне завдання діти зможуть знайти сер..
34.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 3-4 років Розмір, форма, лічба Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині вивчити числа від 1 до 10, навчитися визначати розмір і форму предметів, порівнювати предмети між собою, а також згадати назви кольорів веселки. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне ..
34.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 3-4 років Читаю букви, склади та слова Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Із цією книгою дитина легко та швидко вивчить букви українського алфавіту, навчиться складати з них склади, потренується читати слова, а також складати їх з наліпок. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне з..
34.00 грн.
2 в 1 Тренажер для дошкільнят Цифри Форми Кольори Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Тренажер для дошкільнят Кольори Цифри Форми Серія 2 в 1 допоможе малюкам підготуватися до перших шкільних предметів. Структурована й зручно розміщена в книзі інформація допоможе дітлахам опанувати базовий матеріал, а рухомі круги-тренажери внесуть ігровий момент у навчання та допоможуть закріпити..
23.00 грн.
250 наліпок Великодні наліпки Паска Вид: УЛА
250 наліпок Паска Великодні наліпки книга створена для веселого дитячого дозвілля! До набору входять кольорові наліпки із зображеннями писанок та крашанок, святкових пасок, весняних квітів. Також тут є інші тематичні наліпки, свічки, вербові гілочки, курчата та зайченята! За бажанням дитина м..
34.00 грн.
English Тренажер-гра Абетка Цифри Авт: Зінов’єва Л. Вид: УЛА
Тренажер-гра English Абетка Цифри це 15 двосторонніх карток, які з'єднані за допомогою гвинта у компактне віялао, що легко згортаюється. У цій серії зібрано відмінний інтерактивний наочний матеріал для розвитку дитини. Завдяки своїй оригінальній формі посібник сприятиме розвитку не лише пам'яті, ..
22.00 грн.
Super 32 картки Учимо кольори цифри та форми Вид: УЛА
Картки не лише привернуть увагу малюків, але й активізують процес запам’ятовування нового матеріалу. Учити кольори, цифри та форми стане ще цікавіше! Гра Учимо кольори, цифри та форми призначена для малюків від 3-х років. Вона спрямована на розвиток уваги, пам’яті та логічного мислення. Гра поляг..
25.00 грн.
Ігри з наліпками Транспорт Читай клей фантазуй 3+ Вид: УЛА
До комплекту входять три кольорові фони та два аркуші з наліпками зображення транспортних засобів та стрілочки з їхніми назвами. Заповнюючи фони наліпками, дитина:   – пригадає, як називаються різні транспортні засоби, де вони використовуються;   – відпрацює навички чита..
25.00 грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 3-4 років Авт: Іщук Є. Вид-во: Торсінг
Збірка розвивальних завдань містить вправи для малюків 3-4 років у наступних розділах: Підготовка до письма; Цифри та лічба; Мислення; Розвиток мовлення; Колір і форма; Навколишній світ. ..
43.00 грн.
Альбом з аплікації та ліплення Для дитини 4-го року життя Частина 1 Осінь Зима Авт: Яковлєва Н. Вид: Ранок
Посібник надає можливість реалізувати творчий потенціал маленького митця та спонукає до подальшої самостійної творчості; розрахований на співпрацю дитини з батьками та педагогами. Альбом з аплікації та ліплення для дитини 4-­го року життя Осінь-Зима Частина 1 містить 20 тематичних занять, розробл..
35.00 грн.
Альбом з аплікації та ліплення Для дитини 4-го року життя Частина 2 Зима Літо Авт: Яковлєва Н. Вид: Ранок
Зошит складається із методичних сторінок та додатків до занять частково декорованих основ у двох варіантах для дитячої роботи. Видання призначене для дітей дошкільного віку, вихователів ДНЗ, керівників гуртків, гувернерів, батьків. Альбом з аплікації та ліплення для дитини 4-­го року життя Зима Л..
35.00 грн.
Альбом новорічних наліпок Ой весела в нас зима Колядки Щедрівки Засівалки Вид: АССА
Альбом новорічних наліпок Колядки Щедрівки Засівалки — це чудовий варіант і для індивідуального презенту, і для колективного подарунка в дитячому садку чи школі. Яскраві, тематичні наліпки створять особливу новорічну атмосферу — ними можна прикрасити зошити, щоденник або викори..
30.00 грн.
Багаторазові водні розмальовки 82 наліпки Дикі тварини 3+ Вид: УЛА
82 наліпки Набір розмальовок Дикі тварини допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву. Для цього потрібні лише вода та пензлик! У комплекті ви знайдете 6 різних розмальовок. Для 4 водних досить лише води та пензлика. Дві з них багатор..
40.00 грн.
Багаторазові водні розмальовки 82 наліпки Домашні улюбленці 3+ Вид: УЛА
Набір розмальовок Домашні улюбленці містить 82 наліпки, допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву. Для цього потрібні лише вода та пензлик! У комплекті ви знайдете 6 різних розмальовок. Для 4 водних досить лише води та пензлика..
40.00 грн.
Балакучі малюки Робочий зошит для дітей четвертого року життя 3+ Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит для дітей четвертого року життя Балакучі малюки. Пропонований посібник містить завдання, спрямовані на розвиток зв'язного мовлення, звукової культури та граматичної будови мовлення, збагачення словникового запасу, удосконалення мовленнєвих навичок дітей четвертого року життя. С..
25.00 грн.
Большая книга раскрасок для детей Динозавры Авт: Пушкар И. Изд: Ранок
В серии: динозавры, принцессы, машинки, животные, сказки и многое другое. Динозавры Большая книга раскрасок для мальчишек и девчонок. 80 страниц для раскрашивания самых разных картинок. ..
35.00 грн.
Большая книга раскрасок для детей Сказки Изд: Ранок
В серии: динозавры, принцессы, машинки, животные, сказки и многое другое. Для мальчишек и девчонок Большая книга раскрасок, 80 страниц для раскрашивания самых разных картинок. Для детей дошкольного возраста. ..
35.00 грн.
Велика книга розмальовок Динозаври 80 сторінок Авт: Перепелиця Є. Вид: Ранок
80 сторінок для розфарбовування найрізноманітніших картинок. Велика книга розмальовок для хлопчиків і дівчаток Динозаври. У серії: динозаври, принцеси, машинки, тварини, казки та багато чого іншого. ..
35.00 грн.
Велика книга розмальовок Казки 80 сторінок Авт: Пушкар І. Вид: Ранок
Велика книга розмальовок для хлопчиків і дівчаток Казки містить 80 сторінок для розфарбовування найрізноманітніших малюнків різних казкових героїв. У серії: динозаври, принцеси, машинки, тварини, казки та багато чого іншого. ..
35.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам 3-4 років Вид-во: Пегас
Тести призначені для роботи з дітьми 3-4 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи..
40.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам з ігровими завданнями від 3 років Вид-во: Пегас
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 3 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим потрібно ще попрацювати. Крім ..
40.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам 3-4 лет Изд-во: Пегас
Тесты предназначены для работы с детьми 3-4 лет. Задания направлены на развитие внимания, логики, памяти, воображения, речи ребенка. Структура книги такова, что ребенок выполняет задание вместе с родителями; взрослым также дается комментарий, позволяющий определить правильность и полноту ответа. ..
40.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам с игровыми заданиями от 3 лет Изд-во: Пегас
В книге содержатся тестовые задания для детей от 3 лет на внимание, память, мелкую моторику, логику, воображение, развитие речи и знание основ математики. Тесты помогут родителям определить, какие способности малыша развиты лучше всего, какие на достаточном уровне, а над чем нужно ещё поработать...
40.00 грн.
Водні розмальовки для дітей Овочі та фрукти Вид: УЛА
Овочі та фрукти Водні розмальовки для дітей. Вам знадобиться лише звичайний пензлик та вода. Малюку лише потрібно провести мокрим пензликом по сторінці — і вона заграє всіма барвами веселки. А щоб картинки вийшли кращими, допоможіть дитині не виходити за контури зображення, частіше міняйте воду т..
14.00 грн.
Водні розмальовки для дітей Тварини Авт: Таровита І. Вид: УЛА
Малювання водою весела забава. Тварини Водні розмальовки. Усе, що вам знадобиться, — це звичайний пензлик та вода. Малюку лише потрібно провести мокрим пензликом по сторінці — і вона заграє всіма барвами веселки. А щоб картинки вийшли кращими, допоможіть дитині не виходити за контури зображення, ..
14.00 грн.
Водні розмальовки для дітей Транспорт Авт: Таровита І. Вид: УЛА
Малювання водою весела забава. Транспорт Водні розмальовки для хлопчиків які люблять техніку. Усе, що вам знадобиться, — це звичайний пензлик та вода. Малюку лише потрібно провести мокрим пензликом по сторінці — і вона заграє всіма барвами веселки. А щоб картинки вийшли кращими, допоможіть дитині..
14.00 грн.
Водні розмальовки для малят Герої казок Авт: Конобевська О. Вид: УЛА
Малювання водою  — це весела забава. Вам знадобиться звичайний пензлик та вода. Малюку лише потрібно провести мокрим пензликом по сторінці — і вона заграє всіма барвами веселки. А щоб картинки вийшли кращими, допоможіть дитині не виходити за контури зображення, частіше міняйте воду та дайте ..
14.00 грн.
Водні розмальовки для хлопчиків Машинки Авт: Конобевська О. Вид: УЛА
Машинки Водні розмальовки для хлопчиків. Малювання водою — це весела забава, яка обов'язково сподобається вашій дитині! Усе, що вам знадобиться, — це звичайний пензлик та вода. ..
14.00 грн.
Водні розмальовки Чарівні квіточки Авт: І. Таровита Вид: УЛА
Чарівні квіточки Водні розмальовки для малят. Усе, що вам знадобиться, — це звичайний пензлик та вода. Малюку лише потрібно провести мокрим пензликом по сторінці — і вона заграє всіма барвами веселки. А щоб картинки вийшли кращими, допоможіть дитині не виходити за контури зображення, частіше міня..
14.00 грн.
Вчать англійську малюки Для дітей 3–6 років Авт: Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить просто англійські слова та розмовні структури. Матеріал дібрано відповідно до тем, які дають дітям основні відомості про навколишній світ. Використання ілюстрацій та ігрових елементів сприяє підвищенню мотивації та спонукає до легкого та невимушеного засвоєння матеріалу дошкільня..
35.00 грн.
Вчимося із задоволенням Розвиваємо логіку математичне мислення 4+ Вид: Торсінг
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо логіку, математичне мислення 4+ Розвиток уяви, багата фантазія впливают на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за..
34.00 грн.
Вчимося із задоволенням Розвиваємо фантазію і логіку 3+ Вид: Торсінг
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо фантазію і логіку 3+ Розвиток уяви, багата фантазія впливають на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою..
34.00 грн.
Вчимося рахувати Школа розумняток Цифри та форми 3–4 роки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Із книгою Школа розумняток ваша дитина повторить цифри та вже знайомі йому форми, вивчить нові. Також дитина потренується порівнювати предмети за розміром та кількістю й познайомиться з поняттями широкий і вузький, довгий і короткий, ліворуч і праворуч. ..
13.00 грн.
Геометричні наліпки Кружечки та квадратики Авт: К. В. Смирнова Вид: УЛА
Розвивальна книга з наліпками Кружечки та квадратики познайомить дітей із такими геометричними формами, як круг і квадрат, та навчить працювати з ними: називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Наклеювання неве..
25.00 грн.
Геометричні наліпки Ромбики та трикутнички Авт: К. В. Смирнова Вид: УЛА
Малюк буде називати, упізнавати на малюнку та серед інших предметів, шукати наліпки відповідної форми, розміру, кольору тощо. Книга Ромбики та трикутнички познайомить дітей із такими геометричними формами, як ромб і трикутник. Посібник навчить працювати з наліпками. Крім то..
25.00 грн.
Гра Мої перші пазли Івасик-Телесик Вид: УЛА
Івасик-Телесик гра для малюків віком від 3-х років. Кольорова ілюстрація до казки обов’язково зацікавить вашу дитину. Вона спрямована на розвиток уваги, пам’яті, логічного та образного мислення дитини. Гра полягає в тому, що дитина складає пазл з 12 елементів, орієнтуючись на їхню форму та малюно..
22.00 грн.
Дикі тварини Читай клей фантазуй 3+ Ігри з наліпками Вид: УЛА
В наборі Читай клей фантазуй входять три кольорові фони та два аркуші з наліпками зображення тварин та стрілочки з їхніми назвами. Заповнюючи фони наліпками, дитина:   – пригадає, як називаються різні дикі тварини та птахи, де вони живуть;   – відпрацює навички читання; ..
25.00 грн.
Динозаври Аплікації-наліпки для малят Авт: К. В. Смирнова Вид: УЛА
Веселі історії про динозаврів спонукатимуть дитину шукати потрібні наліпки та клеїти їх у відповідні місця щоб скласти малюнок. Книги для малят Аплікації-наліпки допоможе вам організувати цікаве та пізнавальне дозвілля для дітей.  Книги сприятимуть розвитку кмітливості..
40.00 грн.
Добираємо за формою та кольором Обертайка Вид: УЛА
Добираємо за формою та кольором Тренажери складаються з трьох дисків, скріплених між собою, з якими зручно та цікаво працювати. За допомогою спеціальних отворів на зворотному боці Обертайок дитина зможе відразу перевірити правильність своєї відповіді. Незвичні ігрові прийоми й самоперевірка розви..
16.00 грн.
Домик на спирали Who eats that Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Who where lives Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Жива абетка Чудо-наліпки Авт: Столяренко А. Вид: УЛА
Під час занять з цією книгою у малюка піднімається настрій, розвивається увага, уява та мислення, поліпшується пам´ять. Саме тому існує серія Чудо-наліпки. Із книгою Жива абетка цієї серії малюки зможуть легко вивчити літери українського алфавіту та повклеювати потрібні наліпки до відповідних..
27.00 грн.
Забавные фигурки Пиши считай Математика 3-4 года Авт: Каспарова Ю. Изд: Ранок
Забавные фигурки Пиши считай Математика 3-4 года. Почему именно эта книга? Потому что в ней: нескучные задания, ребенку будет интересно их выполнять, упражнения подобраны по возрасту, малыш сможет с ними справиться, современные картинки, они привлекут внимание, гендерная универсальность, упр..
20.00 грн.
Загадкові розмальовки Водяні мешканці Авт: Тріщ Н. Вид: Підручники і посібники
В наборі кольорові наліпки шаблони. Загадкові розмальовки Водяні мешканці. Відгадай та розмалюй картинки. ..
20.00 грн.
Загадкові розмальовки Лісові мешканці Авт: Тріщ Н. Вид: Підручники і посібники
В наборі кольорові наліпки шаблони. Лісові мешканці загадкові розмальовки. Відгадай та розмалюй лісових мешканців. ..
20.00 грн.
Загадкові розмальовки Мешканці бабусиного двору Авт: Тріщ Н. Вид: Підручники і посібники
Мешканці бабусиного двору Загадкові розмальовки для дітей. Відгадай та розмалюй тварин. В наборі наліпки шаблони. ..
20.00 грн.
Збираємо логічні ланцюжки Обертайка Вид: УЛА
Збираємо логічні ланцюжки. Тренажери складаються з трьох дисків, скріплених між собою, з якими зручно та цікаво працювати. За допомогою спеціальних отворів на зворотному боці Обертайок дитина зможе відразу перевірити правильність своєї відповіді. Незвичні ігрові прийоми й самоперевірка розвинуть ..
16.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019