Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити для дітей 3-4 років

Зошити для дітей 3-4 років

Категорія містить робочі зошити, прописи, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 3-4 років. Молодший дошкільний вік. 4-й рік життя.

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з Малювання Для дитини 4 року життя Частина 1 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 4-го року життя Частина 1 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, працею людей, традиціями..
30.00 грн.
Альбом з Малювання Для дитини 4 року життя Частина 2 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 4-го року життя Частина 2 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
30.00 грн.
Навчи мене малювати № 1 Четвертий рік життя Авт: Дядищева В. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей четвертого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних закладів. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань о..
25.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 3-4 років Готуємо руку до письма Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Ця книга допоможе дитині навчитися малювати різні типи ліній і прості візерунки, а також потренуватися малювати предмети по клітинках. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне завдання діти зможуть знайти сер..
30.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 3-4 років Розмір, форма, лічба Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині вивчити числа від 1 до 10, навчитися визначати розмір і форму предметів, порівнювати предмети між собою, а також згадати назви кольорів веселки. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне ..
30.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 3-4 років Читаю букви, склади та слова Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Із цією книгою дитина легко та швидко вивчить букви українського алфавіту, навчиться складати з них склади, потренується читати слова, а також складати їх з наліпок. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної моторики кисті. Відповідь на кожне з..
30.00 грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 3-4 років Авт: Іщук Є. Вид-во: Торсінг
Збірка розвивальних завдань містить вправи для малюків 3-4 років у наступних розділах: Підготовка до письма; Цифри та лічба; Мислення; Розвиток мовлення; Колір і форма; Навколишній світ. ..
37.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам 3-4 років Вид-во: Пегас
Тести призначені для роботи з дітьми 3-4 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи..
35.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам з ігровими завданнями від 3 років Вид-во: Пегас
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 3 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим потрібно ще попрацювати. Крім ..
35.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам 3-4 лет Изд-во: Пегас
Тесты предназначены для работы с детьми 3-4 лет. Задания направлены на развитие внимания, логики, памяти, воображения, речи ребенка. Структура книги такова, что ребенок выполняет задание вместе с родителями; взрослым также дается комментарий, позволяющий определить правильность и полноту ответа. ..
35.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам с игровыми заданиями от 3 лет Изд-во: Пегас
В книге содержатся тестовые задания для детей от 3 лет на внимание, память, мелкую моторику, логику, воображение, развитие речи и знание основ математики. Тесты помогут родителям определить, какие способности малыша развиты лучше всего, какие на достаточном уровне, а над чем нужно ещё поработать...
35.00 грн.
Вчать англійську малюки Для дітей 3–6 років Авт: Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить просто англійські слова та розмовні структури. Матеріал дібрано відповідно до тем, які дають дітям основні відомості про навколишній світ. Використання ілюстрацій та ігрових елементів сприяє підвищенню мотивації та спонукає до легкого та невимушеного засвоєння матеріалу дошкільня..
28.00 грн.
Вчимося із задоволенням Розвиваємо логіку математичне мислення 4+ Вид: Торсінг
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо логіку, математичне мислення 4+ Розвиток уяви, багата фантазія впливают на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за..
34.00 грн.
Вчимося із задоволенням Розвиваємо фантазію і логіку 3+ Вид: Торсінг
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо фантазію і логіку 3+ Розвиток уяви, багата фантазія впливають на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Головним для дитини молодшого дошкільного віку є наочно-образне мислення. Малюк навчається мислити за допомогою..
34.00 грн.
Вчимося рахувати Школа розумняток Цифри та форми 3–4 роки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Із книгою Школа розумняток ваша дитина повторить цифри та вже знайомі йому форми, вивчить нові. Також дитина потренується порівнювати предмети за розміром та кількістю й познайомиться з поняттями широкий і вузький, довгий і короткий, ліворуч і праворуч. ..
12.00 грн.
Домик на спирали Who eats that Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Who where lives Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Зошит з аплікації Молодша група 3-4 роки Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
16 занять з аплікаціі для дітей 3-4 років. Матеріал кожного заняття містить: аркуш-основу зразок деталі для вирізування додаткові деталі (їх дитина зможе використати на власний розсуд як доповнення до виконаної основної роботи). ..
30.00 грн.
Зошит з малювання Молодша група 3-4 роки Частина 1 Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Зошит містить 20 занять, розрахованих на одне півріччя навчального року. Матеріал заняття містить: зразок аркуш-основу додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання) пальчикові вправи (..
30.00 грн.
Зошит з малювання Молодша група 3-4 роки Частина 2 Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Зошит містить 20 занять, розрахованих на друге півріччя навчального року. Матеріал заняття містить: зразок аркуш-основу додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання) пальчикові вправи ..
30.00 грн.
Казковий світ Панорамка-гра Багаторазові наліпки Вигадай свою історію Авт: Григор’єва Н. Вид: УЛА
Казковий світ Панорамка-гра з наліпками, призначена для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти їх до яскраво ілюстрованої панорамки. Вигадайте свою історію з дитиною. ..
24.00 грн.
Книга-тренажер Вивчаємо тварин птахів та комах Дикі та свійські тварини Авт: К. В. Смирнова Вид: УЛА
З цієї книги ваш малюк дізнається які бувають тварини, вивчить птахів та маленьких комах. Книга-тренажер допоможе малюкам познайомитися з кольорами й формами, дізнатися багато цікавого про світ тварин. Захопливі завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими круга..
18.00 грн.
Книга-тренажер Правила етикету Авт: Іванець Л. І. Вид: УЛА
Книга-тренажер призначена для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку. Із цією книгою ваш малюк дістане уявлення про гарні манери та ввічливе спілкування, поведінку в гостях, на вулиці, у транспорті. Книжка-картонка з рухомим колом. ..
18.00 грн.
Лісові мешканці Панорамка-гра Багаторазові наліпки Вигадай свою історію Авт: Григор’єва Н. Вид: УЛА
Які лісові мешканці живуть в лісі? Вигадай свою історію про білочку, зайчика або лисичку, прикрась багаторазовими наліпками. Видання призначене для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед на..
24.00 грн.
Мій альбом для малювання 16 занять 3-4 роки Частина 1 Авт: Остапенко О. Вид: Основа
Посібник містить 16 занять. Альбом дошкільника для малювання містить аркуші-основи з відповідним фоном і певними елементами для домальовування або оздоблення.  Відповідно до програми розвитку дітей 3–4 років дібрані теми для малювання різними засобами: гуашевими ф..
35.00 грн.
Мій альбом для малювання 20 занять 3-4 роки Частина 2 Авт: Остапенко О. С. Вид: Основа
Посібник для малювання містить 20 занять. Частина 2 Альбом для малювання містить аркуші-основи з відповідним кольоровим фоном і певними елементами для домальовування або оздоблення.  Відповідно до програми розвитку дітей 3–4 років дібрані теми для малювання р..
35.00 грн.
Мій зошит І півріччя 4-й рік життя Авт: В’юнник В.О. Вид: Основа
Мій зошит І півріччя 4-й рік життя. Містить цікаві ігрові завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей четвертого року життя. Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку і має на меті сприяти розвитку уваги, ..
35.00 грн.
Машинки-помічниці Багаторазові наліпки Панорамка-гра Вигадай свою історію Авт: Григор’єва Н. Вид: УЛА
Машинки-помічниці вигадай свою історію про машинки які допомогають людям, прикрась її наліпками. Таксі швидка трактор та інша техніка. Це видання призначене для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відпо..
24.00 грн.
Морські пригоди Багаторазові наліпки Панорамка-гра Вигадай свою історію Авт: Григор’єва Н. Вид: УЛА
Панорамка-гра морські пригоди з багаторазовими наліпками та віршиками. Прочитай вірш, відгадай морську тварину та наклей наліпку-вдгадку. Це видання призначене для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати ві..
24.00 грн.
Мышематика Необычная математика Логические задания для детей 4 лет Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО
Необычная математика - серия тетрадей для детей от четырёх до восьми лет. Вы держите в руках первую тетрадку этой серии, для детей четырёх лет. Чем же эти тетрадки необычны? Во-первых, они преследуют несколько иную цель, нежели другие пособия по математике для дошкольников. Главная цель серии Нео..
98.00 грн.
На фермі Панорамка-гра Багаторазові наліпки Вигадай свою історію Авт: Григор’єва Н. Вид: УЛА
Панорамка-гра На фермі з багаторазовими наліпками призначене для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти їх до яскраво ілюстрованої панорамки.  ..
24.00 грн.
Навчалочка 3-4 роки Заняття з мамою Збірник завдань Вид: Ранок
Збірник завдань, підготовлений спеціально для занять із малюками у родинному колі.  Зошит виконаний у новому сучасному дизайні й доповнений актуальними завданнями для дітей 3-4 років. Чудове доповненнія до книг серії Навчалочка. Різноманітні вправи цієї книги охоплюють ..
35.00 грн.
Обучалочка 3-4 года Занятия с мамой Сборник заданий Изд: Ранок
Книга охватывает весь программный материал, поможет усовершенствовать развитие ребёнка и подготовят его к следующему этапу обучения., и развития речи. Сборник заданий для детей 3-4 лет, подготовленный специально для занятий с малышами в семейном кругу. Интересные и разнообразные упражнени..
35.00 грн.
Рік за роком, крок за кроком Математичні тести для малят 3+ Авт: Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
Пропонований посібник містить тестові завдання, які перевіряють рівень володіння дітьми на 4-му році життя елементарними математичними уявленнями - форма, величина, просторові ознаки, лічба в межах 5, уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, логічно міркувати. Рекомендовано для викорис..
22.00 грн.
Рік за роком, крок за кроком Робочий зошит Математика для малят 3+ Авт: Гнатківська О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання, які спрямовані на оволодіння дітьми на 4-му році життя елементарними математичними уявленнями - форма, величина, просторові ознаки, лічба в межах 5; уміння логічно міркувати, аналізувати, порівнювати, узагальнювати. Рекомендовано для використання у дошкільних навчальних..
22.00 грн.
Розумні книжки Тести для дітей 3-4 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
Ця книжка допоможе дорослим перевірити, чи відповідає нормі рівень розвитку психічних процесів дитини 3-4 років - сенсорика, пам'ять, увага, мислення,- виявити її потенційні можливості в різних галузях знань - математика, розвиток мовлення, ознайомлення з навколишнім світом; з'ясувати, в яких із ..
50.00 грн.
Розумне дошкільнятко Велика книга тестів для дітей 3-4 років Авт: Гавріна С. Вид-во: Перо
Перед вами найповніша збірка тестових завдань, розроблених професійними педагогами та психологами. За допомогою цих тестів ви легко визначите рівень розвитку вашої дитини, а головне, зможете підсумувати всю роботу з розвитку 3-4-річного малюка та підготувати його до наступного, більш поглибленого..
37.00 грн.
Таємничі джунглі Багаторазові наліпки Панорамка-гра Авт: Григор’єва Н. Вид: УЛА
Загадки у віршах автор: Григор’єва Н. М. спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеїти їх до яскраво ілюстрованої панорамки. Панорамка-гра призначена для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. ..
24.00 грн.
Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 1 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомах "Творчість у дитячому садку" (1 та 2 частини) ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Оригінальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Це віршовані рядки..
35.00 грн.
Творчість у дитячому садку 3-4 роки Частина 2 Авт: І. Панасюк Вид: Ранок
В альбомі "Творчість у дитячому садку" (1 та 2 частина) ви знайдете опис 40 занять з прикладами та алгоритмом роботи до кожного з них. Оригінальність занять пропонованої серії полягає в авторській розробці комплексної подачі виховного, пізнавального, розвивального матеріалу. Це віршовані рядки ..
35.00 грн.
Тести малюкам 3-4 років з наліпками Вид-во: Пегас
Книга Тести малюкам 3-4 років з наліпками сприятиме гармонійному інтелектуальному розвитку дітей від 3 років. Вона охоплює усі базові компоненти розвитку дитини: розвиток мислення, підготовка руки до письма, математичні навички, розвиток мовлення, тренування уваги та пам'яті. ..
57.50 грн.
Тести Що знає малюк у 3-4 роки Навчалочка Вид: Ранок
Збірник тестових завдань для дітей 3-4 років. Складені за всіма основними напрямками розвитку дитини. Крім цього в ньому є рекомендації щодо виконання завдань, матеріал для додаткових занять та ігри. Посібник допоможе батьками визначити підготовленність дитини в різних галузях знань. ..
45.00 грн.
Тесты малышам 3-4 лет с наклейками Изд-во: Пегас
Книга Тесты малышам 3-4 лет с наклейками будет способствовать гармоничному интеллектуальному развитию детей от 3 лет. Книга охватывает все базовые компоненты развития ребенка: развитие мышления, подготовка руки к письму, математические навыки, развитие правильной речи, тренировка внимания и памят..
57.50 грн.
Тесты Что знает малыш в 3-4 года Обучалочка Изд: Ранок
Пособие включает в себя советы для развития мелкой моторики рук и развития социальной компентентности. Сборник тестовых заданий для детей 3-4 лет по всем основным направлениям развития ребенка. Развивает у ребёнка внимание, содержит разные задания. Например нужно на картинке най..
45.00 грн.
Умные книжки Грамотейка интеллектуальное развитие для детей 3-4 лет Авт: Земцова О. Изд-во: Махаон
В этой книге вы найдете самые разнообразные задания, предназначенные для занятий с детьми 3-4 лет по математике, развитию речи и познавательных способностей - мышления, памяти, внимания, а также на развитие координации движения руки и мелкой моторики. Малыши смогут узнать много нового и интересно..
50.00 грн.
Умные книжки Тесты для детей 3-4 лет Авт: Земцова О. Изд-во: Махаон
Эта книга поможет взрослым проверить, соответствует ли норме уровень развития психических процессов ребенка 3-4 лет - память, внимание, мышление, воображение - выявить его потенциальные возможности в разных областях знаний - математика, развитие речи, знакомство с окружающим миром; выяснить, в ка..
50.00 грн.
Учимся и играем 3-4 года Весёлый старт Авт: Сахненко О. Г. Изд: Пегас
Материал составлен опытным учителем-методистом и рассчитан на детей 3–4 лет. В книге содержатся тестовые задания для детей от 3 лет на внимание, память, мелкую моторику, логику, воображение, развитие речи и знание основ математики. Тесты помогут родителям определить, какие способност..
35.00 грн.
Чудовий транспорт Панорамка-гра Багаторазові наліпки Вигадай свою історію Авт: Григор’єва Н. Вид: УЛА
Чудовий транспорт: літак, ракета. трактор та інш. Прочитай цікавий віршик та наклей багаторазову наліпку відгадку. Це видання призначене для розвитку дрібної моторики, уваги, уяви та кмітливості малюків. Загадки у віршах спонукатимуть дитину шукати відповіді серед наліпок і клеї..
24.00 грн.
Школа розумняток 3-4 роки Задачки для розумняток Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Із цією книгою дитина потренується порівнювати предмети за розміром, формою, кольором, візерунком, установлювати логічні зв'язки між предметами та добирати узагальнювальні назви, навчитися поєднувати предмети в смислові групи, аналізувати та знаходити зайве або протилежне за змістом. Ця книга спр..
12.00 грн.
Школа розумняток 3-4 роки Цікаве малювання Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Із цією книгою малюк навчиться малювати різноманітні лінії, фігури та візерунки по пунктиру й самостійно, потренується штрихувати та малювати за зразком. Книга сприятиме розвитку дрібної моторики кісті та фантазії. Для дітей від 3 років. ..
12.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017