Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити для дітей 4-5 років

Зошити для дітей 4-5 років

Категорія містить робочі зошити, прописи, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 4-5 років. Середній дошкільний вік. 5-й рік життя

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з Малювання Для дитини 5 року життя Частина 1 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 5-го року життя Частина 1 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
32.00 грн.
Альбом з Малювання Для дитини 5 року життя Частина 2 За програмою Дитина Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник Альбом з малювання Для дитини 5-го року життя Частина 2 містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років Дитина. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи,..
32.00 грн.
Готуємо руку до письма. Базовий рівень. Серія: Малятко 4 - 6 років. Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа
Робочі зошити серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників. Скомпонований за ..
32.00 грн.
Дивосвіт Математика та логіка Дітям від 4 років Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Робочий зошит серії ДИВОСВІТ, укладеної за програмами Я У СВІТІ, ДИТИНА, УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ. Посібник, розроблений досвідченими методистами та педагогами-практиками, повністю відповідає сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховує вікові, фізіологічні та психологічні осо..
35.00 грн.
Дивосвіт Підготовка руки до письма Дітям від 4 років Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Робочий зошит серії ДИВОСВІТ, укладеної за програмами Я У СВІТІ, ДИТИНА, УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ. Посібник, розроблений досвідченими методистами та педагогами-практиками, повністю відповідає сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховує вікові, фізіологічні та психологічні осо..
35.00 грн.
Лічильний матеріал для дошкільних навчальних закладів 112 карток Вид-во: Ранок
До набору входить: 112 карток із зображенням цифр від 0 до 9 - 20 шт., знаків - 20 шт., геометричних фігур та предметних картинок - 72 шт. Двостороннє набірне полотно. Методичні рекомендації. ..
30.00 грн.
Навчи мене малювати № 2 П'ятий рік життя Авт: Сірченко Л. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей п'ятого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних закладів. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань осві..
28.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 4-5 років Думаю та рахую Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині згадати числа від 1 до 10 та основні геометричні фігури, навчитися вимірювати довжину предметів за допомогою лінійки, порівнювати предмети й числа, розв'язувати нескладні приклади й задачі. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті т..
34.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 4-5 років Мої перші прописи Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині навчитися писати друковані літери українського алфавіту, малювати різні типи ліній, форми й орнаменти, штрихувати зображення, а також малювати предмети за пунктиром і по клітинках. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної..
34.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 4-5 років Читаю по складах Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Із цією книгою дитина повторить літери українського алфавіту, потренується складати слова зі складів, а речення - зі слів за допомогою малюнків та наліпок і, звичайно, читати по складах слова й речення. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної..
34.00 грн.
English Цифри форми кольори 5+ Англійські навчалочки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Посібник Англійські навчалочки створені для того, щоб познайомити вашого малюка з англійською мовою. Вони спрямовані на розвиток мовлення та формування елементарних навичок читання, а також розширення словникового запасу та підготовку до навчання в школі. Ця книга допоможе дитині шви..
10.00 грн.
Step By Step 2 Англійська мова для малюків 4-7 років Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
«Step by step» — унікальний ігровий курс англійської для малюків 4—7 років! Комплект посібників «Step by step» складається з чотирьох книг, матеріал яких охоплює теми, які зацікавлять малюків і одночасно розширять їхній кругозір. Кожна книга курсу складається з міні-підручника, творчого..
20.00 грн.
Step By Step 3 Англійська мова для малюків 4-7 років Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
Комплект посібників «Step by step» складається з чотирьох частин, матеріал яких охоплює теми, які зацікавлять малюків і одночасно розширять їхній кругозір. Кожна книга курсу складається з міні-підручника, творчого зошита та вкладиша з наліпками. Заняття з вашим малюком будуть ск..
20.00 грн.
Step By Step 4 Англійська мова для малюків 4-7 років Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
Комплект посібників «Step by step» складається з чотирьох книг, матеріал яких охоплює теми, які зацікавлять малюків і одночасно розширять їхній кругозір. Кожна частина курсу складається з міні-підручника, творчого зошита та вкладиша з наліпками. Заняття з вашим малюком будуть складат..
20.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з математики Рівень 1 Вид: АРТ
Посібник навчить малюка рахувати цифри, складати, допоможе вивчити різні геометричні форми.  Відпрацьовуйте навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. Ілюстрації в ..
20.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з письма Рівень 1 Вид: АРТ
Одне заняття - одна сторінка. Допоможуть у навчанні кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. «Ігрові вправи» - це зошити, які крок за кроком підготують дитину до школи. Відпрацьовуйте навички з письма, математики та читання. Ілюстрації в зошитах навмисно не..
20.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з читання Рівень 1 Вид: АРТ
«Ігрові вправи» - це зошити, які крок за кроком підготують дитину до школи та навчать читати. Вивчайте навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. Ілюстрації в зошитах навми..
20.00 грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 4-5 років Авт: Іщук Є. Вид-во: Торсінг
Збірка розвивальних завдань містить вправи для малюків 4-5 років у наступних розділах: Підготовка до письма; Цифри та лічба; Мислення; Розвиток мовлення; Колір і форма; Навколишній світ. ..
39.00 грн.
Алфавіт Англійська у віршах та наліпках Alphabet Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Посібник допоможе дошкільнятам розпочати знайомство з англійською мовою: вивчити літери англійського алфавіту, назви цифр, форм, кольорів, тварин, овочів та фруктів. Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної вивченої літери або слова сприятимуть швидкому засвоєнню нової інфо..
21.00 грн.
Англійські навчалочки Алфавіт English 5+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Зошит спрямован на розвиток мовлення та формування елементарних навичок читання, а також розширення словникового запасу та підготовку до навчання у школі. Англійські навчалочки створені для того, щоб познайомити вашого малюка з англійським алфавітом, розраховані на дітей віком від 5 рокі..
10.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит 5 рік життя Цікавинка Авт: Н. Жук Вид: Ранок
Робочий зошит є невід’ємним компонентом методичних рекомендацій до навчальної програми «Цікавинка» з англійської мови для дітей дошкільного віку. Він створений з метою закріплення мовних зразків на практиці з перших днів вивчення англійської мови, з метою розвитку пізнавальних психічних проц..
20.00 грн.
Англійська мова у віршах та наліпках Фрукти та овочі Fruit and vegetables Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Посібник допоможе дошкільнятам вивчити слова з англійської мовои: літери англійського алфавіту, назви овочів та фруктів. Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної вивченої літери або слова сприятимуть швидкому засвоєнню нової інформації, розвитку уяви, мислення й мовл..
21.00 грн.
Англійська у віршах та наліпках Numbers Shapes Colours Цифри Форми Кольори Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної вивченої літери або слова сприятимуть швидкому засвоєнню нової інформації, розвитку уяви, мислення й мовлення. Завдання, розміщені в кінці кожної книги, дозволять закріпити здобуті знання, а робота з яскравими наліпками привчить до акурат..
21.00 грн.
Веселе жабеня Читаємо Клеїмо Малюємо Авт: Смирнова К. В., Іванець Л. І. Вид: УЛА
Кумедні історії про неймовірні пригоди персонажів не лише поліпшать настрій і заохотять до фантазування, а й допоможуть повправлятися в читанні по складах. Весела книга познайомить дітлахів із симпатичними тваринками: жабеням, черепашкою, равликом, удавом, рибкою, курчам та їжачком...
21.00 грн.
Веселий старт Вчимося і граємо 4-5 років Авт: Сахненко О. Вид-во: Пегас
Книга містить завдання різного характеру, спрямовані на розвиток у дітей логічного мислення, вміння читати, фантазії, зорового й слухового сприйняття. Матеріал розроблений досвідченим учителем-методистом і розрахований на дітей 4-5 років. ..
35.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам 4-5 років Вид-во: Пегас
Тести призначені для роботи з дітьми 4-5 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи..
35.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам з ігровими завданнями від 4 років Вид-во: Пегас
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 4 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим потрібно ще попрацювати. Крім ..
35.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам 4-5 лет Изд-во: Пегас
Тесты предназначены для работы с детьми 4-5 лет. Задания направлены на развитие внимания, логики, памяти, воображения, речи ребенка. Структура книги такова, что ребенок выполняет задание вместе с родителями; взрослым также дается комментарий, позволяющий определить правильность и полноту ответа. ..
35.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам с игровыми заданиями от 4 лет Изд-во: Пегас
В книге содержатся тестовые задания для детей от 4 лет на внимание, память, мелкую моторику, логику, воображение, развитие речи и знание основ математики. Тесты помогут родителям определить, какие способности малыша развиты лучше всего, какие на достаточном уровне, а над чем нужно ещё поработать...
35.00 грн.
Вчимося із задоволенням Розвиваємо логіку математичне мислення 5+ Вид: Торсінг
Вчимося із задоволенням. Розвиваємо логіку, математичне мислення. 5+ Розвиток уяви, багата фантазія впливають на формування всієї пізнавальної сфери, обумовлюють розумову діяльність людини. Малюк навчається мислити за допомогою образів, уявлення предметів. Головним для дитини молодшо..
34.00 грн.
Вчимося із задоволенням Розвиваємо фантазію і логіку 4+ Вид: Торсінг
Багаторазові картки. Вчимося із задоволенням. - плюс цих карток в тому, що вони багаторазові: Пишите, малюєте маркером, потім стираєте добре вичавленою вологою серветкою або губкою. - у  наборі 9 двосторонніх карток  -18 завдань, інструкція - поради щодо використання ка..
34.00 грн.
Вчимося читати вдома та в дитячому садку Читаємо по буквах Рівень 1 Вид-во: Ранок
До набору входять 48 навчальних карток, з яких дитина може скласти 16 яскравих малюнків і прочитати слово. Використання карток сприятиме кращому запам’ятовуванню букв, вмінню їх розрізняти, називати та читати у словах. ..
35.00 грн.
Дивосвіт Дитина і суспільство Дітям від 4 років Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Повний курс підготовки до школи за програмами Дитина, Дитина в дошкільні роки та Українське дошкілля.  Зошит укладено за чинними програмами розвитку, навчання і виховання дітей молодшого дошкільного віку Дитина, Дитина в дошкільні роки, Українське дошкілля. Працюючи за цим зошитом, д..
35.00 грн.
Дивосвіт Мовлення дитини Дітям від 4 років Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Повний курс підготовки до школи за програмами "Дитина", "Дитина в дошкільні роки" та "Українське дошкілля". Зошит укладено за чинними програмами розвитку, навчання і виховання дітей середнього дошкільного віку («Дитина», «Дитина в дошкільні роки», «Українське дошкілля»). Працюючи за цим зошит..
35.00 грн.
Домик на спирали Who eats that Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Who where lives Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению английского языка для дошкольников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Зошит з аплікації Середня група 4-5 років Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
16 занять з аплікаціі для дітей 4-5 років. Матеріал кожного заняття містить: аркуш-основу зразок деталі для вирізування додаткові деталі (їх дитина зможе використати на власний розсуд як доповнення до виконаної основної роботи). ..
30.00 грн.
Зошит з малювання Середня група 4-5 років Частина 1 Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Зошит містить 20 занять для дітей 4-5 років, розрахованих на одне півріччя навчального року. Матеріал заняття містить: зразок аркуш-основу додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання) ..
30.00 грн.
Зошит з малювання Середня група 4-5 років Частина 2 Авт: Панасюк І. Вид-во: Ранок
Зошит містить 20 занять для дітей 4-5 років, розрахованих на одне півріччя навчального року. Матеріал заняття містить: зразок аркуш-основу додаткові деталі (використовуються для пальчикового театру - розігрування сюжету заняття у ролях після виконання основного завдання) ..
30.00 грн.
Книга-тренажер Вивчаємо українську абетку Ігри з буквами Авт: Смирнова К. В. Вид: УЛА
Видання містить ігри з буквами. З цією книгою малюк швидко вивчить та запам'ятає кожну літеру українського алфавіту, навчиться впізнавати та знаходити їх в словах. Допоможе вивчити голосні та приголосні. Захопливі завдання дозволять закріпити здобуті знання, а гра з рухомими еле..
18.00 грн.
Книга-тренажер Правила дорожнього руху Авт: Іванець Л. І. Вид: УЛА
Із цією книгою дитина швидко засвоїть навички безпечної поведінки на дорозі та познайомиться з дорожніми знаками.  Правила дорожнього руху для дітей дошкільного віку. Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми. ..
18.00 грн.
Книги раннего развития с наклейками Тесты и прописи 5+ Изд: Пегас
Тесты и прописи, задания и раскраски детям от 5 лет. Как лучше организовать обучение малыша и привлечь его внимание. Конечно играя с ним. Предлагаем вам чудесную книгу с интересными тестами, обучающими заданиями, раскрасками, лабиринтами, а на каждой страничке есть прописи для подготовке к школе...
57.50 грн.
Мій зошит 5-й рік життя Весна До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Робочий зошит містить цікаві ігри і завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей п’ятого року життя і є доповненням до навчально-методичного посібника Мій конспект 5-й рік життя Весна для вихователів ДНЗ. Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам Базового компонен..
35.00 грн.
Мій зошит 5-й рік життя Зима До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Робочий зошит містить цікаві ігри і завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей п’ятого року життя і є доповненням до навчально-методичного посібника Мій конспект 5-й рік життя Зима для вихователів ДНЗ. Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам Базового компонент..
40.00 грн.
Мій зошит 5-й рік життя Осінь До чинних програм Авт: В’юнник В. Вид-во: Основа
Робочий зошит містить цікаві ігри і завдання з пізнавального та мовленнєвого розвитку дітей п’ятого року життя і є доповненням до навчально-методичного посібника Мій конспект 5-й рік життя Осінь для вихователів ДНЗ. Зміст завдань робочого зошита відповідає вимогам Базового компонента дошкільної о..
35.00 грн.
Маленький митець Альбом для малювання Зима-весна Середній вік Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Зміст посібника відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти та чинним програмам. В альбомі наведено 17 занять з малювання на друге півріччя для дітей середнього дошкільного віку. Завдання підібрано так, щоб дитина крок за кроком розвивала та збагачувала просторове уявлення та творче мислення..
25.00 грн.
Маленький митець Альбом для малювання Осінь-зима Середній вік Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Зміст посібника відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти та чинним програмам. В альбомі наведено 17 занять з малювання на перше півріччя для дітей середнього дошкільного віку. Завдання підібрано так, щоб дитина крок за кроком розвивала та збагачувала просторове уявлення та творче мислення..
25.00 грн.
Маленький митець Альбом для розвитку творчих здібностей Зима-весна Середній вік Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Зміст посібника відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти та чинним програмам. В альбомі наведено 17 занять з аплікації, ліплення, конструювання, оригамі на друге півріччя для дітей середнього дошкільного віку. Завдання підібрано так, щоб дитина крок за кроком розвивала та збагачувала прос..
25.00 грн.
Маленький митець Альбом для розвитку творчих здібностей Осінь-зима Середній вік Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Зміст посібника відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти та чинним програмам. В альбомі наведено 17 занять з аплікації, ліплення, конструювання, оригамі на перше півріччя для дітей середнього дошкільного віку. Завдання підібрано так, щоб дитина крок за кроком розвивала та збагачувала прос..
25.00 грн.
Мамина школа Англійська для дошкільнят Авт: Федієнко В. Жирова Т. Вид-во: Школа
Мета посібника - у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Зручний невеликий формат дає можливість брати посібник з собою в дорогу чи на відпочин..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018