Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити для дітей 4-5 років

Зошити для дітей 4-5 років

Категорія містить робочі зошити, прописи, посібники для підготовки дитини до школи, альбоми для розвитку інтеллектуальних та творчих здібностей дітей віком 4-5 років. Середній дошкільний вік. 5-й рік життя

Видавництва: Ранок, Основа, Підручники і посібники та інші.

Програми: Дитина, Українське дошкілля та інші.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з малювання Для дитини 5 року життя Зима Літо Частина 2 Авт: Панасюк І. Вид: Ранок
Альбом з малювання Частина 2 містить Для дитини 5-го року життя 18 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та чинних программ. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, працею людей, традиціями української національ..
35.00 грн.
Альбом з малювання Для дитини 5 року життя Осінь Зима Частина 1 Авт: Панасюк І. Вид: Ранок
Альбом з малювання Для дитини 5-го року життя Осінь Зима Частина 1 містить 18 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та чинних программ. Тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, працею людей, традиціями українсько..
35.00 грн.
Готуємо руку до письма. Базовий рівень. Серія: Малятко 4 - 6 років. Авт: В. Федієнко. Вид-во: Школа
Робочі зошити серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників. Скомпонований за ..
38.00 грн.
Дивосвіт Математика та логіка Дітям від 4 років Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Робочий зошит серії ДИВОСВІТ, укладеної за програмами Я У СВІТІ, ДИТИНА, УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ. Посібник, розроблений досвідченими методистами та педагогами-практиками, повністю відповідає сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховує вікові, фізіологічні та психологічні осо..
40.00 грн.
Дивосвіт Підготовка руки до письма Дітям від 4 років Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Робочий зошит серії ДИВОСВІТ, укладеної за програмами Я У СВІТІ, ДИТИНА, УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ. Посібник, розроблений досвідченими методистами та педагогами-практиками, повністю відповідає сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховує вікові, фізіологічні та психологічні осо..
45.00 грн.
Лічильний матеріал для дошкільних навчальних закладів 112 карток Вид-во: Ранок
До набору входить: 112 карток із зображенням цифр від 0 до 9 - 20 шт., знаків - 20 шт., геометричних фігур та предметних картинок - 72 шт. Двостороннє набірне полотно. Методичні рекомендації. ..
45.00 грн.
Навчи мене малювати № 2 П'ятий рік життя Авт: Сірченко Л. Вид-во: Мандрівець
Альбом призначений для занять з малювання для дітей п'ятого року життя. Для дошкільнят, вихователів, батьків та студентів педагогічних закладів. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань осві..
28.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 4-5 років Думаю та рахую Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині згадати числа від 1 до 10 та основні геометричні фігури, навчитися вимірювати довжину предметів за допомогою лінійки, порівнювати предмети й числа, розв'язувати нескладні приклади й задачі. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті т..
34.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 4-5 років Мої перші прописи Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Книга допоможе дитині навчитися писати друковані літери українського алфавіту, малювати різні типи ліній, форми й орнаменти, штрихувати зображення, а також малювати предмети за пунктиром і по клітинках. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної..
34.00 грн.
117 розумних наліпок для дітей 4-5 років Читаю по складах Авт: Смирнова К. Вид-во: УЛА
Із цією книгою дитина повторить літери українського алфавіту, потренується складати слова зі складів, а речення - зі слів за допомогою малюнків та наліпок і, звичайно, читати по складах слова й речення. Книга містить прості й цікаві завдання для розвитку уяви, логіки, мислення, пам'яті та дрібної..
34.00 грн.
250 наліпок Квіткові наліпки Вид: УЛА
В наборі кольорові наліпки із зображеннями троянд, ромашок, бузкових гілочок та інших польових та кімнатних квітів. Також тут є інші тематичні наліпки, птахи, равлики, комашки та метелики! За бажання дитина може прикрасити наліпками зелену галявину, а також оформити вітальну листівку зі святом ве..
34.00 грн.
English Цифри форми кольори 5+ Англійські навчалочки Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Посібник Англійські навчалочки створені для того, щоб познайомити вашого малюка з англійською мовою. Вони спрямовані на розвиток мовлення та формування елементарних навичок читання, а також розширення словникового запасу та підготовку до навчання в школі. Ця книга допоможе дитині шви..
11.00 грн.
Step By Step 2 Англійська мова для малюків 4-7 років Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
«Step by step» — унікальний ігровий курс англійської для малюків 4—7 років! Комплект посібників «Step by step» складається з чотирьох книг, матеріал яких охоплює теми, які зацікавлять малюків і одночасно розширять їхній кругозір. Кожна книга курсу складається з міні-підручника, творчого..
20.00 грн.
Step By Step 3 Англійська мова для малюків 4-7 років Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
Комплект посібників «Step by step» складається з чотирьох частин, матеріал яких охоплює теми, які зацікавлять малюків і одночасно розширять їхній кругозір. Кожна книга курсу складається з міні-підручника, творчого зошита та вкладиша з наліпками. Заняття з вашим малюком будуть ск..
20.00 грн.
Step By Step 4 Англійська мова для малюків 4-7 років Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
Комплект посібників «Step by step» складається з чотирьох книг, матеріал яких охоплює теми, які зацікавлять малюків і одночасно розширять їхній кругозір. Кожна частина курсу складається з міні-підручника, творчого зошита та вкладиша з наліпками. Заняття з вашим малюком будуть складат..
20.00 грн.
Super картки 32 картки Учимо літери Вид: УЛА
Super картки Учимо літери гра спрямована на розвиток уваги, пам’яті та логічного мислення. Гра полягає в тому, що дитина вивчає картки, на яких зображені літери алфавіту, їх транскрипція, слова та ілюстрації до них, а потім створює з них склади. Яскраві картки не лише привернуть увагу малюків, ал..
25.00 грн.
Super картки Рахуємо до 10 додаємо віднімаємо порівнюємо 32 картки Вид: УЛА
Гра Рахуємо до 10 спрямована на розвиток математичних навичок складання, віднімання, порівняння, всього 32 картки. Гра полягає в тому, що дитина добирає до картки з прикладом іншу картку з відповіддю. Окрім цього, на зворотному боці карток містяться тренувальні вправи, які поглиблять математичні ..
25.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з математики Рівень 1 Вид: АРТ
Посібник навчить малюка рахувати цифри, складати, допоможе вивчити різні геометричні форми.  Відпрацьовуйте навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. Ілюстрації в ..
23.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з письма Рівень 1 Вид: АРТ
Одне заняття - одна сторінка. Допоможуть у навчанні кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. «Ігрові вправи» - це зошити, які крок за кроком підготують дитину до школи. Відпрацьовуйте навички з письма, математики та читання. Ілюстрації в зошитах навмисно не..
23.00 грн.
Ігрові вправи 4-6 років Перші кроки з читання Рівень 1 Вид: АРТ
«Ігрові вправи» - це зошити, які крок за кроком підготують дитину до школи та навчать читати. Вивчайте навички з письма, математики та читання. Одне заняття - одна сторінка. А допоможуть у заняттях кумедні герої: мишеня Моня, мавпочка Лулу та жабеня Квачик. Ілюстрації в зошитах навми..
23.00 грн.
Академія розвитку Розвивальні завдання для дітей 4-5 років Авт: Іщук Є. Вид-во: Торсінг
Збірка розвивальних завдань містить вправи для малюків 4-5 років у наступних розділах: Підготовка до письма; Цифри та лічба; Мислення; Розвиток мовлення; Колір і форма; Навколишній світ. ..
43.00 грн.
Алфавіт Англійська у віршах та наліпках Alphabet Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Посібник допоможе дошкільнятам розпочати знайомство з англійською мовою: вивчити літери англійського алфавіту, назви цифр, форм, кольорів, тварин, овочів та фруктів. Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної вивченої літери або слова сприятимуть швидкому засвоєнню нової інфо..
23.00 грн.
Альбом для наклеек Маленький декоратор Город Изд: Пегас
Создай самостоятельно самый лучший в мире Город. Родителям всегда хочется радовать любимое чадо самыми замечательными, необыкновенными, удивительными подарками. Наша новинка Альбом для наклеек Город – именно такой уникальный подарок для каждого ребёнка. Воплоти свои идеи, используя многоразовые н..
75.00 грн.
Альбом з аплікації та ліплення Для дитини 5-го року життя Частина 1 Осінь Зима Авт: Яковлєва Н. Вид: Ранок
Посібник побудовано за тематичним принципом, тематика пов’язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури. Альбом з аплікації та ліплення для дитини 5-го року життя Осінь Зима Частина 1 містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоне..
35.00 грн.
Альбом з аплікації та ліплення Для дитини 5-го року життя Частина 2 Зима Літо Авт: Яковлєва Н. Вид: Ранок
Видання призначене для дітей дошкільного віку, вихователів ДНЗ, керівників гуртків, гувернерів, батьків. Альбом з аплікації та ліплення для дитини 5-­го року життя Зима-Літо Частина 2 містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Метою по..
35.00 грн.
Альбом новорічних наліпок Від Миколая до Різдва Колядки Щедрівки Засівалки Вид: АССА
Тематичні наліпки створять особливу новорічну атмосферу — ними можна прикрасити зошити, щоденник або використати в оформленні своїх малюнків та аплікацій. На сторінках альбому ви також знайдете новорічні привітання, розповідь про традиційні зимові свята, тексти колядок, щедрівок та засівалок. А г..
30.00 грн.
Альбом с наклейками Whisker haven Королевские питомцы 29 наклеек Изд: Ранок
В наборе 29 наклеек и альбом. Специальный яркий альбом с красочными наклейками популярных персонажей Королевские питомцы Whisker haven. В такой альбом ребенок может собирать наклейки-стикеры со своими любимыми героями. Страницы альбома имеют специальное покрытие, которое позволяет легко отклеиват..
25.00 грн.
Альбом с наклейками Принцесса София 33 наклейки Изд: Ранок
Яркий альбом для девочек с красочными наклейками популярных персонажей мультфильма Принцесса София. В наборе 33 наклейки и альбом. В такой альбом ребенок может собирать наклейки-стикеры со своими любимыми героями. Страницы альбома имеют специальное покрытие, которое позволяет легко отклеивать и н..
25.00 грн.
Англійські навчалочки Алфавіт English 5+ Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Зошит спрямован на розвиток мовлення та формування елементарних навичок читання, а також розширення словникового запасу та підготовку до навчання у школі. Англійські навчалочки створені для того, щоб познайомити вашого малюка з англійським алфавітом, розраховані на дітей віком від 5 рокі..
11.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит 5 рік життя Цікавинка Авт: Н. Жук Вид: Ранок
Робочий зошит є невід’ємним компонентом методичних рекомендацій до навчальної програми «Цікавинка» з англійської мови для дітей дошкільного віку. Він створений з метою закріплення мовних зразків на практиці з перших днів вивчення англійської мови, з метою розвитку пізнавальних психічних проц..
20.00 грн.
Англійська мова у віршах та наліпках Фрукти та овочі Fruit and vegetables Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Посібник допоможе дошкільнятам вивчити слова з англійської мовои: літери англійського алфавіту, назви овочів та фруктів. Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної вивченої літери або слова сприятимуть швидкому засвоєнню нової інформації, розвитку уяви, мислення й мовл..
23.00 грн.
Англійська у віршах та наліпках Numbers Shapes Colours Цифри Форми Кольори Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Кумедні віршики, яскраві ілюстрації та наліпки до кожної вивченої літери або слова сприятимуть швидкому засвоєнню нової інформації, розвитку уяви, мислення й мовлення. Завдання, розміщені в кінці кожної книги, дозволять закріпити здобуті знання, а робота з яскравими наліпками привчить до акурат..
23.00 грн.
Багаторазові водні розмальовки 82 наліпки Веселі птахи 3+ Вид: УЛА
Набір розмальовок допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Веселі птахи розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву. Для цього потрібні лише вода та пензлик! У комплекті ви знайдете 6 різних розмальовок. Для 4 водних досить лише води та пензлика. Дві з них багаторазові, коли..
40.00 грн.
Багаторазові водні розмальовки 82 наліпки Лицарі й принцеси 3+ Вид: УЛА
Лицарі й принцеси Набір розмальовок допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Містить 82 наліпки для оформлення малюнків. Комплект містить: 2 картинки-розмальовки, 2 водні, 2 багаторазові. Розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву. Для цього потрібні лише вода та пензлик! У..
40.00 грн.
Багаторазові наліпки 3+ Мої улюблені тварини Фантазуй Читай Клей Вид: УЛА
З книжкою-грою Мої улюблені тварини дозвілля вашого малюка стане не тільки цікавим, але й корисним, в комплекті, панорамка-плакат та більш ніж 20 багаторазових наліпок. Учитися читати буде ще легше! Він розвине уважність, спостережливість, дрібну моторику пальців, закріпить навички читання п..
36.00 грн.
Багаторазові наліпки 3+ Супер машини Фантазуй Читай Клей Вид: УЛА
З цією книжкою-грою для дітей від 3-х років, Супер машини Багаторазові наліпки дозвілля вашого малюка стане не тільки цікавим, але й корисним. Учитися читати буде ще легше! Учитися читати буде ще легше! Він розвине уважність, спостережливість, дрібну моторику пальців, закріпить навички читання по..
36.00 грн.
Багаторазові наліпки 3+ Чарівні принцеси Фантазуй Читай Клей Вид: УЛА
В комплекті, панорамка-плакат та більш ніж 20 багаторазових наліпок, з цією книжкою-грою Чарівні принцеси дозвілля вашого малюка стане не тільки цікавим, але й корисним. Учитися читати буде ще легше! Він розвине уважність, спостережливість, дрібну моторику пальців, закріпить навички читання по ск..
36.00 грн.
Балакучі малюки Робочий зошит для дітей п'ятого року життя 4+ Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Рік за роком, крок за кроком Балакучі малюки Робочий зошит для дітей п'ятого року життя містить завдання, спрямовані на розвиток зв'язного мовлення, звукової культури та граматичної будови мовлення, збагачення словникового запасу, удосконалення мовленнєвих навичок дітей 5-го року життя. Рекомендо..
25.00 грн.
Благословення Святого Миколая Сценарій Розмальовка з наліпками Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
Розфарбуй малюнок, наклей наліпку. Розмальовка з наліпками Благословення Святого Миколая Сценарій. Містить багато малюнків та сценарій. ..
20.00 грн.
Большая книга раскрасок для детей Принцессы Авт: Пушкар И. Изд: Ранок
Принцессы - это большая книга раскрасок для девчонок. 80 страниц для раскрашивания самых разных картинок. В серии: динозавры, принцессы, машинки, животные, сказки и многое другое. ..
35.00 грн.
Большая книга раскрасок для детей Транспорт Изд: Ранок
В книге самолёты, автобусы, корабли, трамваи, джипы, мотоциклы. Транспорт для мальчишек большая книга раскрасок. 80 страниц для раскрашивания самых разных картинок. В серии книги: динозавры, принцессы, машинки, животные, сказки и многое другое. ..
35.00 грн.
Большая книга раскрасок для мальчиков Изд: Ранок
Большая книга раскрасок для мальчиков для раскрашивания картинок. Автомобили, самолёты, подводные лодки, рыцари и воины, замки и дворцы, путешествия. ..
35.00 грн.
Велика книга розмальовок для дітей Транспорт Авт: Пушкар І. Вид: Ранок
Транспорт У цій розмальовці: Перегонові автівки, Кораблі та літаки, Трамваї та автобуси, Джипи та мотоцикли. Велика книга розмальовок для хлопчиків. 80 сторінок для розфарбовування найрізноманітніших картинок. У серії: динозаври, принцеси, машинки, тварини, казки та багато чого іншого. ..
35.00 грн.
Велика книга розмальовок Принцеси 80 сторінок Авт: Пушкар І. Вид: Ранок
Принцеси. Велика книга розмальовок для маленьких дівчаток. Містить 80 сторінок для розфарбовування найрізноманітніших картинок. У серії: динозаври, принцеси, машинки, тварини, казки та багато чого іншого. ..
35.00 грн.
Веселі малювалки Пиши лічи Письмо 4-5 років Авт: Каспарова Ю. Вид: Ранок
Веселі малювалки Письмо Пиши лічи 4-5 років. У посібнику: цікаві завдання, вправи підібрані за віком, сучасні картинки, навчання у формі гри. ..
20.00 грн.
Веселе жабеня Читаємо Клеїмо Малюємо Авт: Смирнова К. В., Іванець Л. І. Вид: УЛА
Кумедні історії про неймовірні пригоди персонажів не лише поліпшать настрій і заохотять до фантазування, а й допоможуть повправлятися в читанні по складах. Весела книга познайомить дітлахів із симпатичними тваринками: жабеням, черепашкою, равликом, удавом, рибкою, курчам та їжачком...
21.00 грн.
Веселий старт Вчимося і граємо 4-5 років Авт: Сахненко О. Вид-во: Пегас
Книга містить завдання різного характеру, спрямовані на розвиток у дітей логічного мислення, вміння читати, фантазії, зорового й слухового сприйняття. Матеріал розроблений досвідченим учителем-методистом і розрахований на дітей 4-5 років. ..
40.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам 4-5 років Вид-во: Пегас
Тести призначені для роботи з дітьми 4-5 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи..
40.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам з ігровими завданнями від 4 років Вид-во: Пегас
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 4 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим потрібно ще попрацювати. Крім ..
40.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам 4-5 лет Изд-во: Пегас
Тесты предназначены для работы с детьми 4-5 лет. Задания направлены на развитие внимания, логики, памяти, воображения, речи ребенка. Структура книги такова, что ребенок выполняет задание вместе с родителями; взрослым также дается комментарий, позволяющий определить правильность и полноту ответа. ..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019