Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Літні зошити майбутнього першокласника

Літні зошити майбутнього першокласника

Майбутні першокласники можуть за цими зошитами виконувати завдання навчального та розвивального характеру, що враховують вимоги чинної шкільної програми

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Веселе літо майбутнього першокласника Авт: Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть дошкільникам провести весело, цікаво та змістовно літній час, в ігровій формі повторити вивчений у дитячому садку матеріал та підготуватися до навчання в першому класі. Для майбутніх першокласників, учителі..
30.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам 5-6 років Вид-во: Пегас
Тести призначені для роботи з дітьми 5-6 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи..
40.00 грн.
Веселий старт Тести малюкам з ігровими завданнями від 5 років Вид-во: Пегас
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 5 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим потрібно ще попрацювати. Крім ..
40.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам 5-6 лет Изд-во: Пегас
Тесты предназначены для работы с детьми 5-6 лет. Задания направлены на развитие внимания, логики, памяти, воображения, речи ребенка. Структура книги такова, что ребенок выполняет задание вместе с родителями; взрослым также дается комментарий, позволяющий определить правильность и полноту ответа. ..
40.00 грн.
Веселый старт Тесты малышам с игровыми заданиями от 5 лет Изд-во: Пегас
В книге содержатся тестовые задания для детей от 5 лет на внимание, память, мелкую моторику, логику, воображение, развитие речи и знание основ математики. Тесты помогут родителям определить, какие способности малыша развиты лучше всего, какие на достаточном уровне, а над чем нужно ещё поработать...
40.00 грн.
Домик на спирали Вчимо літери та слова Изд-во: Харьков
Захоплюючий і найкорисніший посібник з вивчення літер для дошкільнят і першокласників. Являє собою настільний перекидний будиночок на спіралі, що складається з 4 блоків по 33 картки - по 1 на кожну літеру українського алфавіту - на щільному глянцевому картоні. ..
38.00 грн.
Домик на спирали Рахуємо від 1 до 100 Изд-во: Харьков
Захоплюючий і найкорисніший посібник з вивчення цифр для дошкільнят і першокласників. Являє собою настільний перекидний будиночок на спіралі, що складається з 2 блоків по 10 карток - від 0 до 9 - на щільному глянцевому картоні. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Считаем от 1 до 100 Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению цифр и чисел для дошкольников и первоклассников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 2 блоков по 10 карточек - от 0 до 9 - на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Учим буквы и слова Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению букв для дошкольников и первоклассников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 4 блоков по 33 карточки - по 1 на каждую букву русского алфавита - на плотном глянцевом картоне. ..
30.00 грн.
Книжка-гра Кмітливе левеня Пазли головоломки ребуси Авт: Смирнова К. Вид: УЛА
Кмітливе левеня Книжка-гра з наліпками. Це видання призначене зробити дозвілля вашого малюка захопливим та цікавим. У книзі ви знайдете загадки, ребуси, головоломки, кросворди, пазли, лабіринти та інші незвичайні завдання, виконання яких передбачає роботу з яскравими наліпками, які так подобаютьс..
19.00 грн.
Літні вправи на кожний день Я йду в 1 клас Авт: Єфімова І. Вид-во: Ранок
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи, дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостер..
38.00 грн.
Літні канікули майбутнього першокласника Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести весело, цікаво та змістовно літні канікули, оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зо..
50.00 грн.
Летние упражнения на каждый день Я иду в 1 класс Авт: Ефимова И. Изд-во: Ранок
Различные языковые игры, кроссворды, шифровки, лабиринты, логические задачи, собранные в тетради, заинтересуют вашего ребёнка и не позволят ему скучать на протяжении всего лета. Выполняя предложенные задания, ребёнок будет не только развлекаться, но и развивать логическое мышление, смекалку, учит..
38.00 грн.
Репетитор письмо Українська мова Букварний період Авт: Шевченко К. Вид-во: Торсінг
Цей посібник призначений учням 1 класу і вчителям початкової школи і відповідає підготовчому - букварному періоду навчання за будь-яким букварем. Робочий зошит містить навчальний матеріал для підготовки дитини до письма. Нестандартні завдання: вправи зі штрихування, розфарбовування малюнків, обве..
20.00 грн.
Розумні книжки Тести для дітей 5-6 років Авт: Земцова О. Вид-во: Махаон
Ця книжка допоможе дорослим перевірити, чи відповідає нормі рівень розвитку психічних процесів дитини 5-6 років - сенсорика, пам'ять, увага, мислення, уява, - виявити її потенційні можливості в різних галузях знань - математика, розвиток мовлення, ознайомлення з навколишнім світом; з'ясувати..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019