Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Літні зошити з 1 у 2 клас

Літні зошити з 1 у 2 клас

Під час літніх канікул учні можуть за цими зошитами виконувати завдання навчального та розвивального характеру, що враховують вимоги чинної шкільної програми

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Веселі історії про літні канікули з 1 у 2 клас Авт: Шевчук Л. Вид: Літера
Зошит містить: тексти для читання, тести до текстів, завдання з мови, математики, природознавства, логіка і творчість. Веселі історії про літні канікули з 1 у 2 клас. ..
40.00 грн.
Веселе літо з 1 у 2 клас Авт: Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести весело, цікаво та змістовно літні канікули, в ігровій формі повторити вивчений матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Для майбутніх другокласників, учителів, батьків. ..
30.00 грн.
Захоплююча літня школа З 1-го у 2-й клас Авт: Беденко М. Вид-во: Богдан
Кожен із батьків хоче, щоб його дитина не тільки добре відпочила влітку, загартувалася, набралася сил, але й не забула вивченого в школі. Як цього досягти? У посібнику Захоплююча літня школа З 1-го у 2-й клас на кожному розвороті подано завдання для повторення пройденого за предметами: читання, м..
29.00 грн.
Збірник художніх творів із щоденником читача Позакласне читання 2 клас Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Збірник художніх творів із щоденником читача 2 клас Позакласне читання. У збiрник увійшли вірші та оповідання українських письменникiв про нашу Батьківщину, її природу та людей, цікаві казки вітчизняних і зарубіжних авторів, казки народів світу, кращі зразки дитячого фольклору та ін. На останніх ..
20.00 грн.
Квест Логіка Скоро 2 клас Авт: Лазарєва А. Вид-во: АРТ
Зошити серії Квест - це новий вид блокнота-гри. У ньому містяться незвичайні завдання в ігровій формі. Вони допоможуть одночасно розвинути логічне мислення й увагу та непомітно повторити знання з математики, української чи російської мови. Окрім того, блокноти створено за принципом популярної гри..
22.00 грн.
Квест Логика Скоро 2 класс Авт: Лазарева А. Изд-во: АРТ
Тетради серии Квест - это новый вид блокнота-игры. В нем содержатся необычные задания в игровой форме. Они помогут одновременно развить логическое мышление и внимание и незаметно повторить знания по математике, украинскому или русскому языку. Кроме того, блокнот создан по принципу популярной игры..
22.00 грн.
Квест Математика Скоро 2 клас Авт: Кріцина О. Вид-во: АРТ
Зошити серії Квест - це новий вид блокнота-гри. У ньому містяться незвичайні завдання в ігровій формі. Вони допоможуть одночасно розвинути логічне мислення й увагу та непомітно повторити знання з математики, української чи російської мови. Окрім того, блокноти створено за принципом популярної гри..
22.00 грн.
Квест Математика Скоро 2 класс Авт: Крицына О. Изд-во: АРТ
Тетради серии Квест - это новый вид блокнота-игры. В нем содержатся необычные задания в игровой форме. Они помогут одновременно развить логическое мышление и внимание и незаметно повторить знания по математике, украинскому или русскому языку. Кроме того, блокнот создан по принципу популярной игры..
22.00 грн.
Квест-мандрівка літніми канікулами з 1 у 2 клас Зошит майбутнього другокласника Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
Зошит майбутнього другокласника Квест-мандрівка літніми канікулами з 1 у 2 клас запрошує школярів поринути у світ мандрів, відвідати літні фестивалі, стати учасником захоплюючих подій, дізнатися чимало цікавого про свята і традиції України та інших країн. Завдання зашита допоможуть вдало поєднати..
40.00 грн.
Книжкова подорож до 2 класу Оновлена програма Авт: Данієлян А. Вид-во: Генеза
Посібник, складений за Оновленою програмою 2016 року з Літературного читання, містить твори сучасних українських і зарубіжних авторів. У виданні використано елементи унікальної методики швидкого читання, яка сприяє розвитку інтелектуальних та розумових здібностей дитини 6-7 років. Посібник призна..
60.00 грн.
Літні вправи Я йду в 2 клас Заняття на кожний день Авт: Єфімова І.В. Вид-во: Ранок
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостері..
38.00 грн.
Літні тести Скоро 2 клас Авт: Муренець О. Вид-во: АРТ
Серія Літні тести допоможе учням провести літо з користю та упевнено почати наступний навчальний рік. Кожен зошит включає: тестові завдання з математики, української й російської мови, читання, природознавства; інтелектуальні завдання для розвитку кмітливості; пізнавальну інфо..
20.00 грн.
Літній зошит з 1 у 2 клас Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести весело, цікаво та змістовно літні канікули, оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зо..
50.00 грн.
Літня читанка з 1 у 2 клас Авт: Сапун Г. Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
Читанка містить художні твори українських та зарубіжних авторів, казки народів світу, прислів’я, загадки. Творчі завдання допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане. Усі твори читанки та завдання до них відповідають віковим особливостям школярів та новій шкільній програмі. Щоденна робота упродовж..
55.00 грн.
Летние тесты Скоро 2 класс Авт: Муренец О. Изд-во: АРТ
Серия Летние тесты поможет ученикам провести лето с пользой и уверенно начать следующий учебный год. Каждая тетрадь содержит: тестовые задания по математике, русскому и украинскому языкам, чтению, природоведению; интеллектуальные задания для развития смекалки; познавательную и..
20.00 грн.
Летние упражнения Я иду в 2 класс Занятия на каждый день Авт: Ефимова И.В. Изд-во: Ранок
Различные языковые игры, кроссворды, шифровки, лабиринты, логические задачи, собранные в тетради, заинтересуют вашего ребёнка и не позволят ему скучать на протяжении всего лета. Выполняя предложенные задания, ребёнок будет не только развлекаться, но и развивать логическое мышление, смекалку, учит..
38.00 грн.
Летняя тетрадь из 1 во 2 класс Авт: Сапун Г. Изд-во: Підручники і посібники
Тетрадь содержит задания обучающего и развивающего характера, которые помогут школьникам провести весело, интересно и содержательно летние каникулы, оптимально объединить отдых с интеллектуальным развитием, повторить пройденный материал и подготовиться к следующему учебному году. ..
50.00 грн.
Міні-тести Математика Скоро 2 клас Авт: Муренець О. Вид-во: АРТ
Лише 5 хвилин занять щодня допоможуть учневі стати відмінником у наступному класі! Міні-тести створені для того, щоб дорослі мали змогу без складнощів повторити зі школярем математику, українську та російську мови під час тривалих перерв у навчанні. Тестова форма завдань допоможе зробити це макси..
17.50 грн.
Математика Літній зошит з 1 в 2 клас Авт: Цибульська С. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті Математика Літній зошит з 1 в 2 клас запропоновано завдання з математики навчального, розвивального та інформативного характеру. Вони допоможуть школярам оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений у першому класі матеріал та підготуватися до наступного..
60.00 грн.
Мини-тесты Математика Скоро 2 класс Авт: Муренец О. Изд-во: АРТ
Всего 5 минут занятий в день помогут ученику стать отличником в следующем классе! Мини-тесты созданы для того, чтобы взрослые могли без труда повторить со школьником математику, украинский и русский языки во время длительных перерывов в обучении. Тестовая форма заданий поможет сделать это максима..
17.50 грн.
Нескучные каникулы Я иду во 2 класс Авт: Будная Н Изд: Богдан
В данном пособии предлагаются задания по русскому языку, чтению, математике, природоведению, которые распределены по месяцам и неделям. Выполняя разнообразные задания, будущий второклассник на протяжении летних каникул не только повторит и закрепит изученный материал, но и на основе познават..
27.00 грн.
Позакласне читання 7-8 років Мій друг Питайко У світі книг Авт: Курганова Н. Вид-во: АССА
В збірник увійшли найкращі твори, запропоновані програмою для позакласного читання - вірші Ліни Костенко, Тараса Шевченка, Максима Рильського. Також список позакласного читання включає в себе твори Сергія Козлова, Костянтина Ушинського, Віктора Голявкіна. Дитина познайомиться з оповіданнями Р. Кі..
59.00 грн.
Практикум 200 завдань Читання вголос 1 клас Авт: Скріпай О. Вид: Торсінг
Серія "Практикум" складається з посібників, розроблених відповідно до вимог програми Міністерства освіти і науки України.     Завдання учителів перших класів і батьків маленьких школярів - навчити дітей вільного свідомого і виразного читання. У цьому їм допоможе даний посібн..
16.50 грн.
Практикум 200 логічних задач з математики 1-2 класи Авт: Котвицька Т Вид: Торсінг
Цей посібник призначений учням 1-2 класів та їх батькам, які прагнуть допомогти дитині в освоєнні знань з математики і розвинені логічного мислення, а також бажаючих перевірити рівень успішності дитини. Він містить цікаві завдання з урахуванням вікових можливостей дитини. Крім того, роб..
16.50 грн.
Практикум 2000 прикладів з математики Додавання та віднімання 1 клас Авт: Солодовник С Вид: Торсінг
Цей маленький посібник містить математичні приклади на додавання та віднімання і допоможе вашій дитині тренуватися в будь-який час. А ви завжди зможете переконатися в тому, що малюк володіє необхідними навичками. Практикум 2000 прикладів з математики Додавання та віднімання 1 клас ..
16.50 грн.
Практикум 300 завдань з математики Міри часу 1-2 класи Авт: Грищенко О. Вид: Торсінг
Практикум. Визначаємо та обчислюємо. 300 завдань з математики. Міри часу 1-2 клас  Цей маленький посібник містить завдання на додавання та віднімання і визначення часу на механічному й електронному годинниках. Посібник допоможе школярам 1-2 класів тренуватися в будь який час. А вчи..
16.50 грн.
Практикум 300 завдань з української мови Звуко-буквений аналіз 1-2 класи Авт: Грищенко О. Вид: Торсінг
Серія практичних посібників містить вправи зі звуко-буквеного аналізу для учнів 1-2 класів в межах програми початкової школи. Мета серії "Практикум" - допомогти школярам закріпити набуті знання шляхом тренування на великій кількості прикладів. ..
16.50 грн.
Практикум Плюс 200 задач з математики 1 клас Авт: Решетняк В Вид: Торсінг
Цей маленький посібник містить приклади поширених задач у межах програми. Він допоможе вашій дитині у вільний час тренуватися їх розв'язувати, а вам книжка буде у пригоді, якщо ви захочете перевірити рівень знань своєї дитини. ..
24.00 грн.
Рабочая тетрадь Математика 1 класс Авт: Поканевич И. Изд: Центр подготовки абитуриентов
Математика 1 класс рабочая тетрадь с печатной основой соответствует программе Министерства образования и науки Украины и учебнику Математика для 1 класса Н. Кочина и Н. Листопад. Она поможет ученикам отработать навыки устных и письменных вычислений, сформировать математические знания, усовершенст..
40.00 грн.
Репетитор 1 клас Задачі з математики Вчимося мислити Авт: Мисочка В Вид: Торсінг
Цей посібник допоможе зрозуміти дітям суть математики та основні дії з цифрами — віднімання та додавання. Завдяки цікавим завданням і тренувальним задачам у читачів поступово сформуються перші математичні навички. Завдання побудовані таким чином, щоб не завантажувати дитину арифметичним..
27.00 грн.
Репетитор Математика 1 клас Нова програма Авт: Шевченко К. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для самостійної роботи учнів 1 класу з математики за Новою програмою. Він містить завдання, що сприяють доведенню засвоєних математичних знань та навичок до автоматизму; удосконаленню усного рахування і вміння розв`язувати задачі. Робота із зошитом організовує дитину, навчає ..
35.00 грн.
Репетитор письмо Друковані англійські літери Авт: Топчий А. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для самостійної роботи учнів першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального посібника учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання друкованих літер англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні зображенн..
20.00 грн.
Репетитор письмо Прописні англійські літери Авт: Топчий А. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для самостійної роботи учнів першого-другого року навчання. З допомогою даного навчального посібника учні з легкістю оволодіють навичками правильного написання прописних літер англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні зображення ..
20.00 грн.
Репетитор письмо Українська мова Післябукварний період Авт: Шевченко К. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений учням 1 класу і вчителям початкової школи і відповідає післябукварному періоду навчання за будь-яким букварем. Робочий зошит містить завдання на правопис букв, складів, слів, речень за зразком, що складені з урахуванням вікових особливостей першокласників. Завдяки Репетитору ..
20.00 грн.
Репетитор Приклади з математики 1 клас Вчимося мислити Авт: Мисочка В Вид: Торсінг
Репетитор з усного обчислення є незамінним помічником для дитини, яка робить перші кроки в математиці. Завдяки цікавим завданням і тренувальним вправам у маленьких учнів поступово сформуються математичні навички. Ігрова форма подання завдань сприяє навчанню із захопленням. Посібник..
27.00 грн.
Репетитор Читання 1 клас Нова програма Авт: Федосова В. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для занять турботливих батьків з дітьми, а також для допомоги вихователям дитячих закладів. Із цим помічником дитина легко опанує навички вільного читання або вдосконалить свої уміння. Книжка містить правила читання по складах, приклади і спеціальні вправи, а також невеличкі ..
35.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 1 клас Граємо зі словами Авт: Гудзенко О. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 1 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 1 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 1 клас Починаємо знайомитися з граматикою Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 1 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 1 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 1 Нумерація чисел першого десятка Числа 1-10 Вид: АРТ
«Точилка» — це серія зошитів для активного розвитку математичних навичок. Кожна картка – це маленький, але впевнений крок до міцних знань, підкріплених практикою. 8 рівнів — 8 кроків до успішного навчання! «Точилка» — це… • опрацювання базових навичок; • різнотипні вправи..
25.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 2 Нумерація чисел першого десятка Числа 1-10 Вид: АРТ
«Точилка» — це серія зошитів для активного розвитку математичних навичок. Кожна картка – це маленький, але впевнений крок до міцних знань, підкріплених практикою. 8 рівнів — 8 кроків до успішного навчання! Зошит включає в себе: • опрацювання базових навичок; • різнотипні вп..
25.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 3 Дії додавання та віднімання Складання виразів і задач Вид: АРТ
Математика 1 клас Рівень третій. Дії додавання та віднімання Складання виразів і задач. «Точилка» — це серія зошитів для активного розвитку математичних навичок. Кожна картка – це маленький, але впевнений крок до міцних знань, підкріплених практикою. 8 рівнів — 8 кроків до успішного..
25.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 4 Табличне додавання та віднімання у межах 5 Вид: АРТ
Серія зошитів «Точилка» розрахована для активного розвитку математичних навичок. Кожна картка включає в себе: 8 рівнів — 8 кроків до успішного навчання! • опрацювання базових навичок; • різнотипні вправи з поступовим зростанням складності; • самооцінювання. Зошит має зручний ф..
25.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 5 Табличне додавання та віднімання у межах 10 Вид: АРТ
..
25.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 6 Нумерація чисел від 11 до 20 Дії з числами на основі нумерації Вид: АРТ
Точилка Математика 1 клас Рівень 6 Нумерація чисел від 11 до 20 Дії з числами на основі нумерації  Завдяки цьому зошитуви зможете проводити активний розвиток з математичних знань. Включає в себе: • опрацювання базових навичок; • різнотипні вправи з поступовим зростанням ск..
25.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 7 Нумерація чисел від 21 до 100 Вид: АРТ
Цей зошит має зручний формат і його зручно брати з собою «Точилка» — це серія зошитів для розвитку математичних навичок. 8 рівнів — 8 кроків до успішного навчання • опрацювання базових навичок; • різнотипні вправи з поступовим зростанням складності; • самооцінювання. Рівень 7..
25.00 грн.
Точилка Математика 1 клас Рівень 8 Додавання та віднімання в межах 100 на основі нумерації Вид: АРТ
8 рівнів — 8 кроків до успішного вивчення математики! Точилка Математика 1 клас Рівень 8 Додавання та віднімання в межах 100 на основі нумерації - опрацювання базових навичок; - різнотипні вправи з поступовим зростанням складності; - самооцінювання. Має зручний формат, цей зошит ..
25.00 грн.
Тренажер з математики Розвиток логічного мислення Нова школа Авт: Головчанська О. Вид: АССА
Розвиток логічного мислення тренажер з математики це цікаві вправи початкового рівня складності для розвитку просторової уяви, логіки, уваги та пам’яті дитини. Однією з основних цілей вивчення математики в початковій школі є формування і розвиток мислення дитини: гнучкості, конструктивності, крит..
21.00 грн.
Тренажер навчання грамоти Формування навичок читання 1 клас Нова школа Авт: Шевчук Л. Вид: АССА
Серія Нова школа. Тренажер Формування навичок читання це одна з основних складових навчання грамоти у 1 класі. Завдяки цьому тренажеру дитина ознайомиться з буквами українського алфавіту, засвоїть правила графічного оформлення, поступово навчиться читати слова і складати з них речення. ..
34.00 грн.
Читаємо на канікулах Хрестоматія 1 клас НУШ Авт: Володарська М. Вид: Ранок
Хрестоматія Читаємо на канікулах містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видан..
49.00 грн.
Читаем на каникулах Хрестоматия 1 класс Новая программа Авт: М. Володарская Изд: Ранок
Предлагаемая хрестоматия пригодится школьникам во время отдыха на каникулах. Цель сборников не только познакомить детей с сокровищницей отечественной и мировой детской литературы, но и привлечь к родному слову, сделать чтение любимым занятием. Хрестоматии содержат рассказы, сказки, стихи,..
49.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019