Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Післябукварна частина 1 клас НУШ

Післябукварна частина 1 клас НУШ

Післябукварна частина для розвитку навичок читання та письма учнів 1 класів після закінчення вивчення Букваря Нова українська школа НУШ.

Схвалені МОН України

 

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Післябукварик Навчальний посібник для читання і письма у післябукварний період 1 клас НУШ Авт: Іщенко О. Вид: Літера
Цікаві сучасні тексти різних жанрів, Різні види візуальної інформації, Дослідження медіа, Розвиток мислення і мовлення, Формування правописних навичок. Післябукварик це посібник для читання і письма у післябукварний період. Навчальний посібник забезпечує уроки читання і письма в післябукварни..
60.00 грн.
Українська мова Післябукварна частина Навчальний посібник 1 клас НУШ Авт: Захарійчук М. Вид: Грамота
Післябукварна частина навчальний посібник 1 клас Українська мова є логічним продовженням навчального змісту Букваря і спрямована на закріплення орфограм, вивчених у букварний період. З цією метою подаються завдання для списування за зразком, а також вправи з посильним орфографічним навантаженням,..
40.00 грн.
Швидкочитаночка 1 клас Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання НУШ Авт: Антонова Л. Вид: Літера
Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання, Швидкочитаночка це посібник з читання для 1 класу за програмою Нової української школи містить сучасні вправи і оповідання, які покращать техніку читання. Цікаві авторські тексти, Розвиток читацької грамотності, Вправи ..
30.00 грн.
Я дружу зі словом Посібник для уроків письма і розвитку мовлення в післябукварний період 1 клас НУШ Авт: Пономарьова К. Вид: Оріон
Посібник 1 клас Я дружу зі словом НУШ є частиною комплекту з навчання грамоти Я читаю і пишу. Я дружу зі словом це посібник для уроків письма і розвитку мовлення в післябукварний період. Навчальний посібник для учнів першого класу.   Схвалено для використання в загальн..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019