Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Англійська мова 1 клас НУШ

Зошити Англійська мова 1 клас НУШ

Зошити та посібники з Англійської мови для 1 класу Нова українська школа НУШ.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
English Handwriting Book Зошит з письма Англійська мова 1 клас До підручника Гунько С. НУШ Авт: Гунько С. Вид: Підручники і посібники
English Handwriting Book зошит для письма з англійської мови 1 клас укладено до підручника С. В. Гунько, З. В. Коновалюк Англійська мова підручник для 1 класу закладів середньої загальної освіти з аудіосупроводом за методикою асоціативних символів. Посібник допоможе учням засвоїти лексичний матер..
30.00 грн.
English Handwriting Book Прописи Друковні літери Клітинка 1 клас До підручника Карпюк О. НУШ Авт: Будна Т. Вид: Богдан
Клітинка друковні літери English Handwriting Book прописи відповідають типовим освітнім програмам та Державному стандарту початкової освіти. Посібник укладено до підручників з англійської мови для 1-го класу авторів: О.Д. Карпюк, Х.К. Мітчел, І.В. Доценко та ін., Т.Б. Будна. У виданні подано зраз..
20.00 грн.
English Handwriting Book Прописи Друковні літери Лінійка 1 клас До підручника Карпюк О. НУШ Авт: Будна Т. Вид: Богдан
English Handwriting Book Друковні літери Лінійка прописи відповідають типовим освітнім програмам та Державному стандарту початкової освіти. Посібник укладено до підручників з англійської мови для 1-го класу авторів: О.Д. Карпюк, Х.К. Мітчел, І.В. Доценко та ін., Т.Б. Будна. У виданні подано зразк..
20.00 грн.
Quick Minds Activity Book Англійська мова 1 клас НУШ Авт: Г. Пухта Вид: Лінгвіст
Нова українська школа навчалний посібник Quick Minds Activity Book 1 клас НУШ це робочий зошит для унів 1-го класу, що входить до навчально-методичного комплекту Quick Minds 1. Адаптований до віконих особливостей унів. Створює міцну основу для подальшого навчання. ..
75.00 грн.
АBC Start Абетка для початківців Нова програма Зошит-прописи з англійської мови 1 клас Авт: Карпюк О. Вид: Лібра Терра
ABC Start Абетка для початківців можна успішно використовувати як корисне доповнення до будь-якого підручника чи курсу з англійської мови для 1 класу. Він створено спеціально для українських дітей шести років, які роблять свої перші кроки у знайомстві з літерами англійського алфавіту. Кожна л..
42.00 грн.
АBC Англійська мова 1 клас Робочий зошит із прописами до підручника О. Карпюк НУШ Авт: Крамських С. Вид: Літера
Нова українська школа АBC Робочий зошит із прописами укладений до підручника О. Д. Карпюк Англійська мова 1 клас, розширює його практичну складову й містить різноманітні вправи для виконання учнями на уроках і вдома. Відповідає типовим Освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерство..
50.00 грн.
Вивчаємо англійську Listen speak and write 1 клас НУШ Авт: Доценко І. Вид: Абетка
Зошит містить: розвивальні завдання, перші слова, вирази, прописи, аудіозапис. Вивчаємо англійську Listen speak and write 1 клас Нова українська школа. ..
33.00 грн.
Вчимося читати Англійська мова 1 клас НУШ Авт: Андрієнко А. Вид: Богдан
Вчимося читати 1 клас Англійська мова НУШ. Пропонований посібник укладено відповідно до типових освітніх програм та Державного стандарту початкової освіти. Видання сприятиме розвитку навичок читання першокласників. Цікаві завдання, змістовний текстовий матеріал та ілюстрації допоможуть відпрацюва..
20.00 грн.
Вчимося читати англійською Listen read and write 1 клас НУШ Авт: Доценко І. Вид: Абетка
Посібник призначений для навчання читанню учнів 1-го класу. Книга містить завдання для вивчення літер англійського алфавіту та найпростійших правил читання та розвивальні завдання. Вчимося читати англійською Listen read and write 1 клас Нова українська школа. ..
28.00 грн.
Зошит з письма Англійська кольорова абетка 1 клас Напівдруковані літери НУШ Авт: Вітушинська Н. Вид: Підручники і посібники
Зошит з письма Англійська кольорова абетка укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.   Для..
25.00 грн.
Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери До підручника Г. Пухти НУШ Авт: Вітушинська Н. Вид: Підручники і посібники
Зошит з письма Англійська мова 1 клас укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Г. Пухти та інш. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови.   Для учнів 1-го к..
20.00 грн.
Зошит з письма Англійська мова 1 клас Напівдруковані літери НУШ Авт: Вітушинська Н. Вид: Підручники і посібники
Зошит з письма Напівдруковані літери Англійська мова 1 клас укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням напівдрукованих літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови. Д..
20.00 грн.
Зошит з письма Англійська мова 1 клас Прописні літери НУШ Авт: Вітушинська Н. Вид: Підручники і посібники
Зошит з письма Прописні літери укладено відповідно до чинних програм МОН України та підручників з англійської мови для 1-го класу Нової української школи. Посібник розроблено з використанням прописних літер, що допоможе учням опанувати графіку ангійської мови. До чинних підручників Нової українсь..
20.00 грн.
Зошит-шаблон для початкової школи English 1-2 класи НУШ Авт: Матвієнко Т. Вид: Ранок
Зошит-шаблон 1-2 класи English з англійської мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, букв..
25.00 грн.
Навчальний посібник АBC Smart Book 1 клас English with CD НУШ Авт: Mitchell H. Вид: MM Publications
Навчальний посібник 1 клас НУШ Smart Book АBC English with Audio CD/CD-ROM. Smart Book це додатковий компонент, який допоможе дітям закріпити знання алфавіту та опанувати нову лексику легко й швидко завдяки різноманітним завданням. ..
65.00 грн.
Прописи з Англійської мови з калькою 1 клас НУШ Авт: Тучина Н. Вид: Весна
У зошиті дібрані цікаві й різноманітні завдання, що допомагають краще запам’ятовувати літеру, її написання, збагачувати словниковий запас. Пропонований зошит Прописи з Англійської мови з калькою розроблений допомогти учням першого класу вивчити англійський алфавіт і навчитися писати літери. Посіб..
30.00 грн.
Робочий зошит Smart Junior 1 Workbook with CD НУШ Авт: Mitchell H. Вид: MM Publications
Робочий зошит учня Smart Junior Workbook містить додаткові завдання до кожного уроку підручника НУШ, секцію повторення, завдання на розвиток дрібної моторики, настільні ігри, матеріали для вирізання. Він опоможе дітям повторити та закріпити набуті знання самостійно або на уроці в класі.  ..
85.00 грн.
Робочий зошит із прописами Англійська мова 1 клас До підручника Quick Minds Г. Пухти НУШ Авт: Тресс Джулія Вид: УЦПА
Нова українська школа робочий зошит із прописами Англійська мова 1 клас До підручника Quick Minds Г. Пухти, Г. Генгроса, П. Льюіс-Джонса. Призначений для більш детального відпрацювання матеріалу. Різноманітні завдання спрамовані на розвиток комунікативних умінь учнів. ..
50.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас ABC Steps НУШ Авт: Ножовнік О. Вид: Освіта
Англійська мова робочий зошит 1 клас для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів ABC Steps відповідає Державному стандарту початкової освіти, змісту та вимогам чинної оновленої редакції Навчальної програми Іноземні мови для 1-4 класів. Має логічну та ретельно продуману структуру. ..
48.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас Activity Book та ABC Practice Book зошит-прописи НУШ Авт: Карпюк О. Вид: Лібра-Терра
НУШ English with Smiling Sam 1 робочий зошит до підручника є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 1 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів, в основі якої лежи..
65.00 грн. 61.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас до підручника Будної Т. НУШ Авт: Будна Т. Вид: Богдан
English цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей першокласників, сприятимуть виробленню навичок письма, збагаченню словникового запасу, закріпленню та систематизації знань школярів. Робочий зошит з англійської мови для 1-го класу закладів загальної середньої ос..
40.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас До підручника О. Карпюк НУШ Авт: Замороз Т. Вид: Богдан
Робочий зошит для закладів загальної середньої освіти укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, типових освітніх програм та підручника Англійська мова 1 клас авт. Карп’юк О.Д. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей першокласників, сприяти..
35.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 1 клас НУШ Авт: Бєляєва Т. Вид: Грамота
Посібник укладений за новою навчальною програмою, відповідає Держстандарту й концепції Нової української школи. Робочий зошит Англійська мова 1 клас НУШ є частиною навчально-методичного комплекту з англійської мови для 1 класу закладів загальної середньої освіти.   У посібнику подано..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова English Workbook 1 клас До підручника Smart Junior НУШ Авт: Косован О. Вид: Підручники і посібники
Різноманітність форм завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу першокласників, закріпленню та систематизації набутих знань, розвитку уяви, уваги, мислення. Робочий зошит Англійська мова English Workbook укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ, затверджених М..
35.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова English Workbook 1 клас До підручника Карпюк О. Авт: Косован О. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит English Workbook укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ і підручника для 1 класу Карпюк О.Д. Англійська мова підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.   Різноманітність форм завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запа..
35.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова English Workbook 1 клас До підручника Пухти Г. НУШ Авт: Косован О. Вид: Підручники і посібники
Робочий зошит 1 клас English Workbook з англійської мови укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ, затверджених МОН України, та підручника для 1 класу Пухта Г., Ґеренґос Ґ., Льюіс-Джонс П. Англійська мова English Підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти з аудіосупровод..
40.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова Super Minds 1 Workbook НУШ Авт: Herbert Puchta Вид: Cambridge
Super Minds 1 Англійська мова НУШ робочий зошит Workbook Cambridge university press. Уява дітей та креативне мислення тренуються і розвиваються через історії, а також завданнями на візуалізацію, рольовими іграми та письмовими вправами.   Навчальний курс для учнів 1-6 класів спец..
211.00 грн.
Словник з англійської мови з ілюстраціями English Vocabulary Початкова школа НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
English Vocabulary словник з англійської мови з ілюстраціями укладений відповідно до типових освітніх програм, Державного стандарту початкової освіти та чинних підручників. Розроблений відповідно до вікових особливостей школярів; запропоновані ілюстрації розвинуть зорову пам’ять, допоможуть збага..
19.00 грн.
Я відмінник Англійська мова Тести 1 клас НУШ Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Книга Тести 1 клас Я відмінник Англійська мова НУШ допоможе учням першого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з англійської мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи завдання з відкритою формою відповіді та творчі, а т..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019