Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Образотворче мистецтво 1 клас НУШ

Зошити Образотворче мистецтво 1 клас НУШ

Зошити та посібники Образотворче мистецтво1 клас НУШ Нова українська школа.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом Образотворче мистецтво 1 клас До підручника Масол Л. НУШ Авт: Дунець І. Вид: Богдан
Образотворче мистецтво альбом містить практичні завдання до уроків мистецтва у 1 класі за підручником Мистецтво 1 клас автори: Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило. Структура посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти і типовим освітнім програмам. Запропонований матеріал..
45.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: Кондратова Л. Вид: Богдан
Альбом Образотворче мистецтво 1 клас НУШ містить практичні завдання до уроків мистецтва у 1 класі відповідно до Державного стандарту початкової освіти і типових освітніх програм. Запропонований матеріал сприятиме розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії, логічного мислення першок..
45.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 1 клас Чарівний пензлик До підручника О. Калініченко НУШ Авт: Бровченко А. Вид: Підручники і Посібники
У посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до Типової освітньї програми МОН України 1-2 клас, під керівництвом О. Савченко та підручника О. Калініченко, Л. Аристової, Мистецтво Освіта 201..
45.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво Маленький художник 1 клас До підручника Т. Масол НУШ Авт: Чернявська Т. Вид: Підручники і Посібники
В альбомі-посібнику Образотворче мистецтво Маленький художник запропоновано творчі завдання з образотворчого мистецтва Мистецька галузь, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України О. Савченко та Р. Шияна для 1 класу. До підручника Т. Масол та інш. Серія: Нова українська школа. ..
45.00 грн.
Розум на кінчиках пальців Альбом з іграми та вправами для синхронного розвитку обох півкуль мозку 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Панасюк І. Вид: Ранок
Альбом з іграми та вправами для синхронного розвитку обох півкуль мозку Розум на кінчиках пальців дає змогу організувати навчання, залучаючи природну розумову активність дитини, що базується на гармонійній єдності рухів, мовлення та мислення.   Кожна частина альбому складається з дво..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019