Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 800 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Образотворче мистецтво 1 клас НУШ

Зошити Образотворче мистецтво 1 клас НУШ

Зошити та посібники Образотворче мистецтво1 клас НУШ Нова українська школа.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом Образотворче мистецтво 1 клас НУШ містить практичні завдання до уроків мистецтва у 1 класі відповідно до Державного стандарту початкової освіти і типових освітніх програм. Запропонований матеріал сприятиме розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії, логічного мислення першок..
47.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 1 клас До підручника О. Калініченко НУШ Авт: Бровченко А. Вид: Підручники і Посібники
У посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до Типової освітньї програми МОН України 1-2 клас, під керівництвом О. Савченко та підручника О. Калініченко, Л. Аристової, Мистецтво Освіта 201..
40.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво Маленький художник 1 клас До підручника Т. Масол НУШ Авт: Чернявська Т. Вид: Підручники і Посібники
В альбомі-посібнику Образотворче мистецтво Маленький художник запропоновано творчі завдання з образотворчого мистецтва Мистецька галузь, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України О. Савченко та Р. Шияна для 1 класу. До підручника Т. Масол та інш. Серія: Нова українська школа. ..
0.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018