Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Трудове навчання 1 клас НУШ

Зошити Трудове навчання 1 клас НУШ

Зошити та посібники з трудового навчання 1 клас НУШ Нова українська школа.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом із шаблонами Учусь усе робити сам Дизайн і технології 1 клас За програмою О. Савченко НУШ Авт: Хорунжий В. Вид: Ранок
Альбом Учусь усе робити сам Дизайн і технології містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які містять, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки. Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту по..
45.00 грн.
Альбом з дизайну і технологій 1 клас НУШ Авт: Хорунжий В. Вид: Богдан
Зміст: Знайомимось із робочим місцем, матеріалами та інструментами, Вчимося розмічати за шаблоном і трафаретом. Композиція з геометричних фігур, Працюємо з нитками, Прикраси зі смужок паперу, Аплікація Писанка, Виконуємо простий ремонт книг, Ліпимо печиво і тістечка та інш.   Посібни..
45.00 грн.
Альбом з технологій 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Посібник Альбом з технологій 1 клас відповідає новому Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та чинним підручникам. Альбом містить завдання, спрямовані на формування навичок самостійного творення художніх образів із різноманітних матеріалів, розвиток творчих здібностей..
45.00 грн.
Альбом с шаблонами Учусь всё делать сам Дизайн и технологии 1 класс По программе Савченко НУШ Авт: Хорунжий В. Изд: Ранок
Альбом с шаблонами предназначен для организации работы учащихся 1 классов учреждений общего среднего образования, учителей начальных классов, родителей. Альбом содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые должны изготовить учащиеся, рисунки по правилам без..
45.00 грн.
Альбом технологічна освітня галузь Я досліджую світ 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: Бровченко А. Вид: Генеза
Альбом Я досліджую світ 1 клас технологічна освітня галузь Нова українська школа. Зміст уроків пропанованого посібника відповідає програмі НУШ з інтегрованого курсу Я досліджую світ для учнів 1-го класу закладів загальної середньої освіти і підручнику Я досліджую світ 1 клас авт: Гільберг Т., Тар..
45.00 грн.
Альбом-посібник з трудового навчання 1 клас Майстер Саморобко Дизайн і технології До підручника Гільберг Т. НУШ Авт: Бровченко А. Вид: Підручники і Посібники
В альбомі-посібнику з трудового навчання запропоновано творчі завдання Трудове навчання дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України О. Савченко та Р. Шияна і підручника Т. Гільберг та інш., Інтегрований курс Я досліджую світ для 1 класу та спрямовані на роз..
45.00 грн.
Альбом-посібник з трудового навчання Маленький трудівничок 1 клас Дизайн і технології НУШ Авт: Роговська Л. Вид: Підручники і Посібники
Серія: Технологічна освітня галузь, Нова українська школа. В альбомі-посібнику з трудового навчання запропоновано творчі завдання з трудового навчання Дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України О. Савченко та Р. Шияна для 1 класу, спрямовані на розвиток ун..
55.00 грн.
Альбом-посібник Технології 1 клас НУШ Авт: Кліщ О. Вид: Літера
Зміст альбома відповідає змістовій лінії предмета Технології за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, затвердженому МОН України. Для всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи.   Альбом-посібник містить посильні завдання, схеми виконанн..
50.00 грн.
Альбом-посібник Умійко Дизайн і технології До підручника Бібік Н. 1 клас НУШ Авт: Кононюк А. Вид: Підручники і Посібники
В альбомі Умійко Дизайн і технології запропоновано творчі завдання з дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програми МОН України О. Савченко і підручника Н.Бібік, Г.Бондарчук Я досліджую світ 1 клас, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей і сенсорних здібно..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019