Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити з математики 1 клас НУШ

Зошити з математики 1 клас НУШ

Зошити з математики 1 клас НУШ Нова українська школа

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Збірник Математика 1 клас Задачі вправи тести НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У першому розділі збірника з математики Задачі вправи тести запропоновано завдання для поглиблення та закріплення навичок обчислень в межах 10, 20 і 100. Вправи для усного рахунку, а також задачі, вирази й творчі завдання до них відповідають вимогам нових типових освітніх програм та Державного ст..
45.00 грн.
Зошит з друкованою основою Математика 1 клас Додавання та віднімання в межах сотні НУШ Авт: Беденко М. Вид: Богдан
Зошит з друкованою основою для першокласників. Подані завдання у пропонованому зошиті допоможуть учням швидко та ефективно опанувати правила додавання та віднімання в межах сотні відповідно до типових освітніх програм та Державному стандарту початкової освіти.   Для учнів молодшого ш..
18.00 грн.
Зошит з математики до підручника Лишенко Г. 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Лишенко Г. Вид: Генеза
Посібник Математика НУШ допоможе оптимально організувати навчальний процес у Новій українській школі. Зошит з математики до підручника Лишенко Г., Лишенко К., Тарнавська С. 1 клас Частина 1. Є нвід'ємною частиною навчально-методичного комплекту з математики. Зміст розроблено відповідно до нового ..
30.00 грн.
Зошит з математики до підручника Лишенко Г. 1 клас Частина 2 НУШ Авт: Лишенко Г. Вид: Генеза
Зміст розроблено відповідно до нового Державного стандарту. Зошит у 2-х частинах з математики до підручника Лишенко Г., Лишенко К., Тарнавська С. 1 клас Частина 2 НУШ. Є нвід'ємною частиною навчально-методичного комплекту з математики. Посібник допоможе оптимально організувати навчальний процес у..
30.00 грн.
Зошит-пропис з математики 1 клас НУШ Авт: Сметана О. Вид: ПЕТ
Серія Нова українська школа, запропонована в зошиті прописах робота над накресленням цифр відповідає методиці вивчання письму. Зошит-пропис з математики 1 клас НУШ призначено для формування навичок математичних записів та розвитку мисленнєвих операцій.   Схвалено для використання у з..
25.00 грн.
Зошит-шаблон з математики 1 клас НУШ Авт: Гусельнікова І. Вид: Ранок
Нова українська школа зошит-шаблон з математики 1 клас НУШ пропонує в цікавій ігровій формі систему вправ з формування графічних навичок дітей у 6–7-річного віку. Тренувальні вправи та завдання з логічним навантаженням розвинуть у першокласників увагу, логічне мислення, творче уявлення, підви..
20.00 грн.
Мій помічник з математики 1 клас Дві частини Нова українська школа НУШ Авт: Логачевська С Вид: Літера
Мій помічник з математики НУШ 1 клас Нова українська школа Дві частини для закладів загальної середньої освіти. Оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи. Містить: диференційовані тренувальні вправи, різні засоби допомоги, особистісно оріє..
70.00 грн.
Міні-кейс Математичні матеріали для організації навчальних досліджень 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: Скворцова С. Вид: Ранок
Міні-кейс Нова українська школа Математичні матеріали для організації навчальних досліджень. Математичні матеріали допоможуть: організувати дослідницьку діяльність учнів, унаочнити математичні поняття та способи виконання дій, стимулювати навчально-пізнавальну активність учнів, спрямувати учнів н..
35.00 грн.
Математика 1 клас Збірник задач 504 казкові задачі НУШ Авт: Беденко М. Вид: Богдан
Пропонований збірник задач Математика 1 клас 504 казкові задачі відповідає типовим освітнім програм та Державному стандарту початкової освіти. Він містить 8 розділів 8 своєрідних казок, у кожній з яких діють інші герої. Збірник доцільно використовувати як доповнення до діючих підручників під час ..
49.00 грн.
Математика 1 клас Робочий зошит до підручника С. Скворцової О. Онопрієнко Частина 1 НУШ Авт: Скворцова С., Онопрієнко О. Вид: Ранок
Зміст видання відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, та враховує особливості структури підручника з математики для 1 класу автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. Видання є складовою навчально-методичного комплекту Математика 1 клас, який створе..
30.00 грн.
Математика 1 клас Робочий зошит до підручника С. Скворцової О. Онопрієнко Частина 2 НУШ Авт: Скворцова С., Онопрієнко О. Вид: Ранок
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 2. Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, та враховує особливості структури підручника з математики для 1 класу автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. Видання є складовою навчально-методич..
30.00 грн.
Математика 1 клас Супербліц Швидкі та цікаві сторінки НУШ Авт: Беденко М. Вид: Богдан
Пропонований математичний тренажер Супербліц Швидкі та цікаві сторінки, відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та чинним підручникам. Містить швидкі та цікаві сторінки. На швидких непарних сторінках подано вирази і задачі. На кожному уроці протягом трьох хви..
24.00 грн.
Математика 1 класс Рабочая тетрадь к учебнику С. Скворцовой О. Оноприенко Часть 1 НУШ Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд: Ранок
Пособие состоит из двух частей Часть 1. Содержание пособия Математика 1 класс соответствует требованиям Типовой образовательной программы, разработанной под руководством А. Я. Савченко, и учитывает особенности структуры учебника по математике для 1 класса авторы С. А. Скворцова, О. В. Оноприенко...
35.00 грн.
Математичні прописи 1 клас НУШ Авт: Оляницька Л. Вид: Грамота
Діти навчаться в правильно оформляти роботу, будувати геометричні фігури, виконувати необхідні виміри. Уміщені в зошиті завдання сприятимуть розвитку логіки, а також математичних умінь учнів. Математичні прописи 1 клас, зошит допоможе першокласникам оволодіти навичками правильного написання цифр,..
26.00 грн.
Математичні прописи 1 клас НУШ Авт: Сухарева Л. Вид: Ранок
Робочий зошит Математичні прописи 1 клас допоможуть дитині навчитися каліграфічного письма цифр, сформувати навички усного рахунку, розвинути мислення. Посібник збереже час вчителя, звільняючи його від необхідності записувати в кожній учнівського зошита зразки елементів цифр і самих цифр. Про..
20.00 грн.
Математичний тренажер 1 клас НУШ Авт: Листопад Н. Вид: Оріон
Математичний тренажер навчальний посібник для учнів 1 класу Нова українська школа НУШ.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України..
24.00 грн.
Навчальний зошит Математика 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Скворцова С., Онопрієнко О. Вид: Ранок
Посібник складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, і є складовою навчально-методичного комлексу з математики для 1 класу авторів С.О. Скворцової, О.В. Онопрієнко. До комплексу входять видання: навчальний зошит у 4 частинах, роздавальні матеріа..
45.00 грн.
Навчальний зошит Математика 1 клас Частина 2 НУШ Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид: Ранок
До комплексу входять видання: навчальний зошит у 4 частинах, роздавальні матеріали, дидактичні матеріали для практичних робіт, розробки уроків. Нова українська школа Навчальний зошит Математика 1 клас Частина 2 НУШ. Посібник складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під кері..
45.00 грн.
Навчальний зошит Математика 1 клас Частина 3 НУШ Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид: Ранок
Математика навчальний зошит 1 клас Частина 3 НУШ, складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, і є складовою навчально-методичного комлексу з математики для 1 класу авторів С.О. Скворцової, О.В. Онопрієнко. До комплексу входять видання: навчальни..
45.00 грн.
Навчальний посібник Математика 1 клас Частина 1 До підручника Корчевської О. НУШ Авт: Козак М. Вид: Підручники і Посібники
До підручника Математика 1 клас НУШ Авт: Корчевська О. Козак М. Вид: Підручники і Посібники. Навчальний посібник Математика 1 клас Частина 1 укладено відповідно до вимог Типових освітніх програм з математики для 1 класу НУШ, розроблених під керівництвом О. Я. Савченко на Р. Б. Шияна для закладів ..
40.00 грн.
Робочий зошит 1 клас Математичні прописи НУШ Авт: Волкова К. Вид: Літера
Робочий зошит Математичні прописи 1 клас допоможуть дитині оволодіти навичками правильного написання цифр і знаків. Вправи з каліграфії органічно поєднані із завданнями з розвитку математичних умінь і навичок. Посібник побудовано відповідно до чинної програми. Для вчителів початкової школи, у..
25.00 грн.
Робочий зошит до підручника Н. Будної Математика 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Робочий зошит 1 клас Частина 1 з математики містить навчальний матеріал, який відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та підручнику Математика 1 клас авт. Будна Н.О. Запропоновано вправи для вироблення навичок каліграфічного письма, різні за складністю з..
40.00 грн.
Робочий зошит до підручника Н. Будної Математика 1 клас Частина 2 НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Робочий зошит Математика 1 клас друга частина комплекту зошитів, містить навчальний матеріал, який відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та підручнику Математика 1 клас авт. Будна Н.О. Запропоновано вправи для вироблення навичок каліграфічного письма, різні..
40.00 грн.
Робочий зошит з математики 1 клас Дві частини Нова українська школа НУШ Авт: Листопад Н. Вид: Оріон
Робочий зошит з математики НУШ 1 клас Дві частини Нова українська школа. Навчальний посібник для учнів 1-го класу.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністе..
60.00 грн.
Робочий зошит з математики 1 клас Частина 1 Нова українська школа НУШ Авт: Листопад Н. Вид: Оріон
Нова українська школа Робочий зошит з математики НУШ 1 клас Частина 1. Навчальний посібник для учнів 1-го класу.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерс..
30.00 грн.
Робочий зошит з математики 1 клас Частина 2 Нова українська школа НУШ Авт: Листопад Н. Вид: Оріон
Робочий зошит з математики 2 частина НУШ 1 клас Нова українська школа. Навчальний посібник для учнів 1-го класу.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерс..
30.00 грн.
Робочий зошит з математики до підручника Логачевської С. 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Логачевська С. Вид: Літера
Містить завдання на закріплення і повторення тем підручника. Робочий зошит з математики НУШ до підручника Математика 1 клас Авт: Логачевська С. Логачевська Т. Комар О. Вид: Літера. Частина перша, Нова українська школа. Для розвитку фінансової грамотності та логічного мислення. Схвалено для ви..
40.00 грн.
Робочий зошит Казкова математика 1 клас Частина 1 До підручника Скворцова С. НУШ Авт: Новікова Т. Вид: Сиция
Казкова математика 1 клас робочий зошит Частина 1, розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти Математика Скворцова С., Онопрієнко С.   Він складається з двох частин, перший та другий семестр. Містить різноманітні завдання на узагальнення та за..
25.00 грн.
Робочий зошит Казкова математика 1 клас Частина 2 До підручника Скворцова С. НУШ Авт: Новікова Т. Вид: Сиция
Складається з 2-х частин, перший та другий семестр. Містить різноманітні завдання на узагальнення та закріплення математичних умінь і навичок, формування й розвитку в учнів логічного мислення. Казкова математика робочий зошит 1 клас Частина 2, розроблено відповідно до підручника для 1 класу з..
25.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас 1 частина До підручника Листопад Н. НУШ Авт: Должек Г. Вид: Сиция
До підручника закладів загальної середньої освіти Математика 1 клас автор Листопад Н. Складається з 2-х частин 1 та 2 семестр. Містить різноманітні завдання на узагальнення та закріплення математичних умінь і навичок. Робочий зошит з математики 1 клас № 1 Нова українська школа.   ..
24.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас 2 частина До підручника Листопад Н. НУШ Авт: Должек Г. Вид: Сиция
Містить різноманітні завдання на узагальнення та закріплення математичних умінь і навичок, формування й розвиток в учнів логічного мислення; завдань творчого характеру. Зошит складається з двох частин, 2 частина ІІ семестр навчання. Розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальн..
24.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Обчислюємо залюбки Додавання і віднімання в межах 10 НУШ Авт: Копосов П. Вид: Ранок
У посібнику Обчислюємо залюбки Математика 1 клас подано систему вправ для засвоєння дітьми таблиць додавання і віднімання в межах 10. Мета посібника, формування міцних обчислювальних навичок з опорою на ейдотехніку та асоціативний спосіб запам’ятовування цифр та числових даних. Для вчителів розро..
25.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас у двох частинах НУШ Авт: Л. Шевчук Вид: АССА
Робочий зошит складається з 2-х частин його укладено відповідно до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти 2018 року, він призначений для роботи учнів 1-х класів як на уроці, так і вдома.   Містить різноманітні вправи і завдання, що сприяють засвоєнню основ..
43.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 1 До підручника А. Заїки НУШ Авт: Заїка А. Вид: Підручники і Посібники
Робочий зошит Математика 1 клас призначений для індивідуальної, самостійної та колективної роботи учнів на уроках за підручником А. М. Заїки Математика 1 клас. Частина 1 Серія: Нова українська школа.   Для учнів 1 класу та вчителів початкових класів.   Схвалено для в..
26.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 1 До підручника Бевз В. НУШ Авт: Бевз В. Вид: Освіта
Робочий зошит до підручника Математика 1 клас автори: Бевз В. Васильєва Д. Частина 1 НУШ Нова українська школа.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Мініс..
30.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 1 До підручника Корчевської О. НУШ Авт: Корчевська О. Вид: Підручники і Посібники
Нова українська школа робочий зошит призначений для індивідуальної, самостійної та колективної роботи учнів на уроках за підручником О.П. Корчевської, М.В. Козак Математика 1 клас.   Для учнів 1 класу та вчителів початкових класів.   Схвалено для використання у загальноо..
35.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Гісь О. Філяк І. Зелінська М. Вид: Ранок
Математика 1 клас Частина 1 робочий зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником Математика для першого класу авт. О. М. Гісь, І. В. Філяк. Він сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також призначений для кращого засвоєння ними ..
15.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Оляницька Л. Вид: Грамота
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 1. Діти навчаться правильно оформляти роботу, будувати геометричні фігури, виконувати необхідні виміри. Різноманітні завдання сприятимуть удосконаленню математичних умінь і навичок учнів, розвиватимуть у них логіку. Навчальний посібник призначений для ..
26.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 2 До підручника Бевз В. НУШ Авт: Бевз В. Вид: Освіта
Посібник до підручника Математика 1 клас автори: Бевз В. Васильєва Д. Робочий зошит Математика 1 клас Частина 2 НУШ Нова українська школа.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради..
30.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 2 НУШ Авт: Гісь О. Філяк І. Зелінська М. Вид: Ранок
НУШ Математика 1 клас Частина 2 Нова українська школа робочий зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником Математика для першого класу авт. О. М. Гісь, І. В. Філяк. Він сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також призначений д..
20.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 3 НУШ Авт: Гісь О. Філяк І. Зелінська М. Вид: Ранок
Математика 1 клас Частина 3 Нова українська школа робочий зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником Математика для першого класу авт. О. М. Гісь, І. В. Філяк. Сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також призначений для кращо..
20.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас Частина 4 НУШ Авт: Гісь О. Філяк І. Зелінська М. Вид: Ранок
Зошит складається з чотирьох частин, містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів. Робочий зошит 1 клас Частина 4 зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником Математика для першого клас..
20.00 грн.
Світ задач Розв'язую та досліджую з наліпками 1 клас НУШ Авт: Колеснікова І. Вид: АССА
Зошит з математики можно використовувати у поєднанні з будь-яким підручником математики як основний або додатковий дидактичний матеріал для роботи на уроках та вдома. Розв'язую та досліджую з наліпками 1 клас Світ задач, посібник складено за Типовою освітньою програмою 2018 р. Має чітку та оригін..
45.00 грн.
Світ обчислень Математичні вирази з наліпками 1 клас НУШ Авт: Шевчук Л. Вид: АССА
Світ обчислень 1 клас НУШ Математичні вирази з наліпками, посібник складено за Типовою освітньою програмою 2018 р. Він має чітку та оригінальну структуру. Містить завдання на лічбу та обчислення, графічні й логічні завдання та на кмітливість. Нова школа. ..
45.00 грн.
Тетрадь-шаблон по математике 1 класс НУШ Авт: Гусельникова И. Изд: Ранок
Тетрадь-шаблон по математике 1 класс НУШ предлагает в интересной игровой форме систему упражнений по формированию графических навыков детей в 6-7-летнего возраста. Тренировочные упражнения и задания с логической нагрузкой выработают у первоклассников внимание, логическое мышление, творческое ..
20.00 грн.
Учебная тетрадь Математика 1 класс 1 Часть НУШ Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд: Ранок
Содержит материалы для первой четверти обучения: тексты правил; образцы рассуждений; задания на актуализацию опорных знаний, создание проблемной ситуации и ее решение, первичное закрепление, формирование умений и навыков, непрерывное повторение. Пособие Учебная тетрадь Математика 1 класс 1 Часть ..
50.00 грн.
Учебная тетрадь Математика 1 класс 2 Часть НУШ Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд: Ранок
Пособие содержит материалы для второй четверти обучения: тексты правил; образцы рассуждений; задания на актуализацию опорных знаний, создание проблемной ситуации и ее решение, первичное закрепление, формирование умений и навыков, непрерывное повторение. Учебный материал представлен в интересной и..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019