Зошити з математики 1 клас НУШ
Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 500 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити з математики 1 клас НУШ

Зошити з математики 1 клас НУШ

Зошити з математики 1 клас НУШ Нова українська школа

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Мій помічник з математики НУШ 1 клас Нова українська школа Дві частини для закладів загальної середньої освіти. Оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи. Містить: диференційовані тренувальні вправи, різні засоби допомоги, особистісно оріє..
70.00 грн.
Робочий зошит з математики НУШ 1 клас Дві частини Нова українська школа. Навчальний посібник для учнів 1-го класу.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністе..
52.00 грн.
Нова українська школа Робочий зошит з математики НУШ 1 клас Частина 1. Навчальний посібник для учнів 1-го класу.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерс..
26.00 грн.
Робочий зошит з математики 2 частина НУШ 1 клас Нова українська школа. Навчальний посібник для учнів 1-го класу.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерс..
26.00 грн.
Робочий зошит Математика 1 клас у двох частинах НУШ Авт: Л. Шевчук Вид: АССА
Робочий зошит складається з 2-х частин його укладено відповідно до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти 2018 року, він призначений для роботи учнів 1-х класів як на уроці, так і вдома.   Містить різноманітні вправи і завдання, що сприяють засвоєнню основ..
43.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018