Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 800 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Я досліджую світ 1 клас НУШ

Зошити Я досліджую світ 1 клас НУШ

Зошити Я досліджую світ 1 клас НУШ Нова українська школа

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інтерактивний посібник Я досліджую світ 1 клас Дві частини з наліпками НУШ Авт: Безкоровайна О. Вид: АССА
НУШ Інтерактивний посібник 1 клас Я досліджую світ. Перша та друга частина, 200 та 170 наліпок. Серія: Нова школа. Побудовано на інтеграції навчальних предметів 1 класу. Учні отримують можливість пов'язати матеріал двох і більше дисциплін у межах однієї теми. Видання допоможе застосовувати набуті..
72.00 грн.
Атлас із творчими завданнями Я досліджую світ 1 клас НУШ Авт: Тагліна О. Вид: Ранок
Зміст: я школяр, шкільні правила, у природі, пізнаю світ навколо мене, моя безпека, країна Україна, кольорове коло, та ін. Нова українська школа Атлас із творчими завданнями Я досліджую світ 1 клас НУШ. ..
20.00 грн.
Я досліджую світ 1-2 клас атлас з контурними картами відповідність чинним навчальним програмам. Головні особливості атласу: наявність карт Моя Україна, Рослини, Тварини, Перелітні птахи, Збереження природи України, Мій рідний край. Наявність схеми Як природні тіла перетворюються на рукотворні. ..
20.00 грн.
Зошит практикум Я досліджую світ 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Т. Воронцова В. Пономаренко Вид: Алатон
Я досліджую світ Частина 1 Зошит-практикум створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87. Може використовуватися за чинними Типовими освітніми програмами. Зошит є частиною навчально‑методичного комплекту, до ..
30.00 грн.
Зошит Я досліджую світ 1 клас Дві частини Нова українська школа НУШ Авт: Гільберг Т. Вид: Генеза
Навчальний посібник для учнів 1-го класу закладів загальної середньої освіти. Робочий зошит Дві частини Нова українська школа НУШ. Є невід'ємою частиною навчально-методичного комплекту з курсу Я досліджую світ. Посібник зміст якого розроблено відповідно до нового Державного стандарту освіти та пі..
60.00 грн.
Зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 Нова українська школа До підручника Гільберг Т. НУШ Авт: Єресько Т. Вид: Сиция
Зошит Я досліджую світ до підручника Гільберг Т., Тарнавської С., Гнатюк О., Павич Н. Доповнена реальність. Зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 Нова українська школа.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового ..
27.00 грн.
Зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 Нова українська школа НУШ Авт: Гільберг Т. Вид: Генеза
Навчальний посібник для учнів 1-го класу закладів загальної середньої освіти. Нова українська школа 1 клас Частина 1 НУШ. Є невід'ємою частиною навчально-методичного комплекту з курсу Я досліджую світ. Посібник зміст якого розроблено відповідно до нового Державного стандарту освіти та підручника ..
30.00 грн.
Нова українська школа робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 2. до підручника Гільберг Т., Тарнавської С., Гнатюк О., Павич Н. Доповнена реальність.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науков..
27.00 грн.
Зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 2 Нова українська школа НУШ Авт: Гільберг Т. Вид: Генеза
Частина 2 Нова українська школа 1 клас НУШ. Навчальний посібник для учнів 1-го класу закладів загальної середньої освіти. Є невід'ємою частиною навчально-методичного комплекту з курсу Я досліджую світ. Посібник зміст якого розроблено відповідно до нового Державного стандарту освіти та підручника ..
30.00 грн.
Зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 3 Нова українська школа НУШ Авт: Гільберг Т. Вид: Генеза
Третя частина комплекту зошитів Я досліджую світ. Навчальний посібник для учнів 1-го класу закладів загальної середньої освіти. 1 клас Частина 3 Нова українська школа НУШ.   Є невід'ємою частиною навчально-методичного комплекту з курсу Я досліджую світ. Посібник зміст якого розроблен..
30.00 грн.
Зошит-альбом із творчими завданнями Я досліджую світ 1 клас 1 Частина До підручника Тагліної О. НУШ Авт: Тагліна О. Вид: Ранок
Я досліджую світ 1 клас зошит-альбом із творчими завданнями 1 Частина До підручника Тагліної О. НУШ. Відповідає новому Державному стандарту початкової освіти і основним вимогам Нової української школи.   Схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти підтверджується..
35.00 грн.
Картки для самостійної роботи Я досліджую світ 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Картки для самостійної роботи Я досліджую світ 1 клас Частина 1. У посібнику запропоновано картки, зміст яких відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та чинним підручникам. Їх використання допоможе вчителеві урізноманітнити роботу на уроці та формувати інтере..
25.00 грн.
Посібник-практикум інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти Частина 1. Створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 і може икористовуватися за чинними Типовими освітніми програмами..
0.00 грн.
Рабочая тетрадь в 3-х частях к интегрированному курсу и учебнику Я исследую мир Т.В. Гильберг, С.С. Тарнавской, О.В. Гнатюк, Н.М. Павич. Я исследую мир рабочая тетрадь 1 часть соответствует новому Государственному стандарту начального образования и основным требованиям Новой Украинской школы. ..
20.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручників Шияна Р. НУШ Авт: Лабащук О. Вид: Підручники і посібники
НУШ Робочий зошит Частина 1 Я досліджую світ 1 клас. Нова українська школа до підручників за програмою Шияна Р.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах   (лист ІМЗО від 30.07.2018 № 22-1/12-Г-598)   ..
40.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Бібік Н. НУШ Авт: Гущина Н. Вид: Сиция
Робочий зошит 1 клас Частина 1 Я досліджую світ. До підручника Бібік Н. Нова українська школа.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і н..
28.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Бібік Н. НУШ Авт: Лабащук О. Вид: Підручники і посібники
Серія: Нова українська школа Я досліджую світ Робочий зошит 1 клас Частина 1. До підручника Бібік Н. Бондарчук Г.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах   (лист ІМЗО від 30.07.2018 № 22-1/12-Г-591)   ..
40.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Вашуленка М. НУШ Авт: Єресько Т. Вид: Освіта
Я досліджую світ робочий зошит 1 клас перша частина до підручника Вашуленка М.С., Бевз В.Г., Тровімової О. Г., Єресько Т.П.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ..
30.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Гільберг Т. НУШ Авт: Жаркова І. Вид: Підручники і посібники
Зошит із друкованою основою Я досліджую світ 1 клас Частина 1 укладено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Савченко О. Я., Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Шияна Р. Б. та підручника Т. Гільберг та ін. інтегрованого курсу Я дослі..
26.00 грн.
Містить завдання для формування предметних компетентностей першокласників, на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи. Робочий зошит із друкованою основою укладено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Савченко О.Я., та підручника..
24.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Жаркової І. НУШ Авт: Жаркова І. Вид: Підручники і посібники
Зошит містить завдання для формування предметних компетентностей першокласників, на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи. Нова українська школа робочий зошит із друкованою основою укладено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом ..
26.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Коршунової О. НУШ Авт: Коршунова О. Вид: Освіта
НУШ Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Коршунової О. робочий зошит у двох частинах.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і нау..
30.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 До підручника Н. Будної НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Робочий зошит перша частина укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, типових освітніх програм та підручника Я досліджую світ 1 клас авт. Будна Н.О., Гладюк Т.В., Заброцька С.Г., Шост Н.Б.   Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, групової робо..
39.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Грущинська І. Вид: Оріон
Частина 1 Я досліджую світ робочий зошит 1 клас для закладів загальної середньої освіти у 2-х частинах Автори: Грущинська І. В., Хитра З. М.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ра..
26.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 1.1 складено відповідно до типової освітньої програми для початкових класів, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та підручника Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук Я досліджую світ 1 клас для закладів загальної середньої освіти.   Схвале..
20.00 грн.
Доповнена реальність, мультимедійна бібліотека Я досліджую світ робочий зошит 1 клас Частина 2. до підручника Бібік Н. Нова українська школа.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної р..
28.00 грн.
Робочий зошит Я досліджую світ 1 клас Частина 2 До підручника Коршунової О. НУШ Авт: Коршунова О. Вид: Освіта
Нова українська школа Робочий зошит у двох частинах НУШ Я досліджую світ 1 клас Частина 2 До підручника Коршунової О.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міні..
0.00 грн.
Тестові завдання Я досліджую світ Основи здоров’я 1 клас НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику Я досліджую світ Основи здоров’я 1 клас подано тестові завдання, зміст яких відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам. За допомогою цих завдань учитель зможе оперативно перевірити рівень засвоєння програмового матеріалу учнями. На кожне запитання ..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018