Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Біологія 10 клас

Зошити Біологія 10 клас

Категорія містить робочі зошити, зошити для поточного та тематичного оцінювання, лабораторних та практичних робіт, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з біології до підручника Балан П.Г., Тагліна О.В., Межжерін С.В. та інших для 10 класу.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для лабораторних і практичних робіт Біологія 10 клас Стандарт Академ Авт: Вихренко Т. Вид-во: Літера
Зошит відповідає програмі з біології для 10 класу: рівень стандарту, академічний рівень. Відповідно до традиційної схеми проведення практичних і лабораторних робіт запропоновано логічно вивірені і прості алгоритми їх виконання, в яких використано малюнки, таблиці, що значною мірою полегшить робот..
18.00 грн.
Рабочая тетрадь Биология 10 класс Стандарт Академ Авт: Котик Т. Таглина О. Вид-во: Ранок
В тетради приведены задания разного уровня сложности по каждой теме программы уровня стандарт и академический для общеобразовательных учебных заведений. Задания к каждой теме расположены таким образом, что один разворот тетради соответствует теме одного-двух уроков. В конце каждой темы даны задан..
36.00 грн.
Робочий зошит Біологія Стандарт Академ 10 клас Авт: Котик Т. Тагліна О. Вид-во: Ранок
У зошиті наведені завдання різного рівня складності з кожної теми програми рівня стандарт та академічний для загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання до кожної теми розміщені таким чином, що один разворот зошита відповідає темі одного-двох уроків. У кінці кожної теми наведені завдання у тес..
35.00 грн.
Тест-контроль Біологія 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Сало Т. Вид: Весна
Тест-контроль Біологія 10 клас, зошит для поточного та тематичного оцінювання містить завдання у тестовій формі контролю знань учнів на уроках біології у 10 класі. Позитивною в зошиті є наявність самостійних робіт і тематичного оцінювання, передбачених чинною програмою, затвердженою МОН Украї..
40.00 грн.
Біологія 10 клас Академ Зошит для лабораторних та практичних робіт Авт: Орлюк С. Вид-во: ПЕТ
Мета створення цих зошитів — допомогти вчителеві провести всі лабораторні та практичні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відомостей із курсу біології. Зошити розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів біології. Схвалено для використан..
15.00 грн.
Біологія 10 клас Програма 2018 Зошит для лабораторних і практичных робіт навчальних проектів Авт: Сало Т. Вид: Весна
У зошиті для лабораторних робіт з біології представлені лабораторні та практичні роботи, навчальні проекти, передбачені чинною програмою Міністерства освіти і науки України, які сприятимуть кращому засвоєнню теоретичних відомостей та виробленню умінь і практичних навичок з курсу біології в 10 кла..
18.00 грн.
Біологія і екологія Зошит для оцінювання результатів навчання 10 клас Програма 2018 Рівень стандарту Авт: Безручкова С. Вид: Ранок
Зошит для оцінювання результатів навчання учнів 10-х класів Біологія і екологія укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання. Підготуватися до тематичного оцінювання можна в онлайн-ре..
25.00 грн.
Биология 10 класс Стандарт Академ Комплексная тетрадь для контроля знаний Авт: Демичева И. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой по биологии: уровень стандарта и академический уровень. Оно содержит задания для контроля знаний по каждому тематическому разделу учебной программы, итоговые семестровые контрольные работы за I и II семестры, примеры решения элементарных ..
20.00 грн.
Биология Тетрадь для лабораторных и практических работ 10 класс Академ Авт: Орлюк С. Изд-во: ПЕТ
Цель создания этих тетрадей - помочь учителю провести все лабораторные и практические работы в течение года, что будет способствовать закреплению теоретических сведений из курса биологии. Тетради рассчитаны на учащихся общеобразовательных учебных заведений и учителей биологии. Одобрено для ис..
12.00 грн.
Експрес-контроль Біологія 10 клас Стандарт Академ Авт: Демічева І. Вид-во: Ранок
Даний посібник містить перевірочні роботи з біології, які можна використовувати на уроках у 10 класі для поточного експрес-контролю знань учнів. За змістом матеріалу вони розраховані на використання протягом 5—10 хвилин на початку уроку, що є наступним після вивчення певної теми або наприкінці ур..
10.00 грн.
Зошит для практичних робіт Біологія і екологія Профільний рівень 10 клас Програма 2018 Авт: Задорожний К. Вид: Ранок
Зошит для практичних робіт 10 клас Біологія і екологія містить покрокові інструкції виконання усіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з біології і екології профільного рівня. Класичну структуру запропонованих робіт доповнюють теоретичні відомості, ілюстрації, правила безпеки. При..
35.00 грн.
Комплексний зошит для контролю знань Біологія 10 клас Стандарт Академ Авт: Демічева І. Вид-во: Ранок
Посібник складений відповідно до чинної програми з біології: рівень стандарту й академічний рівень. Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр, приклади розв'язування елементарних вправ з мо..
20.00 грн.
Поточне та тематичне оцінювання Біологія 10 клас Академ Авт: Орлюк С. Вид-во: ПЕТ
Контроль знань протягом року: Біологія 10 клас Академічний рівень Зошит для поточного та тематичного оцінювання + Зошит для лабораторних та практичних робіт. Зошит укладений відповідно до навчальної програми з біології, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення посібн..
27.00 грн.
Рабочая тетрадь Биология и экология 10 класс Уровень стандарта Программа 2018 Авт: Задорожный К. Изд: Ранок
Пособие содержит разноуровневые задания по каждой теме программы, в том числе компетентностно ориентированные и задания в формате PISA. Рабочая тетрадь Биология и экология 10 класс составлена в соответствии с действующей программой по биологии и экологии уровень стандарта. В приложении размещены ..
40.00 грн.
Робочий зошит Біологія і екологія 10 клас Нова програма 2018 Авт: Соболь В. Вид: Абетка
Матеріал зршита для 10 класу укладено відповідно до вимог нової навчальної програми з біології і екології для закладів загальної середньої освіти, затвердженої Міністерства освіти і науки України та підручника Соболь В.І. Біологія і екологія Рівень стандарту 10 клас.   Схвалено для в..
45.00 грн.
Робочий зошит Біологія і екологія 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Задорожний К. Вид: Ранок
Містить різнорівневі завдання з кожної теми програми, у тому числі компетентнісно орієнтовані та завдання у форматі PISA. Робочий зошит укладено відповідно до чинної програми з біології і екології рівень стандарту. У додатку розміщено покрокові інструкції виконання лабораторних і практичних робіт..
45.00 грн.
Тестовий контроль результатів навчання Біологія і екологія 10 клас Профільний рівень Програма 2018 Вид: Літера
Тестовий контроль результатів навчання Профільний рівень 10 клас Біологія і екологія. Створено провідними фахівцями україни в галузі загальної середньої освіти.   Поточний, тематичний, підсумковий контроль знань, умінь, навичок. ..
40.00 грн.
Тестовий контроль результатів навчання Біологія і екологія 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Вид: Літера
Тестовий контроль результатів навчання 10 клас Рівень стандарту Біологія і екологія. Створено провідними фахівцями україни в галузі загальної середньої освіти.   Поточний, тематичний, підсумковий контроль знань, умінь, навичок. ..
40.00 грн.
Тетрадь для лабораторных и практических работ Биология 10 класс Профильный Авт: И. Упатова Изд-во: Ранок
Пособие содержит лабораторные и практические работы, а также работы лабораторных практикумов, предусмотренные программой по биологии для 10 классов профильного уровня. Классическую структуру предложенных работ дополняют иллюстрации, правила безопасности и теоретические сведения. Предназначено для..
36.00 грн.
Тетрадь для оценивания результатов обучения Биология и экология 10 класс Стандарт Программа 2018 Авт: Безручкова С. Изд: Ранок
Пособие содержит задания для текущего и тематического оценивания результатов обучения. Тетрадь для оценивания результатов обучения Биология и экология 10 класс составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Подготовиться к тематическому оцениванию мож..
25.00 грн.
Тетрадь для текущего и тематического оценивания Биология 10 класс Академ Авт: Орлюк С. Изд-во: ПЕТ
Контроль знаний на протяжении года: Биология 10 класс Академический уровень Тетрадь для текущего и тематического оценивания + Тетрадь для лабораторных и практических работ. Тетрадь составлена в соответствии с учебной программой по биологии, утвержденной Министерством образования и науки Укра..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019