Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Фізика 10 клас

Зошити Фізика 10 клас

Категорія містить збірники задач, зошити для поточного та тематичного оцінювання, лабораторних та практичних робіт, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з фізики до підручника Коршак Є., Генденштейн Л., Божинова Ф. та інших для 10 класу.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Тест-контроль Фізика 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Гудзь В. Вид: Весна
Тест-контроль Фізика 10 клас містить самостійні та контрольні роботи в тестовій формі з усіх тем шкільного курсу фізики для 10 класу, що передбачені чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний поточний і тематичн..
40.00 грн.
Запитання, задачі, тести Фізика 10 клас Рівень Стандарту Авт: Кирик Л. Гельфгат І. Ненашев І. Вид-во: Гімназія
Навчальний посібник відповідає програмі з Фізики для 10 класу Рівень Стандарту. Завдання диференційовано за трьома рівнями складності. Міцні горішки призначені для підготовки до олімпіад. Посібник побудовано максимально зручно для вчителя та учня. Наведено тести для самоконтролю. Схвалено для..
25.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт і навчальних проектів Фізика 10 клас Програма 2018 Рівень стандарту Авт: Татарчук Н. Вид: Весна
Зошит для лабораторних робіт і навчальних проектів Фізика 10 клас, видання розраховане на вчителів і учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті представлені лабораторні роботи й навчальні проекти що передбачені чинною програмою Міністерства освіти і науки України, які сприятимуть кращом..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт і фізичного практикуму Фізика 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Божинова Ф. Вид: Ранок
Зошит для лабораторних робіт і фізичного практикуму Фізика 10 клас відповідає вимогам навчальної програми Фізика авторського колективу під керівництвом В. М. Локтєва і призначений для організації навчання в 10 класі на рівні стандарту. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту Фізика 10 к..
17.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Фізика 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Струж Н. Вид: Підручники і посібники
У зошиті Фізика 10 клас Рівень стандарту подано інструкції до лабораторних і практичних робіт з курсу фізики для учнів 10 класу. Перелік робіт відповідає програмі предмета Фізика і астрономія, яка розроблена авторським колективом під керівництвом Ляшенка О.І., для 10 класу рівень стандарту. &..
18.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання Фізика 10 клас Стандарт Програма 2018 Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Зошит для поточного та тематичного оцінювання для лабораторних робіт укладено відповідно до нової та чинної навчальної програми з фізики, затверджених Міністерством освіти і науки України. Зошит розрахован на учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики. Мета створення посібни..
35.00 грн.
Різнорівневі самостійні та тематичні контрольні роботи Фізика 10 клас Стандарт Авт: Кирик Л. Вид-во: Гімназія
Посібник з Фізики для учнів 10 класу Рівень Стандарту містить самостійні та контрольні роботи для поточного та тематичного контролю знань учнів з усіх тем курсу Фізики 10 класу. До кожної роботи входить 6 варіантів завдань, які складено за аналогією із завданнями, пропонованими на Зовнішньому Нез..
35.00 грн.
Фізика 10 клас Академічний рівень Зошит для лабораторних робіт Авт: Божинова Ф. та ін. Вид-во: Ранок
  Посібник містить описи 8 лабораторних робіт і 10 робіт фізичного практикуму. До посібника додається зошит для підготовки до лабораторних і практичних робіт, який містить матеріали для проведення підготовчого етапу кожної роботи. Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навча..
17.00 грн.
Фізика 10 клас Збірник задач Рівень стандарту Профільний рівень Програма 2018 Авт: Кирик Л. Вид: Гімназія
Відповідає чинній програмі з фізики для 10 класу, і розрахований на учнів закладів загальної середньої освіти та вчителів фізики. Збірник містить задачі з фізики для 10-го класу, згруповані за тематичними розділами, у кожному з яких виділено три рівні складності.   Схвалено для викор..
50.00 грн.
Фізика 10 клас. Академічний рівень.Зошит для поточного та тематичного оцінювання + вкладка Зошит для лабораторних робіт та фізичного практикуму. Бондаренко О.В. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з фізики, затвердженої Міністерством освіти і науки України.   Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним робо..
26.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019