Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Фізика 10 клас

Зошити Фізика 10 клас

Категорія містить збірники задач, зошити для поточного та тематичного оцінювання, лабораторних та практичних робіт, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з фізики до підручника Коршак Є., Генденштейн Л., Божинова Ф. та інших для 10 класу.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Тест-контроль Фізика 10 клас Академічний рівень Авт: Чертіщева Т. Вид-во: Весна
Дані робочі зошити містять тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів, а також зошити для лабораторних робіт. Неодмінною рисою посібників є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у форматі ЗНО. Пропоновані навчальні видання допоможуть учителеві здійснити е..
25.00 грн.
Запитання, задачі, тести Фізика 10 клас Рівень Стандарту Авт: Кирик Л. Гельфгат І. Ненашев І. Вид-во: Гімназія
Навчальний посібник відповідає програмі з Фізики для 10 класу Рівень Стандарту. Завдання диференційовано за трьома рівнями складності. Міцні горішки призначені для підготовки до олімпіад. Посібник побудовано максимально зручно для вчителя та учня. Наведено тести для самоконтролю. Схвалено для..
25.00 грн.
Різнорівневі самостійні та тематичні контрольні роботи Фізика 10 клас Стандарт Авт: Кирик Л. Вид-во: Гімназія
Посібник з Фізики для учнів 10 класу Рівень Стандарту містить самостійні та контрольні роботи для поточного та тематичного контролю знань учнів з усіх тем курсу Фізики 10 класу. До кожної роботи входить 6 варіантів завдань, які складено за аналогією із завданнями, пропонованими на Зовнішньому Нез..
35.00 грн.
Фізика 10 клас Академічний рівень Зошит для лабораторних робіт Авт: Божинова Ф. та ін. Вид-во: Ранок
  Посібник містить описи 8 лабораторних робіт і 10 робіт фізичного практикуму. До посібника додається зошит для підготовки до лабораторних і практичних робіт, який містить матеріали для проведення підготовчого етапу кожної роботи. Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навча..
17.00 грн.
Фізика 10 клас. Академічний рівень.Зошит для поточного та тематичного оцінювання + вкладка Зошит для лабораторних робіт та фізичного практикуму. Бондаренко О.В. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з фізики, затвердженої Міністерством освіти і науки України.   Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним робо..
23.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018