Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Географія 10 клас

Зошити Географія 10 клас

Категорія містить робочі зошити, атласи, контурні карти, зошити для поточного та тематичного оцінювання, практичних робіт, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з географії до підручника Пестушко В., Кобернік С.Г., Паламарчук Л.Б. та інших для 10 класу.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас Географія регіони та країни 10 клас Програма 2018 Вид: Картографія
Географія регіони та країни 10 клас атлас відповідає будь-якому чинному підручнику з географії для 10-го класу. До контурної карти, Контурні карти Географія регіони та країни 10 клас Програма 2018 Вид: Картографія   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
35.00 грн.
Контурні карти Географія регіони та країни 10 клас Програма 2018 Вид: Картографія
Контурні карти Географія регіони та країни Програма 2018 до атласа Географія регіони та країни 10 клас Програма 2018 Вид: Картографія.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист №1/11-6845 від 04.07.2018) ..
12.00 грн.
Тест-контроль Географія 10 клас Академічний рівень Авт: Курносова О. Вид-во: Весна
Дані робочі зошити містять тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання знань учнів з географії. Неодмінною рисою зошитів є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у тестовому форматі. Пропоновані навчальні видання допоможуть учителеві здійснити ефективний контроль..
18.00 грн.
Географія 10 клас Зошит для практичних робіт Рівень стандарту Нова програма Авт: Стадник О. Вид: Ранок
Посібник містить усі практичні роботи з курсу Географія регіони та країни 10 клас та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до чинної навчальної програми. Посібник містить усі необхідні контурні карти. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до практичних робіт. ..
40.00 грн.
Географія 10 клас Стандарт Академ Зошит для практичних робіт Авт: Павленко І. Вид-во: ПЕТ
Зошит для практичних робіт Соціально-економічна географія світу для 10 класу Рівень Стандарту + Академічний Мета створення цих зошитів — допомогти вчителеві провести всі лабораторні та практичні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відомостей із курсу географії...
15.00 грн.
География 10 класс Тетрадь для практических работ Авт: Стадник О. Вовк В. Изд-во: Ранок
Тетрадь содержит практические работы по географии, составленные в соответствии с действующей учебной программой для 12-летней школы, утвержденной Министерством образования и науки Украины. Задания практических работ позволяют дифференцированно подойти к их исполнению в зависимости от уровня подго..
37.00 грн.
Зошит для практичних робіт Географія 10 клас Авт: Курносова О. Вид-во: Весна
Зошит для практичних робіт з географії для 10 класу видавництво Весна. Схвалено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України ..
7.00 грн.
Комплексний зошит для контролю знань Географія 10 клас Стандарт Академ Авт: Вовк В. Вид-во: Ранок
Зошит містить завдання для поточного й узагальнюючого контролю рівня знань учнів 10 класів із курсу соціально-економічної географії світу. До зошита додається комплект контурних карт із завданнями. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів. ..
20.00 грн.
Соціально-економічна географія світу 10 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Павленко І. Вид-во: ПЕТ
Контроль знань протягом року: Зошит для поточного та тематичного оцінювання + Зошит для практичних робіт Соціально-економічна географія світу для 10 класу Рівень Стандарту + Академічний Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, ..
26.00 грн.
Текущее и тематическое оценивание География 10 класс Стандарт Академ Авт: Павленко И. Изд-во: ПЕТ
Контроль знаний на протяжении года: Социально-экономическая география мира 10 класс Уровень Стандарта + Академический Тетрадь для текущего и тематического оценивания + Тетрадь для практических работ. Цель создания данного пособия - не только помочь учителю провести все тематические работы в ..
22.00 грн.
Тетрадь для практических работ 10 класс География Уровень стандарта Программа 2018 Авт: Стадник А. Изд: Ранок
Предназначено для учащихся 10-х классов заведений общего среднего образования и учителей географии. Пособие включает все необходимые контурные карты. Издание также предоставляет возможность онлайн-подготовки к практическим работам. Тетрадь содержит все практические работы по курсу География регио..
42.00 грн.
Тетрадь для практических работ География 10 класс Стандарт Академ Авт: Павленко И. Изд-во: ПЕТ
Социально-экономическая география мира Тетрадь для практических работ для 10 класса Уровень Стандарта + Академический Цель создания этих тетрадей - помочь учителю провести все лабораторные и практические работы в течение года, что будет способствовать лучшему закреплению теоретических сведен..
12.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019