Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Історія Правознавство 10 клас

Зошити Історія Правознавство 10 клас

Категорія містить робочі зошити, зошити для поточного та тематичного оцінювання, комплексні зошити для контролю знань з Історії та Правознавства для 10 класу до підручника Турченко Ф.Г., Гісем О.В., Реєнт О.П., Кульчицький С.В., Полянський П.Б., Пометун О.І. та інших

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Історія України 10 клас Комплексний зошит для контролю знань Рівень Академ Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид-во: Ранок
Зошит містить різнорівневі завдання для поточного та узагальнюючого контролю навчальних досягнень учнів 10 класів із курсу Історії України, Академічний рівень. Видання призначено для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів. ..
20.00 грн.
Атлас Всесвітня історія 10 клас Вид-во: Картографія
Атлас із Всесвітньої історії: Новітня історія 1900-1939 рр. видавництва Картографія для 10 класу відповідає будь-якому чинному підручнику Всесвітня історія 10 клас ..
20.00 грн.
Комплексний зошит для контролю знань Всесвітня історія 10 клас Стандарт, Академ Авт: О. Святокум Вид-во: Ранок
Зошит містить завдання для поточного та узагальнюючого контролю навчальних досягнень учнів 10 класів із курсу всесвітньої історії: рівень стандарту, академічний рівень. Додаток містить завдання для роботи з історичними джерелами. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів. ..
20.00 грн.
Контурні карти Всесвітня історія 10 клас Вид-во: Картографія
Контурні карти з Всесвітньої історії: Новітня історія 1900-1939 рр. для 10 класу видавництва Картографія до атласу Всесвітня історія 10 клас Вид-во: Картографія ..
12.00 грн.
Історія України 10 клас Атлас Вид-во: Мапа
Україна: Історичний атлас для 10 класу видавництва Мапа відповідає будь-якому чинному підручнику Історія України 10 клас ..
15.50 грн.
Історія України 10 клас Контурні карти Вид-во: Мапа
Контурні карти з Історії України для 10 класу видавництва Мапа до атласу Історія України 10 клас Атлас Вид-во: Мапа ..
8.00 грн.
Історія України Всесвітня історія 10 клас Академ Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Коніщева С. Вид-во: ПЕТ
Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявити рівень підготовки учня з пройденого матеріалу. Зошит може бути корисним і як підготовка до складання ДПА та ЗНО, оскільки міст..
23.00 грн.
Атлас Історія України 10 клас Вид-во: Картографія
Атлас з історії України для 10 класу видавництва Картографія відповідає будь-якому чинному підручнику Історія України 10 клас ..
20.00 грн.
Експрес-контроль Історія України 10 клас Авт: Скирда І. Вид-во: Ранок
Посібник містить тестові завдання, укладені відповідно до чинної програми з історії України для 10-го класу. Тестові роботи складаються з двох варіантів. До кожної теми подаються п’ять завдань. Метою посібника є допомогти вчителеві здійснити поточне оцінювання та швидко перевірити рівень навчальн..
10.00 грн.
История Украины Всемирная история 10 класс Академ Текущее и тематическое оценивание Авт: Конищева С. Изд-во: ПЕТ
Цель создания данного пособия - не только помочь учителю провести все тематические работы в течении года, но и в процессе изучения темы используя самостоятельные работы определять уровень усвоения пройденного материала. Тетрадь расчитана на учащихся общеобразовательных учебных заведений и учителе..
20.00 грн.
Комплексний зошит для контролю знань Історія України 10 клас Стандарт Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Зошит містить завдання для поточного та узагальнюючого контролю навчальних досягнень учнів 10-х класів із курсу історії України: рівень стандарту. Додаток містить завдання для роботи з історичними джерелами. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів. ..
20.00 грн.
Контурні карти Історія України 10 клас Вид-во: Картографія
Контурні карти з Історії України для 10 класу видавництва Картографія до атласу Історія України 10 клас Вид-во: Картографія ..
12.00 грн.
Правоведение 10 класс Стандарт Академ Текущее и тематическое оценивание Авт: Пилипчатина Л. Изд-во: ПЕТ
Целью создания этих пособий было не только помочь учителю провести все тематические работы за год, но и в ходе изучения темы, благодаря самостоятельным работам, определить уровень подготовки ученика по пройденному материалу. Издания могут быть полезны и для подготовки к сдаче ГИА и ВНО. Тетради п..
18.00 грн.
Правознавство 10 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Стандарт, Академ Авт: Пилипчатіна Л. Вид-во: ПЕТ
Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявити рівень підготовки учня з пройденого матеріалу. Зошит може бути корисним і як підготовка до складання ДПА та ЗНО, оскільки міст..
24.00 грн.
Тест-контроль Історія України + Всесвітня історія 10 клас Академічний рівень Авт: Воропаєва В. Вид-во: Весна
Дані робочі зошити містять тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів. Неодмінною рисою зошитів є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у форматі ЗНО. Пропоновані навчальні видання допоможуть вчителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями н..
35.00 грн.
Тест-контроль Правознавство 10 клас Академічний рівень Авт: Пилипчатіна Л. Вид-во: Весна
Даний робочий зошит містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів. Неодмінною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у тестовій формі. Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями ..
20.00 грн.
Тестовий контроль Історія України Всесвітня історія 10 клас Стандарт Програма 2018 Авт: Панчук І. Вид: Підручники і посібники
Тестовий контроль Стандарт Історія України Всесвітня історія 10 клас. Посібник укладено за чинною програмою Міністерства освіти і науки України для 10 класу закладів загальнї середньої освіти. Він містить тестові завдання у форматі зовнішнього незалежного оцінювання з історії, що охоплюють основн..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019