Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Хімія 10 клас

Зошити Хімія 10 клас

Категорія містить збірники задач, зошити для поточного та тематичного оцінювання, лабораторних та практичних робіт, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з хімії до підручника Попель П. П., Ярошенко О.Г., Бутенко А.М. та інших для 10 класу.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Тест-контроль Хімія 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Татаренко Н. Вид: Весна
Тест-контроль Хімія 10 клас містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів. Невід’ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Навчальне видання допоможе вчителеві зді..
40.00 грн.
Хімія Зошит для лабораторних дослідів і практичных робіт навчальних проектів 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Татаренко Н. Вид: Весна
Зошит для лабораторних дослідів і практичных робіт навчальних проектів. У зошиті з хімії представлені лабораторні досліди, практичні роботи та навчальні проекти, передбачені чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Вони сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відом..
18.00 грн.
Експрес-контроль Хімія 10 клас Стандарт Академ Авт: Григорович О. Вид-во: Ранок
Посібник містить перевірочні роботи з хімії, які можна використовувати на уроках у 10 класі для поточного експрес-контролю знань учнів. Роботи, що пропонуються, можна використовувати на кожному уроці. Вони розраховані на виконання протягом 5—10 хвилин на початку уроку, що є наступним після вивчен..
10.00 грн.
Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Хімія 10 клас Стандарт Авт: Черевань І. Білик О. Вид-во: Ранок
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені программою з хімії для 10 класів рівня cтандарту. Зошит містить таблицю розчинності кислот, основ і солей у воді та Періодичну систему хімічних елементів Д. І. Менделєєва за сучасною номенклатурою. Зошит призначений для учнів 10..
15.00 грн.
Зошит для оцінювання результатів навчання Хімія 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Григорович О. Вид: Ранок
Посібник з хімії укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить завдання для поточного та тематичного оцінювання результатів навчання. Зошит для оцінювання результатів навчання Хімія 10 клас Рівень стандарту. Підготуватися до тематичного оцінювання ..
25.00 грн.
Комплексний зошит для контролю знань Хімія 10 клас Стандарт Академ Авт: Григорович О. Вид-во: Ранок
Посібник призначений для перевірки рівня знань із хімії учнів 10 класу з використанням різних форм письмової роботи. Він укладений відповідно до програми з хімії 10 класу рівня стандарту та академічного рівня. Посібник містить різні форми контролю: залікові роботи з певної теми, а також перевіроч..
20.00 грн.
Лабораторные опыты и практические работы Химия 10 класс Академ Авт: Гога С. Изд-во: ПЕТ
Химия 10 класс Академический уровень Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ. Цель создания этих тетрадей - помочь учителю провести все лабораторные и практические работы в течение года, что будет способствовать закреплению теоретических сведений из курса химии. Тетради рассчитан..
12.00 грн.
Поточне та тематичне оцінювання Хімія 10 клас Академ Авт: Гога С. Вид-во: ПЕТ
Контроль знань протягом року: Хімія 10 клас Академічний рівень Зошит для поточного та тематичного оцінювання + Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт. Мета створення цих посібників — не тільки допомогти вчителеві провести всі тематичні роботи протягом року, але й у ході вивчення..
27.00 грн.
Робочий зошит-посібник та зошит для лабораторних робіт Хімія 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Березан О. Вид: Підручники і посібники
Хімія 10 клас робочий зошит-посібник та зошит для лабораторних робіт Програма 2018, призначений для роботи на уроці та вдома й укладений відповідно до чинної програми з хімії. Він містить приклади розв’язання типових задач, задачі, тематичні тестові завдання, самостійні роботи, а також окремий зо..
40.00 грн.
Текущее и тематическое оценивание Химия 10 класс Академ Авт: Гога С. Изд-во: ПЕТ
Контроль знаний на протяжении года: Химия 10 класс Академический уровень Тетрадь для текущего и тематического оценивания + Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ. Цель создания данного пособия - не только помочь учителю провести все тематические работы в течении года, но и в пр..
20.00 грн.
Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ Химия 10 класс Стандарт Авт: Черевань И. Билык Е. Изд-во: Ранок
Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой по химии cтандартного уровня для 10 классов. Пособие содержит таблицу растворимости кислот, оснований и солей в воде и Периодическую систему химических элементов Д. И. Менделеева с современной номенклатурой. Пре..
15.00 грн.
Тетрадь для оценивания результатов обучения Химия 10 класс Стандарт Программа 2018 Авт: Григорович О. Изд: Ранок
Тетрадь для оценивания результатов обучения 10 класс Химия Уровень стандарта составлена в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Содержит задания для текущего и тематического оценивания результатов обучения. Подготовиться к тематическому оцениванию мож..
25.00 грн.
Хімія 10 клас Академ Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт Авт: Гога С. Вид-во: ПЕТ
Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт з хімії для 10 класу Академічний рівень. Мета створення цих зошитів — допомогти вчителеві провести всі лабораторні та практичні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відомостей із курсу хімії. Зошити розраховані..
15.00 грн.
Хімія 10 клас Зошит для лабораторних і практичних робіт Стандарт Академ Авт: Кличко І. Вид-во: Літера
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені програмою з хімії рівня стандарту та академічного рівня для 10 класів 11-річної школи. Він допоможе учням у засвоєнні хімії як експериментально-теоретичної науки. Вони навчаться застосовувати свої знання на практиці, набуваючи н..
12.00 грн.
Хімія 10 клас Зошит для практичних робіт Профільний рівень Програма 2018 Авт: Білик О. Вид: Ранок
Зошит для практичних робіт Хімія 10 клас містить практичні роботи, виконання яких передбачене чинною програмою з хімії для 10 класів профільного рівня. У додатку, що відділяється від основного зошита, розміщено лабораторні досліди, передбачені програмою. Призначений для учнів 10 класів заклад..
20.00 грн.
Хімія 10 клас Профільний Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Авт: Білик О. Вид-во: Ранок
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені программою з хімії для 10 класів профільного рівня. У вкладиші, що відділяється від основного зошита, розміщено додаткові розрахункові задачі до практичних робіт. Зошит містить також правила техніки безпеки, таблицю виявлення йо..
20.00 грн.
Хімія Академ 10 клас Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Авт: Черевань І. Білик О. Вид-во: Ранок
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені программою з хімії академічного рівня для 10 класів. Зошит містить таблицю розчинності кислот, основ і солей у воді та Періодичну систему хімічних елементів Д. І. Менделєєва за сучасною номенклатурою. Зошит призначений для учнів..
15.00 грн.
Химия 10 класс Академ Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ Авт: Черевань И. Билык Е. Изд-во: Ранок
Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой по химии академического уровня для 10 классов. Пособие содержит таблицу растворимости кислот, оснований и солей в воде и Периодическую систему химических элементов Д. И. Менделеева с современной номенклатурой. П..
15.00 грн.
Химия 10 класс Профильный Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ Авт: Билык Е. Изд-во: Ранок
Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные программой по химии для 10 классов профильного уровня. Во вкладыше, который отделяется от основной тетради, помещены дополнительные расчетные задачи к практическим работам. Тетрадь содержит также правила техники безопаснос..
20.00 грн.
Химия 10 класс Стандарт Академ Комплексная тетрадь для контроля знаний Авт: Григорович А. Изд-во: Ранок
Пособие предназначено для проверки уровня знаний по химии учащихся 10 класса с использованием различных форм письменных работ. Оно составлено в соответствии с программой по химии 10 класса: уровень стандарт и академический уровень. Пособие содержит разные формы контроля: зачетные работы по опреде..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019