Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Біологія 11 клас

Зошити Біологія 11 клас

Категорія містить робочі зошити, зошити для поточного та тематичного оцінювання, лабораторних та практичних робіт, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з біології до підручника Балан П.Г., Межжерін С.В. та інших для 11 класу.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Робочий зошит. Біологія. 11 клас. Котик Т. С., Таглина О. В. Вид-во: Ранок.
Зошити для практичних та самостійних робіт. У зошиті наведені завдання різного рівня складності до всіх тем програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання розміщені таким чином, що один розворот зошита відповідає темі одного-двох уроків. У кінці кожної теми наведені завдання у тестов..
45.00 грн.
Тест-контроль Біологія Нова програма 11 клас Академічний рівень Авт: Сало Т. Вид: Весна
Містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання знань учнів 11-го класу з біології. Пропоновані навчальні видання допоможуть учителеві здійснити ефективний контроль над рівнем засвоєння учнями навчального матеріалу, а школярам — набути навичок роботи з тестовими завданнями та нав..
35.00 грн.
Біологія 11 клас Нова програма Зошит для лабораторних та практичних робіт Академічний рівень Авт: Орлюк С. Вид: ПЕТ
Зошит для лабораторних та практичних робіт укладено відповідно до чинної навчальної програми з біології 11 клас Академічний рівень що затверджена Міністерством освіти і науки України. Мета створення цого зошита це допомогти вчителеві провести всі лабораторні та практичні роботи протягом року, що ..
15.00 грн.
Біологія 11 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання + вкладка Зошит для лабораторних та практичних робіт. Орлюк С.М. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з біології, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним роботам, вияв..
27.00 грн.
Тетрадь для лабораторных и практических работ Биология 11 класс Академический уровень Авт: Орлюк С. Изд: ПЕТ
Тетрадь для лабораторных и практических работ Биология 11 класс составлена в соответствии с действующей учебной программой по биологии, утвержденной Министерством образования и науки Украины. Академический уровень. Пособие поможет учителю провести все лабораторные и практические работы.  ..
15.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019