Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Англійська мова 3 клас Нова програма

Зошити Англійська мова 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з Англійської мови для 3 класу за Новою програмою до підручника Несвіт А.М., Карп юк О.Д., Калініна Л.В.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
English Reader Книга для читання англійською мовою 3 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і Посібники
Посібник English Reader Книга для читання англійською мовою 3 клас містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні, тематика яких відповідає програмі з іноземних мов для учнів третіх класів загальноосвітніх середніх шкіл. Усі тексти вирізняються до..
25.00 грн.
English на відмінно 3 клас Нова програма Авт: Зінов'єва Л. Вид-во: УЛА
Видання містить тексти за всіма темами, що вивчаються в 3 класі та передбачені чинною шкільною програмою. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного та діалогічного мовлення. У кінці книги містяться тести з ключами, що допоможуть перевірити рівень знань дитини з гр..
21.00 грн.
Read Me Book for Primary School Children Книга для читання англійською мовою 3-4 клас Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Read Me Book for Primary School Children - це книга для читання англійською мовою у 3-4 класах загальноосвітніх навчальних закладах. Вона містить яскраво проілюстровані казки у вигляді коміксів, які буде цікаво читати сучасній дитині. Мета видання - заохотити молодших школярів до читання англійсь..
50.00 грн. 48.00 грн.
Англійська мова 3 клас Експрес-контроль До підручника Карп’юк О. Нова програма Авт: Куварзіна М. Вид-во: Ранок
Посібник укладено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів третіх класів на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях. Кожна самостійна робота розрах..
20.00 грн.
Англійська мова 3 клас зошит для контролю рівня знань Нова програма До підруч. А. М. Несвіт Авт: Пащенко Л.В. Вид-во: Ранок
Зошит укладений до підручника А. М. Несвіт, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови. ..
30.00 грн.
Англійська мова 3 клас Нова програма 2000 вправ та завдань Авт: Синельникова В. Вид-во: Час майстрів
У посібнику з Англійської мови для учнів 3 класу за Новою програмою подано вправи на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму. Посібник складений за Новою програмою до буд..
18.00 грн.
Англійська мова 3 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Карп'юк О. Авт: Замороз Т. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей третьокласників, сприятим..
37.00 грн.
Англійська мова 3 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Андрієнко А. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей третьокласників, сприятим..
37.00 грн.
Англійська мова 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Карп'юк О. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 3 класу укладено за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 3 класу, систематизації набутих знань, ро..
38.00 грн.
Англійська мова 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Карп’юк О. Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 3 класу, укладений за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон, містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома...
37.00 грн.
Англійська мова 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 3 класу укладено за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 3 класу, систематизації набутих знань, ро..
38.00 грн.
Англійська мова 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Пащенко Л. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 3 класу, укладений за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза, містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома...
37.00 грн.
Англійська мова 3 клас Робочий зошит Для шкіл з поглибленим вивченням Нова програма Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит до підручника Англійська мова 3 клас для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови автори Л.В. Калініна, І.В. Самойлюкевич. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти ..
30.00 грн.
Англійська мова 3 клас. Бліц-контроль. Відривні картки на кожен урок. До підручника А. Несвіт. Нова програма. О.Євчук. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенції та мовлення. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики навч..
17.00 грн.
Англійська мова 3 клас. Бліц-контроль. Відривні картки на кожен урок. До підручника О. Карп юк. Нова програма. О.Євчук. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенції та мовлення. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики навч..
17.00 грн.
Англійська мова робочий зошит 3 клас Нова програма До підруч. А. М. Несвіт Авт: Пащенко Л.В. Вид-во: Ранок
Зошит укладений до підручника А. М. Несвіт Англійська мова 3 клас, містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів третіх класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови. ..
30.00 грн.
Англійська мова. Робочий зошит 3 клас. Нова програма. До підручника О.Д. Карпюк. Автор: С.В. Мясоєдова. Вид-во: Ранок.
Зошит, укладений до підручника О.Д. Карпюк "Англійська мова. 3 клас" містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. ..
30.00 грн.
Експрес-контроль Англійська мова 3 клас відривні картки Нова програма До підруч. А.М. Несвіт Авт: Куварзіна М.В. Вид-во: Ранок
Посібник укладено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів До підручника 3 класу А. Несвіт. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів третіх класів на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквіду..
20.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 3 клас До підручника О. Карп'юк Оновлена програма Авт: Мясоєдова С. Вид: Ранок
Зошит для контролю рівня знань, укладений до підручника Англійська мова 3 клас О. Д. Карп’юк, містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 3 класів. Посібник створено відповідно до чинної програми з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН ..
30.00 грн.
Книга для читання Англійська мова 3 клас Нова програма Поглиблений English Reader 3 Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання з Англійської мови для учнів 3 класу за Новою програмою розроблена до підручника Англійська мова 3 клас З поглибленим вивченням Авт: Карп'юк О. Ростоцька М. Вид-во: Астон. Вона містить яскраво проілюстровані комікси з казками та завданнями на розуміння й розвиток мовл..
45.00 грн. 43.00 грн.
Посібник з граматики Smart Grammar and Vocabulary 4 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Посібник з граматики Smart Grammar and Vocabulary 4 - це посібник для вивчення англійської граматики та лексики, призначений для дітей молодшого шкільного віку. Видання не тільки пропонує в розважальній формі вивчення граматики та нових слів, але й допомагає розвинути навички правильної вимови, п..
184.00 грн.
Практикум 1000 завдань з англійської мови 3 клас English Tasks Авт: Цигічко Р. Вид: Торсінг
Зошит Практикум 1000 завдань призначено учням 3 класу та їхнім батькам, які прагнуть допомогти дитині оволодіти початковими знаннями іноземної мови, а також бажають перевірити рівень успішності малюка. Посібник містить близько 1000 завдань і мінімум необхідної лексики, пер..
16.50 грн.
Робочий зошит з Англійської мови для 3 класу за Новою програмою розроблено до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Навчально-методичний апарат передбачає імпліцитне вивчення граматичних явищ у контексті дитячих комунікацій, демонструє широке використання ..
35.00 грн. 33.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 3 клас Поглиблений Smart Junior 4 Workbook with CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Рабочая тетрадь к учебнику Англійська мова 3 клас Поглиблений Smart Junior 4 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications. Разноцветная рабочая тетрадь Smart Junior 4 Workbook with CD предлагает большое количество упражнений для закрепления материала, а также игры и дополнительные пр..
132.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова Super Minds 3 Workbook Авт: Herbert Puchta Вид: Cambridge
Super Minds 3 Англійська мова Робочий зошит Workbook Авт: Herbert Puchta Günter Gerngross Peter Lewis-Jones Вид: Cambridge university press.   Навчальний курс для учнів 1-6 класів спеціалізованої школи, розрахований на 5 годин на тиждень. Містить додаткові завдання на закріплення лек..
211.00 грн.
Робочий зошит Анлійська мова 3 клас English Workbook З поглибленим вивченням Нова програма Авт: Ростоцька М. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 3 класу за Новою програмою розроблено до підручника Англійська мова 3 клас З поглибленим вивченням Авт: Карп'юк О. Ростоцька М. Вид-во: Астон. Навчальний матеріал націлений на тренування учнів в усіх видах мовленнєвої діяльності. При цьому за допомогою розробл..
40.00 грн. 38.00 грн.
Робочий зошит з англійської мови 3 класу Нова програма Автор: Алла Несвіт. Вид-во: Генеза
Пропоноване навчальне видання є складовою НМК "Англійська мова. 3 клас" автора Алли Несвіт, підготовленого для вивчення англійської мови в загальноосвітних навчальних закладах. Робочий зошит містить вправи з розвитку орфографічних умінь учнів та цікаві завдання, призначені для опрацюванн..
40.00 грн.
Розвиваємо уміння спілкування Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Навчальний посібник з Англійської мови для учнів 3 класу включає тематичні тексти за Новою програмою до будь-якого чинного підручника англійської мови для 3 класу різних типів навчальних закладів. Автори розробили дотекстові та післятекстові вправи та завдання, які допоможуть учням розширити їх а..
40.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 3 клас Весела граматика Авт: Бєлова Ю. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 3 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 3 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Розмовні теми Speak English 3 клас Нова програма Авт: Левицька К. Вид: Весна
Speak English збірник розмовних тем з англійської мови укладено відповідно до чинної Навчальної програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з вивченням іноземних мов затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Він містить тексти з ..
20.00 грн.
Тренажер з англійської мови 3 клас Нова програма Авт: Вакуленко Н. Вид-во: УЛА
Тренажер з англійської мови для 3 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 3 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички ..
27.00 грн.
Тренажер з Англійської мови 3 клас Оновлена програма Авт: Мясоєдова С. Вид: Весна
Тренажер Англійська мова 3 клас складено відповідно до Оновленої програми. Для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Містить завдання до основних тем дисциплін що вивчають у 3-му класі, самооцінка виконання, підказки до аналізу робіт. ..
25.00 грн.
Тренажер з англійської мови Reading 3 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання англійською мовою для 3 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 3 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити зн..
27.00 грн.
Читаємо англійською залюбки 3 клас English Reading Авт: Білоус Г. Вид: Підручники і посібники
Посібник English Reading 3 клас містить спеціально розроблені вправи на відпрацювання та закріплення навичок читання англійською мовою. Він сприятиме розвитку вміння читати, дасть змогу розширити лексичний запас школярів та закріпити знання відомої лексики. Для учнів 3-го класу загальноосвітніх с..
20.00 грн.
Я відмінник Англійська мова Тести 3 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Книга Тести Я відмінник Англійська мова 3 клас допоможе учням третього класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з англійської мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи завдання з відкритою формою відповіді та творчі завданн..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019