Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Інформатика 3 клас Нова програма

Зошити Інформатика 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з Інформатики для 3 класу за Новою програмою до підручника Ломаковська Г.В., Коршунова О.В., Корнієнко М.М.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інформатика 3 клас Нова програма Тематичний тестовий контроль Авт: Коршунова О. Вид-во: Освіта
Даний посібник містить завдання для здійснення тематичного оцінювання учнів на уроках предмета Сходинки до інформатики у 3 класі та відповідає змісту навчальної програми з цього предмета до будь-якого чинного підручника з Інформатики для 3 класу за Новою програмою. Містить завдання різного типу: ..
20.00 грн.
Інформатика 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Коршунової О. Авт: Кульматицька О. Вид: Богдан
Посібник розроблений відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: О.В. Коршунова Вид-во: Генеза. Завдання, пропоновані в зошиті, сприяють закріпленню і поглибленню знань та вмінь з основ інформатики, р..
29.00 грн.
Інформатика 3 клас Оновлена програма Робочий зошит учня Авт: Коршунова О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з Інформатики для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: О.В. Коршунова Вид-во: Генеза. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання ..
30.00 грн.
Експрес-контроль Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма До підр. О. В. Коршунової Авт: Золочевська М.В., Рикова Л.Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника О. В. Коршунової Сходинки до інформатики 3 клас для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. ..
15.00 грн.
Експрес-контроль Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма До підруч. Г.В. Ломаковської та ін. Авт: Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкінд Сходинки до інформатики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного..
15.00 грн.
Зошит Інформатика 3 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г. Авт: Шевченко Н. Вид-во: Богдан
Посібник укладено відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Проценко Г. Ривкінд Й. Рівкінд Ф. Вид-во: Освіта. Переглянути... Схвалено для використання у загальноосвітніх навча..
20.00 грн.
Зошит з Інформатики 3 клас Оновлена програма До підручника Корнієнко О. Авт: Антонова О. Вид-во: Генеза
Зошит з Інформатики для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Крамаровська С. Зарецька І. Вид-во: Ранок. Зошит формує уявлення учнів про основні поняття інформатики на основі їх життєвого досвіду і знан..
30.00 грн.
Зошит з Інформатики 3 клас Оновлена програма До підручника Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Інформатики створено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: О.В. Коршунова Вид-во: Генеза. Зміст посібника дозволяє вивчити базові поняття в наочній графічній формі, засвоїти основи інформаційної культури, а також сформуват..
30.00 грн.
Зошит Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Генеза
Зміст посібника розроблений відповідно до нової навчальної програми і разом з підручником Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: О.В. Коршунова Вид-во: Генеза допомагає оптимально організувати навчальний процес. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах коміс..
25.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 3 класс Новая программа Авт: Ломаковская А. Изд-во: Освіта
Рабочая тетрадь по Информатике для учеников 3 классов к учебнику Ступеньки к информатике 3 класс Новая программа Авт: Ломаковская А. Проценко Г. Ривкинд И. Ривкинд Ф. Изд-во: Освіта Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового ..
20.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 3 класс Новая программа К учебнику Ломаковской А. Авт: Золочевская М. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе к учебнику Ступеньки к информатике 3 класс Новая программа Авт: Ломаковская А. Проценко Г. Ривкинд И. Ривкинд Ф. Изд-во: Освіта. Содержание пособия ориентировано на формирование у третьеклассников начальных представлений о базовых понятиях информатики; закреп..
22.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 3 класс Обновленная программа Авт: Ломаковская А. Изд-во: Освіта
Рабочая тетрадь по Информатике для учеников 3 класса общеобразовательных учебных заведений составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Ступеньки к информатике 3 класс Новая программа Авт: Ломаковская А. Проценко Г. Ривкинд И. Ривкинд Ф. Изд-во: Освіта. ..
30.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 3 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Вид-во: Ранок
Посібник складений за Новою програмою до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Крамаровська С. Зарецька І. Вид-во: Ранок. Зошит містить вправи, що надають можливість закріпити отримані знання, здійснити підготовку до виконання практичного завдання, розвинути ло..
30.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 3 клас Нова програма До підручника Коршунової О. Авт: Золочевська М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: О.В. Коршунова Вид-во: Генеза. Зміст посібника зорієнтовано на формування у третьокласників початкових уявлень про базові поняття інформатики; закріплення вивченого матеріалу; розвиток уваги, алго..
22.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 3 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г.В. Авт: Зеленська О.І. Вид-во: Весна
Видання складено відповідно до чинної програми та підручника Сходинки до інформатики, 3 клас. Нова програма. Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я., Рівкінд Ф.М. Вид-во: Освіта За загальною редакцією О.В. Коршунової Зошит містить різнорівневі завдання з розвитку логічного..
18.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 3 клас Оновлена програма Авт: Ломаковська Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з Інформатики для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Проценко Г. Ривкінд Й. Рівкінд Ф. Вид-во: Освіта ..
30.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 3 клас Оновлена програма До підручника Г. Ломаковської Авт: І. Табарчук Вид: ПЕТ
Робочий зошит з інформатики для 3-го класу до підручника Інформатика 3 клас Нова програма Авт: Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд. Містить навчальний матеріал, що відповідає чинній програмі МОН України. Виконуючи завдання, діти оволодіють такими поняттями як інформація, алгоритм. Місти..
29.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 3 клас Оновлена програма До підручника Ломаковської Г. Авт: Золочевська М. Вид: Ранок
Робочий зошит Інформатика складено за Оновленою програмою до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Проценко Г. Ривкінд Й. Рівкінд Ф. Вид-во: Освіта. Зміст посібника зорієнтовано на формування у третьокласників початкових уявлень про базові поняття інформатики..
27.00 грн.
Робочий зошит з інформатики 3 клас Нова програма До підруч. Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид-во: Підручники та Посібники
Робочий зошит призначений для індивідуальної, самостійної та колективної робіт на уроках інформатики за підручником Коршунової О. В. Сходинки до інформатики. 3 клас — К.: Генеза. Завдання в робочому зошиті спрямовані на особистісну орієнтацію освітнього процесу, його індивідуалізаці..
27.00 грн.
Робочий зошит Сходинки до інформатики 3 клас Авт: О. Андрусич С. Гордієнко Вид: Світич
Робочий зошит для учнів 3 класу дає вчителеві можливість організувати на уроці диференційовану та індивідуальну роботу з учнями. Слід зазначити, що кожна сторінка-урок зошита містить завдання різного рівня складності, і не обов'язково, щоб кожен учень виконав усі вправи. Тим, хто впорався з п..
20.00 грн. 14.90 грн.
Робочий зошит Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит Сходинки до інформатики 3 клас автори: Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я. До підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я., Рівкінд Ф.М. Вид-во: Освіта Схвалено для використання у загальноосвіт..
20.00 грн.
Экспресс-контроль Ступеньки к информатике 3 класс Новая программа К учебнику А.В. Ломаковской и др. Авт: Золочевская М. В., Рыкова Л. Л. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой и учебником А. В. Ломаковской, Г. А. Проценко, И. Я. Ривкинд, Ф. М. Ривкинд Ступеньки к информатике для 3 класса общеобразовательных учебных заведений. Издание содержит 16 тестов в двух вариантах и предназначено для организации ..
16.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019