Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Літературне читання 3 клас Нова програма

Зошити Літературне читання 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою до підручника Науменко В., Савченко О., Лапшина И., Гавриш Н., Маркотенко Т. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вчимося читати швидко Удосконалюємо техніку читання 3 клас Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Посібник містить 250 завдань для учнів 3 класу, направлених на відпрацювання навичок швидкого читання, розуміння текстів, читання вголос та мовчки, правильної вимови, освоєння яких передбачене програмою з читання. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, подані в кінці ..
14.50 грн.
Діагностичні картки Літературне читання Аудіювання 3 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 12 діагностичних карток з літературного читання для поточної перевірки аудіативних умінь учнів 3 класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Картки укладено у двох варіантах. Вони допоможуть учителеві перевірити вміння учнів слухати й розуміти усне мовлення. ..
25.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання Навичка читання вголос 3 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 12 діагностичних карток з літературного читання для перевірки навички читання вголос учнями 3 класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Спеціально дібрані художні тексти та завдання до них допоможуть учителеві перевірити складники читацької компетентності зок..
22.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання Навичка читання мовчки 3 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібник подано 10 діагностичних карток з літературного читання для поточної перевірки навички читання мовчки учнями 3 класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Спеціально дібрані художні тексти та завдання до них допоможуть учителеві перевірити навичку читання мовчки за пока..
20.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання Робота з літературним твором 3 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 11 діагностичних карток з літературного читання для перевірки досвіду читацької діяльності учнів 3 класу зокрема робота з літературним твором, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Спеціально дібрані художні твори та завдання до них допоможуть учителеві перевіри..
22.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання Усний переказ прочитаного твору 3 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 15 діагностичних карток з літературного читання, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України, для поточної перевірки вмінь учнів 3 класу усно переказувати прочитаний твір. Картки допоможуть учителеві навчити школярів усно переказувати прочитаний твір і висловлюватися з..
20.00 грн.
Експрес-контроль 3-4 класи Оновлена програма Літературне читання Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Авт: В. Лиженко Вид: Ранок
Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури. Навчальний посібник укладено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з літературного читання для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. ..
17.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Літературне читання 3 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Посібник містить 8 контрольних робіт з літературного читання для учнів 3 класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Завдання, подані у двох варіантах, допоможуть перевірити складники читацької компетентності - зокрема навички читання та досвід читацької діяльності, комунікативно..
23.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Литературне читання 3 клас. До підручника О.Я. Савченко. Нова програма. Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт. Литературне читання 3 клас. До підручника О.Я. Савченко. Нова програма. У посібнику подано 10 тематичних робіт по 2 варіанти. Кожен варіант складається з шести завдань, які допоможуть учителеві перевірити знання учнів з певної теми. ..
17.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з літературного читання 3 клас. До підручника В.Науменко. Нова програма. В. Науменко Вид-во: Генеза
У зошиті розроблено тестові завдання для підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів з літературного читання в 3 класі за кожний семестр та для поточного оцінювання - за змістом кожної теми підручника "Літературне читання 3 клас" того самого автора. Схвалено для використання у загально..
25.00 грн.
Зошит Літературне читання 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою розроблено до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки Украї..
26.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 3 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять пе..
25.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Айзацька Н. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять ..
25.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з літературного читання Крок до знань 3 клас Нова програма До підруч. Науменко В. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з літературного читання для 3 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Науменко В. О. Літературне читання для 3 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчаль..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з літературного читання Крок до знань 3 клас Нова програма До підруч. Савченко О. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до нової програми з літературного читання для 3 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Савченко О. Я. Літературне читання. 3 клас. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних досягн..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Літературне читання 3 клас Оновлена програма До підручника В. Науменко Авт: Пачашинська М. Вид: Підручники і посібники
Видання складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 3 класу, нових орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів і підручника Літературне читання 3 клас для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою В. О. Науменко Генеза 2013. Вид..
20.00 грн.
Крок до знань Літературне читання 3 клас Дві частини Оновлена програма Контроль навчальних досягнень до підручника Савченко О. Авт: Пачашинська М. Вид: Підручники і посібники
Зошити Літературне читання 3 клас Дві частини контроль навчальних досягнень складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 3 класу, Нових орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів і підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко В..
20.00 грн.
Літературне читання 3 клас Нова програма Зошит для тематичних робіт до підручника Науменко В. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано 10 тематичних робіт по 2 варіанти з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Кожен варіант складається з шести завдань, які допоможуть учителеві перевірити знання учнів з певної ..
16.00 грн.
Літературне читання 3 клас Нова програма Зошит до підручника Хорошковської О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою розроблено до підручника Літературне читання Авт: Хорошковська О.Н. Охота Г.І. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
26.00 грн.
Літературне читання 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Науменко В. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить прац..
25.00 грн.
Літературне читання 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Савченко О. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить пр..
25.00 грн.
Літературне читання 3 клас Пізнавальні тексти з творчими завданнями Авт: Канчук В. Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника з Літературного читання для учнів 3 класу за Новою програмою - допомогти вчителеві ефективно організувати навчальний процес у 3 класі. Матеріали дібрано відповідно до чинної програми з курсу Літературне читання у 3 класі та можуть бути використані з будь-яким чинним підручником Літ..
20.00 грн.
Літературне читання Контрольні роботи 3 клас Оновлена програма Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до Оновленої програми з літературного читання для 3 класу та інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Видання містить методичні рекомендації щодо проведення перевірних робіт, усних перек..
15.00 грн.
Литературный калейдоскоп Внеклассное чтение 3 класс Новая программа Авт: А. Даниелян Изд-во: Генеза
Книга для внеклассного чтения Литературный калейдоскоп 3 класс составлена в соответсвии с жанрово-тематическими требованиями программы по литературному чтению. Представленные в ней произведения расширяют круг чтения детей, повышаю их читательский интерес.     Одобрено для использова..
40.00 грн.
Пособие. Читаем на уроке и дома. Литературное чтение 3 класс. К учебнику Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко. Новая программа. Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко. Изд-во: Генеза
Пособие является дополнением к учебнику "Литературное чтение, 3" (авт. Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко). Материал пособия соответствует учебной программе по литературному чтению. Содержащиеся в нем тексты являются обязательными для изучения на уроках литературного чтения в 3 классе. Данное пособ..
40.00 грн.
Практикум 200 завдань Читання вголос Удосконалюємо техніку 3 клас Авт: Скріпай О. Вид: Торсінг
Зошит Практикум містить спеціально підібрані тексти відповідно до вимог програми Міністерства освіти і науки України для учнів 3-х класів. Це дозволить протягом навчального року об'єктивно оцінювати знання, вміння і навички з техніки читання вголос школярів третіх класів. На сто..
16.50 грн.
Практикум 200 завдань Читання мовчки 3 клас Авт: О. Скрипай Вид: Торсінг
Видання призначено для учнів початкової школи, вчителів і турботливих батьків. Методичний посібник містить спеціально підібрані тексти, що дозволять протягом навчального року об'єктивно оцінювати техніку читання мовчки школярів третів класів.   Тексти і метод оцінювання у вигл..
16.50 грн.
Рабочая тетрадь по литературному чтению 3 класс. К учебнику Н.В. Гавриш Т.С. Маркотенко. Новая программа. Е.В. Емельяненко. Изд-во: Генеза
Пособие составлено в соответсвии с требованиями новой программы по литературному чтению. Наряду с учебником "Литературное чтение. 3 класс" (авт. Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко) и методическим пособием "Уроки литературного чтения в 3 классе" (авт. Е.В. Емельяненко) тетрадь является неотъемлемой част..
25.00 грн.
Репетитор Читання 3 клас Нова програма Авт: Лазарєва А. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений учням 3 класу для самостійної роботи над удосконаленням навичок вільного читання в позаурочний час, а також учителям початкової школи для організації диференційованої роботи на уроках. Видання містить завдання, спрямовані на нарощування темпу читання, розвиток артикуляції, ми..
35.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас До підручника О. Савченко Нова програма Авт: В. Мартиненко Вид-во: Освіта
Навчальний посібник з літературного читання до підручника Літературне читання автор О. Я. Савченко, розширює та поглиблює програмовий матеріал. У ньому міститься методично продумана система завдань і запитань для вдосконалення читацьких умінь учнів самостійно працювати з різножанровими твора..
27.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з літературного читання для 3 класу за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методично..
30.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас. До підручника В.О. Науменко. Нова програма. Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з літературного читання 3 клас. До підручника В.О. Науменко. Робочий зошит стане невід'ємною частиною уроків літературного читання, допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить працювати зі словом, сприятиме формуванню творчого мислення. ..
20.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас. До підручника О.Я. Савченко. Нова програма. Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано завдання та вправи для роботи над текстами підручника «Літературне читання. 3 клас» (авт. О.Я. Савченко). Робочий зошит допоможе вчителеві у доборі матеріалу до уроків, формуватиме чи- тацькі навички учнів, навчить їх працювати над словом. У зошиті подано рядки для викон..
20.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Літературне читання 3 клас Нова програма До підр. О.Я. Савченко Авт: Мещерякова К.С. Вид-во: Весна
Пропроновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 3 класу з літературного читання. Їх зміст розроблено відповідно до вимог нової навчальної програми з літературного читання для 1-4 класів, Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та під..
8.00 грн.
Тетрадь Литературное чтение 3 класс Новая программа К учебнику Лапшиной И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь по Литературному чтению для 3 класса по Новой программе к учебнику Литературное чтение 3 клас Новая программа Авт: Лапшина И. Попова Т. Изд-во: Освіта Рекомендовано в соответствии с программой Министерства образования и науки Украины для начальной школы (проток..
26.00 грн.
Тренажер з читання 3 клас Нова програма Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання для 3 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінапьному форматі матеріал дає змогу поглибити знання з літературознавства, закріпити навички та вміння швидкого читання. Сучасне оформлення та наочна форма подання м..
29.00 грн.
Учимся быть читателями Рабочая тетрадь по литературному чтению 3 класса Часть 1 Новая программа Авт: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. Изд-во: Освита
В рабочей тетради представлен материал, дополняющий учебник по литературному чтению 3 класс Авторов: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. В пособии ученики смогут повторить и закрепить полученные знания, совершенствовать навыки работы с художественным текстом (определение основной темы и мысли), с..
27.00 грн.
Учимся быть читателями Рабочая тетрадь по литературному чтению 3 класса Часть 2 Новая программа Авт: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. Изд-во: Освита
В рабочей тетради представлен материал, дополняющий учебник по литературному чтению 3 класс Авторов: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. В пособии ученики смогут повторить и закрепить полученные знания, совершенствовать навыки работы с художественным текстом (определение основной темы и мысли), с..
27.00 грн.
Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 3 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Баришполь С. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок читання мовчки у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитаного. Завдання подано у ..
25.00 грн.
Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Баришполь С. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок мовчазного читання у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитаного. Розвивальні,..
25.00 грн.
Читай Міркуй Аналізуй Тексти та завдання для розвитку критичного мислення 3 клас Авт: Беденко М. Вид-во: Ранок
Посібник Читай Міркуй Аналізуй для учнів 3 класу містить цікаві інформаційні тексти, які дають змогу сформувати навички смислового читання. Обговорюючи разом з учителем прочитане на уроці, учні навчаться розуміти зміст текстів, аналізувати їх, а також формулювати й висловлювати судження. Поданий ..
30.00 грн.
Читай Размышляй Анализируй Тексты для развития критического мышления 3 класс Авт: Беденко М. Изд-во: Ранок
Пособие Читай Размышляй Анализируй для учеников 3 класса содержит интересные информационные тексты, позволяющие сформировать навыки смыслового чтения. Обсуждая вместе с учителем прочитанное на уроке, учащиеся научатся понимать содержание текстов, анализировать их, а также формулировать и высказыв..
35.00 грн.
Читайка Тетрадь по чтению 3 класс Обновленная программа К учебнику Гавриш Н. Авт: Бацула Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Литературному чтению для учеников 3 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Изд-во: Генеза. Пособие содержит разнообразные задания для совершенствования навыков чтения, развити..
25.00 грн.
Читайка Тетрадь по чтению 3 класс Обновленная программа К учебнику Лапшиной И. Авт: Царевская Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Литературному чтению для учеников 3 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Лапшина И. Попова Т. Изд-во: Освіта. Пособие содержит разнообразные задания для совершенствования навыков чтения, развития речи и..
25.00 грн.
Читайко 3, 4 класи Робочий зошит до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Оновлена програма Авт: К. Шевченко Вид: Ранок
Зошит відповідає оновленій програмі і складений відповідно до хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні види робіт із текстом спрямован..
20.00 грн.
Читайко Зошит з літературного читання 3 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Володарська М. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Рі..
22.00 грн.
Читайко Зошит з читання 3 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Царевська Н. Вид-во: Ранок
Зошит з Літературного читання для учнів 3 класу складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноман..
22.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 3 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза містить вправи, ігри для вдосконалення читацьких навичок, мовно-логічні та творчі завдання, вправи для розвитку зв'язного мовлення...
27.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 3 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта містить вправи, ігри для вдосконалення читацьких навичок, мовно-логічні та творчі завдання, вправи для розвитку зв'язного мовленн..
27.00 грн.
Читання 3 клас Експрес-контроль До підручника Науменко В. Нова програма Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою та підручника Літературне читання 3 клас. Нова програма. В. Науменко Вид-во: Генеза. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласн..
17.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019