Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Літературне читання 3 клас Нова програма

Зошити Літературне читання 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою до підручника Науменко В., Савченко О., Лапшина И., Гавриш Н., Маркотенко Т. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вчимося читати швидко Удосконалюємо техніку читання 3 клас Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Посібник містить 250 завдань для учнів 3 класу, направлених на відпрацювання навичок швидкого читання, розуміння текстів, читання вголос та мовчки, правильної вимови, освоєння яких передбачене програмою з читання. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, подані в кінці ..
14.50 грн.
Експрес-контроль 3-4 класи Оновлена програма Літературне читання Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Авт: В. Лиженко Вид: Ранок
Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури. Навчальний посібник укладено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з літературного читання для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. ..
14.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Литературне читання 3 клас. До підручника О.Я. Савченко. Нова програма. Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт. Литературне читання 3 клас. До підручника О.Я. Савченко. Нова програма. У посібнику подано 10 тематичних робіт по 2 варіанти. Кожен варіант складається з шести завдань, які допоможуть учителеві перевірити знання учнів з певної теми. ..
17.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з літературного читання 3 клас. До підручника В.Науменко. Нова програма. В. Науменко Вид-во: Генеза
У зошиті розроблено тестові завдання для підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів з літературного читання в 3 класі за кожний семестр та для поточного оцінювання - за змістом кожної теми підручника "Літературне читання 3 клас" того самого автора. Схвалено для використання у загально..
14.00 грн.
Зошит Літературне читання 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою розроблено до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки Украї..
22.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 3 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять пе..
20.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Айзацька Н. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять ..
20.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з літературного читання Крок до знань 3 клас Нова програма До підруч. Науменко В. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з літературного читання для 3 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Науменко В. О. Літературне читання для 3 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчаль..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з літературного читання Крок до знань 3 клас Нова програма До підруч. Савченко О. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до нової програми з літературного читання для 3 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Савченко О. Я. Літературне читання. 3 клас. Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних досягн..
15.00 грн.
Літературне читання 3 клас Нова програма Зошит для тематичних робіт до підручника Науменко В. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано 10 тематичних робіт по 2 варіанти з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Кожен варіант складається з шести завдань, які допоможуть учителеві перевірити знання учнів з певної ..
16.00 грн.
Літературне читання 3 клас Нова програма Зошит до підручника Хорошковської О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою розроблено до підручника Літературне читання Авт: Хорошковська О.Н. Охота Г.І. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
22.00 грн.
Літературне читання 3 клас Оновлена програма Контрольні роботи Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до Оновленої програми з літературного читання для 3 класу та інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Видання містить методичні рекомендації щодо проведення перевірних робіт, усних перек..
15.00 грн.
Літературне читання 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Науменко В. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить прац..
22.00 грн.
Літературне читання 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Савченко О. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить пр..
23.00 грн.
Літературне читання 3 клас Пізнавальні тексти з творчими завданнями Авт: Канчук В. Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника з Літературного читання для учнів 3 класу за Новою програмою - допомогти вчителеві ефективно організувати навчальний процес у 3 класі. Матеріали дібрано відповідно до чинної програми з курсу Літературне читання у 3 класі та можуть бути використані з будь-яким чинним підручником Літ..
18.00 грн.
Літературне читання Зошит для контрольних робіт 3 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Завдання у зошиті, подані у двох варіантах, допоможуть перевірити складники читацької компетентності зокрема навички читання та досвід читацької діяльності, комунікативної компетентності, досвід мовленнєвої діяльності тощо. Кожен варіант є окремим блоком сторінок. Посібник містить 8 контр..
22.00 грн.
Литературный калейдоскоп Внеклассное чтение 3 класс Новая программа Авт: А. Даниелян Изд-во: Генеза
Книга для внеклассного чтения Литературный калейдоскоп 3 класс составлена в соответсвии с жанрово-тематическими требованиями программы по литературному чтению. Представленные в ней произведения расширяют круг чтения детей, повышаю их читательский интерес.     Одобрено для использова..
32.00 грн.
Пособие. Читаем на уроке и дома. Литературное чтение 3 класс. К учебнику Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко. Новая программа. Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко. Изд-во: Генеза
Пособие является дополнением к учебнику "Литературное чтение, 3" (авт. Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко). Материал пособия соответствует учебной программе по литературному чтению. Содержащиеся в нем тексты являются обязательными для изучения на уроках литературного чтения в 3 классе. Данное пособ..
30.00 грн.
Практикум 200 завдань Читання вголос Удосконалюємо техніку 3 клас Авт: Скріпай О. Вид: Торсінг
Зошит Практикум містить спеціально підібрані тексти відповідно до вимог програми Міністерства освіти і науки України для учнів 3-х класів. Це дозволить протягом навчального року об'єктивно оцінювати знання, вміння і навички з техніки читання вголос школярів третіх класів. На сто..
14.50 грн.
Практикум 200 завдань Читання мовчки 3 клас Авт: Скрипай Олена Вид: Торсінг
Видання призначено для учнів початкової школи, вчителів і турботливих батьків. Методичний посібник містить спеціально підібрані тексти, що дозволять протягом навчального року об'єктивно оцінювати техніку читання мовчки школярів третів класів.   Тексти і метод оцінювання у вигл..
14.50 грн.
Рабочая тетрадь по литературному чтению 3 класс. К учебнику Н.В. Гавриш Т.С. Маркотенко. Новая программа. Е.В. Емельяненко. Изд-во: Генеза
Пособие составлено в соответсвии с требованиями новой программы по литературному чтению. Наряду с учебником "Литературное чтение. 3 класс" (авт. Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко) и методическим пособием "Уроки литературного чтения в 3 классе" (авт. Е.В. Емельяненко) тетрадь является неотъемлемой част..
18.00 грн.
Репетитор Читання 3 клас Нова програма Авт: Лазарєва А. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений учням 3 класу для самостійної роботи над удосконаленням навичок вільного читання в позаурочний час, а також учителям початкової школи для організації диференційованої роботи на уроках. Видання містить завдання, спрямовані на нарощування темпу читання, розвиток артикуляції, ми..
26.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас До підручника О. Савченко Нова програма Авт: В. Мартиненко Вид-во: Освіта
Навчальний посібник з літературного читання до підручника Літературне читання автор О. Я. Савченко, розширює та поглиблює програмовий матеріал. У ньому міститься методично продумана система завдань і запитань для вдосконалення читацьких умінь учнів самостійно працювати з різножанровими твора..
24.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з літературного читання для 3 класу за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методично..
17.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас. До підручника В.О. Науменко. Нова програма. Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з літературного читання 3 клас. До підручника В.О. Науменко. Робочий зошит стане невід'ємною частиною уроків літературного читання, допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить працювати зі словом, сприятиме формуванню творчого мислення. ..
20.00 грн.
Робочий зошит з літературного читання 3 клас. До підручника О.Я. Савченко. Нова програма. Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано завдання та вправи для роботи над текстами підручника «Літературне читання. 3 клас» (авт. О.Я. Савченко). Робочий зошит допоможе вчителеві у доборі матеріалу до уроків, формуватиме чи- тацькі навички учнів, навчить їх працювати над словом. У зошиті подано рядки для викон..
20.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Літературне читання 3 клас Нова програма До підр. О.Я. Савченко Авт: Мещерякова К.С. Вид-во: Весна
Пропроновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 3 класу з літературного читання. Їх зміст розроблено відповідно до вимог нової навчальної програми з літературного читання для 1-4 класів, Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та під..
8.00 грн.
Тетрадь Литературное чтение 3 класс Новая программа К учебнику Лапшиной И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь по Литературному чтению для 3 класса по Новой программе к учебнику Литературное чтение 3 клас Новая программа Авт: Лапшина И. Попова Т. Изд-во: Освіта Рекомендовано в соответствии с программой Министерства образования и науки Украины для начальной школы (проток..
22.00 грн.
Тренажер з читання 3 клас Нова програма Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання для 3 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінапьному форматі матеріал дає змогу поглибити знання з літературознавства, закріпити навички та вміння швидкого читання. Сучасне оформлення та наочна форма подання м..
28.00 грн.
Учимся быть читателями Рабочая тетрадь по литературному чтению 3 класса Часть 1 Новая программа Авт: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. Изд-во: Освита
В рабочей тетради представлен материал, дополняющий учебник по литературному чтению 3 класс Авторов: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. В пособии ученики смогут повторить и закрепить полученные знания, совершенствовать навыки работы с художественным текстом (определение основной темы и мысли), с..
24.00 грн.
Учимся быть читателями Рабочая тетрадь по литературному чтению 3 класса Часть 2 Новая программа Авт: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. Изд-во: Освита
В рабочей тетради представлен материал, дополняющий учебник по литературному чтению 3 класс Авторов: Лапшина И.Н., Попова Т.Д. В пособии ученики смогут повторить и закрепить полученные знания, совершенствовать навыки работы с художественным текстом (определение основной темы и мысли), с..
24.00 грн.
Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 3 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Баришполь С. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок читання мовчки у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитаного. Завдання подано у ..
20.00 грн.
Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Баришполь С. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок мовчазного читання у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитаного. Розвивальні,..
20.00 грн.
Читай Міркуй Аналізуй Тексти та завдання для розвитку критичного мислення 3 клас Авт: Беденко М. Вид-во: Ранок
Посібник Читай Міркуй Аналізуй для учнів 3 класу містить цікаві інформаційні тексти, які дають змогу сформувати навички смислового читання. Обговорюючи разом з учителем прочитане на уроці, учні навчаться розуміти зміст текстів, аналізувати їх, а також формулювати й висловлювати судження. Поданий ..
25.00 грн.
Читай Размышляй Анализируй Тексты для развития критического мышления 3 класс Авт: Беденко М. Изд-во: Ранок
Пособие Читай Размышляй Анализируй для учеников 3 класса содержит интересные информационные тексты, позволяющие сформировать навыки смыслового чтения. Обсуждая вместе с учителем прочитанное на уроке, учащиеся научатся понимать содержание текстов, анализировать их, а также формулировать и высказыв..
28.00 грн.
Читайка Тетрадь по чтению 3 класс Обновленная программа К учебнику Гавриш Н. Авт: Бацула Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Литературному чтению для учеников 3 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Изд-во: Генеза. Пособие содержит разнообразные задания для совершенствования навыков чтения, развити..
22.00 грн.
Читайка Тетрадь по чтению 3 класс Обновленная программа К учебнику Лапшиной И. Авт: Царевская Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Литературному чтению для учеников 3 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Лапшина И. Попова Т. Изд-во: Освіта. Пособие содержит разнообразные задания для совершенствования навыков чтения, развития речи и..
22.00 грн.
Читайко 3, 4 класи Робочий зошит до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Оновлена програма Авт: К. Шевченко Вид: Ранок
Зошит відповідає оновленій програмі і складений відповідно до хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні види робіт із текстом спрямован..
18.00 грн.
Читайко Зошит з літературного читання 3 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Володарська М. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Рі..
20.00 грн.
Читайко Зошит з читання 3 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Царевська Н. Вид-во: Ранок
Зошит з Літературного читання для учнів 3 класу складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноман..
20.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 3 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза містить вправи, ігри для вдосконалення читацьких навичок, мовно-логічні та творчі завдання, вправи для розвитку зв'язного мовлення...
24.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 3 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 3 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта містить вправи, ігри для вдосконалення читацьких навичок, мовно-логічні та творчі завдання, вправи для розвитку зв'язного мовленн..
24.00 грн.
Читання 3 клас Експрес-контроль До підручника Науменко В. Нова програма Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою та підручника Літературне читання 3 клас. Нова програма. В. Науменко Вид-во: Генеза. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласн..
15.00 грн.
Читання 3 клас Експрес-контроль До підручника Савченко О. Нова програма Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Посібник укладений до нової програми для початкових класів загальноосвітніх учбових закладів та підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Посібник призначений для самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої - виявити прогалин..
15.00 грн.
Читацький щоденник 3 клас. Нова програма. М. Наумчук, В. Наумчук. Вид-во: Підручники і посібники
Навчальний посібник допоможе дитині удосконалювати навички читання творів, глибше розуміти зміст прочитаних творів, а вчителям і батькам – здійснювати контроль за процесами читання. Для учнів, учителів, вихователів груп продовженого дня, батьків. ..
18.00 грн.
Чтение 3 класс Экпресс-контроль К учебнику Гавриш Н. Новая программа Авт: Гребенькова Л. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке и учебником Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Изд-во: Генеза. Каждая работа дана в двух вариантах и рассчитана на 5–7 минут..
17.00 грн.
Чтение 3 класс Экпресс-контроль К учебнику Лапшиной И. Новая программа Авт: Гребенькова Л. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке и учебником Литературное чтение 3 клас Новая программа Авт: Лапшина И. Попова Т. Изд-во: Освіта. Каждая работа дана в двух вариантах и рассчит..
17.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018