Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Варіативна складова 3 клас

Зошити Варіативна складова 3 клас

Зошити та посібники з курсу за вибором або варіативної складової для учнів 3 класу за Новою програмою

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Навчальний посібник Риторика 3 клас. Нова програма. Авт: Науменко В.О., Захарійчук М.Д.. Ви-во: Літера
Навчальний посібник з риторики призначено для учнів 3-го класу. У ньому автори намагалисья шляхом аналізу художніх творів, мовленнєвих ситуацій, розв'язування практичних завдань скласти у третьокласників основи мовної культури, удосконалити техніку мовлення, розвинути логіку мислення. Схвален..
35.00 грн.
Зошит з каліграфії 3 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
У зошиті розроблено зміст уроків з каліграфії для учнів 3 класу до будь-якого чинного підручника Українська мова 3 клас за Новою програмою. Різноманітні вправи та цікаві завдання - графічні диктанти, вправи на штрихування, каліграфічне списування букв, слів та речень, робота з прислів'ями, створе..
36.00 грн.
Зошит з розвитку творчих здібностей 3 клас Авт: Чмельова Л. Вид: Богдан
Зошит з друкованою основою є навчальним посібником для учнів 3 класу. Завдання зорієнтовані на розвиток мислення і творчих здібностей дитини. Включає в себе такі розділи: Пізнай себе й інших людей, Сприймання предметів та явищ, Орієнтування на місцевості, Поняття періоду, Перевір свою увагу та ін..
21.00 грн.
Зошит з християнської етики 3 клас Нова програма Авт: Шумська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Зошит містить завдання, які відповідно до вікових особливостей молодших школярів, формують сумління, працьовитість, повагу до старших, розуміння народних традицій. Зошит відповідає програмі навчального предмета Основи християнської етики для 1-4, 7-11 класів. Для учнів 3-го класу, уч..
23.00 грн.
Зошит Логіка 3 клас Нова програма Авт: Митник О. Вид-во: Мандрівець
Матеріал зошита відповідає чинній навчальній програмі і може бути використаний як додаток до підручника Логіка 3 клас автор О. Митник. Усі завдання подано за темами. Це завдання на перевірку знань, визначених програмою з логіки, а також на розвиток кмітливості, спостережливості, уваги та пам'яті...
27.00 грн.
Ми – українці Зошит з патріотичного виховання 3 клас Авт: Гусельникова І. А. Вид: Ранок
Пізнавальна інформація про державу для маленьких громадян України подана у формі різноманітних ігрових завдань та цікавих текстів для читання школярами. Кольорові ілюстрації та фотоматеріали зацікавлять дитину фактами з історії нашої країни та розвиватимуть творчі здібності учнів. ..
25.00 грн.
Робочий зошит 3 клас Фінансова арифметика Авт: Криховець-Хом'як Л. Вид: Мандрівець
Містить практичні матеріали, що розкривають суть категорій з курсу фінансової грамотності. У зошиті представлено цікаві творчі форми роботи, які розвиватимуть логічне мислення, геометрично-просторове бачення, уяву, фантазію, що сприятиме гармонійному зростанню школяра, його інтелектуальному р..
32.00 грн.
Робочий зошит для розвитку логічного мислення Логіка Дізнайся відгадай обчисли 3 клас Авт: Баєва Т. Вид: Абетка
Робочий зошит для розвитку логічного мислення Логіка 3-й клас містить завдання для розвитку пам'яті, мислення, уваги, уяви, формування умінь порівнювати, аналізувати, узагальнювати, класифікувати. Для учнів 3 класу, батьків, вчителів.   Схвалено Міністерством освіти і науки України д..
28.00 грн.
Робочий зошит з логіки 3 клас До підручника Митника О. Авт: Гуска А. Вид-во: Підручники та Посібники
Робочий зошит складено відповідно до чинної програми з логіки та підручника О.Я. Митника Логіка. 3 клас. Зошит призначений для розвитку мовлення, уваги, пам’яті, просторової уяви третьокласників. Він супроводжується додатком з відповідями та вказівками до розв’язання завдань. Для учн..
27.00 грн.
Робочий зошит з права 3 клас Правознайко Оновлена програма Авт: Бахтінова О. Вид: Ранок
Робочий зошит складає навчально-методичний комплект із права для третього класу. Пропонований зошит відповідає курсу Мій маленький світ програми з правознавства для початкової школи. Можна використовувати на уроках з курсу Основи здоров’я. На сторінках зошита учні ..
22.00 грн.
Робочий зошит Мистецтво 3 клас Нова програма Авт: Масол Л. Вид-во: Генеза
Посібник створений за новою програмою з мистецтва для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів і до підручника Мистецтво 3 клас. Нова програма. Масол Л.М., Гайдамака О.В., Очеретяна Н.В. Вид-во: Генеза. Для учнів 3 класу, учителів, батьків. ..
45.00 грн.
Робочий зошит-посібник Дорога в дивосвіт 3 клас За програмою Н. А. Поліщук Авт: Пономаренко Л. Вид: Основа
Посібник містить добірку цікавих завдань від хлопчика Дивунчика, під час виконання яких третьокласники ознайомлюватимуться з об’єктами та явищами живої і неживої природи, розвиватимуть допитливість, навчатимуться дбайливого ставлення до навколишнього світу та власного здоров’я. Робочий зошит..
20.00 грн.
Споживання у родині Навчально-методичний посібник 3 клас За курсом Основи споживчих знань Авт: Бочева Л. В., Пужайчереда Л. М. Вид-во: Весна
Мета видання - надати допомогу вчителеві з підготовки та проведення уроків перших сходинок споживання у 3 класі за допомогою курсу Основи споживчих знань авторів Гільберг Т. В., Довгань А. І. та ін. Данний посібник містить календарно - тематичне планування уроків з розрахунку 17 год..
30.00 грн.
Споживання у родині Робочий зошит За курсом Основи споживчих знань 3 клас Авт: Бочева Л. В., Пужайчереда Л. М. Вид-во: Весна
Сучасній людині необхідно мати уявлення про основи споживання, про права споживачів та вміти користуватися ними в конкретних ситуаціях. Комплекти до курсу Основи споживчих знань допомагають вчителю сформувати в учнях ці навички за рахунок використання теоретичних та практичних матеріалі..
25.00 грн.
Тетрадь для дополнительных заданий Логика 3 класс Авт: Березина Е. Изд: Ранок
Тетрадь содержит 109 различных задач с логической нагрузкой, необходимые сведения по логике, схемы, таблицы и рисунки. Сопровождается приложением с ответами и решениями. Предназначена для развития мышления, внимания, памяти, пространственного воображения учащихся. Предназначен для учащихся 3 клас..
15.00 грн.
Уроки каліграфії 3 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
У посібнику вміщено розробки уроків з каліграфії для учнів 3 класу до будь-якого чинного підручника Українська мова 3 клас за Новою програмою. Поданий матеріал містить вправи та завдання, спрямовані на вдосконалення каліграфічних навичок, формування правильного, грамотного і швидкого письма. Проп..
35.00 грн.
Фінансова арифметика Зошит-посібник з фінансової грамотності 3 клас Авт: Гільберг Т. Вид-во: Генеза
Зошит-посібник з фінансової грамотності для учнів 3 класу укладено до програми курсу за вибором Фінансова арифметика. Видання продовжує ознайомлення учнів з основами економіки, містить тренувальні вправи, ситуативні завдання, завдання для узагальнення і систематизації знань, які формують в учнів ..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019