Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Математика 3 клас Нова програма

Зошити Математика 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з Математики для 3 класу за Новою програмою до підручника Рівкінд Ф., Богданович М.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Бліц-контроль з математики Картки для поурочного опитування 3 клас 2 частина До підручника М. Богдановича, Г.Лишенка Автор: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За підручником Богданович М. В. Лишенко Г. П. Математика для 3 класу. — К.: Генеза, 2013. Картки 2 дещо складніші від карток 1. ..
17.00 грн.
Бліц-контроль з математики Картки для поурочного опитування 3 клас Частина 1 До підруч. Рівкінд Ф. та ін. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів.   Картки Б дещо складніші від карток А.   Посібник відповідає чинній програмі з математики та підручнику Рівкінд Ф.,..
17.00 грн.
Бліц-контроль з математики Картки для поурочного опитування 3 клас Частина 2 До підруч. Рівкінд Ф. та ін. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. Картки Б дещо складніші від карток А. Посібник відповідає чинній програмі з математики та підручнику Рівкінд Ф., Оляницька Л. Математи..
17.00 грн.
Бліц-контроль Математика Картки для поурочного опитування 3 клас 1 частина До підручника М. Богдановича Г. Лишенка Нова програма Авт: Корчевська О. Вид: Підручники і посібники
Бліц-контроль Математика 3 клас 1 частина містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. За підручником Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза   Ка..
17.00 грн.
Вчимося лічити швидко Математика 3 клас Нова програма Розв'язуємо вирази в межах 1000 Авт: Даніліна І. Вид-во: Ула
Посібник містить 1015 завдань, направлених на відпрацювання навичок розв'язування виразів у межах 1000. Перевірити правильність виконання завдань допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає навчальній програмі з математики для 1-4 класів. Видання призначене для учнів і вч..
17.00 грн.
Домашній репетитор Математика 3 клас Нова програма Відповіді до підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Домашній репетитор складено за Новою програмою до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза. Він складається із двох частин: у першій подано пояснення до вправ нового матеріалу і домашніх завдань, а в другій містяться розв'язання всіх домашніх завдань..
30.00 грн.
Експрес-контроль з математики 3 клас Нова програма До підруч Богдановича М. та Рівкінд Ф. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить короткочасні (до восьми хвилин) самостійні роботи, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з математики з кожної теми, а також допоможуть своєчасно виявляти і ліквідовувати прогалини у знаннях учнів. До підручників з математики авт: Богдановича М..
15.00 грн.
Експрес-контроль картки Математика 3 клас 1 частина До підручника Богданович М.В. Авт: Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 3 класу, і призначений для оперативної перевірки знань для учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 3 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педколеджів. До під..
20.00 грн.
Експрес-контроль картки Математика 3 клас 2 частина До підручника Богданович М.В. Авт: Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 3 класу, і призначений для оперативної перевірки знань для учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 3 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педколеджів. До під..
20.00 грн.
Збірник задач і тестових завдань із Математики 3 клас Нова програма Авт: Рябова С. Вид-во: Богдан
У збірнику запропоновано завдання для поглиблення, закріплення і автоматизації обчислень в межах 100, 1000. Вправи для усного рахунку, а також задачі, вирази та творчі завдання до них відповідають навчальній програмі з математики для 3 класу - I розділ. У другому розділі подано цікаві задачі для ..
28.00 грн.
Збірник задач і тестових завдань із Математики 3 клас Оновлена програма Авт: Рябова С. Вид: Богдан
У збірнику задач і тестових завдань із Математики запропоновано завдання для поглиблення, закріплення і автоматизації обчислень в межах 100, 1000. Вправи для усного рахунку, а також задачі, вирази та творчі завдання до них відповідають навчальній програмі з математики для 3 класу - I розділ...
30.00 грн.
Зошит для контрольних робіт з математики 3 клас Нова програма Авт: Н. Прима Вид: Генеза
Зошит для контрольних робіт з математики 3 клас Нова програма Н.І. Прима видавництва Генеза призначено для тематичної перевірки знань і розроблено на основі вимог нової програми з математики для 3 класу. У посібнику подано 9 комбінованих контрольних робіт, що містять завдання відкритого ..
25.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Математика 3 клас Оновлена програма До підручника Рівкінд Ф. Авт: Тітченко О. Вид: Богдан
У зошиті запропоновано 8 тематичних контрольних робіт, по 2 варіанти у кожній, зміст яких відповідає оновленій навчальній програмі з математики, підручнику Математика 3 клас Нова програма Авт: Рівкінд Ф. Оляницька Л. Вид-во: Освіта та новим орієнтовним вимогам до оцінювання навчальних досягнень у..
22.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Математика 3 клас. До підручника М.В. Богдановича, Г.П. Лишенка. Нова програма. Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
Зошит відповідає навчальній програмі з математики та підручнику "Математика. 3 клас" (авт. М.В. Богданович, Г.П. Лишенко). У ньому подано 8 конрольних робіт, по 2 варіанти у кожній. ..
17.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Математика 3 клас. До підручника Ф. Рівкінд, Л. Оляницької Нова програма. Г. Шандрівська. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит для контрольних робіт з математики відповідає чинній програмі з математики для 3 класу та підручнику Рівкінд Ф. М. Математика : підруч. для 3 кл. загальнооосвітн. навч. закл. / Ф. М. Рівкінд, Л. В. Оляницька. — К. : ВД «Освіта», 2013. У ньому подано тексти 9 контрольних робіт, по 2 варіанти..
17.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Математика 3 клас Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Посібник містить роботи для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів 3 класу з Математики за Новою програмою. Для здійснення тематичної перевірки подано контрольні роботи, а також роботи для контрольної перевірки навичок усних обчислень; для поточної перевірки - самостійні робо..
20.00 грн.
Зошит з математики 3 клас.  До підручника М.В. Богдановича, Г.П. Лишенка. Нова програма. Н.О. Будна Вид-во: Богдан
Зошит з математики для 3-го класу містить матеріал, який відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової освіти та доповнює підручник “Математика. 3 клас” (авт. Богданович М.В., Лишенко Г.П.). Запропоновано завдання для поглиблення, закріплення і автоматизації обчисл..
26.00 грн.
Картки для поточної перевірки знань з Математики 3 клас Оновлена програма Авт: Листопад Н. Вид-во: Літера
Посібник Картки для поточної перевірки знань з Математики для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника. Посібник уміщує 16 карток у двох рівноцінних варіантах. Учитель може їх використовувати на всіх етапах засвоєння учнями програмового змісту: формування вмі..
20.00 грн.
Контрольні роботи Математика 3 клас Нова програма Комплект До підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Контроль навчальних досягнень з Математики для учнів 3 класу складений за Новою програмою до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза. Зошит містить 8 контрольних робіт по 2 варіанти, які охоплюють усі теми програми. Схвалено для використання у з..
18.00 грн.
Контрольні роботи Математика 3 клас Оновлена програма До підручника Богдановича М. Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і Посібники
Зошит для контрольних робіт з Математики для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового..
17.00 грн.
Математика 3 клас Експрес-контроль До підручника Богдановича М. та Рівкінд Ф. Оновлена програма Авт: Максимова Л. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Математики для учнів 3 класу укладений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза та до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Рівкінд Ф. Оляницька Л. Вид-во: Освіта. Посібник призначений ..
20.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Домашні завдання з поясненнями До підручника Рівкінд Ф. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано зразки виконання домашніх завдань до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Рівкінд Ф. Оляницька Л. Вид-во: Освіта. Наведено додаткові запитання, інструкції, правила, вказівки, короткі записи умов задач, ілюстрації, схеми і плани розв’язань, різні способи перевірки, ко..
28.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Завдання для відпрацювання навичок Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить дидактичний матеріал з математики для учнів 3-го класу, дібраний за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Математика 3 клас Нова програма. Різнорівневі завдання у вигляді карток призначені для узагальнення й систематизації математичних знань та вдосконалення й відпрацю..
25.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Зошит для контрольних робіт Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит для контрольних робіт з Математики для 3 класа за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з математики для 3 класу за новою програмою. Комплект складається з двох зошитів: зошит 1 - перший варіант, зошит 2 - другий варіант. Рекомендовано у відповідності до н..
52.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Зошит До підручника Богдановича М. Авт: Шевчук Л. Вид-во: АССА
Зошит укладено за новою програмою з математики й посторінково узгоджено з підручником Математика 3 клас. Нова програма. Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. У зошиті враховано спрощення, яке відображене в останній редакції навчальної програми з математики. Зошит містить різноманітні впра..
20.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Обчислюємо в межах 1000 Авт: Попова Н. Вид-во: Час майстрів
Повний курс обчислення в межах 1000 для школярів. У посібнику поєднані прості цікаві завдання, які поступово пояснюють логіку обчислення, з великою кількістю типових вправ, виконання яких допомогає набути навичок миттєвого обчислення. ..
18.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складений за Новою програмою до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза. Завдання зошита призначені для формування обчислювальних навичок й умінь розв’язувати основні види програмових задач. Цікава нестандартна форма подання завдань сприятиме ..
27.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Богдановича М. Авт: Назаренко А. Вид-во: Ранок
Зошит складено за Новою програмою до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза. Посібник є логічним доповненням підручника. Кожна сторінка зошита містить назву теми й вказівки на відповідні сторінки підручника. У посібнику представлена система завдань..
25.00 грн.
Математика 3 клас Нова програма Самостійні та контрольні роботи до підручника Рівкінд Ф. Авт: Васильків І. Вид-во: Богдан
У посібнику наведено зразки самостійних та контрольних робіт з математики за Новою програмою до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Рівкінд Ф. Оляницька Л. Вид-во: Освіта. Переглянути... ..
15.00 грн.
Математика 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Богдановича М. Авт: Листопад Н. Вид-во: Літера
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процес вивчення математики для третьокласників легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожної..
25.00 грн.
Математика 3 клас. Збірник завдань. Нова програма. О. Корчевська. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до чинної програми та чинних підручників з математики для 3 класу. Він містить завдання арифметичного, алгебраїчного та геометричного змісту; завдання, пов'язані з величинами та частинами; текстові задачі та творчі завдання. Пропоновані матеріали допоможу..
33.00 грн.
Математика 3 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень. Серія Крок до знань. До підручника М. Богдановича, Г. Лишенко. Нова програма. О. Корчевська. Вид-во: Підручники і посібники.
Посібник складено відповідно до чинної програми з математики для 3 класу й підручника М. Богдановича, Г. Лишенка «Математика. 3 кл.». Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних досягнень учнів з усіх тем програми. Для вчителів початкових класів, учнів та батьків. ..
15.00 грн.
Математика 3 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень. Серія Крок до знань. До підручника Ф. Рівкінд, Л. Оляницької. Нова програма. О. Корчевська. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до чинної програми з математики для 3 класу і підручника Ф. Рівкінд, Л. Оляницької «Математика. 3 кл.». Видання містить завдання чотирьох рівнів для контролю навчальних досягнень учнів з усіх тем програми. Для вчителів початкових класів, учнів та батьків. ..
15.00 грн.
Математика 3 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Богдановича М. Авт: Назаренко А. Изд-во: Ранок
Тетрадь составлена по Новой программе к учебнику Математика 3 класс Новая программа Авт: Богданович М. Лишенко Г. Изд-во: Генеза. Пособие является логическим дополнением учебника. На каждой странице указаны название темы и ссылки на соответствующие страницы учебника. В пособии представлена систем..
25.00 грн.
Математика 3 класс Новая программа Тетрадь для контрольных работ К учебнику Богдановича М. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь для контрольных работ по математике для 3 класса по Новой программе к учебнику Математика 3 класс для школ с русским языком обучения. Новая программа. Богданович М. В., Лишенко Г.П. Изд-во: Генеза Комплект состоит из двух тетрадей: тетрадь 1 - первый вариант, тетрадь 2..
52.00 грн.
Математика 3 класс Экспресс-контроль К учебнику Богдановича М. Обновленная программа Авт: Максимова Л. Изд: Ранок
Пособие составлено в соответствии с Обновленной программой по математике для начальных классов общеобразовательных учебных заведений. Пособие предназначено для организации самостоятельных работ третьеклассников на уроках, цель которой - выявить пробелы в знаниях учащихся. К уче..
20.00 грн.
Математика Завдання для самостійної роботи 33 картки 3 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Будна Н.О. Вид-во: Богдан
Пропонований посібник відповідає навчальній програмі з математики, Державному стандартові початкової загальної освіти і доповнює підручник Математика. З клас (авт. Богданович М.В., Лишенко Г.П.). У посібнику міститься 33 самостійні роботи, завдання яких учні опрацьовують як в умовах клас..
14.00 грн.
Математика Збірник 1000 задач 3 клас Нова програма Авт: Беденко М. Вид: Богдан
У збірнику з математики запропоновано 1000 задач на всі основні типи, що вивчаються у 3 класі. Сюжети задач різноманітні й цікаві. У них живуть, жартують, розважаються і допомагають один одному симпатичні герої. Посібник доцільно використовувати як доповнення до діючих підручників під час самості..
27.00 грн.
Математика Зошит для контрольних робіт 3 клас Оновлена програма До підручника Богдановича М. Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У зошиті за Оновленою програмою до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза запропоновано 8 тематичних контрольних робіт, по 2 варіанти у кожній. Роботи №1, 2, 3, 5, 6 — комбіновані. Вони складаються із 8 завдань на обчислення, розв’язування задачі, ..
21.00 грн.
Математика Зошит для контролю навчальних досягнень 3 клас Нова програма Авт: Л.В. Оляницька Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень. 3 клас. Нова програма. Контрольні роботи. Самостійні роботи. Тестові роботи. До підручника Математика, 3 клас. Нова програма. Рівкінд Ф.М., Оляницька Л.В. Вид-во: Освіта Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з пе..
25.00 грн.
Математика Робочий зошит 3 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропонований зошит укладено до підручника Математика 3 клас. Нова програма. Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Навчальний матеріал відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандарту початкової загальної освіти. Зошит призначено для організації роботи..
20.00 грн.
Математика Робочий зошит 3 клас Нова програма До підручника Рівкінд Ф. Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Пропонований зошит укладено до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Рівкінд Ф.М., Оляницька Л.В. Вид-во: Освіта. Навчальний матеріал відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандарту початкової загальної освіти. Зошит призначено для організації..
20.00 грн.
Математика Робочий зошит з математики 3 клас Нова програма Авт: Л.В. Оляницька Вид-во: Освіта
Посібник містить систему вправ, яка логічно доповнює матеріал підручника і структурована за уроками. Робота з цим начальним матеріалом сприятиме формуванню основних умінь і навичок, визначених Програмою з математики; допоможе оптимізувати й урізноманітнити роботу учнів на уроці. До підруч..
27.00 грн.
Математичний тренажер 3 клас Оновлена програма Авт: Бевз В. Вид: Освіта
Математичний тренажер 3 клас. Навчальний посібник укладено відповідно до Оновленої програми з математики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році. Містить 20 практичних робіт у двох рівнозначних варіантах.   Схвалено для ви..
25.00 грн.
Математичний тренажер 3 клас Оновлена програма Частина 1 Авт: Корчевська О. Вид: Підручники і посібники
Посібник математичний тренажер відповідає чинній оновленій програмі з математики для 3 класу. Він містить короткі теоретичні відомості Пригадай, Потренуйся, Перевір себе. Зразки виконання вправ та відповіді. ..
35.00 грн.
Математичний тренажер Частина друга 3 клас Нова програма Авт: Л.В. Оляницька Вид-во: Освіта
Математичний тренажер. Частина друга 3 клас Л.В. Оляницька Вид-во: Видавничий дім "Освіта". До підручника Математика, 3 клас. Рівкінд Ф.М., Оляницька Л.В. Вид-во: Освіта Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового нав..
18.00 грн.
Математичний тренажер Частина перша 3 клас Нова програма Авт: Л.В. Оляницька Вид-во: Освіта
Математичний тренажер. Частина перша 3 клас Л.В. Оляницька Вид-во: Видавничий дім Освіта. До підручника Математика Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницької Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради ..
18.00 грн.
Мышематика Математика Плюс Сборник занимательных заданий для 3 класса Авт: Женя Кац Изд-во: МЦНМО
Евгения Кац – преподаватель, которая придумала замечательную образовательную игру Мышематика и написала несколько учебников математики для дошкольников и младших школьников. Мышематика – это доступное и интересное объяснение математики, рассчитанное на тех, кто не хочет забыть ее после школы. ..
61.00 грн.
Практикум 200 логічних задач з математики 3-4 класи Авт: О. Домніч Вид: Торсінг
Зошит практикум містить цікаві завдання з урахуванням вікових можливостей дитини. Посібник призначений учням 3-4 класів та їхнім батькам, які прагнуть допомогти дитині в опануванні знань з математики і розвиненні логічного мислення, а також бажають перевірити рівень успішності дитин..
16.50 грн.
Практикум 2000 прикладів з математики 3 клас Додавання та віднімання Авт: Солодовник С. Вид-во: Торсінг
Практикум 2000 прикладів з математики 3 клас Додавання та віднімання містить математичні приклади на додавання та віднімання і допоможе вашій дитині тренуватися в будь-який час. А ви завжди зможете переконатися в тому, що малюк володіє необхідними навичками. ..
16.50 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019